Zobacz temat - [MG ZR 160] Czarne kierunkowskazy ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [MG ZR 160] Czarne kierunkowskazy ?

karas_111 - Sro Gru 21, 2016 20:38
Temat postu: [MG ZR 160] Czarne kierunkowskazy ?
Witam

po zrobieniu podsufitki na czarno nawiasem mówiąc jestem mega zadowolony z czarnego wnętrza,przyszedł czas na kolejne modzenie :mrgreen:

a więc teraz mam ochotę zakupić czarne kierunkowskazy te w błotnik i zderzak oraz halogeny okleić czarną folią bo nigdzie nie znalazłem czarnych halogenów. Lampy będą prawdopodobnie soczewki o ile dogadam się z jednym użytkownikiem tego forum :razz:

Pytanie do was będzie się to fajnie prezentować na niebieskim z'erze ?
może ma ktoś jakąś fotkę takiego już projektu ?

ADI-mistrzu - Sro Gru 21, 2016 21:15

karas_111, tutaj raczej większość będzie przeciwko czemuś takiemu... to nie golf.
Pamiętam że potem takie auto ciężko sprzedać, tym bardziej MG ZR... kupujący woli jednak niemodzone.

longer86 - Sro Gru 21, 2016 22:32

ADI-mistrzu, to kwestia podejścia czy robi żeby sprzedać czy szykuje dla siebie ;)
Gekus - Sro Gru 21, 2016 23:41

Jak na ogół lubię black hella i podobizny, tak w ZR niespecjalnie to widzę ;-)
ADI-mistrzu - Czw Gru 22, 2016 06:50

longer86, niby tak, ale dla mnie np. takie przeróbki nie wiele mają sensu, gorzej światła widać a czy uroku dodaje? Nie wiem... jak tam za takimi autami się nie oglądam, raczej większy podziw mam dla serii zadbanej.

Moim zdaniem ZR'ka na tyle dobrze wygląda że niema tam za wiele do modzenia, z takich udziwnień podobały mi się te z zielonym logiem MG wymalowanym na boku :)

bociannielot - Czw Gru 22, 2016 09:23

WT dla mnie, no ale auto autora wątku to niech robi co chce :ok: jak musi :wink:
Harry - Czw Gru 22, 2016 14:44

Jak nie bedzie za czarno tylkodymione to dobrze moze wygladac.ale...halogeny kierunki sa blisko siebie wiec efekt koncowy moze byc WT
karas_111 - Czw Gru 22, 2016 18:48

MG robię pod siebie,nie mam zamiaru się go pozbywać w najbliższym czasie także jedne problem mniej. :mrgreen:

o kierunkach myślałem czarnych z ebaya dokładnie to te: kierunkowskaz
kierunkowskaz

Folia na halogeny to jest tylko opcja jeżeli będzie to słabo wyglądało to przecież łatwo to zerwać no i oczywiście nie chcę zrobić z Mg jak to mówicie WT :P

Zapraszam do dalszej dyskusji i porad ;)

skorpion - Czw Gru 22, 2016 19:53

siema ja sie wtrace bo mam kierunki cler black z przodu i po bokach i sympatycznie to wyglada chociaz mam czarne auto a co do halogenow tez dymiłem ale pozniej kiepsko swieca :/
ja jestem na tak :D :mrgreen: :mrgreen:

BigBoyPL - Czw Gru 22, 2016 21:44

Źle kolega wstawił linki, najpierw tekst, potem link :)
Ciufa - Pią Gru 23, 2016 10:02

https://goo.gl/photos/TXfgnR73TcWJguDp8


Gekus - Pią Gru 23, 2016 10:43

na srebrnym spoko :mrgreen:
karas_111 - Pią Gru 23, 2016 20:02

No na srebrnym fajnie to wygląda. Myślę że na niebieskim nie będzie gorzej ewentualnie mógł by ktoś jakąś wizualizację zrobić tego ? :mrgreen:
tomii620si - Pon Gru 26, 2016 13:47

Stary ale jaki problem ?
Kupujesz folie za 2zł na alledrogo.. najtansza wysylka w 5zl sie zamykasz i oklejasz.. jezdzisz kilka dni i wiesz czy Ci sie to widzi i albo zotawiasz/kupujesz dymione kierunki albo zrywasz i seria.... o.O

Swoja droga kumpel w bmw ma juz z 2 lata folie na lampach i ani nie matowienie ani nie bleknie itd... lampy wygladają jakby z fabryki tak wyszly i fajnie jest..

addb1 - Wto Gru 27, 2016 17:21

Szczerze nie polecam foli na lampy :) Miałem, mnie się bardzo podobało jak to wyglądało ale 30% mniej światła przepuszcza taka folia. rozumiem jakby były mocne lampy cos jak xenon to różnica była by znikoma niż przy halogenach H7.
tomii620si - Sro Gru 28, 2016 08:11

no ale gadamy o kierunkach.. a nie o lampach :P

a zrobic czarne lampy bez utraty mocy swiecenia to chwila roboty i bez folii ;P

karas_111 - Sro Gru 28, 2016 19:45

Panowie kierunki już zamówione.Paru było przeciw paru za jednak zdecydowałem się zamówić jak to się mówi kto nie ryzykuje nie pije szampana,zobaczymy jak to będzie wyglądało. efektem na pewno pochwalę się tutaj za niedługo także odwiedzać ;-)
MMlodyMMechanik - Pon Lip 19, 2021 10:14

Musisz użyć dobrego lakieru. Poszukaj tutaj - https://m.warsztat24.pl