Zobacz temat - [R75] Problem z obrotami przy wilgoci lub deszczu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z obrotami przy wilgoci lub deszczu

fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:09
Temat postu: [R75] Problem z obrotami przy wilgoci lub deszczu
problem polega na tym ze gdy jest wilgoc lub pada deszcz odrazu to wyczowa i przy wcisnieciu pedalu chamulca ale gdy schodzi z wyzszych obrotow spadaja na 500 a gdy sciagne noge podchodza spowrotem do prawidlowych 800-set ,a przy zmianie biegow (miedzy przelozeniem) jak by nie zachetnie spadaly .nie zawsze sie to dzieje nie ma na to regoly,czasem przejdzie za 2 kilometry a czesem 10 trzeba przejechac lub ustaje po ponownym odpaleniu silnika,bardzo prosze o pomoc,pozdrawiam
Boncky - Wto Maj 18, 2010 19:10

kable i świece sprawdzone ?
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:13

to jest silnik diesla
apples - Wto Maj 18, 2010 19:14

Boncky napisał/a:
kable i świece sprawdzone ?
CDT ;>

fireblade1 musisz nauczyć się szukać. Po co to zdjęcie?


Odpowiedz jest tu http://forum.roverki.eu/v...p=493181#493181 Spadek obrotów silnika podczas hamowania a dokładniej tu http://forum.roverki.eu/v...p=475502#475502

Rowan - Wto Maj 18, 2010 19:14

Boncky, to diesel....
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 19:23

apples napisał/a:
Po co to zdjęcie?
żeby pochwalić się pakietem chrom :)
poza tym fireblade1, lakiernik się postarał :mrgreen:

Boncky - Wto Maj 18, 2010 19:24

Rowan napisał/a:
Boncky, to diesel....


aaa teraz widzę :D nie spojrzałem poleciałem po standardzie :)

kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 19:26

Boncky, benzyna tonie jest standard :)
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:34

ale dowcipni jestescie,poprostu nie wiem jak sie zamieszcza fotke w malym okienku bo jestem tutaj od kilku dni i zalozylem az 2 tematy ,potrzebuje pogadac a wy macie beke..
apples - Wto Maj 18, 2010 19:36

No to teraz luz. Nie wklejaj tego zdjęcia bez potrzeby bo jest wk... jak nie dotyczy tematu :wink:
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:38

wystarczy nowemu koledze wytlumaczyc i jest ok
apples - Wto Maj 18, 2010 19:41

Pytaj. My lubimy odpowiadać. :D A zwłaszcza ja i kris-tofer. Możemy dyskutować godzinami i niekoniecznie na temat :mrgreen:
Pieta - Wto Maj 18, 2010 19:41

fireblade1, Na zdjęciu chyba całą swoją flotę pojazdów chciałeś pokazać, czy tylko ten z przodu? :wink:
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 19:42

bo forum roverki.eu to nie tylko porady techniczne ale także bardzo dobry czasoumilacz :) fireblade1, nie nabijamy się, spoko, zawsze chętnie pomagamy jak się już na problemie poznamy :)
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:43

mimo wszystko dziekuje za te linki poczytalem je i mniej wiecej wiem gdzie tego szukac w razie czego,pozdrawiam nawet tego szpeca od lakieru... z pod w-wy
apples - Wto Maj 18, 2010 19:45

fireblade1 I tak jeszcze na przyszłość, aby kolorowi nie krzyczeli to używaj dużych liter, kropek i przecinków. Potrafią być bezwzględni, a zwłaszcza jeden :mrgreen:
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 19:45

fireblade1, mnie? :) przyznaj, że przynajmniej polerka była :)
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:47

no tak ,ale ten problem do konca nie zostal w 100% rozwiazany,nie dobrze..

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 19:47 ]
bynajmniej nie za mojej kadencji,ale z pod szczotki 15 minut wczesniej to fakt

apples - Wto Maj 18, 2010 19:49

fireblade1 napisał/a:
100%
No wiesz. :hm: 99,9% to i tak dużo. :wink:
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 19:49

czyli cos jeszcze nie tak jest z kropkami itd..?
apples - Wto Maj 18, 2010 19:53

fireblade1 napisał/a:
czyli cos jeszcze nie tak jest z kropkami itd..?
:olaboga: Budowa zdania/pytania. :wink:
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 19:58

apples, jest wrażliwy na błędy gramatyczne, ja na ortograficzne, więc jak na prawdziwego Polaka przystało błędów nie należy popełniać :)
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 20:02

ok,mam pytanko jeszcze do was na temat interfeace-a czy nie wiecie czasem cos na ten temat,potrzebuje linka ze strona lub plytke z programem takim ktory napewno jest z tym autem kontatybilny...
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 20:04

fireblade1 napisał/a:
na temat interfeace-a
teraz to naprawdę się kolorowi czepią, założyłeś już taki temat, więc nie mieszaj :evil:
apples - Wto Maj 18, 2010 20:04

fireblade1 napisał/a:
ok,mam pytanko jeszcze do was na temat interfeace-a czy nie wiecie czasem cos na ten temat,potrzebuje linka ze strona lub plytke z programem takim ktory napewno jest z tym autem kontatybilny...
Znamy i dużo wiemy :D , ale i tak nic Ci po samym oprogramowaniu ponieważ nie będziesz miał interfejsu który to obsłuży. Jedyny kompatybilny to serwisowy T4 Testbook firmy Omitec. Poszukaj na forum o T4 Testbook :wink:

I popraw zdanie. Kropki, duże litery, itp. !!

kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 20:07

apples napisał/a:
I popraw zdanie. Kropki, duże litery, itp. !!
bo jest nie gramatycznie :mrgreen:
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 20:11

dobrze to napsz sobie gramatycznie a mnie pomin,jesli jestes taki wzor
apples - Wto Maj 18, 2010 20:13

fireblade1 napisał/a:
dobrze to napsz sobie gramatycznie a mnie pomin,jesli jestes taki wzor
No to teraz nie ładnie :nono:
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 20:15

BARDZO NIE LADNIE,SPACEREK BY SIE WAM PRZYDAL...
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 20:17

apples napisał/a:
No to teraz nie ładnie :nono:

bo brak jest dużego "D" przecinka, spacji "ó" i kropki :mrgreen:

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 20:17 ]
fireblade1, skoro dowiedziałeś się już wszystkiego na temat swoich problemów to nie krzycz na nas...

apples - Wto Maj 18, 2010 20:22

fireblade1 napisał/a:
BARDZO NIE LADNIE,SPACEREK BY SIE WAM PRZYDAL...
Nam? To Ty nie dość że piszesz jakbyś miał nas w d.. To jeszcze nawet nie potrafisz podziękować za pomoc tylko krzyczysz.

I silnik nie masz 2.0 d tylko 2.0 CDT lub CDTi :wink:

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 20:22 ]
Małe litery, brak znaków interpunkcyjnych, brak słowa Dziękuje - mam Was w du...
Duże litery - krzyk

kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 20:30

apples napisał/a:
Duże litery - krzyk
a to tworzy niepotrzebne konflikty, na ludzi nieznajomych się nie krzyczy :)
dukat11 - Wto Maj 18, 2010 21:08

Panowie Nowy jest, a Wy go tak z grubej rury :wink: . Chociaż może i dobrze od początku szkolić.
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 21:10

dukat11, zasady muszą obowiązywać :)
fireblade1 - Wto Maj 18, 2010 21:14

ciekawe ktore slowa doprowadzily do tego ze ja mam was w d.... chyba te slowa normalnego zapytania,to wy koledzy sie uwzieliscie na moja osobe od samego poczatku ,nie napisalem tematu ze wzgledu na moje (problemy) z ortografiom tylko wydaje mi sie z innym problemem,tak ze nie wiem po co te zbedne gadanie o kropkach i znakach szczegolnych ktore sa zbedne a tylko z tego robicie temat ,BARDZO dziekuje za wasza zyczliwa pomoc koledzy.czasami trzeba popatrzec na wlasne zachowanie,pozdrawiam
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 21:22

fireblade1, pamiętaj, że pisząc z błędami nie szanujesz odbiorcy, o tym uczyli już w podstawówce. Na tym forum obowiązują zasady do których należy się stosować, skoro masz problemy z ortografią jest opcja sprawdzania pisowni.
Odpowiedzi na swoje pytania dotyczące usterki otrzymałeś też na samym początku, a podirytowało nas te zdjęcie, które nie wiadomo w jakim celu wstawiłeś.
Pisanie pełnych zdań z dużych liter oznacza krzyk na odbiorce, a tego też się nie toleruje i kończy się niepotrzebnymi konfliktami.

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 21:22 ]
Nie widzimy się i nie słyszymy, więc zasady pisowni każdy powinien zachowywać, aby zrozumieć też co nadawca miał na myśli. To tyle odnośnie naszych rzekomych ataków.

MaReK - Wto Maj 18, 2010 21:24

fireblade1, popracuj chociaż nad interpunkcją i estetyką posta.
Pal sześć polskie znaki, bo nie są aż tak wymagane, ale reszta by się przydała.
Oszczędzisz czasu ew. czytelnikom, którzy będą musieli kilka razy czytać zdanie Twojej konstrukcji.

kris-tofer, drażnią Cię błędy ortograficzne, a sam je robisz ;P

apples, nie świruj ekspercie, bo pomyślą, że Ci sodowa uderzyła ;)

Pozdrawiam,

apples - Wto Maj 18, 2010 21:25

MaReK napisał/a:
że Ci sodowa uderzyła ;)
:marycha:



fireblade1 Mówiłem :orety:

kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 21:27

MaReK napisał/a:
kris-tofer, drażnią Cię błędy ortograficzne, a sam je robisz ;P

powinienem się wstydzić chyba, jeśli zobaczę swój błąd to tak będzie :)

apples - Wto Maj 18, 2010 21:46

fireblade1 tak na serio to Cie trochę podkręcilismy :mrgreen: Natomiast co do ortografii i gramatyki to już było na serio. Szanuj nas a my będziemy Ciebie i zawsze pomożemy jak będziemy potrafili. :wink:

P.S. Nudny dzień był dziś na forum dopóki się nie pokazałeś :grin:

MaReK - Wto Maj 18, 2010 21:46

kris-tofer napisał/a:
powinienem się wstydzić chyba, jeśli zobaczę swój błąd to tak będzie :)

http://forum.roverki.eu/v...p=500244#500244

Ja tu widzę błędy, ale ja głupi jestem ;)

apples - Wto Maj 18, 2010 21:53

kris-tofer napisał/a:
powinienem się wstydzić chyba, jeśli zobaczę swój błąd to tak będzie :)
Wstydź się. Wstydź :mrgreen:
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 22:07

Już myślałem, że w tym temacie pojechałem i narobiłem błędów. Ufff aż mi ulżyło :razz:
Dobrze, że pan wszechmogący czuwa :)
Pozostaje mi się zawstydzić i może znaleźć coś na wszechmogącego :twisted:

apples - Wto Maj 18, 2010 22:09

Napisałeś że kolega ma pakiet chrom. Ma, ale nie pełny. Brak chromu pod klamkami. Czyli tylko chromowane lusterka. :wink:

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 22:09 ]
kris-tofer napisał/a:
Pozostaje mi się zawstydzić i może znaleźć coś na wszechmogącego :twisted:
Całe forum chcesz przekopiować :mrgreen:
kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 22:27

apples napisał/a:
Całe forum chcesz przekopiować :mrgreen:

masz racje nie ma sensu, przecież każdy widzi, nie będę powtarzał :mrgreen:

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 22:12 ]
Racja, pakiet chrom nie pełny. Nie wiem czy jest to prawdą akurat, ale gdzieś wyczytałem, że do diesli nie montowano chromowanych lusterek - co poddaje weryfikacji, bo nie jestem tego pewny.

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 22:27 ]
kris-tofer napisał/a:
apples napisał/a:
Całe forum chcesz przekopiować :mrgreen:

masz racje nie ma sensu, przecież każdy widzi, nie będę powtarzał :mrgreen:

MaReK, nie bierz nic do siebie, po prostu wesoło się zrobiło :wink:

MaReK - Wto Maj 18, 2010 22:33

Nie biorę, ja robię błędów dużo;)
Czasem przez pośpiech, czasem z niewiedzy ;)

Ale nie jestem przykładem poprawności ortograficznej w postach na forum.
Staram się jednak dbać o interpunkcję i estetykę posta ;D

Mam nadzieję, że Ty się nie gniewasz za wytknięcie błędu ;)

kris-tofer - Wto Maj 18, 2010 22:42

MaReK napisał/a:
Mam nadzieję, że Ty się nie gniewasz za wytknięcie błędu ;)

Ależ wprost przeciwnie :) zwrócenie mi uwagi z pewnością przyczyni się do lepszego i dokładniejszego pisania. Błędy wynikają najczęściej w pośpiechu :grin:

fireblade1 - Sro Maj 19, 2010 00:46

widze ze strasznie was drazni to ze mam wuzek w pakiecie i pelnej opcji czego jeszcze niewiecie ,to wlasnie informuje was o tym,a co do tego tematu polonisci,to sami poruszyliscie ten prosty temat nawet dla samych was hehe ..jednak nie umiecie z niego wybrnac ,poruszajac go i tlamsic ,przekomazajac sie jeden przez drugiego a to niestety niski poziom ,a na dyslekcje nie ma jeszcze lekarstwa tak dla waszej wiedzy,pewnie wygladalo by to inaczej ale nie uwazam zeby bylo az tak zle, zeby nie mozna bylo przeczytac,szacunek tutaj nie ma nic do tego to wy wykazaliscie sie brakiem niego,a co do bledow macie wiele do zyczenia ...ja przynajmniej mam co pokazywac na tych zalaczonych zdieciach a wy wjedzcie tym czyms co posiadacie po wiate najlepiej duza..

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 00:46 ]
a to niby cos pod klamkami to sprzedaja na allegro ...

kris-tofer - Sro Maj 19, 2010 00:53

fireblade1, od początku robimy sobie jaja,jeśli tego nie zrozumiałeś to gratuluję poczucia humoru :mrgreen: a na dysleksję najlepszym lekarstwem jest pasek w dzieciństwie na gołą dupę:)
Myślę, że po tej wypowiedzi
fireblade1 napisał/a:
ja przynajmniej mam co pokazywac na tych zalaczonych zdieciach a wy wjedzcie tym czyms co posiadacie po wiate najlepiej duza..

narobiłeś sobie naprawdę wrogów w śród forumowiczów, lub po prostu nikt nie będzie brał Cię na poważnie. Cóż czasami i tacy ludzie jak TY pojawiają się na tym forum co jest przykre...

MaReK - Sro Maj 19, 2010 00:55

fireblade1 napisał/a:
widze ze strasznie was drazni to ze mam wuzek w pakiecie i pelnej opcji czego jeszcze niewiecie

To z pewnością to...
Teraz powinieneś przystąpić do klubu i tym co z Tobą dyskutują dopiero kopara opadnie ;)
Skoro masz takiego wypaśnego "wuzka", to na pewno stać Cię na opłatę klubową!

fireblade1 napisał/a:
a na dyslekcje nie ma jeszcze lekarstwa tak dla waszej wiedzy

Gdzieś słyszałem, że dysleksja jest synonimem lenistwa. Masz wiele możliwości żeby pisać bez błędów. Co do szacunku, to Twój post można porównać do Twojego rozmówcy, który podczas konwersacji i soczystej wymowy pluł Ci na twarz.

Zobacz każdego innego w tym wątku post i porównaj ze swoim.
Czy tak trudno postawić "," po słowie, a nie po przed słowem?
Czy tak trudno użyć kropki, a potem "Wielkiej Litery"?

fireblade1 napisał/a:
ja przynajmniej mam co pokazywac na tych zalaczonych zdieciach

Proponuję Ci umieścić zdjęcia w odpowiednim ku temu miejscu - http://forum.roverki.pl/garage.php Jako klubowicz możesz mieć więcej fotek w galerii ;)

fireblade1 napisał/a:
a wy wjedzcie tym czyms co posiadacie po wiate najlepiej duza..

Jakie to dorosłe... eh.

kris-tofer - Sro Maj 19, 2010 00:57

fireblade1, tylko Ty masz najlepszy wózek na świecie, a my szaraczki jeździmy taczkami i trzymamy je pod dużymi wiatami :mrgreen:
MaReK - Sro Maj 19, 2010 01:22

Taki niby wypasiony sprzęt, a jednak ma
Cytat:
problem z obrotami przy wilgoci lub deszczu
.

kris-tofer napisał/a:
narobiłeś sobie naprawdę wrogów w śród forumowiczów

Myślę, że to trochę przesadne.

kris-tofer napisał/a:
lub po prostu nikt nie będzie brał Cię na poważnie

To już prędzej.

Temat nie wnosi nic dobrego.
Może moderator by go odpowiednio potraktował?

Nie doczytałem, że kolega fireblade1 ma problem z avatarem.
Wyedytowałem Ci profil i dodałem to zdjęcie, więc to z tematu usunę.

thef - Sro Maj 19, 2010 08:24

Panowie, spokój. Pouczacie kolegę, ale w sposób conajmniej mało kulturalny. Co to za metody, że sobie beczkę śmiechu robicie? O offtopie to już nie wspomnę. Jeszcze raz takie zachowanie i będą ostrzeżenia. Zachowujecie się jak w prywatnym folwarku!

kris-tofer napisał/a:
narobiłeś sobie naprawdę wrogów w śród forumowiczów, lub po prostu nikt nie będzie brał Cię na poważnie. Cóż czasami i tacy ludzie jak TY pojawiają się na tym forum co jest przykre...
Za ten tekst powinieneś dostać co najmniej zakaz pisania przez tydzień. Radzę sobie przemyśleć swoje zachowanie i publiczne wypowiedzi.
kris-tofer - Sro Maj 19, 2010 09:21

Już będzie spokój :mrgreen:
apples - Sro Maj 19, 2010 10:27

fireblade1 napisał/a:
widze ze strasznie was drazni to ze mam wuzek w pakiecie i pelnej opcji
Oj bardzo. :mrgreen: My nie mamy takiego pięknego. :/ Teraz rozumiem dlaczego wstawiasz pod każdym swoim pierwszym postem zdjęcie swojego Roverka. Myślałem że się po prostu pomyliłeś, ale teraz rozumiem. Szacun. To chyba twój pierwszy taki samochód?
fireblade1 napisał/a:
jednak nie umiecie z niego wybrnac
Odpowiedz na swoje pytanie dostałeś w pierwszym moim poście, na drugie w następnym. Póki co to Ty wykazujesz się nieznajomością zasad/regulaminu na forum i nie potrafisz zrozumieć o co nam chodzi. Zapoznaj się z hierarchią na forum. Jeżeli administrator zwraca Ci uwagę że nie stosujesz się do zasad na forum, w tym przypadku do Twojej pisowni to powinieneś się do jego prośby/zalecenia zastosować a nie dyskutować. Rozumiem że masz prawo aby nie słuchać się nas, ale nie spodziewaj się w przyszłości pomocy bo wielu ludzi ignoruje tak napisane tematy jak Twój.
fireblade1 napisał/a:
a na dyslekcje nie ma jeszcze lekarstwa tak dla waszej wiedzy
Dziwne. Każdy nowy jest dyslektykiem. Po drugie masz w każdym swoim poście moduł sprawdzania pisowni ale nawet tego nie chce Ci się tego zrobić. Również na forum Jest funkcja szukaj i gdybyś jej użył nie byłoby problemu.
fireblade1 napisał/a:
ja przynajmniej mam co pokazywac na tych zalaczonych zdieciach a wy wjedzcie tym czyms co posiadacie po wiate najlepiej duza..
Wielu juz tu na forum myślało że ma full wypas, niebity, stan perfekcyjny tylko niestety okazuje się że więcej czasu spędzają na forum niż w samochodzie w poszukiwaniu porad aby doprowadzić do używalności swoje "cacko" oraz okazuje się że niestety też nie mają pełnej opcji. Także w wypowiadanych słowach byłbym ostrożny.
fireblade1 napisał/a:
a to niby cos pod klamkami to sprzedaja na allegro ...
Nawet nie potrafisz tego nazwać, a się mądrzysz. :nook:

P.S. Nikt nie ma zamiaru Ciebie się czepiać specjalnie i bezpodstawnie. Następny post napisz prawidłowo i będzie OK. Zdjęcia samochodu umieszczaj w temacie kiedy jest taka potrzeba, a nie po to by pokazać auto. Tak jak napisał MaReK - wstaw auto do garażu na forum i tam je obejrzymy. Zrób zdjęcia panelu środkowego, przodu, tyłu i przedniej szyby to zobaczymy czy faktycznie masz full wypas. :wink:


kris-tofer napisał/a:
fireblade1, tylko Ty masz najlepszy wózek na świecie, a my szaraczki jeździmy taczkami i trzymamy je pod dużymi wiatami :mrgreen:
:mrgreen:

thef napisał/a:
Panowie, spokój. Pouczacie kolegę, ale w sposób conajmniej mało kulturalny.
Tak będzie.
thef napisał/a:
Co to za metody, że sobie beczkę śmiechu robicie?
Żadna. :oops: Myśleliśmy że zmieni pisownię, ale po prostu ma to gdzieś. Chcieliśmy zrobić to na wesoło, ale niestety kolega jest zbyt poważny i uraziliśmy jego EGO i EGO jego pięknego Roverka.
walkie - Wto Maj 25, 2010 13:14

kris-tofer, apples, dobrze się bawicie?
takie rozmowy prowadźcie sobie na gadu-gadu a nie na forum, w wątku i temacie do tego nieprzeznaczonym.

apples - Wto Maj 25, 2010 13:20

Skruchę już walnęliśmy parę dni temu. Przepraszamy jeszcze raz.
thef - Wto Maj 25, 2010 14:16

apples napisał/a:
Skruchę już walnęliśmy parę dni temu. Przepraszamy jeszcze raz.
Tylko wypadałoby jeszcze wyciągać wnioski. A tu proszę, klika dni minęło i kolejne ekscesy w temacie o domykaniu szyb. Proszę już nie odpowiadać i przepraszać tylko się zdyscyplinować trochę ;) .
apples - Wto Maj 25, 2010 14:33

Oj thef. :grin: Wiedziałem że musisz się jeszcze Ty uaktywnić. :mrgreen:
thef - Wto Maj 25, 2010 14:36

apples napisał/a:
Oj thef. :grin: Wiedziałem że musisz się jeszcze Ty uaktywnić. :mrgreen:
Wszystko musisz skomentować? Nawet jak już napisałem, żebyś nie odpowiadał? Taka moja rola, pilnowanie porządku na forum więc próbuję się z tego wywiązywać. Amen.
apples - Wto Maj 25, 2010 14:41

:x :wink:

P.S. Temat był 19 maja więc reakcja ... ;)))

Paul - Wto Maj 25, 2010 16:46

apples napisał/a:
Temat był 19 maja więc reakcja ...
Tego typu docinki zostaw dla siebie.
Najpierw robicie zadymę w temacie a potem pretensje ??
Nikt nie ma obowiązku, ani nie jest w stanie czytać wszystkich postów na bieżąco, więc i reakcja czasem może być spóźniona, niestety.
Jednak NIC nie tłumaczy Twojego zachowania w tym przypadku (no, chyba poza zwykłą złośliwością) :/

kris-tofer - Wto Maj 25, 2010 16:57

Paul napisał/a:
Najpierw robicie zadymę
jacy ''wy''? napisz, że ja też jestem wszystkiemu winien. Nam chodziło o poprawną pisownię, bo jak się nie widzimy twarzą w twarz to można czegoś nie zrozumieć, po to wymyślono przecinki i kropki, już pal licho ortografię... Kolega się nie zastosował, pomimo upominań Marka, więc nie dziw się, że został przez nas zignorowany, bo zwyczajnie nie mogliśmy się z nim dogadać.
apples - Wto Maj 25, 2010 17:48

Paul napisał/a:
potem pretensje
Gdzie tu widzisz pretensje. Śmieje się i się dziwie. Tylko tyle. :wink:
kasjopea - Wto Maj 25, 2010 17:59

kris-tofer napisał/a:
że został przez nas zignorowany
To chyba znamy inną definicję "ignorowania" :> .
kris-tofer - Wto Maj 25, 2010 18:05

Jedno się skończyło, drugie się zaczęło, wszystko wyjaśnione w temacie o domykaniu szyb, ja już odpadam z tego przekrzykiwania się, bo mnie już gardło boli :)
apples - Sro Maj 26, 2010 18:04

kasjopea napisał/a:
To chyba znamy inną definicję "ignorowania" :> .
To się nazywa ignorowanie przez czepianie. :grin: Często spotykane na forum. :wink:
kris-tofer napisał/a:
Jedno się skończyło, drugie się zaczęło, wszystko wyjaśnione w temacie o domykaniu szyb,
Wyjaśniłeś i pokazałeś bardzo dobrze pewien schemat. Szkoda tylko że został zamknięty temat w którym toczyła się już dosyć normalna dyskusja na sensowny temat.

[ Dodano: Sro Maj 26, 2010 18:04 ]
Schemat:
Pod postem jednego moderatora pojawiają się "pozostali" tak jakby ten pierwszy nie mógł zapanować nad tematem (forumowiczami) chociaż dobrze wiemy że potrafi bo ma do tego narzędzia. Zaczyna się TYLKO wytykanie niesfornym forumowiczom ich zachowania nie wnosząc czegokolwiek do tematu poza podkręcaniem atmosfery. Proponuję brać przykład z MaReK. Mimo tego że o... i pokrzyczy to i coś wniesie do tematu.
Jeżeli nie zauważa się tego że mimo tego że się kłócimy lub sobie wytykamy w niektórych tematach to w konsekwencji i tak dociekamy rozwiązania problemu. Może nie wygląda to zbyt ładnie, ale czasami tak bywa gdyż jesteśmy tylko ludźmi.

Tak ja to widzę i mam do tego prawo. Proszę to uszanować i nie traktować jako nagonkę czy moje czepianie.