Zobacz temat - Zdjecia Roverkow;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Zdjecia Roverkow;)

The-Wraith - Wto Mar 04, 2008 21:52
Temat postu: Zdjecia Roverkow;)
Nie widzialem tematu na forum w ktorym mozna by bylo wklejac zdjecia swoich Roverkow wiec postanowilem zalozyc i pochwalic sie moimi:











Wklejajcie fotki swoich Roverkow w tym temacie (badz jesli podobny jest prosze o przeniesienie tego posta)

Pozdro;)

Tempest - Sro Mar 05, 2008 18:58

na forum nie ma, ale TUTAJ jakbyś był klubowiczem to mógłbyś wkleić
dante27 - Pon Kwi 21, 2008 21:52

Właśnie gdyby był klubowiczem. I myślę że jest to bez sensu. Nie każdy chce być klubowiczem a mimo to chciałby się pochwalić zdjęciami swojego wozu. Wydaje mi sie że gdyby inni mieli taką możliwość mielibyśmy tu niezłą galerię, mam rację "nie klubowicze"? Pozdrawiam i takich i takich. :mrgreen:
maciej - Pon Kwi 21, 2008 22:02

dante27 napisał/a:
Nie każdy chce być klubowiczem a mimo to chciałby się pochwalić zdjęciami swojego wozu.

To niech się chwali na prywantej stronie...
dante27 napisał/a:
Wydaje mi sie że gdyby inni mieli taką możliwość mielibyśmy tu niezłą galerię, mam rację "nie klubowicze"?

Forum jest mimo wszystko klubowe i w porównaniu z forami innych klubów i tak jest chyba dość otwarte dla Sympayków.

dante27 - Pon Kwi 21, 2008 22:05

Maćku nie zgodzę się z Tobą bo i tak myślę że byłoby fajnie gdyby każdy mógł pooglądać zdjęcia innych a nie tylko klubowiczów.
maciej - Pon Kwi 21, 2008 22:11

dante27 napisał/a:
Maćku nie zgodzę się z Tobą

Ale nie zgadzasz się z tym, że forum jest klubowe?
dante27 napisał/a:
i tak myślę że byłoby fajnie gdyby każdy mógł pooglądać zdjęcia innych a nie tylko klubowiczów.

A ja myślę, że byłoby fajnie, gdyby nie było wypadków drogowych... ;)

A tak serio, to czy nie wydaje Ci się, że Klubowiczom jako osobom utrzymującym swoimi składkami forum, stronę i sam klub, nie należą się pewne przywileje z tego powodu?

Bo mi tak i tu ja się z Tobą nie zgodzę. :)

Bobas111 - Pon Kwi 21, 2008 22:11

40zł to nie takie wielkie pieniądze. Zwłaszcza, że dają wiele przywilejów i co najważniejsze wspomagają roverki.pl Ja również jutro z samego rana wpłacam pieniążki na konto.
dante27 - Pon Kwi 21, 2008 22:21

No i tak możemy bez końca do rana. Nie chodzi tu o kase bo to mały koszt. Jestem miłośnikiem marki Rover bo taki samochód posiadam a moje korzystanie z tej strony ogranicza się do pogłębiania własnej wiedzy oraz udzielania porad innym a także wspólne relacje ze znajomymi. 40zł to w skali roku, grosze ale nie nie płacę (jak większość) bo w moim przypadku zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek. Poza tym na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.
walkie - Pon Kwi 21, 2008 22:32

dante27 napisał/a:
na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.

tak, ale płacisz opłatę zlotową wtedy - 60 PLN :)

dante27 - Pon Kwi 21, 2008 22:34

no to wole spoty lokalne tam więcej sie dzieje :)

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:35 ]
za darmo ;P

maciej - Pon Kwi 21, 2008 22:39

dante27 napisał/a:
No i tak możemy bez końca do rana.

Oczywiście. :)
dante27 napisał/a:
Jestem miłośnikiem marki Rover bo taki samochód posiadam a moje korzystanie z tej strony ogranicza się do pogłębiania własnej wiedzy oraz udzielania porad innym a także wspólne relacje ze znajomymi. 40zł to w skali roku, grosze ale nie nie płacę (jak większość) bo w moim przypadku zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek. Poza tym na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.

Masz rację - działasz jak większość użytkowników, ale bez tej mniejszości, która płaci te "grosze" nie byłoby ani forum, ani strony, ani galerii, ani klubu, więc ta dyskusja nie dość, że byłaby bez przedmiotowa, to jeszcze nie miałaby się gdzie toczyć, więc moim zdaniem tym osobom należą się przywileje, a że na początku działalności Klubu do tych przywilejów zostało zaliczone posiadanie własnej galerii i nigdy żaden z Klubowiczów nie podważał zasadności tego, to chyba tak zostanie na dłużej...

Osobiście bardzo nie lubię, gdy ktoś, kto nie identyfikuje się z Klubem na tyle, by do niego wstąpić, stara się dla własnej wygody/oszczędności zmienić jego zasady (vide dyskusja sprzed pół roku o opłacie zlotowej).

Po prostu nie rozumiem Twojej argumentacji:
- "to mały koszt", ale "nie płacę bo zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek"
- "na ogólnopolski zlot się nie wybieram", ale w innym wątku proponujesz, że fajnie byłoby, gdyby inne Tomcaty przyjechały do Ciebie...

Jak dla mnie "fajnie korzystać z tego co robią inni, ale samemu coś włożyć to już trudniej".

Markzo - Pon Kwi 21, 2008 22:42

jestem zarejestrowany na forum Vectry - Vectra Unlimited i CRX'a. i np na forum VU jest dział wlasnie ze zdjeciami i opisem modów ktory dzieli sie na 2 czesci: Vecrty Klubowe i Vectry Forumowiczów. Mysle ze jakby dac takie cos tutaj, na forum, ROverki klubowe i forumowiczów to byloby to bardzo pomocne poneiwaz nei kazdy trafi do galerii na stronie a forum jest duzo czesciej odiwedzane niz strona, a mozna by podpatrzec kto jest z okolicy :wink: dla mnie dla przykladu przyjechanie na zlot ogolnopolski jest bardzo trudne poniewaz tzreba przejechac spory kawal polski i odbya sie on chyba w weekend a ja niestety pracuje.......składe bardzo chetnie zpalace ofkors wieksza niz minum tylko szkoda ze nie ejst tak jak z allegro, drukujesz blankiecik i palisz kapcie do baku :razz: a ja ciagle zapomianm o wpisaniu nr konta Roverkow itp.... :sad:
maciej - Pon Kwi 21, 2008 22:43

dante27 napisał/a:
no to wole spoty lokalne tam więcej sie dzieje

To chyba nawet nie czytałeś żadnej relacji ze Zlotu Ogólnopolskiego...
Chyba właśnie dla posiadaczy Tomcatów Zloty Ogólnopolskie to największa frajda... :P
dante27 napisał/a:
za darmo

I to chyba klucz do Twojego sposobu myślenia...
Na szczęście czasy, gdy mieliśmy coś "za darmo" i wszyscy mieli "po równo" się skończyły 19 lat temu. :P

dante27 - Pon Kwi 21, 2008 22:45

Maciek jeżeli chodzi o Tomcaty to mam na myśli spot lokalny. A tak poza tym to mój brat ma Alfę i jest zalogowany tak jak ja tu na stronie forum Alfy gdzie wszyscy mają równe zasady i jakoś ani strona ani forum nie upada. Tylko prosze nie kto nikt nie pisze mi tu żebym sobie kupił Alfę bo nie w tym rzecz.

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:50 ]
Zgadzam się z kolega Markzo i pewnie on prędzej przyjedzie do mnie na lokalny zlot Tomcatów niż na ogólnopolski tym bardzie że co roku na ogólny mam do przejechania kawał drogi dlatego też odpuszczam

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:54 ]
I wiesz co nie czepiaj się mojego sposobu myślenia bo sam gadasz głupoty!!! A co do ostatniego zlotu ogólnopolskiego to proszę Cię. widziałem fotki. Totalna kicha, parę samochodów na krzyż i to ma być zlot? Jeszcze pogoda do d... To na lokalnym więcej samochodów jest. W zeszłym roku jak zrobiłem u siebie to było 27 aut. Gadaj zdrów!!!

Markzo - Pon Kwi 21, 2008 22:56

taki zlot jaki organizuje zarazad Klubu Roverki.pl jest naprawde wpasnialym wydarzeniem! ogladalem duzo fotorelacji i poporstu ekstra ale cos zrobie jak nie mam fizycznej mozliwosci przyjechac... a wracajac do tych fotek, moze poporstu zrobic dział na forum tak jak jest tu: http://www.forum.vectra-u...isplay.php?f=31 z podzialem na Roverki klubowiczy/forumowiczy co?? nie kazdy do klubu nalezy moze chce a nie moze a moze nie chce nie wnikam w to ale mozna byloby czesciej spotykac "znajome"roverki;)
dante27 - Pon Kwi 21, 2008 22:59

Myślę że nie jeden klubowicz chętnie by zawiesił oko na zdjęciach "nie klubowiczów" i Ty Maciek pewnie też no ale tu chodzi o zasady bo panowie szlachta mają głowę w chmurach
Markzo - Pon Kwi 21, 2008 23:04

Dante spokojnie lozik;) nie obrazajmy sie nawzajem...tutaj na forum jestem od 2003r. i widzialem jakie zmiany tutaj zaszly i sa one wynikiem ciezkiej pracy "weteranów" i Zarządu :wink: mysle ze rowniez powstanie klubu Roverki bylo nie lada wyzwaniem i przedsiewzieciem bo przeciez nawet teraz sa to auta unikatowe i wyjatkowe a co za tym idzie nie liczne. dlatego podziwiam grono Osób ktore sie tego podjeły i osiągneły cel - dzieki nim jest Klubz strona, forum i nieprzebrana kopalnia wiedzy na temat Roverków, naszych Roverków. Jesli np poakzywanie swojego autka na łamach storny/forum ROverki.pl jest wg statu czy regulaminu czy poprostu niepisanej zasady przywilejem tylko Klubowiczy to nie ma sprawy, zaplaci sie sklade i juz a jesli nic takie nie okreslono to moze warto pomyslec nad dzialem autem klubowych/forumowych
pzdr :wink:

maciej - Pon Kwi 21, 2008 23:08

dante27 napisał/a:
Tylko prosze nie kto nikt nie pisze mi tu żebym sobie kupił Alfę bo nie w tym rzecz.

Obawiam się, że jedyną metodą zmiany obecnego stanu rzeczy jest wstąpienie do Klubu, głosowanie na walnym i dostanie się do zarządu, bo podejrzewam, że większość klubowiczów uważa podobnie jak ja: "dlaczego mamy zmieniać zasady dla osób, które nie identyfikują się z klubem na tyle, żeby do niego wstąpić, a jedynie chcą mieć picasse dla swojego autka...".

Jeśli chodzi o liberalizm Ik@r'a, to możesz też spojrzeć na Vectra Klub Polska - tam forum Klubowe jest tajne, żeby dostać do niego dostęp trzeba przejść okres "kandydacki" i ujawnienie poza forum informacji stamtąd podlega naganie...

Wszystko zależy od przyjętej formuły...
ROVERki.pl przyjęły taką jaką tu widać i chyba w miarę się sprawdza. :)

Brt - Pon Kwi 21, 2008 23:09

obiecuję, że na następnym pogoda będzie zamówiona :hahaha:

dante27 może w końcu coś zorganizujesz, skoro potrafisz lepiej...

dante27 - Pon Kwi 21, 2008 23:10

Marku nikogo nie mam zamiaru obrażać, ale sam powiedz: fajnie byłoby po wnikać w zdjęcia też innych co?

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 23:12 ]
Oczywiście że potrafię i zdziwiłbyś się jak dużo. Początkiem maja będzie zlot w Sączu i założę się że będzie więcej samochodów niż na ogólnopolskim a atrakcje sami sobie zorganizujemy

Markzo - Pon Kwi 21, 2008 23:19

Macku, VKP tajne?? od kiedy?? no chyba ze rozmawiamy o 2 roznych klubach bo ja na VKP mam normalne konto :wink:

No jasne ze fajnie by bylo poogladac furaki, pochwalic sie co kto ma co ma pomodzone itp...ten temat cieszy sie wlasnie duzym zainteresowaniem an forum VU.

Jesli wsyztko ma byc zgodnie z prawem to zeby chcoiaz ulatwic ogadlnie autek klibowych mozna dac dział auta klubowe w ktorym beda pisac tylko klubowicze i tylko oni beda pokazywac tam swoja autka ale wiecej osob bedzie je ogladac;) nie chodzi mi tu o jakies wykozystanie tego co zrobiliscie, zreszta pisalem o tym w poscie wyzej, tylko o umozliwienie ogladania swoich R'ek innym a na forum jest wieksza szansa ze ktos ogladnie Twoje dla przykladu autko;)

Brt - Pon Kwi 21, 2008 23:19

nie sztuka ściągnąć n samochodów, troche wieksza ściągnąć n roverków. W kazdym rzie zyczę powodzenia....
dante27 - Pon Kwi 21, 2008 23:22

To pozwólcie nam "nie klubowiczom" wrzucać fotki naszych "potworków" to będzie n Roverków
Markzo - Pon Kwi 21, 2008 23:28

apropos członkostwa w klubie, to mam isc do banku, wziasc ten blankiecik i wpisac tam:
44 1140 1010 0000 2980 3700 1001
BRE Bank SA, 00-950 Warszawa, ul. Królewska 14

Klub ROVERki.pl
ul. Bokserska 49 02-690 Warszawa
Składka roczna 2008 - Markzo, Marek Kozubek

i wplacic min.40zl i czekac na naklejki i karte tak??

maciej - Pon Kwi 21, 2008 23:46

dante27 napisał/a:
A co do ostatniego zlotu ogólnopolskiego to proszę Cię. widziałem fotki. Totalna kicha, parę samochodów na krzyż i to ma być zlot?

Chyba masz problemy z liczeniem wszystkiego oprócz kasy... :(
Jeśli nie zauważyłeś to Zlot jesienny jest imprezą czysto towarzyską.
Poczytaj o zlotach wiosennych (Modlin, Miedziana Góra... w tym roku też nieźle się zapowiada). :D
dante27 napisał/a:
Jeszcze pogoda do d...

No czekamy na zamówienie lepszej...
A jak już chcesz się czepiać pogody, to przejrzyj fotki ze zlotów wiosennych...
dante27 napisał/a:
I wiesz co nie czepiaj się mojego sposobu myślenia bo sam gadasz głupoty!!!

A jakoś konkretniej?
dante27 napisał/a:
W zeszłym roku jak zrobiłem u siebie to było 27 aut. Gadaj zdrów!!!

Hm... A jakieś zdjęcia? Bo na forum się chyba tym spotem nie chwaliłeś... To był spot Roverkowy?
dante27 napisał/a:
tu chodzi o zasady

Owszem. Każdy taki Klub ma jakieś zasady. Ten ma takie - jeśli chcesz je zmieniać, to zapraszamy do działania.
dante27 napisał/a:
panowie szlachta mają głowę w chmurach

Raczej to Ty masz jedynie słuszną wizję świata i obrażasz wszystkich, którzy mają inną (vide wątek o Mazdzie MX-5, gdzie nie masz racji, ale obrażasz innych).
dante27 napisał/a:
Początkiem maja będzie zlot w Sączu i założę się że będzie więcej samochodów niż na ogólnopolskim a atrakcje sami sobie zorganizujemy

Czekamy, czekamy.
Jeśli będą atrakcje takie jak na Zlocie Ogólnopolskim, to na pewno przyjadę, mimo, że mam trochę dalej niż Ty miałeś na miejsce Zlotu Ogólnopolskiego. :D

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 23:49 ]
Markzo napisał/a:
apropos członkostwa w klubie, to mam isc do banku, wziasc ten blankiecik i wpisac tam:
Składka roczna 2008 - Markzo, Marek Kozubek
i wplacic min. 40zl i czekac na naklejki i karte tak??

Uzupełnić jeszcze dane na stronie o adres i pesel, o ile wcześniej nie wpisałeś. :)

Dziś zamówiłem partię legitymacji, więc może się zdarzyć, że na samą legitymację będziesz musiał trochę poczekać (partia - 10 szt. zbiera się 2-4 tygodnie).

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 23:53 ]
Markzo napisał/a:
Macku, VKP tajne?? od kiedy?? no chyba ze rozmawiamy o 2 roznych klubach bo ja na VKP mam normalne konto

http://www.vectraklub.pl/...out/regulamin/4
Punkt 13:
Cytat:
13. Każdy klubowicz Vectra Klub Polska, oprócz ogólnego Forum VKP dostępnego dla wszystkich, ma dostęp do Forum Klubowego dostępnego jedynie dla klubowiczów, na którym wypowiadają się i mają prawo przeglądać tylko członkowie VKP. Udostępnienie przez klubowicza treści owego Forum osobie trzeciej zagrożone jest naganą z wpisaniem do akt klubowych. W przypadku ponownego złamania tego punktu regulaminu następuje natychmiastowe i nieodwołalne wyrzucenie owego klubowicza z VKP bez prawa powrotu.

ZTCW Mariusz418 swego czasu miał Vectrę i chciał tam pisać, a jednocześnie dostawać porady - znając go to na pewno mógłby pomóc, ale nie spełniał wszystkich warunków członkowstwa i mówił, że dostępność do porad technicznych była delikatnie mówiąc "ograczniczona".

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 23:55 ]
Markzo napisał/a:
Jesli wsyztko ma byc zgodnie z prawem to zeby chcoiaz ulatwic ogadlnie autek klibowych mozna dac dział auta klubowe w ktorym beda pisac tylko klubowicze i tylko oni beda pokazywac tam swoja autka ale wiecej osob bedzie je ogladac;) nie chodzi mi tu o jakies wykozystanie tego co zrobiliscie, zreszta pisalem o tym w poscie wyzej, tylko o umozliwienie ogladania swoich R'ek innym a na forum jest wieksza szansa ze ktos ogladnie Twoje dla przykladu autko;)

Pamiętaj, że ja wyrażam tu swoją osobistą opinię - nie jestem już członkiem Zarządu.
Jeśli chcesz przedstawić taką propozycję to musisz rozmawiać z obecnym Zarządem. :)

Markzo - Wto Kwi 22, 2008 07:08

tym mnie zaskoczyles... :shock: szukalem tam kilku porad i fakt byly takie jak na Roverki.pl czyli dostepne dla klubowiczy ale tez normalne...ciekawe...

Sluchaj, ja tylko tak sobie pisze, jest to pomysl sprawdzony z innego forum cieszy sie tam sporym zainteresowaniem :wink: moze by sie to tutaj przyjelo moze nie :wink: narazie ide uzupelnic pesel :mrgreen:

walkie - Wto Kwi 22, 2008 08:20

Smutne jest to, co tutaj czytam.
Jeśli wstępuje się w jakaś społeczność przyjmuje się jej zasady a nie zawraca kijem Wisły. Takich buntowników pewnie będzie i było na pęczki. Niemniej jednak jest stworzony regulamin, po to by go przestrzegać.
Zasada dotycząca galerii jest jasna - na stronie klubowej są tylko galerie klubowiczów, chcesz się pochwalić swoim autkiem - wpłać składkę albo stwórz prywatna galerię i podaj do Niej linka.
Poza tym, naucz się...nie ma nic za darmo. :)

Miłego dnia! :)

dante27 - Wto Kwi 22, 2008 18:34

Wiesz co Maciek chrzanisz głupoty i zaprzeczasz sam sobie. jak mam wysłać fotki ze spotu skoro nie mogę bo nie jestem klubowiczem? Co Ty pieprzy......? Lepiej sie dobrze zastanów zanim znowu coś napiszesz bo zarzucasz mi coś odnośnie toku myślenia a widzę że Twój to raczej przedszkole. Lepiej przestań mnie cytować bo Ci pojadę i znowu mnie zbanujecie cwaniaki!!!
Bobas111 - Wto Kwi 22, 2008 19:04

dante27 napisał/a:
Wiesz co Maciek chrzanisz głupoty i zaprzeczasz sam sobie. jak mam wysłać fotki ze spotu skoro nie mogę bo nie jestem klubowiczem? Co Ty pieprzy......? Lepiej sie dobrze zastanów zanim znowu coś napiszesz bo zarzucasz mi coś odnośnie toku myślenia a widzę że Twój to raczej przedszkole. Lepiej przestań mnie cytować bo Ci pojadę i znowu mnie zbanujecie cwaniaki!!!

Z tego co wiem istnieją tematy na forum i tam większość zamieszcza linki do zdjęć ze spotkań...

dante27 - Wto Kwi 22, 2008 19:07

dobra dobra Ty wiesz o co mi chodzi
A tak poza tym to nie chce mi sie już odpisywać na te wasze głupoty. Nara!!!

Paul - Wto Kwi 22, 2008 19:56

Argumentacja (czytaj: inwektywy) niektórych jest powalająca :(

Staropolskie przysłowie pszczół: "Jak wleziesz między wrony, musisz krakać, jak i one."

Tłumaczę: Jak wchodzisz na forum, na którym są jakieś zasady, to się do nich stosujesz, albo więcej tam nie wracasz, albo zaczynasz działać KONSTRUKTYWNIE żeby te zasady zmienić.
A mamy tu niepotrzebne pyskówki, zarzucanie cwaniactwa bliżej nieokreślonym Modom/Adminom..... I po co to? :roll:

Skiba - Wto Kwi 22, 2008 22:00

dante27 napisał/a:
Oczywiście że potrafię i zdziwiłbyś się jak dużo. Początkiem maja będzie zlot w Sączu i założę się że będzie więcej samochodów niż na ogólnopolskim a atrakcje sami sobie zorganizujemy


Powodzenia ... Czekam z niecierpliwością na fotki (które możesz umieścić na innym serwerze, np. darmowym fotosik.pl, a nie koniecznie w KLUBOWEJ -jak sama nazwa wskazuje - galerii). Aha i relacje właścicieli Roverków którzy przybędą na Twój zlot, też chętnie poczytam ...

maciej - Wto Kwi 22, 2008 22:37

dante27 napisał/a:
Wiesz co Maciek chrzanisz głupoty i zaprzeczasz sam sobie.

Raczej Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem...
dante27 napisał/a:
jak mam wysłać fotki ze spotu skoro nie mogę bo nie jestem klubowiczem?

Czy pisałem o fotkach na stronie?
Możesz na przykład na forum dać link do serwerów typu picassa, wysłać miniatury mailem albo umieścić je na forum... Jest kilka sposobów.
dante27 napisał/a:
Lepiej sie dobrze zastanów zanim znowu coś napiszesz bo zarzucasz mi coś odnośnie toku myślenia a widzę że Twój to raczej przedszkole.

Proszę o jakieś przykłady? Gdzie to przedszkole, bo jedyne przedszkole, które ja widzę (oprócz wątku o Mazdzie) pokazałeś pisząc o "chrzanieniu, pier..." oraz w poniższym tekście:
Cytat:
Lepiej przestań mnie cytować bo Ci pojadę i znowu mnie zbanujecie cwaniaki!!!

Należysz do ludzi, którzy w momencie, gdy kończą im się argumenty zaczynają obrażać tych, którzy mają inną wizję świata.
To przykre, ale nie dziw się, że przy takim sposobie dyskusji na każdym forum, gdzie uznaje się elementarne zasady kultury będziesz banowany.
Wytłumacz mi jeszcze dlaczego i w jakim celu masz mi pojechać...
Czy nie lepiej dyskutować zamiast rzucać obelgami?

Brt - Wto Kwi 22, 2008 22:38

dante27, to wolny kraj. Fotki jak napisali koledzy zawsze gdzies mozna umieścić, nawet na Klubowej, wystarczy się dogadać z jakimś Klubowiczem ze spotu. Ale trzeba:
1. przyjechac na spot
2. się dogadać
3. chcieć to wykonać.

Z mojej strony EOT. I nie narzekaj na adminów z naszego forum, bo na innych już dawno z hukiem i nieodwracalnie byś wyleciał...

Azazel85 - Wto Kwi 22, 2008 23:25

dante27 napisał/a:
chrzanisz głupoty[...]Co Ty pieprzy......[...]bo Ci pojadę[...]


Stary, ale robisz się niegrzeczny...a jest to co najmniej zbędne. Każdy łatwo może tu używać mocnych słów, tylko po co?
Technicznie, nic mi oczywiście do tego, niemniej niemiło taką dyskusję się czyta.

A wracając do tematu, osobiście zgadzam się z Maciejem (i innymi popierającymi jego tok myślenia;) ).

Zresztą, powiedziałbym że niemal bliźniaczy wątek prowadzony był TUTAJ...
Apropo, panowie AD, MOD itd - skoro zalążek pomysłu był dobry, i miało dziać się coś dalej w związku z tym dziać...ktoś coś wie?:)

dante27 - Wto Kwi 22, 2008 23:45

Dobra ludzie dajmy temu spokój. Możemy pogadać na spocie jak facet z facetem co wy na to? Ale myślę że lepiej nie. Nie mam nic do was "klubowiczów", róbcie co chcecie ja już po waszych wypowiedziach dziękuję. Macie w d... innych i tyle. Już nie odpiszę nara trzymcie się zdrowo!
maniaq - Sro Kwi 23, 2008 00:06

normalnie :rotfl: jak ten watek czytam :D

trola wodze trola :D :D :D

kolega "prezes" chce zdecydowac jak ma sie krecic klub do ktorego dzialania sie nie przylozyl i nie jest nawet czlonkiem tego klubu.

z jednej strony marudzisz, ze chcesz moc wrzucac foty w klubie, do ktorego nie chcesz nalezec , pomimo smiesznej skladki jej nie uiscisz. strona klubowa ci do niczego, ale foty chcesz wrzucac. gadac nie chcesz a piszesz co chwile jakies bzdury ...

a na koniec nie dasz sobie wmowic ze czarne jest czarne a biale jest biale :D

skoro nie akceptujesz zasad pewnej grupy to do niej ni enalezysz i sie do niej nie pchasz. a ty wchodzisz drzwiami i oknami zeby powiedziec gospodarzowi ze jest glupi LOL

tak jak pisze maciej, jezeli uwaasz ze chcesz cos zmienic ----> kandyduj do zarzadu , przekonaj do siebie ludzi, potem podejmuj decyzje i odpowiedzialnosc . wszystko w twoich rekach :D

ja zycze powodzenia :)

Brt - Sro Kwi 23, 2008 00:31

dante27 napisał/a:
Możemy pogadać na spocie jak facet z facetem co wy na to?
no własnie maciej tak z Tobą gada .....
Paul - Sro Kwi 23, 2008 00:45

Brt napisał/a:
no własnie maciej tak z Tobą gada .....

Raczej monologuje, bo do gadania trzeba przynajmniej 2 osób :P

Chyba że to ma być 'rozmowa' "Dziad swoje, Baba swoje" :hahaha:

I, żeby nie było, zgadzam się z Maciejem - jakieś, chociaż minimalne, korzyści z bycia Klubowiczem powinny być!
HOWGH

maniaq - Sro Kwi 23, 2008 00:50

imho chodzi tutaj bardziej o styl wypowiedzi, bo o samej galerii mozemy podyskutowac, jak widac temat interesuje niektore osoby, byl juz poruszany przy okazji akcji - roverki na PJ .

lepiej jakby byly w jendym meijscu i moze wlasnie galeria klubowa to dobre miejsce ?

jestem klubowiczem, ale swojej " galerii " nie mam , moze czas zalozyc ;)

Markzo - Sro Kwi 23, 2008 07:31

Maciej:
"Ja jestem czwarty na nie i już piszę dlaczego - od tego jest galeria na stronie klubowej, a prezentacja swojego autka to jeden z przywilejów kłubowiczów."

Wszystko jasne :wink: jestes w klubie - pokazujesz auto na stronie klubowej, nie jestes- na stronie prywatnej.

Ludzi ktorzy zalozyli ten klub tak zdecydowali, maja do tego sweite prawo i nie ma sensu sie z nimi sprzeczacz itp.

Pozdrawiam i milego dnia

maciej - Sro Kwi 23, 2008 09:13

dante27 napisał/a:
Możemy pogadać na spocie jak facet z facetem co wy na to? Ale myślę że lepiej nie.

A co przez to rozumiesz? Bo wydawało mi się, że tu rozmawiamy...
Swoją drogą, że rozmowy twarzą w twarz zwykle rozwiązują problem tego, że przez internet łatwo się obraża innych, bo się ich nie widzi.
Ja nie widzę problemu - możemy porozmawiać.

No chyba, że przez "jak facet z facetem" rozumiesz rozmowę na pięści, to do takiego poziomu nie zejdziemy.

dante27 napisał/a:
Nie mam nic do was "klubowiczów", róbcie co chcecie ja już po waszych wypowiedziach dziękuję. Macie w d... innych i tyle.

Gdyby tak było, to raczej nie prowadzilibyśmy tej dyskusji, bo mielibyśmy Cię właśnie tam.

Pchasz się na siłę do Klubu nie akceptując jego zasad i obrażając innych - to chyba nie najlepsza metoda przekonania kogokolwiek do swoich argumentów...

Resztę napisał maniaq.

Markzo napisał/a:
Ludzi ktorzy zalozyli ten klub tak zdecydowali, maja do tego sweite prawo i nie ma sensu sie z nimi sprzeczacz itp.

Eee... Ja uważam, że dyskutować i sprzeczać się warto i jest sens, bo to prowadzi do rozwoju klubu. :)
Tylko utrzymując pewnie poziom - bez obraźliwych sformułowań, bo to już nie prowadzi do konstruktywnych wniosków.

Kwestia galerii wraca po raz któryś i może warto o tym po dyskutować - ja napisałem jakie są argumenty Klubu i Klubowiczów, a argumenty kolegi dante27 sprowadziły się do tego, że on by chciał, żeby było inaczej, że nasze zloty są do niczego (mimo, ze chyba przeczytał opis tylko ostatniego i nie zrozumiał jego idei), że bujamy w chmurach, że mamy ludzi w d... i kilka innych - taka "dyskusja" rzeczywiście nie ma sensu.

Swoją drogą, jeśli kolega dante27 chce, żeby jego autko znalazło się w galerii i nie chce wstępować do klubu, to niech je ładnie przygotuje i pojawi się na którymś ze spotów lokalnych, to już na pewno ktoś mu zrobi zdjęcia i znajdzie się w galerii - myślę, że to najprostszy sposób. :D

dobryziom - Pią Kwi 25, 2008 16:13

po co ta cała gadka... wpłacasz te parę groszy i masz określone przywileje (np. umieszczenie fotek w galerii) jeśli nie płacisz z różnych względów co na dobra sprawę nie powinno nikogo interesować nie masz tych przywilejów i wklejasz linki z fotami na forum (np. w założonym przez siebie temacie ) Ja może i bystry nie jestem ale dla mnie to logiczne.
MaReK - Pią Kwi 25, 2008 17:26

maciej napisał/a:
No chyba, że przez "jak facet z facetem" rozumiesz rozmowę na pięści, to do takiego poziomu nie zejdziemy.

Czemu nie ?! ;)

dante27 - Sob Kwi 26, 2008 00:56

o a tu mamy kozaka
maciej - Pon Kwi 28, 2008 10:40

MaReK napisał/a:
Czemu nie ?!

Bo pięści się używa jak się inteligencja kończy...
Ktoś tu na forum miał dobry podpis: "nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"...
Taka propozycja dyskusji "jak facet z facetem" (jeśli oczywiście dobrze zrozumiałem intencje autora) to dla mnie idealne zobrazowanie tego powiedzenia.

MaReK - Pon Kwi 28, 2008 11:12

dante27 napisał/a:
o a tu mamy kozaka

A co tam... i tak juz dwa wyroki mam w zawieszeniu za pobicia to jeszcze jeden nie zrobi na mnie wrazenia ;)

maciej napisał/a:
Bo pięści się używa jak się inteligencja kończy...

Musze przeczytac jeszcze raz dokladnie ten watek, bo w/g mnie to sie dosc wczesnie skonczyla...
maciej napisał/a:
Ktoś tu na forum miał dobry podpis: "nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"...

Przypomina mi sie program "Warto rozmawiac" z p. Senyszyn i p. Cejrowskim

Pozdrawiam,

maciej - Pon Kwi 28, 2008 11:16

MaReK napisał/a:
maciej napisał/a:
o a tu mamy kozaka

A co tam... i tak juz dwa wyroki mam w zawieszeniu za pobicia to jeszcze jeden nie zrobi na mnie wrazenia ;)

Ale to chyba nie do mnie tylko do dante27, bo cuś Ci się chyba cytowanie omsknęło. ;)

MaReK - Pon Kwi 28, 2008 12:07

Chyba tak... cytowalem najpierw Ciebie, a pozniej na gorze chcialem zrobic cytat dante27 i znowu zrobilo sie "maciej"... coz, nic nie jest doskonale ;)
Dziekan - Pią Maj 16, 2008 23:28

Jaki problem. MOzna zrobic na offtopie temat zdjecia roverow i linkujemy fotki, tego nikt nie zabroni, temat ciekawy i ogolnodostepny. Zaden problem zaladowac zdjecie na np photobucket. A dzial na stronie jak najbardziej dotyczy i powinien dotyczyc klubowiczow. Nie widze w tej sytuacji zadnego konfliktu czy powodow do sprzeczek. Wilk syty, owca cala.
Kris - Sob Maj 17, 2008 09:34

Dziekan napisał/a:
Jaki problem. MOzna zrobic na offtopie temat zdjecia roverow i linkujemy fotki, tego nikt nie zabroni, temat ciekawy i ogolnodostepny. Zaden problem zaladowac zdjecie na np photobucket. A dzial na stronie jak najbardziej dotyczy i powinien dotyczyc klubowiczow. Nie widze w tej sytuacji zadnego konfliktu czy powodow do sprzeczek. Wilk syty, owca cala.


Ja także uważam podobnie, stworzenie takiego wątku jest śmiesznym obciążeniem dla serwera a ucięło by spekulacje na temat ten i temu podobne, nic do zarządu nie mam ale pamiętajmy że zgoda buduje ;)
Osobiście nie zależy mi na prezentacji takich czy innych treści, chcę to zrobić robię, niezależnie od tego czy jestem klubowiczemm czy nie, zawsze znajdzie się jakiś sposób. Problem tego klubu - forum - nieklubowiczów, wziął się z prostej przyczyny tego że oczywiście nic za darmo nie ma jak to maciej ujął, ale w owym medium gdzie dzieje się gro życia klubu/sympatyków wszystko jest za darmochę :D więc tłumaczenie temu czy tamtemu istoty klubu i płacenia składek jest chyba bez sensu, jak ktoś tego nie czuje nie ma co go nawracać bo i tak prawdziwym klubowiczem nie będzie.
Jakeśmy zaczynaliśmy... :D :D klub można było nazwać "elytarnym" auta były nietuzinkowe i ludzi było mało... teraz, panowie i panie, jest tego tyle że czuję się niemal jak na przedmieściach Londynu jak wyjdę na ulicę. Kiedyś kupowało się R z zamiłowania i było takich osób relatywnie mało, teraz się kupuje bo jest tani i to prowadzi rzesze na forum, a że wiele osób (znakomita większość czytelników tego forum) traktuje samochód w sposób podobny do tego jak każdy inny sprzęt w swoim domu i tak do niego podchodzi, sprawia te zgrzyty na styku klubowicz/użytkownik.

Cyk - Pon Maj 26, 2008 22:12

Moim zdaniem nie potrzebna dyskusja.Dlaczego? Ano dlatego,że są klubowicze i sympatycy a reguły ustalają Ci pierwsi i mają do tego święte prawo. To Oni stworzyli klub i to Oni opłacają między innymi ten serwer. Ja mam R400 1,6 16v 1999r. skóra,klima itd. i co mam się obrazić na chłopaków że nie mogę umieścić fotki swojego cacka (bynajmniej tak mi się wydaje :grin: ) na stronie. Dzięki temu forum naprawiłem kilka rzeczy przy swoim aucie i oto chodzi by sobie pomagać a nie się obrażać na tych co to forum stworzyli.
Pozdrowienia dla jednych i drugich :lol:

maciej - Wto Maj 27, 2008 11:31

Kris, ale pamiętaj, że ci, którzy kupują Roverki "bo są tanie" nie będą czuli potrzeby prezentacji ich tutaj.
To są ci, którzy przyjdą z pytaniem "mam masło w zbiorniczku wyrównawczym w 214 Si - czy da się to naprawić za 50 zł?".

Kris - Wto Maj 27, 2008 11:58

maciej napisał/a:
Kris, ale pamiętaj, że ci, którzy kupują Roverki "bo są tanie" nie będą czuli potrzeby prezentacji ich tutaj.
To są ci, którzy przyjdą z pytaniem "mam masło w zbiorniczku wyrównawczym w 214 Si - czy da się to naprawić za 50 zł?".


Masz rację, ale może się tak trafić że po zakupie ktoś poczuje to coś ;) wiesz jak jest z Roverkami, tak samo jak z Alfami... no moze rzadziej w serwisie niż z tymi ostatnimi ale jest to auto o wysokim stopniu uzależnienia :D

Dam-Kam - Wto Maj 27, 2008 16:13

W moim wypadku po roku obecności na forum postanowiłem wpłacić składke i stać sie klubowiczem. I nie po to aby dostać legitke, nie po to aby dostać naklejki i mieć dostęp do części dla klubowiczów. Także nie dlatego że będę miał zniżki w warsztatach i nie będę musiał wpłacać opłaty zlotowej (i tak z przyczyn losowych prawdopodobnie na żaden zlot nie przyjade...). Jedyne co mnie do tego ukierunkowało było "poczucie obowiązku" :smile: Od roku korzystam z forum i wiele razy mi tutaj roverkowicze pomogli. Stwierdziłem że skoro sa ludzie którzy prowadzą taką "działalność" na dobrą sprawę aby pomóc innym to jestem im coś dłużny !! I chwała zarządowi że nie uczynili działu "Usterki i porady techniczne" działem zamkniętym tylko dla klubowiczów i pozwalają zwykłym użytkownikom roverków zaczerpnąć informacji :grin: A jak ktoś ma potrzebe pochwalenia sie roverkiem to niech założy galerie na np. GetPhoto a linka zamieści w podpisie :p
Markzo - Wto Maj 27, 2008 17:17

ja dzis wplacilem skladke na Klub :wink: tak jak Dam-Kam raczej na zlot nie przyjade bo mam bardzo daleko, rabatów u mnie raczej nie uznaja bo dosc daleko od osrodka Roverowego, ale mi tez nie raz juz pomogli wiec chce ich wesprzec :wink:
maciej - Wto Maj 27, 2008 17:20

Ale możesz zawsze zamówić w tomateam i będą zniżki. ;)
Poza tym możesz spróbować dogadać się z okolicznymi warsztatami i sklepami, a Zarząd przygotuje i wyśle odpowiednie umowy o współpracy. :D

Markzo - Wto Maj 27, 2008 18:15

no w sumie to mozna sprobowac :mrgreen: Macku poszlo do Ciebie pw odnosnie tych naklejek;) Pawel_W je odbierze dla mnie;)
Zigg - Wto Maj 27, 2008 23:33

Bedą tu kiedyś jakieś fotki, czy jedynie przepychanki słowne ?
:cool:

lelek11 - Wto Cze 03, 2008 14:36

Witam,
ja osobiście uważam że zamiast przepychanek słownych powinniście dojść do kompromisu.
W sumie te 40 zł to nie jest majątek. Dobrze jest tak jak jest. Myśle że nie ważne czy jest się klubowiczem czy tylko sympatykiem powinniśmy sobie pomagać...

Yassu - Pią Cze 06, 2008 16:58

Regulamin jest? Jest ;] albo ktoś go akceptuje albo cześć jak czapka ;]
Fajnie jest powiedzieć "JA CHCE" ;] Zrób coś od siebie, po to jest forum żeby przeprowadzać dyskusje, pomagać, wspierać, doradzać, podać propozycję? Tak trudno to zrobić? Pewnie że łatwiej jest nawrzucać komuś że jest tak a nie po mojej/Twojej myśli ;]
Ktoś ułożył regulamin i trzeba się tego trzymać... :)
Klub organizuje imprezy i zapewnia jakieś atrakcje, wymaga to wiele pracy oraz wiąże się z kosztami !! Dla klubowiczów są przeznaczone legitki oraz naklejki...nikt niestety nie zrobi tego za free ;]
Odnośnie zdjęć moja propozycja jest taka, żeby utworzyć "przyklejony" temat "WASZE ROVERKI" (np. w integracji klubowej dodatkowy taki temat), w którym każdy zamieści (kto będzie chciał) opis swojego R oraz poda linki do zdjęć... fotosik.pl, GetPhoto.pl, picassa.google, i pewnie jeszcze sporo innych darmowych galerii ;] Poza tym na forum każdy użytkownik ma przeznaczony limit miejsca na załączniki więc w czym problem???? :]
Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie. Chcesz mieć galerię na stronie klubowej, zapisz się do klubu. Serwer jest opłacany i ma ograniczone miejsce, więc bez opłaty nie da rady ;] tak mi się wydaje ;)
Szkoda tylko czasu na taką dyskusję, a raczej na obrażanie innych użytkowników i członków zarządu...

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i sympatyków ;)

tom214Si - Pią Cze 06, 2008 22:53

Yassu napisał/a:
Poza tym na forum każdy użytkownik ma przeznaczony limit miejsca na załączniki więc w czym problem????

właśnie tego nie rozumiem, bo Admini twierdzą że jest problem w załacznikach (że mocno obciążają stronęmimo że parę osób wkleiło parę fotek). To co by było gdyby każdy z blisko 11 000 userów wykorzystał przysługujące mu 500 MB (czyli łącznie jakieś 5,5 TB :szok: )
PS. Niczego nie sugeruję, tak tylko sobie "głośno" myślę :)