Zobacz temat - Warszawa, CH Bemowo 27.01.2008 , g. 20
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - Warszawa, CH Bemowo 27.01.2008 , g. 20

maniaq - Czw Sty 24, 2008 23:26
Temat postu: Warszawa, CH Bemowo 27.01.2008 , g. 20
zakladam temat i zapowiadam sie ze bede :)
maciekwawa - Pią Sty 25, 2008 00:42

I ja będę :)
MaReK - Pią Sty 25, 2008 01:34

Ja będę ale ok. 20:30 - 45.
Niestety odpadne jesli sie wybierzecie do tego pubu ;)
Poczekam na Was na parkingu ;)

Kruchy - Pią Sty 25, 2008 02:05

Mozna usiasc w innej knajpce, np "Sofa", jest bardziej przestronna :P
MaReK - Pią Sty 25, 2008 02:21

Jako osoba niepalaca nie chce pozniej zionac dymem ;)
Poczekam dworzu - cieplo ma byc ;d

Kruchy - Pią Sty 25, 2008 02:31

Jak bedzie cieplo to chyba nikomu nie bedzie sie chcialo siedziec w knajpie ;) Przy R zawsze razniej :D
maciej - Pią Sty 25, 2008 09:52

Ja będę. :)
Tempest - Pią Sty 25, 2008 10:29

to i może ja nieśmiało zapowiem, że będę
argail - Pią Sty 25, 2008 10:36

A będzie może ktoś z jakimś sprzętem do testowania Roverka ? Może i ja bym wybrał się we wstrząsającą podróż - 100km E7 .... koszmar ;)
maciej - Pią Sty 25, 2008 11:03

No to musisz patrzyć, czy Mariusz 418 się zamelduje. :)
maniaq - Pią Sty 25, 2008 13:01

Tempest napisał/a:
to i może ja nieśmiało zapowiem, że będę



wal smialo, porownamy zr- kontra golf ;)

MaReK - Pią Sty 25, 2008 13:04

Mariusz418 mi obiecal czujniki sprawdzic ;P
Wiec moze bedzie mial kompa.

kruszon - Pią Sty 25, 2008 14:21

Ja też się w końcu postaram pojawić :)

Pozdrawiam

gnusman - Pią Sty 25, 2008 15:20

a ja zobacze jak mi czas pozwoli może podiade ale później
Armandoo - Pią Sty 25, 2008 16:16

Ja też postaram się przyjechać choć na tą chwilę obiecać na 100% nie mogę :cry:
Tempest - Pią Sty 25, 2008 17:23

maniaq napisał/a:
Tempest napisał/a:
to i może ja nieśmiało zapowiem, że będę



wal smialo, porownamy zr- kontra golf ;)

nie strasz, bo się okaże, że mając mniej mocy objedziesz mnie wagą (bo chyba V jest cięższa od ZR-ki)

Michaelp - Pią Sty 25, 2008 20:18

Hmm, to może i ja się zjawie :hmm:
Tak, pojawię sie :grin:

kruszon - Pią Sty 25, 2008 22:10

MaRek bier kamierku! Bedziem krecic ;)

Poważnie! Znowu zapowiada się duzy spocik co miłe. Ja aparat już mam gotowy. Niech ktoś weźmie statyw. OK?

Pozdrawiam

MaReK - Sob Sty 26, 2008 00:33

Wszystko bedzie, ale w ta niedziele bede po 20 :D Jak pisalem miedzy w pol do a za pietnascie ;)

Licze na przybycie wszystkich MGkow z kazdej serii ;) ZR, ZS, ZT :D
Miejscowke na zdjecia i ew. filmy juz mamy :)

PS.
Armandoo - nie ma "moze". Musisz byc i koniec ;) Wydechu nie ma sie co wstydzic. Moze sie okazac, ze bedzie najladniejszy ze wszystkich ;)

Pozdrawiam

llygas - Sob Sty 26, 2008 10:34

Ja w tym tygodniu chyba nie dam rady. :sad:
argail - Sob Sty 26, 2008 11:29

Podajcie mi proszę dokładną lokalizację - będę może w tych godzinach w Grójcu - to przeskoczę to 40Km ;)
Armandoo - Sob Sty 26, 2008 13:35

:mrgreen:
Z dziurawym tłumikiem ale też sie pojawię :mrgreen:

Będę tylko tak około 20.30 , prosiłbym również o podane jakiś dokładniejszych informacji na temat miejsca.

Filmy, zdjęcia ... fajne chyba te zloty :mrgreen:

maciekwawa - Sob Sty 26, 2008 16:11

A ja pojawie się jak dam rade to juz z nowymi lampkami soczewkowymi:) i lusterkami od r25:P
MaReK - Sob Sty 26, 2008 16:20

To dobrze. Na pewno dobrze sie bedzie fotografowala takiego szerszenia ;D

Te dokladniejsze namiary byly juz podawane przez macieja w poprzednich postach.
Jak chcecie moge jeszcze raz odczytac z GPS'a wspolrzedne ;)

maciej - Sob Sty 26, 2008 16:46

Dokładne namiary łącznie z GPS tutaj: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=21512
MaReK - Sob Sty 26, 2008 16:51

Oto to tato .... :)

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 22:59 ]
Przy takiej pogodzie jak dzisiaj jest to nie wiem co bedzie. Chyba od razu trzeba jechac na parking wielopoziomowy ;)

Michaelp - Nie Sty 27, 2008 10:37

E tam, jest piękna pogoda, słońce świeci, nie wieje, nie pada,
no wymarzona pogoda na spot.
Mam tylko nadzieje, że taki stan utrzyma sie do wieczora :smile:

Pewnie już wszyscy wiedzą, gdzie jest Centrum Handlowe Bemowo,
ale gdyby jednak ktoś nie wiedział, to może ten kawałek mapki ułatwi dojazd. :grin:

maciej: przepraszam, usunąłem załącznika, ale niżej dałem link do Google Maps

MaReK - Nie Sty 27, 2008 12:00

O brawo Michaelp.
Moglbys jeszcze zaznaczyc kropka albo strzalka w ktorym dokladnie miejscu, bo niektorych zmylic moze careffour i pojada na wielopoziomowke ;)

Ferrus - Nie Sty 27, 2008 13:13

To może i ja się również nieśmiało zapowiem; bo może pierwszy raz pojawiłbym się, by pooglądać inne Rover'ki/MG'ki :oops:
MaReK - Nie Sty 27, 2008 13:17

No zesz kuzwa ;D Obrodzi nam chyba ten spot, jesli wszyscy z zapowiadanych przyajda.
Goraco namowilem Violle zeby prosto z zakupow swoja wsciekla BSE wpadla do nas i porobila jakies fajne zdjecia... Co by nie mowic, jej kadry sa duzo duzo lepsze niz moje.

Ferrus, to najwczesniej 20:00 ;)
Ja powtarzam po raz nety :D Bede meidzy 20:30 a 20:45 ;)

Pozdrawiam,

Armandoo - Nie Sty 27, 2008 13:23

Wpadaj ferrus , ja też będę po raz pierwszy. Razem zawsze raźniej :mrgreen:
maciej - Nie Sty 27, 2008 13:32

E... Nie chce się czepiać, ale już kiedyś Klub miał problem z prawami do mapki, więc usuwam. :(

Ale w zamian daję coś lepszego: mapa w Google Maps - jest i mapa z naszym parkingiem i zdjęcie satelitarne. :D

maciekwawa - Nie Sty 27, 2008 13:32

Ja będe na 100% roverkiem moim(mam lampy te soczewki ale niestety w bagazniku) :( bo mechanik dzis nie miał czasu, jtro bedzie montowac hehe :)
Ps.możliwe że mój brat podjedzie jeszcze coupetą

MaReK - Nie Sty 27, 2008 14:58

Wez te lampy, ja wezme klucze i zamontujemy. Zrobimy od razu dokumentacje ;D

Ps.
Troche sie nam pogoda siecze ;/
Jak tak dalej pojdzie, to bedziemy musileli plugiem odsniezyc teren ;D

maniaq - Nie Sty 27, 2008 15:39

przelecisz bokiem swoim statkiem i bedzie pozamiatane :P ;)

moje autko umyte przed sesja , a tu taka pogoda :(

MaReK - Nie Sty 27, 2008 15:42

ja swoje umyje tuz przed wyjazdem na spot ;D

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 15:43 ]
z reszta mokre auta fajnie wychodza na zdjeciach.

maciej - Nie Sty 27, 2008 15:53

No ja umyłem o 12, a tu klops... :(
Ale wreszcie mam ładne tutki z tyłu. :)
Chociaż mogłyby być jeszcze trochę ładniejsze...

maniaq - Nie Sty 27, 2008 16:03

ja umylem , zeby nikt mi nie powiedzial ze mam szare autko ;) no ale przy takiej pogodzie bedzie widac brud na autach :// /
Tempest - Nie Sty 27, 2008 16:25

czyli wstępnie na parkingu przy Da Grasso, a potem ew. na kryty?
bo jeśli przyjadą ci co się zapowiedzieli to może miejsca w knajpce nie starczyć :wink:

kamil_luczak - Nie Sty 27, 2008 16:38

Tempest jakby bylo sucho to moglibysmy zobaczyc co ten Twoj golfik potrafi :P Ja mialem sie pojawic, ale niestety checi mniejsze mniej wazne niz obowiazki wiec pewnie mnie nie bedzie :( Ale jesli w przyszlym tyg zlot bedzie takich samych gabarytow to stawiam sie oporowo, a mama najwyzej z Legionowa wroci sobie piechota :D
MaReK - Nie Sty 27, 2008 16:58

No to z mama przyjedz no ;D
Dolar3 - Nie Sty 27, 2008 17:23
Temat postu: Spot
Chciałbym Was dziś odwiedzić ale właśnie zostawiłem auto do naprawy.Może w następną niedzielę.
Pozdrawiam.

maciej - Nie Sty 27, 2008 17:28

Zostało u Mariusza?
Dolar3 - Nie Sty 27, 2008 17:32

Tak. I chyba będę musiał sprzedać nerkę... :beczy:
MaReK - Nie Sty 27, 2008 17:45

Jak chcesz to moze po Ciebie podjechac?
maciej - Nie Sty 27, 2008 17:54

Dolar3 napisał/a:
Tak. I chyba będę musiał sprzedać nerkę...

A co Ci Mariusz wykrył?

Dolar3 - Nie Sty 27, 2008 18:00

Jeszcze nic.Nie było go jak zostawiałem auto.Może jutro będę wiedział ,ale oprócz rozrządu jest parę rzeczy do zrobienia...

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 18:02 ]
Do MaRek : Jeśli do mnie pisałeś to wielkie dzięki ale dziś posiedzę z rodziną.
W nagrodę dla Ciebie zagadka: http://www.youtube.com/watch?v=yS_FZul95Yw
:wink:

maciekwawa - Nie Sty 27, 2008 18:17

MaReK napisał/a:
Wez te lampy, ja wezme klucze i zamontujemy. Zrobimy od razu dokumentacje ;D

Ps.
Troche sie nam pogoda siecze ;/
Jak tak dalej pojdzie, to bedziemy musileli plugiem odsniezyc teren ;D


A wiec ja biore lamki żarówki mam mam tez troche kluczy ale moga nie pasowac jak by dało rade to mozemy cos pokombinowac wspolnymi siłami i je zamontowac:) pozdro bede okolo 20.

MaReK - Nie Sty 27, 2008 18:33

Ja bede po. Jak chcesz to wezme klucze.
Pamietaj ze zeby to dobrze zrobic, to warto zdjac zderzaczek.

Potrzebne sa tez spinki ktore swiatlo wpina sie w blotnik...
Wszystko do zrobienia. Takie operacje robilem juz 4 razy ;)

Dwukrtonie w swoim i dwukrotnie w aucie Violli ;D

Mariusz418 - Nie Sty 27, 2008 18:53

WITAM

MELDUJę SIę :cool:

MaReK - Nie Sty 27, 2008 18:57

Laptopa miej tylko ! :)
kamil_luczak - Nie Sty 27, 2008 23:35

Jednak sie zjawilem, jadac myslalem ze jak dojade to juz nikogo nie bedzie, ale jednak sie mylilem :) Troche sie stresowalem ze Wy sie znacie a jak tak na obcego wpadam ( poczatki sa najgorsze :P ), ale jednak bylo zupelnie inaczej niz sie spodziewalem. Bardzo mila atmosfera, z kazdym mozna bylo na lajcie pogadac, zero stresu i atmosfery typu "Boze co ja teraz powiem". W przyszlym tyg wpadam oporowo na 100% :D

Pozdrawiam :)

MaReK - Pon Sty 28, 2008 00:00

Kamil, ale zeby bylo jasne, osoba z ktora przyjechales to nie byla Twoja mama ;D ?

Nie martw sie, ja ponad rok temu przed zlotem w Radomiu mialem tak samo jak Ty - obawy.
Jak przyjechalem, to tak mnie powitali jakbym juz od dziecka kazde imieniny z nimi spedzal.
Tu poklony dla Docenta, Czarity, Kaczego, a pozniej Brt ;)

gnusman - Pon Sty 28, 2008 00:04

no ja w tym tygodniu odpadłem niestety :( ale za tydzien bede pozdrawiam
maniaq - Pon Sty 28, 2008 00:46

mi tylko szkoda, ze pozno dotarlem i nie moglem poznac lepiej towarzystwa ZR-owego ;)

moze przy nastepnych spotach .

fotki wrzuce jutro .

pozdr.

maciekwawa - Pon Sty 28, 2008 00:46

Hej a aja byłem juz na bemowie pod dagrasso o 19 15 ale musiałem sie wrocic bo siostra mojego kolegi wyladowała w szpitalu i musiałem z nim pojechac ahh.... nawet spotkałem kolege czarnym mg zr(tenis maniak-wpi) jak dojezdzałem do szpitala... :(

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 00:51 ]
założymy lampki za tydzień:)

MaReK - Pon Sty 28, 2008 02:06

Spoko... mialem komplet kluczy ;P
maciej - Pon Sty 28, 2008 09:51

Dzięki za bardzo miły spocik. :D
MaReK napisał/a:
mialem komplet kluczy

No to w przyszłym tygodniu tez weź, bo będzie więcej roboty jeśli IInvit się przypomni i Tomi z Kruchym przywiozą części do jej Roverka. ;)

Mam nadzieję, że wszyscy wrócili bez problemów, bo kiedy ja ruszyłem w kierunku domu, to na pierwszym skrzyżowaniu myślałem, że mi się sprzęgło kończy, bo "coś się ślizga".
Po przemyśleniu i dotknięciu hamulca stwierdziłem, że to nie sprzęgło, tylko opony się ślizgają, bo mróz ściął wilgoć co byłą na drodze.

MaReK - Pon Sty 28, 2008 09:54

Było slisko... na Torunskiej obracal sie Yaris... ale tylko sie obracal nic sie nie stalo.
kamil_luczak - Pon Sty 28, 2008 09:57

Nie to nie moja mama, ona wiecej gada, wiec byscie nie zdarzyli slowa nawet powiedziec jakby wszystkich przegadala :P

Jak jechalismy to na skrzyzowaniu z imola i ch bemowo stala policja i zatrzymala jakiegos roverka i chryslera 300c i sie zastanawialismy czy to na spot ktos jechal czy nie.
Co do pogody to fakt, slisko bylo okropnie, a kumpel do mnie jeszcze " chyba jest za slisko zeby przycisnac co? " :shock:


A tak BTW to ja za kazym razem mam ze soba wielka skrzynke z narzedziami, wiec jak cos to bede staral sie ratowac kluczem;)

maciej - Pon Sty 28, 2008 10:18

Kamil Luczak napisał/a:
Jak jechalismy to na skrzyzowaniu z imola i ch bemowo stala policja i zatrzymala jakiegos roverka i chryslera 300c i sie zastanawialismy czy to na spot ktos jechal czy nie.

To chyba była Honda Civic, która wjechała temu Chrysler'owi w tyłek jak się spot zaczynał.

ceremony - Pon Sty 28, 2008 11:30

Ja tez bylem po raz pierwszy i bardzo mi sie podobalo :) niestety musialem dosc szybko spadac, ale i tak jestem pod wrazeniem "popisow na szosie" kolegi Mariusza w tym pieeeknym ZS-ie i wnetrza ZT Marka, to sie nazywa klasa wyzsza :cool: .

A tak w ogole to pierwszy raz widzialem tyle Roverkow na raz w jednym miejscu! Bardzo mily widok! Dziekuje ze moglem wziac udzial :mrgreen:

Szkoda tylko pogody, ale nastepnym razem bedzie lepiej.. i widniej juz moze troche.

MaReK - Pon Sty 28, 2008 11:43

No mnie tez bylo milo poznac nowe twarze. Dobrze, ze odwaga dopisala.
Wiem, ze troche ciezko przegadac pierwsze slowa i wbic sie w klimat, ale potem leci juz z gorki. No i widok Tomiego z irokezem na glowie moze troche oniesmielac :)

Co do pogody... hmm... ja mysle, ze ten parking Carrefoura na drugim poziomie jest spoko ;) Na filmie wyglada tak, jakbysmy byli na jakiejs hali targowej... jak na zlocie normalnie ;)

Jak sie ociepli i bedzie widniej to wtedy mozna porobic ciekawsze ujecia.
A z wczoraj, Ci co pojechali wczesniej przegapili:

- wizyte Lukasza i Marcina
- wejscie/wyjscie Mariusza z bagaznika ZS'a
- kilka kolek ZS'a i ZT po parkingu
- wyscig ZR'a Maniaqa z wozkiem sklepowym prowadzonym przeze mnie ;)
- pamiatkowe zdjecie grupy warszawskiej, na tle autek
- klimat ;)

Pozdrawiam,

maniaq - Pon Sty 28, 2008 12:15

zpodaj marek jakis filmik , ja za jakis czas jak zdaze to wrzuce jamies foto ;)
MaReK - Pon Sty 28, 2008 13:09

Spoko spoko... zapodam ale nie dzisiaj.
Dzisiaj moze wrzuce do galerii klubowej fotki ;D

Ps.
Ktos wie co z kolega Armandoo? Moze sie obrazil? A moze cos sie stalo... dziwne - nie zagladal tu od Wczoraj 21:42 :) Moze byl na spocie, zobaczyl ze nie ma nikogo i pojechal...

Pozdrawiam,

maniaq - Pon Sty 28, 2008 14:07

pisal ze nei wie , czy na przyjedzie , bo nei wiedzial, na 100 % .

szkoda , jak sie pojawi to wyjasni watpliwosci .

foty jednak poznym wieczorem bo musze gonic z robota :/

Armandoo - Pon Sty 28, 2008 19:15

Witam,,witam , jestem i żyję.

Miło mi , że o mnie pytacie :mrgreen:
Głupio wyszło bo sam namawiałem ceremony ,żeby przyjechał i w ogóle a sam się nie pojawiłem.
Przyczyna : Było wiele :cry:
W każdym razie nie był to pogrzeb babci ani nic w tym, stylu :mrgreen:

Mogłem dopiero zjawić się po 22 a nie wiedziałem czy ktoś jeszcze wtedy jest i a nie miałem kontaktu do nikogo ,żeby zadźwonić.

Żałuję bo z opisów wnioskuje ,że było bardzo miło. :cry:

Obiecuję poprawę :wink:

Brt - Pon Sty 28, 2008 19:32

hehe tak na przyszłosc, to te spoty czasami kończą się o 2-3 w nocy :mrgreen: no rzeczywiśce next tajm weź sobie tel. do "kogoś", zawsze to łatwiej i bezpieczniej ;)

MaReK napisał/a:
No i widok Tomiego z irokezem na glowie moze troche oniesmielac

:lol: nom też sobie Tomiego "inaczej" wyobrażałem :lol: :D

Armandoo - Pon Sty 28, 2008 19:35

tak telefon to podstawa . Do 2-3 w nocy , hmmm..to ładnie tam sobie pozwalacie :mrgreen:
IInvit - Pon Sty 28, 2008 21:35

maciej napisał/a:
Mam nadzieję, że wszyscy wrócili bez problemów, bo kiedy ja ruszyłem w kierunku domu, to na pierwszym skrzyżowaniu myślałem, że mi się sprzęgło kończy, bo "coś się ślizga".


tak tak miałam to samo :D juz dawno sie tak nie wystraszyłam i jak aniołek wracałam do dommku :D

MaReK - Pon Sty 28, 2008 21:45

Maradona! W takim razie jak nie bylo to nic powaznego, a wystraszyles sie poznej godziny, to na nastepnym spocie myjesz wszystkim autkom felgii... szczoteczka do zebow :P

Masz szczescie, ze przedstawiciel ZS'a jeden byl...

Noo... a co do telefonu, to jak jeszcze nie masz to daj na pw to Ci wysle.

Pozdrawiam,

Tomi - Pon Sty 28, 2008 22:40

Brt napisał/a:

MaReK napisał/a:
No i widok Tomiego z irokezem na glowie moze troche oniesmielac

:lol: nom też sobie Tomiego "inaczej" wyobrażałem :lol: :D

Ja jestem spokojny człowiek. Nie gryzę, nie biję... może czasem piję... z reduły na zlotach :)

Brt - Pon Sty 28, 2008 22:45

i śpię w aucie z reguły na zlotach :lol: ;)
Tomi - Pon Sty 28, 2008 22:48

Brt napisał/a:
i śpię w aucie z reguły na zlotach :lol: ;)

Zapomniałem nr pokoju, przecież nie będę o 6 rano wszystkich budził aby odszukać swój pokój. Swoją drogą każdy czasem marzy o chwili samotności...

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 22:50 ]
No i przytrafiło mi się to jedynie raz :)

MaReK - Pon Sty 28, 2008 22:55

Tomi napisał/a:
Swoją drogą każdy czasem marzy o chwili samotności...

W temperaturze bliskiej 0 stopni C ;D

Chociaz i tak pewnie miales cieplej niz my na drugim pietrze w pokoju ;)

Dla wszystkich nowych, przyszlych spotowiczow...
Tomi moze wygladac groznie, ale nikomu krzywdy nie zrobil... jeszcze wiec radze uwazac :rotfl:

Pozdrawiam,

PS.
Armando - spoznilem sie na spot bo nagrywalem Ci plytke z Rave :P
To oprocz felg u mnie jeszcze szyby umyjesz :)

Armandoo - Wto Sty 29, 2008 00:02

Zaczynam sie bać tych waszych zasad na spotach :mrgreen: . Mycie felg szczoteczka , mycie szyb .... to zupełnie jak w wojsku ( nie byłem i się nie wybieram ) ...coś mi się to kojarzy za bardzo z falą :evil:

Chyba będę zmuszony podać tą Waszą organizację o dziwnej i tajemniczej nazwie MG Rover do sprawdzenia przez jakieś ABW czy inne dziwne szpiegowskie stowarzyszenie :wink:


PS1 . Felgi mogę myć ... bo wycyganiłem ostatnio od kolesia z myjni trochę środka do czyszczenia felg ..CUDO... ( tu z góry podziękowania dla niego ) :mrgreen: :mrgreen:

PS2. MaReCzKu Ciebie szczególnie przepraszam za tą nieobecność :oops:

kamil_luczak - Wto Sty 29, 2008 00:24

maciej'u - ja tylko przekazuje to co mowil mi kumpel, co to byla za fura, widzialem ja przelotem wiec sie nie spieram co to bylo:D
Co do Tomiego to nie wygladal tak strasznie, ale albo mowil niewyraznie, albo ja mam ze sluchem klopoty, bo mowiac musial pare razy powtarzac zeby zrozumial co mowi :P Chyba ze to moj brak przyzwyczajenia do jego cichej mowy ;)

Co z fotkami ?:>


P.S jaki ma nick na forum ten czlowiek ( imienia ani ksywki nie pamietam :( ) z ktorym rozmawialme na temat walkow i kolektora wydechowaego do mojego kurduploRoverka? Chodzi mi o tego ktoremu tlumaczylem jak dojechac do Mineralnej, jeszcze zanim dowiedzielismy sie ze to Mineralna :D

MaReK - Wto Sty 29, 2008 01:26

Armandoo napisał/a:
PS2. MaReCzKu Ciebie szczególnie przepraszam za tą nieobecność :oops:


Hehe... nie przepraszaj... felgi czekaja... wybrudze je specjalnie w blocie przed spotem.

Oczywiscie zart, nikt od nikogo nie oczekuje obecnosci obowiazkowej na spotach ;)
Rzecz jasna, ze sa inne, wazniejsze wydarzenia... chociaz Violla twierdzi ze dla mnie nie ma ;)

Plytke dostaniesz next time...

Pozdrawiam,

Sachar - Wto Sty 29, 2008 08:22

Kamil Luczak napisał/a:
P.S jaki ma nick na forum ten czlowiek ( imienia ani ksywki nie pamietam :( ) z ktorym rozmawialme na temat walkow i kolektora wydechowaego do mojego kurduploRoverka? Chodzi mi o tego ktoremu tlumaczylem jak dojechac do Mineralnej, jeszcze zanim dowiedzielismy sie ze to Mineralna :D


Podobno Sachar :)

kruszon - Wto Sty 29, 2008 10:31

Kamil Luczak napisał/a:
Co z fotkami ?


Sa w galerii klubowej już z tego co widziałem :D

http://roverki.pl/modules...howgall&gid=827

Dzieki Marek! Maniaq co z twoimi fotkami? Ja swoje postaram sie wrzucic dzisiaj wieczorem bo jeszcze nie mialem czasu apratem sie zajac :)

Pozdrawiam

MaReK - Wto Sty 29, 2008 10:35

Nie sa jeszcze wszystkie zdjecia. Cos mi wcielo kilka fotek.
Maniaq podeslal jedno zdjecie - grupy na tel aut, obiecal reszte niebawem dorzucic.

Ps.
Kruszon - dzieki za Tigera ;D

Pozdrawiam,

maniaq - Wto Sty 29, 2008 12:28

niebawem , tzn czesc dzis , czesc hmmm... moze jutro moze w neidziele :/ zarobiony jestem
MaReK - Wto Sty 29, 2008 15:57

Musialem skasowac galerie, wrzuci jeszcze raz, wiec prosze o te kilka komentarzy raz jeszcze ;) Teraz juz bedzie dobrze. Dzisiaj wrzuce zdjecia Maniaq'a, ktore od niego dostalem. Wieczorem, bo mam teraz troche roboty.
benio_bicos - Czw Sty 31, 2008 10:28

Zdjęcia super! :shock:
Ale ja wam zazdroszczę :beczy:
A tutaj ROVER-ków jak na lekarstwo :bezradny: ,przez ponad miesiąc tylko 216 widziałem :lol: ,normalnie perełka :ok: pośród wszechobecnych francuzów

maciekwawa - Pią Lut 01, 2008 00:02

Mieliśmy zamontować lampki w niedziele ale sie nie mogłem juz powstrzymac i juz założyłem sam:) mam czarne soczewki:P i mam juz założone lusterka od r25 :)
Pochwale sie w niedziele.:)

[ Dodano: Pią Lut 01, 2008 00:03 ]
wydaje mi sie ze spotkałem w srode na ursynowie kolege z czarnego zs:) po 15

Brt - Pią Lut 01, 2008 09:29

maciek dawaj fotki :D
maciekwawa - Pią Lut 01, 2008 13:32

Za 15 minut będe miec fotki:) to wstawie:)

[ Dodano: Pią Lut 01, 2008 13:42 ]
to juz sobie zrobilem fotki hehe... bateria mi padly jak juz byłem kolo auta haha... podłączyłem do ładowania troche sie podładuje aparat i wstawie fotki:)

Armandoo - Pią Lut 01, 2008 22:57

Witam,


maciekwawa nie byłem w okolicach Ursynowa z tego co pamiętam w środę . Hmm...chyba jakiś inny podobny ZS musi się kręcić po okolicach.
W takim razie szukam szczęśliwego posiadacza
:-)