Zobacz temat - Witam Wszystkich !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam Wszystkich !

Winiary - Pią Mar 15, 2019 18:35
Temat postu: Witam Wszystkich !
Około 2 tygodnie temu nabyłem mojego pierwszego Rovera 75 Tourer z 2004 r , nie jest to najbogatsza wersja ale z czasem wszystko można dołożyć. W wyborze pomógł mi mój brat tommasino ( szukał ) oraz Waldi ( oglądał ), którym bardzo dziękuję. Co prawda ma drobne wady jak na taki rocznik jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Od momentu zakupu zrobiłem nim już ok 1000 km, jeździ bez zarzutu i w porównaniu z moim poprzednim autem zdecydowanie bardziej komfortowo. Mam nadzieje, że moja przygoda z Roverem będzie trwała jak najdłużej. Pozdrawiam wszystkich kochających Markę Rover i MG, ja mam na imię Arek i jestem z Małopolski ( Kraków )
tommasino - Pią Mar 15, 2019 19:05

Winiary, no pięknie braciszku!!!! Jestem mega ciekaw zobaczyć R na żywo!!! Życzę bezawaryjności i zadowolenia z auta!

[ Dodano: Pią Mar 15, 2019 19:05 ]
O widzę, że inny Roverek pojawił się w tle :mrgreen:

Andrzej_1272 - Pią Mar 15, 2019 19:37

:piwo: :fura:
DonEmilio - Pią Mar 15, 2019 19:43

Witam Ciebie Arku i cieszę się że jesteś wśród nas. Ta wspaniała rodzina będzie dla Ciebie wsparciem i zawsze możesz na nas liczyć
MD - Pią Mar 15, 2019 20:32

Cześć, dzień doooobry! Nie wiedziałem, że Tommasino ma brata. Jeżeli pewne sprawy macie w genach to znaczy, że Polska zyska kolejny bardzo zadbany ZT/75. :D
Winiary - Pią Mar 15, 2019 20:40

Dziękuje, za miłe przyjęcie. Zadbany będzie na pewno :mrgreen:
dzelo23 - Pią Mar 15, 2019 20:52

Powitać
Jak będzie jeszcze jeden taki wypicowany pod maską to już całkiem będzie pozamiatane :d

Malignus - Pią Mar 15, 2019 23:20

Gratulacje zakupu.Ta marke (Rover czy MG) Kocha się lub nienawidzi.Ja ja wręcz kocham :mrgreen: Ale mam doświadczenia tylko z tupecikow/bezdaszkow.