Zobacz temat - Nowy dział na forum Skradziono/Zagubiono/Odnaleziono
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Nowy dział na forum Skradziono/Zagubiono/Odnaleziono

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 13:45
Temat postu: Nowy dział na forum Skradziono/Zagubiono/Odnaleziono
Hi.
Nie wiem czy ktoś to próbował forsować ale wychodzę z propozycją dodania do forum i klubowej strony działu "Skradziono/Zagubiono/Odnaleziono.

Motywuję to jeszcze bardzo ciepłym tematem:
http://forum.roverki.eu/v...p=623404#623404

Kozik - Sro Maj 11, 2011 15:10

Hrabia, fajny pomysł, może ktoś przez przypadek znajdzie kradzioną rzecz i podpowie... :)
thef - Sro Maj 11, 2011 16:22

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby robienia osobnego działu. Wątki na tego typu tematy można założyć w dziale offtopic i chyba nie jest to jakimś utrudnieniem dla zainteresowanych.
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 17:51

thef napisał/a:
" i chyba nie jest to jakimś utrudnieniem dla zainteresowanych."


Z całą pewnością nie jest to utrudnieniem.
Z całą pewnością umieszczenie tego "gdziekolwiek" w niczym też nie pomoże. Równie dobrze można pisać o tego typu sprawach jak do tej pory... gdzie się uda. Tak jak w/w przypadku.

Myślę/wiem że w bazie MySql taki dział nie zajmie dużo miejsca ani też nie przysporzy żadnemu z Mod-ów ogromu pracy... choć proceder handlu częściami kradzionymi kwitnie.
Pożytek z takiego działu może okazać się ogromny (oby wcale się nie przydawał).

thef - Sro Maj 11, 2011 19:34

Hrabia napisał/a:
Z całą pewnością umieszczenie tego "gdziekolwiek" w niczym też nie pomoże.

Wydaje mi się, że również nie pomoże stworzenie osobnego działu.

Hrabia napisał/a:
Równie dobrze można pisać o tego typu sprawach jak do tej pory... gdzie się uda. Tak jak w/w przypadku.

Założyciel podlinkowanego przez Ciebie wątku zrobił to moim zdaniem z premedytacją w dziale pozdrowienia. Swoją drogą nie popieram uzewnętrzniania złości w taki sposób (samą złości rozumiem). Nie sądzę, że kolega miał na myśli, że do złodzieja dotrze ze swymi pozdrowieniami poprzez forum, chciał jedynie ową złością podzielić się z naszymi forowiczami.

Hrabia napisał/a:
Myślę/wiem że w bazie MySql taki dział nie zajmie dużo miejsca ani też nie przysporzy żadnemu z Mod-ów ogromu pracy...

Mnie nie o to chodzi, że będzie więcej pracy czy obciążymy bazę, ale o konieczność tworzenia kolejnego działu. Na tej zasadzie możemy mnożyć działy w nieskończoność, zawsze znajdzie się coś, co można wydzielić. Myślę, że takich tematów nie ma zbyt wiele i tworzenia dla nich osobnego miejsca jest po prostu niepotrzebne.

Hrabia napisał/a:
choć proceder handlu częściami kradzionymi kwitnie
Gdzie kwitnie? Masz na myśli ogólny wzrost takiej przestępczości czy może jakieś bardziej konkretne spostrzeżenia? Rozwiń może ten temat, bo nie potrafię się odnieść do tego w kontekście potrzeby tworzenia nowego działu.

Hrabia napisał/a:
Pożytek z takiego działu może okazać się ogromny (oby wcale się nie przydawał).
Dlaczego miałby być większy niż w przypadku umieszczania takich wątków w offtopicu?
MaReK - Sro Maj 11, 2011 20:07

Od siebie dodam, że z technicznego punktu widzenia nie ma żadnej przeszkody dla stworzenia takiego wątku. Podpisuję się również pod słowami thefa - nie widzę uzasadnienia w stworzeniu takiego tematu. Takich procederów tu na forum można policzyć na placach i wydaje mi się, że oprócz pożalenia się publicznego i tak nic więcej z tego nie wyniknie. Użyteczność działu można przyrównać do stworzenia wątku w dziale Offtopic.
maciek2610 - Sro Maj 11, 2011 20:11

thef napisał/a:
Nie sądzę, że kolega miał na myśli, że do złodzieja dotrze ze swymi pozdrowieniami poprzez forum, chciał jedynie ową złością podzielić się z naszymi forowiczami.



Otóż miałem nadzieje że właśnie dotrę, a jeżeli nie do niego samego to może do osoby która może znać kogoś kto potrzebował tych właśnie części...

thef - Sro Maj 11, 2011 20:18

Cytat:
Otóż miałem nadzieje że właśnie dotrę, a jeżeli nie do niego samego to może do osoby która może znać kogoś kto potrzebował tych właśnie części...
To w takim razie zawiodłem się. I powiem szczerze, że wybór miejsca na umieszczenie wątku nie współgra z Twoimi intencjami, a do tego jest sprzeczny z zasadami kącika "Pozdrowienia". Zresztą również łamie inne zasady, ale zwalam to na karb złości po kradzieży. Przenoszę ów wątek do działu offtopic.
maciek2610 - Sro Maj 11, 2011 20:24

thef napisał/a:
Przenoszę ów wątek do działu offtopic




Aż dziw bierze że dopiero teraz :wink:

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 20:30

maciek2610 napisał/a:
thef napisał/a:
Przenoszę ów wątek do działu offtopic




Aż dziw bierze że dopiero teraz :wink:


Dokładnie :) Też tak pomyślałem.
Faktycznie.... umieszczenie archiwum rozwalonego na 20% całego forum z całą pewnością znalazło większe poparcie :)

Maćku. Ze swojej strony mam pomysł. Ale to jak już wpadniesz na spota to powiem co i jak.
Mam pomyślik na portalik :)

thef - Sro Maj 11, 2011 20:38

Hrabia napisał/a:
Dokładnie :) Też tak pomyślałem.
To jakiś zarzut?

Hrabia napisał/a:
Faktycznie.... umieszczenie archiwum rozwalonego na 20% całego forum z całą pewnością znalazło większe poparcie :)
Jeśli chodzi Ci o ilość miejsca zajmowanego na ekranie, to kliknij w belkę tego działu i będzie zajmować sporo mniej miejsca.
kasjopea - Sro Maj 11, 2011 21:03

Ja również nie widzę potrzeby tworzenia takiego działu. Takich tematów jest na forum może kilka zaledwie (na szczęście) i nie ma sensu wydzielanie ich w osobny dział.
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 21:33

thef napisał/a:
Hrabia napisał/a:
Dokładnie Też tak pomyślałem.
To jakiś zarzut?

Oddychaj głęboko.

thef napisał/a:
Jeśli chodzi Ci o ilość miejsca zajmowanego na ekranie, to kliknij w belkę tego działu i będzie zajmować sporo mniej miejsca.


Możesz wierzyć lub nie ale takie fora trzaskałem parę ładnych lat wstecz i wiem jak ugryźć belkę.
I widzisz... tyle samo miejsca zająłby nowy dział.

Myślę że więcej osób poparłoby ten pomysł ale widząc do czego taka dyskusja może poprowadzić i jakimi "mocnymi argumentami" odpieracie takie inicjatywy to mają to głęboko gdzieś.


Nie będę prosić o wybaczenie mi szczerości w tym co piszę bo jestem dużym chłopcem i odpowiadam za swoje słowa.

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 21:38

Hrabia napisał/a:
Myślę że więcej osób poparłoby ten pomysł ale widząc do czego taka dyskusja może poprowadzić i jakimi "mocnymi argumentami" odpieracie takie inicjatywy to mają to głęboko gdzieś.
A jakie masz mocne argumenty na powstanie takiego działu?

Bo rozumiem, że zdanie na "tak" jest "ok", zdanie na "nie" jest "be"?

Dla mnie osobiście tworzenie nowego działu dla 2-3 tematów mija się z celem. Mam chyba prawo do takiego zdania czy nie?

MaReK - Sro Maj 11, 2011 21:42

kasjopea napisał/a:
Mam chyba prawo do takiego zdania czy nie?

Nie bo jesteś z Zarządu i masz tańczyć jak Ci Hrabia zagra ;D

kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 21:51

Ja również nie widzę potrzeby tworzenia takiego działu...
i jako klubowicz mam prawo głosu w tej sprawie :D
Hrabio, szanowny sympatyku, możesz tylko być odpowiedzialny za swoje słowa

thef - Sro Maj 11, 2011 21:58

Hrabia napisał/a:
Oddychaj głęboko.
Skoro nie chcesz rozwinąć o co chodzi, to nie będę drążył.

Hrabia napisał/a:
Możesz wierzyć lub nie ale takie fora trzaskałem parę ładnych lat wstecz i wiem jak ugryźć belkę.
I widzisz... tyle samo miejsca zająłby nowy dział.
Ale ja nie argumentuję swojego zdania brakiem miejsca czy to na ekranie czy na serwerze, tylko brakiem moim zdaniem zapotrzebowania na nowy dział z powodu małej ilości wątków na takie tematy.

Hrabia napisał/a:
Myślę że więcej osób poparłoby ten pomysł ale widząc do czego taka dyskusja może poprowadzić i jakimi "mocnymi argumentami" odpieracie takie inicjatywy to mają to głęboko gdzieś.
Proponuję zrobić temat z ankietą. Jeśli będzie duże poparcie dla stworzenia takiego działu, to będzie to mocny argument za Twoim pomysłem.

Hrabia napisał/a:
Nie będę prosić o wybaczenie mi szczerości w tym co piszę bo jestem dużym chłopcem i odpowiadam za swoje słowa.
Ja próbuję Cię tylko przekonać do mojego zdania. Podaję Ci swoje argumenty, uzasadniam swoje stanowisko, pytam o szczegóły aspektów, które poruszasz, tylko nie bardzo widzę z Twojej strony chęć do wymiany opinii w rzeczowej dyskusji, a bardziej do okazywania złości z powodu odmiennego zdania.
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 22:10

kasjopea napisał/a:
A jakie masz mocne argumenty na powstanie takiego działu?


Zwykły ludzki odruch... pomoc w takich sytuacjach. Ja wiem... to takie niemodne.
Część użytkowników forum pewnie nie napisała by o fakcie utraty części lub nawet całego auta... a nawet jeśli już gdzieś zamieszczą taką informację to przeczyta to kilka osób. A dlaczego?

kasjopea napisał/a:
Dla mnie osobiście tworzenie nowego działu dla 2-3 tematów mija się z celem


A skąd masz info o ilości tych tematów? Pewnie z szukajki bo na 97% sama nie wdepniesz w taki temat do którego na początku zamieściłem link.

kasjopea napisał/a:
Bo rozumiem, że zdanie na "tak" jest "ok", zdanie na "nie" jest "be"?
To działa w dwie strony. Mogę zadać identyczne pytanie.

kasjopea napisał/a:
Mam chyba prawo do takiego zdania czy nie?

Oczywiście. Każdy ma do tego prawo. Ale Ty masz do tego jeszcze możliwości.

Reasumując. Uznaję Waszą "moc" sprawczą. Uznaję też fakt iż mój pomysł Waszym zdaniem był zły.
Od dziś za sprawy równorzędne uznam np. odliczanie do miliona.

apples - Sro Maj 11, 2011 22:16

Korzystając z tematu.

Gdzie podziały się tematy z forum w których były wpisywane opinie o sprzedających? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. :smile:

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 22:19

kris-tofer napisał/a:
i jako klubowicz mam prawo głosu w tej sprawie
Hrabio, szanowny sympatyku, możesz tylko być odpowiedzialny za swoje słowa


Widzisz... też byłem klubowiczem. Ale nigdy nie upadłem na tyle nisko żeby używać takich argumentów. Wybaczcie. W tym przypadku muszę napisać coś co może pozbawić mnie dostępu do forum...

kris-tofer... zmień nick proszę na kar-tofel. Będzie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ściskam w pasie.

kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:21

:mrgreen: podoba mi się mój nowy nick, chociaż nie wiem o co Ci chodzi, nie mam postury kartofla :D
apples - Sro Maj 11, 2011 22:23

Hrabia napisał/a:
kris-tofer... zmień nick proszę na kar-tofel. Będzie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ściskam w pasie.
:ok:


:hahaha:

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 22:24

Hrabia napisał/a:
Zwykły ludzki odruch... pomoc w takich sytuacjach. Ja wiem... to takie niemodne.
Wiesz, szkoda, że traktujesz mnie jak śmiecia lub automat. Bo ja po prostu pytam w taki sam sposób jak Ty.

Hrabia napisał/a:
A skąd masz info o ilości tych tematów? Pewnie z szukajki bo na 97% sama nie wdepniesz w taki temat do którego na początku zamieściłem link.
To pozostawię bez komentarza.

Ogólnie rzecz biorąc już mnie zaczyna !@!$#ć to, że od jakiegoś czasu na wszystko muszę mówić TAK, bo w przeciwnym razie zaczyna się lincz. No ludzie, nie wiem o co Wam chodzi, ale chyba tylko !@!$# nigdy nie odmawiają. Dajcie nam prawo do własnego zdania do cholery.

A teraz poproszę warn.

kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:28

kasjopea napisał/a:
A teraz poproszę warn
gdybym tylko mógł :mrgreen:
apples - Sro Maj 11, 2011 22:28

kasjopea napisał/a:
A teraz poproszę warn.
Proszę. :D



kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:30

Hrabia napisał/a:
muszę napisać coś co może pozbawić mnie dostępu do forum...
nie!!! ja chcę dalej czytać kocopoły Hrabiego, ma wiele ''ciekawych'' rzeczy do zaproponowania, żeby usprawnić działanie forum :mrgreen:
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 22:35

kasjopea napisał/a:
Wiesz, szkoda, że traktujesz mnie jak śmiecia lub automat.

To było takie kobiece. :) Jednak bardzo się mylisz. Odnoszę się do Ciebie z szacunkiem i przez myśl nie przeszło mi nawet złe zdanie o Tobie.

kasjopea napisał/a:
Ogólnie rzecz biorąc już mnie zaczyna *k#$#* to, że od jakiegoś czasu na wszystko muszę mówić TAK, bo w przeciwnym razie zaczyna się lincz


Przecież nie było z mojej strony ani grama prośby.

Lincz? kasjopea, Ja? Linczować Ciebie? Napisz na prv to dam Ci przepis na coś co jest fajne :)

TNX za warna. Chciałem się oświadczyć Brt ale chyba oświadczę się Tobie :lol:

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 22:39

Hrabia napisał/a:
TNX za warna. Chciałem się oświadczyć Brt ale chyba oświadczę się Tobie :lol:
Dzięki, ale jestem zajęta.
kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:40

Hrabia napisał/a:
Chciałem się oświadczyć Brt ale chyba oświadczę się Tobie

Brt to podobno facet, ale jeśli Ci to nie przeszkadza...

emes - Sro Maj 11, 2011 22:42

To ja tylko przypomnę, że dyskusja tutaj toczy się na temat nowego działu.

Czy ktoś z forumowiczów chciałby jeszcze napisać coś merytorycznego w tym zakresie?

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 22:44

kasjopea napisał/a:
Dzięki, ale jestem zajęta.
Ale nie pisałem że musisz je przyjąć :)
kar-tofel napisał/a:
Brt to podobno facet, ale jeśli Ci to nie przeszkadza...

Dorośli rozmawiają. Ciiiii :grin:

kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:46

jeśli na prośbę rozdaje się warny, to ja nie chcę jakby co ;)

dorośli rozmawiają o dorosłych sprawach...

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 22:49

Hrabia napisał/a:
Ale nie pisałem że musisz je przyjąć :)
a, to ok, bo przy ostatnio panującej modzie zakazu odmawiania dla zarządu, trochę się zaniepokoiłam.
apples - Sro Maj 11, 2011 22:50

emes napisał/a:
Czy ktoś z forumowiczów chciałby jeszcze napisać coś merytorycznego w tym zakresie?
Ja.

Ponawiam pytanie:

Gdzie podziały się tematy z forum w których były wpisywane opinie o sprzedających? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:52

Cytat:
Gdzie podziały się tematy z forum w których były wpisywane opinie o sprzedających? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

spisek!!! domagamy się odpowiedzi, w razie co wszczynamy śledztwo w tej sprawie!!!

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 22:54

Zaraz Wam brzydko powiem, gdzie się podziały... We [wszystkich] :>
Brt - Sro Maj 11, 2011 22:56

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15256

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15354

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 22:57

kris-tofer, pewnie się tego spodziewałeś, ale to ja je tam schowałam :mrgreen: .
kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 22:59

kasjopea, ale co?
kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:00

apples napisał/a:
tematy z forum w których były wpisywane opinie o sprzedających?
a co niby?
apples - Sro Maj 11, 2011 23:00

Brt, Dzięki.


Może by je przywrócić do wszystkich działów technicznych jak było kiedyś i kolega Hrabia byłby połowicznie zadowolony?

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:02

apples, nie da się i Ci już sklerotyku już kiedyś to tłumaczyłam.

No ale oczywiście, co mądrego może mieć baba do powiedzenia.

Brt - Sro Maj 11, 2011 23:02

nie wiem czy jest taka możliwość, żeby tylko w technicznych były ... ale pomysł ok. :ok:
kris-tofer - Sro Maj 11, 2011 23:02

wiem, jaja sobie robię :mrgreen:
Brt - Sro Maj 11, 2011 23:03

:lol: czyli już temat wyjaśniony ;)
kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:04

Tak się stało jak rozbijaliśmy usterki. Tematy były tak przyklejone. Jak rozbiliśmy na działy, to trzeba je było gdzieś umieścić. Nie da się zrobić tak, żeby były we wszystkich technicznych przyklejone, a w innych nie. Czy wszyscy mężczyźni czytający ten temat zrozumieli? :grin:
apples - Sro Maj 11, 2011 23:07

kasjopea napisał/a:
apples, nie da się i Ci już sklerotyku już kiedyś to tłumaczyłam.
Nie pamiętam. Za dużo mnie bajerujesz i dlatego mi widocznie umknęło. :haha: Możesz powtórzyć dla ogółu?
kasjopea napisał/a:
No ale oczywiście, co mądrego może mieć baba do powiedzenia.
:hmm: :bezradny:
a baba w ciąży to już w ogóle nic :D

[ Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:07 ]
kasjopea napisał/a:
Tak się stało jak rozbijaliśmy usterki. Tematy były tak przyklejone. Jak rozbiliśmy na działy, to trzeba je było gdzieś umieścić. Nie da się zrobić tak, żeby były we wszystkich technicznych przyklejone, a w innych nie. Czy wszyscy mężczyźni czytający ten temat zrozumieli?
Jak się popieści to w każdym dziale się zmieści. :D
MaReK - Sro Maj 11, 2011 23:10

No właśnie! Wątki o nieuczciwych sprzedawcach są w stałych działach forum. Nikt nie potrzebował takiego kąta, a on już miałby większe uzasadnienie powstania niż pod forum poświęcone kradzieży, zagubień czy znalezień.

Jest taka strona bezwypadkowe.net, może warto pomyśleć nad stworzeniem skradzione.net i zagubione.net ;)

Równie dobrze, można zrobić pod forum zniszczone/zdewastowane i dać tam upust emocjom, jakie targają właścicielem auta którego owy proceder dotknął.

Myślę, Hrabia - tak zupełnie poważnie - że jeśli chcesz dalej brnąć w temat potrzeby istnienia tego wątku, powinieneś pójść za głosem Thefa i dać ankietę na ten temat.

[ Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:10 ]
Kasjopea - wyjaśnij mi ten problem - bo też nie kumam ;D

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 23:16

apples napisał/a:
Może by je przywrócić do wszystkich działów technicznych jak było kiedyś i kolega Hrabia byłby połowicznie zadowolony?


Jeszcze jak.

Spotkałem się też ze starymi martwymi linkami do technicznego faq.
To się da poprawić czy nie? - skoro wszyscy pytają wszystkich o wszystko.

[ Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:12 ]
MaReK napisał/a:
skradzione.net i zagubione.net
Geniusz ! :) Serio!

[ Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:14 ]
kasjopea napisał/a:
Da się, tylko trzeba to komuś zgłosić
Pytanie retoryczne :)

kasjopea napisał/a:
Nie mogłam się oprzeć po prostu .
A pisałem już że Cię kocham? :lol:
kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:12

Hrabia napisał/a:
Spotkałem się też ze starymi martwymi linkami do technicznego faq.
To się da poprawić czy nie? - skoro wszyscy pytają wszystkich o wszystko.
Da się, tylko trzeba to komuś zgłosić, bo wiesz na 97% tego nie zobaczę.
Nie mogłam się oprzeć po prostu :razz: :wink: .

kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:20

Hrabia napisał/a:
Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:14 ]
kasjopea napisał/a:
Da się, tylko trzeba to komuś zgłosić
Pytanie retoryczne :)

kasjopea napisał/a:
Nie mogłam się oprzeć po prostu .
A pisałem już że Cię kocham? :lol:

[ Dodano: Sro Maj 11, 2011 23:16 ]
Coś nie poszło:

asjopea napisał/a:
"Da się, tylko trzeba to komuś zgłosić"
Pytanie retoryczne

kasjopea napisał/a:
"Nie mogłam się oprzeć po prostu ."
A pisałem już że Cię kocham?
;>


Nie pisałeś, ale lepiej nie pisz, bo się wyda ;) .

Co do linków, to nie ma problemu, wystarczy, że wyślesz mi lub innemu adminowi lub moderatorowi w danym dziale link do tematu z takim czymś i już.

apples - Sro Maj 11, 2011 23:21

MaReK napisał/a:
Wątki o nieuczciwych sprzedawcach są w stałych działach forum.
Gdzie? Są tylko tu http://forum.roverki.eu/viewforum.php?f=48 co uważam za duży błąd.
kasjopea - Sro Maj 11, 2011 23:25

Tłumaczę i wyjaśniam jeszcze raz. Samce - skupić się proszę.

Taki temat, np. "Polecani sprzedawcy" jest jeden, tak?
Potraficie go cudownie rozmnożyć?
Bo tylko w ten sposób można go umieścić jednocześnie w kilku działach.

Innym sposobem jest zrobienie go jako "ważne ogłoszenie", ale wtedy pojawi się we wszystkich działach na forum, a przecież nie o to chodzi.

Czy teraz już zrozumiale? :załamka:

apples - Sro Maj 11, 2011 23:27

kasjopea napisał/a:
Samce - skupić się proszę.
:|
kasjopea napisał/a:
Potraficie go cudownie rozmnożyć?
Synchronizacja? Ty zaraz o rozmnażaniu :D
MaReK - Czw Maj 12, 2011 02:39

Pójdę na mały spacer, wrócę i spróbuję go "cudownie rozmnożyć" ;P

[ Dodano: Czw Maj 12, 2011 02:39 ]
Wróciłem ze spaceru ;)
Broniąc honoru i godności samczej w odpowiedzi na to:

kasjopea napisał/a:
Tłumaczę i wyjaśniam jeszcze raz. Samce - skupić się proszę.


Musiałem zadziałać i doprowadzić do tego że

kasjopea napisał/a:
Taki temat, np. "Polecani sprzedawcy" jest jeden, tak?
Potraficie go cudownie rozmnożyć?


Tak. Potrafimy ;P

Przy okazji rozmnożyłem jeszcze inne wątki.
Są widoczne w forach technicznych oraz w forum "Chcę kupić roverka"

W ten sposób można założyć wątek, o który upominał się Hrabia.

Proszę przetestujcie te działy i sprawdźcie czy coś się nie rozjechało ;)

Pozdrawiam,

apples - Czw Maj 12, 2011 08:32

kasjopea napisał/a:
Tłumaczę i wyjaśniam jeszcze raz. Samce - skupić się proszę.

Taki temat, np. "Polecani sprzedawcy" jest jeden, tak?
Potraficie go cudownie rozmnożyć?
Bo tylko w ten sposób można go umieścić jednocześnie w kilku działach.
I co Maleńka. :shock: MaReK potrafi :mrgreen:




[ Dodano: Czw Maj 12, 2011 08:32 ]
MaReK, czy jest opcja zrobienia "Ważne tematy" jako lista rozwijana?

Kozik - Czw Maj 12, 2011 08:34

Założenie takiego działu:
1. Powinno wyeliminować osoby z forum (o ile takie są) które takie niecne uczynki popełniają
2. Założenie tematu w dziale "Skradziono/Wypożyczono" tematu "Zaślepki świateł przeciwmgielnych niebieskie Sanok" powoduje że osoby z Sanoka i okolic wiedzą bez czytania całego tematu, że jeśli znajdą takie zaślepki w swoich okolicach to żeby na to zwrócić uwagę
3. Szybciej rzuci się w oczy temat: "Zaślepki świateł przeciwmgielnych niebieskie Sanok" i na allegro zaślepki świateł przeciwmgielnych polakierowane na niebiesko.
4. O wielu tego typu kradzieżach się nie pisze gdyż co zmieni temat w dziale sprzedam/kupię, "Zaślepki świateł przeciwmgielnych" a w środku napisane że bo mi ukradziono.
5. Nie wiem jak inni ale jeśli widzę temat który dotyczy np rovera 75 to go nie czytam bo nie mam czasu na wszystko, ale jeśli napisano że ukradziono to przeczytam dla samej ciekawości bo nie będzie tam kilometrowej wypowiedzi i gdzieś pomiędzy wersami że ukradziono tylko temat właśnie o tym będzie.
6. Wg mnie wykrywalność przestępstw wzrośnie ;)

kasjopea - Czw Maj 12, 2011 10:19

apples napisał/a:
I co Maleńka. :shock: MaReK potrafi :mrgreen:
Czego to nie dokona samcza solidarność :lol: . Brawo.
Jeśli te tematy działają jak trzeba, to nie widzę przeszkód aby powstał na podobnej zasadzie temat o kradzieżach. Nie dział.

MaReK - Czw Maj 12, 2011 11:00

apples napisał/a:
MaReK, czy jest opcja zrobienia "Ważne tematy" jako lista rozwijana?

Nie wiem jak miałoby to działać ;)

W tej chwili jak klikniesz na "belkę" ważne tematy, to się zwinie/rozwinie.

A jeśli miałaby być w małym białym okienku ze strzałeczką w dół (np. jak województwo w profilu), to nie wiem czy ktokolwiek zajrzałby tam i zrozumiał o co chodzi, nie mówiąc o tym już, że wyglądałoby to mało estetycznie.

apples - Czw Maj 12, 2011 19:01

MaReK napisał/a:
Nie wiem jak miałoby to działać

W tej chwili jak klikniesz na "belkę" ważne tematy, to się zwinie/rozwinie.
Widzisz, nie wiedziałem że tak można. :grin: Dziękuje i nie było pytania. :wink:

kasjopea napisał/a:
Jeśli te tematy działają jak trzeba, to nie widzę przeszkód aby powstał na podobnej zasadzie temat o kradzieżach. Nie dział.
:brawa:



Dobrze że tu zajrzałem. :razz:

MaReK - Pią Maj 13, 2011 00:29

apples napisał/a:

Dobrze że tu zajrzałem. :razz:

Muszę przyznać, że Ty w ogóle robisz dużo dla forum i to wydawałoby się bezinteresownie, chyba że o czymś nie wiem i masz jakiś plan ;P

szoso - Pią Maj 13, 2011 07:14

kasjopea napisał/a:
nie widzę przeszkód aby powstał na podobnej zasadzie temat o kradzieżach. Nie dział.

dokładnie, dział jest niepotrzebny, temat w zupełności wystarczy
odnośnie kradzieży w offtopicu jest mój temat przyklejony, nie mam nic przeciwko by np. zmienić jego nazwę i wpisywać w nim skradzione auta, części itp.
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=56924

Kozik - Pią Maj 13, 2011 07:50

szoso420 napisał/a:
dokładnie, dział jest niepotrzebny, temat w zupełności wystarczy
odnośnie kradzieży w offtopicu jest mój temat przyklejony, nie mam nic przeciwko by np. zmienić jego nazwę i wpisywać w nim skradzione auta, części itp.


wydaje mi się, że jest to sensowne tylko i wyłącznie w jednym przypadku, jak pod zgłoszeniem kradzieży, nie będzie innych komentarzy i temat będzie składał się tylko i wyłącznie z informacji (co na forum jest nie realne bo zawsze ktoś dorzuci swoje trzy grosze)

[ Dodano: Pią Maj 13, 2011 07:50 ]
Temat będzie miał trzy kilometry długości a okaże się że w nim jest tylko 4-5 zgłoszeń kradzieży i żeby dokopać się do tych 4-5 informacji trzeba przeczytać trzy kilometry.

szoso - Pią Maj 13, 2011 07:58

wszelkie komentarze będą usuwane, osobiście się tym zajmę jeśli ta propozycja przejdzie
apples - Czw Maj 19, 2011 08:23

MaReK napisał/a:
chyba że o czymś nie wiem i masz jakiś plan
Wygryźć Ciebie. :mrgreen:
szoso420 napisał/a:
wszelkie komentarze będą usuwane
Wreszcie. Tak powinno być również w innych tematach.

[ Dodano: Czw Maj 19, 2011 08:23 ]

Temat umarł?

szoso - Czw Maj 19, 2011 08:26

sam zainteresowany nie jest już chyba zainteresowany :wink:
Hrabia - Czw Maj 19, 2011 09:31

szoso420, a to tylko dla mnie miało być? :)
kasjopea - Czw Maj 19, 2011 10:50

Hrabia napisał/a:
szoso420, a to tylko dla mnie miało być?
No tak, klient nasz pan przecież :grin:
szoso - Pią Maj 20, 2011 10:26

jakby ktoś się pytał to temat już jest zrobiony
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=56924