Zobacz temat - Prezent na osiemnastke ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Prezent na osiemnastke ?

Armandoo - Wto Mar 30, 2010 22:46
Temat postu: Prezent na osiemnastke ?
Hej,

Słuchajcie moi drodzy.

Zostałem zaproszony na 18 urodziny do siostry swojego bliskiego kumpla. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co się kupuje na prezent teraz .
Ja jestem już trochę podstarzały ( 28 lat :-) ) i nie kumam trochę co teraz wypada kupić na osiemnastkę.


Proszę was o pomoc.


Dodam , że jest to dziewczyna . Modna , ładna , inteligentna , lubiąca fajnie wyglądać , znająca się na wszystkim i bardzo ogarnięta :-)
Imprezę robi w sali bankietowej , więc będzie to bibka z prawdziwego zdarzenia , więc i prezent dobrze jakby był fajny.


Please , podrzucajcie pomysły :-)

zetes - Wto Mar 30, 2010 22:56

No to dla takiej dziewczyny jak to wynika z Twojego opisu powinieneś kupić ROVERKA :grin:
Mayson - Wto Mar 30, 2010 23:01

Kup jej egzemplarz Koranu.
kasjopea - Wto Mar 30, 2010 23:04

Napisz jaki przeznaczasz budżet.
Raga - Wto Mar 30, 2010 23:08

Może płytę z muzyką jaką lubi?
Markzo - Wto Mar 30, 2010 23:09

biżuteria? skołuj jej fotke i daj artyście - niech namaluje obraz, albo rzeźba z jej podobizną, cos ciekawego ;)
Armandoo - Wto Mar 30, 2010 23:28

Wybieram pomysł zetesa ...hahaha...Roverka jej kupie :-)

Budżet to powiedźmy do 200 zł ale jak będzie mniejszy to się nie obrażę :-)

kasjopea - Wto Mar 30, 2010 23:30

A jest to laska "z jajem", zna się na żartach, czy raczej poważna?
faecd - Wto Mar 30, 2010 23:36

jak bym byl dziewczyna to tech chialbym dostac fajny prezent za 200zl od 28 latka :)

Ja co prawda tez nie najmlodszy - 23 - ale juz blizej niz Ty Armandoo...hmmm skoro malolatka staje sie pelnoletnia do tego mowisz, ze madra ogarnieta to moze Kamasutra. Ale taka prawdziwa indyjska...z pewnoscia bedzie czytala z zaciekawieniem

Armandoo - Wto Mar 30, 2010 23:39

Laska jest z jajem...nie jakaś tam sztywniara lamus :-)

faced powiem Ci , że to nawet spoko pomysł...mógłby się wydawać banalny ale tak naprawdę jest bardzo fajny... Na pewno się zaczyta jak nic.
Biorę go pod uwagę jak najbardziej :-)

soviet100 - Wto Mar 30, 2010 23:41

DILDO ?
Armandoo - Wto Mar 30, 2010 23:44

Z dildo nie będę przesadzał ...

Może kobiet się wypowiedzą , co one by chciały dostać na 18 urodziny poza samochodem , motorówką etc :-)

kasjopea - Wto Mar 30, 2010 23:44

Właśnie, mój małżonek sugeruje, że powinno być coś symbolicznego, związanego z wejściem w dorosłą kobiecość.
Kamasutra jak najbardziej - bardzo fajny pomysł.

maniaq - Wto Mar 30, 2010 23:45

jak taka ladna , ogarnieta, i och ach ... to ja jej moge sesje foto zrobic ;)
Armandoo - Wto Mar 30, 2010 23:53

maniaq Ty to lepiej fotografuj swojego MG , ewentualnie mogę na sesję podrzucić Ci jeszcze swojego ;-)
maniaq - Wto Mar 30, 2010 23:57

a chetnie chetnie, dam znac bo chetnie dwoch , przepraszam za slownictwo, czarnuchow bym popstrykal z jednej stajni :D ;) wiosna idzie letnie kolko zaloze i do dziala ;) niebawem sesja mojego z bialymi laczkami to podrzuce wgladowki ;)
kasjopea - Wto Mar 30, 2010 23:58

Może kolekcja Monty Pythona na dvd?
Armandoo - Sro Mar 31, 2010 00:06

Ja uwielbiam Monty Pythona ( Szczególnie Świętego Grala ) ale mam wrażenie , że niestety to nie jej klimat :-(
Jugol - Sro Mar 31, 2010 00:30

Jeżeli dziewczyna jest wierząca, polecam na prezent ikonę, za 200 pln kupisz już coś pięknego i zapewniam, że oryginalnego- nikt Cię na 100% nie powieli, a żeby było z jajem, ikona Matki Boskiej Karmiącej będzie idealna :ok:
InEs - Sro Mar 31, 2010 08:20

Armandoo, ja bym zaproponowała coś z biżuterii (kolczyki, wisiorek, łańcuszek, bransoletka) - dziewczyny lubią świecidełka :mrgreen:
shilus82 - Sro Mar 31, 2010 08:40

a może brata podpytać co by dziołcha chciała dostać, ale oczywiście w granicach rozsądku.Albo mam, kup jej złoty łańcuch z wielgachnym logiem Roverka :D
PTE - Sro Mar 31, 2010 10:19

shilus82 napisał/a:
a może brata podpytać co by dziołcha chciała dostać, ale oczywiście w granicach rozsądku.Albo mam, kup jej złoty łańcuch z wielgachnym logiem Roverka :D


Taaak, może od razu z kołpakiem od Rovera :lol:

magneto - Sro Mar 31, 2010 11:57

Młotek- żeby sobie lepszy prezent z głowy wybiła. , a tak na poważnie to daj jej jakiś talon na zabiegi w salonie kosmetycznym- na pewno z tego skorzysta
bociannielot - Sro Mar 31, 2010 12:07

Kurcze propozycje nie do wyjęcia - na czele bym stawiał łańcuch z kołpakiem oraz młotek do wybijania prezentów z głowy :D . W ogóle Łatwiej się od rover-owiczów dowiedzieć jak ustawić rozrząd niż co kupić na osiemnastkę ;) . Ja bym obstawiał tą kamastutre, lub biżuterie(za 200 pln-ów to na pewno by się jej spodobała :) ). Jak nie masz pomysłu to z reguły zawsze znajdzie się jakiś sklep z upominkami na tego typu okazje i tam można poszukać inspiracji :) . Powodzenia :ok:
soviet100 - Sro Mar 31, 2010 12:32

Bilety do kina dla dwóch osób ;;)
Tomi - Sro Mar 31, 2010 12:47

Za moich, starych czasów dawało się tablicę z tramwaju z numerem "18", na której wszyscy obecni składali życzenia. Drugim pomysłem był zakup pieluch dla dorosłych...
Ale to tylko dla osób, którzy mięli poczucie humoru.

Krzysi3k - Sro Mar 31, 2010 13:27

soviet100 napisał/a:
DILDO ?

Teraz nastolatki są zasypywane tymi "dildosami" na 18-stki, więc to nie jest jakiś niepowtarzalny pomysł ;)
Założę się, że ta dziewczyna dostanie przynajmniej jednego, a jak dobre pójdzie to i ze 3 ;)
Kamasutra to rzeczywiście dobry pomysł :)

Mietkowski - Sro Mar 31, 2010 14:29

Kup jej bransoletkę na rękę, do tego jakiś śmieszny wisiorek z kolekcji Charms i będzie zadowolona.

http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kolekcje,Charms

Poza tym na przyszłość masz już prezenty z głowy - po prostu kupujesz kolejny wisiorek i jest git :P

Pozdrawiam

shilus82 - Sro Mar 31, 2010 15:35

a z czasem dziewczyna będzie miała jedną rękę bardziej.....wydłużoną od drugiej :rotfl:
Siwus181 - Sro Mar 31, 2010 19:07

Ja dziewczynie kupiłem kiedyś na osiemnastkę 2 metrowego pluszaka. Od kumpli dostała dildo, więc pomysł nie taki głupi ;) Z biżuterii też pewnie będzie sie cieszyć.

Wyobraź sobie drogę przez miasto z dwumetrowym czymś na plecach, jeszcze wtedy prawka nie miałem :P

Armandoo - Sro Mar 31, 2010 23:13

Dzięki za pomysły , jest zmiana planów. Zamykam temat .

Pozdro