Zobacz temat - [K16 1.4] i Montaż LPG w okolicach Zielonej Gory
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [K16 1.4] i Montaż LPG w okolicach Zielonej Gory

Eddek - Wto Paź 09, 2007 10:00
Temat postu: [K16 1.4] i Montaż LPG w okolicach Zielonej Gory
Witam!

Rzecz jest taka: silnik 1.4 Roverka wstawiony w Poldku. Chce zalozyc do niego gaz. O kilka rzeczy juz sie pytalem znajomych i teraz szumak warsztatu, ktory mi zalozylby instalacje z preferowanymi przezemnie komponentami w rozsadnej cenie (okolo 2k).

Kto moze mi polecic jakis cudmistrzow?

piter34 - Wto Paź 09, 2007 13:34

Eddek napisał/a:
Kto moze mi polecic jakis cudmistrzow?

Popytaj raczej na forum dotyczących stricte LPG.

Jaką instalację (producent/typ/generacja) chcesz założyć?

Eddek - Wto Paź 09, 2007 13:59

Gen II z kompem. Instalacja ma byc oparta o kompa KME Bingo S, reduktor BRC lub Tomasetto, wielozawor Tomasetto i elektrozawory BRC. Taka konfiguracje polecil mi znajomy, ktory swojego czasu zajmowal sie instalacjami LPG.

A pytam tutaj, bo to forum posiadaczy aut m. in. z silnikami takimi jak moj i sa tu ludzie z ZG, ktorzy moga polecic kogos, kto dobrze zalozy w ZG lub okolicach instalacje do silnika Roverowego.

piter34 - Wto Paź 09, 2007 14:02

Konfiguracja jest dobra, ale moim zdaniem lepiej dołożyć 500PLN i mieć sekwencję (np. Stag 300).
Eddek - Wto Paź 09, 2007 14:16

Sek w tym, ze musze sie zamknac w kwocie 2k. Najlepiej mniej.
piter34 - Wto Paź 09, 2007 14:24

Eddek napisał/a:
Sek w tym, ze musze sie zamknac w kwocie 2k. Najlepiej mniej.

No to Bingo S nie jest złe...

Lechos - Wto Paź 09, 2007 15:17

Duzo ludzi zaklada lpg w Krępie i z tego co wiem sa zadowoleni.
Eddek - Wto Paź 09, 2007 15:30

Zaklad w Krempei znam, kojarzeylem z nim instalacje w 505, starym Poldku i Pimierce tescia. Rozwazam jeszcze inne alternatywy poza nimi, bo z krempy do ZG musialbym z buta naginac ;)
Lechos - Wto Paź 09, 2007 15:38

wygodnis :grin: chyba znajdziesz kogos z samochodem do podwozki albo rowerek w bagaznik :wink:
Eddek - Wto Paź 09, 2007 15:51

Roverek mam pod maska, to jeszcze w bagazniku bede wozil ;) Nie no do podwozki sie pewnie ktos znajdzie, w kazdym razie chce zebrac troche opinii o zakladach i wybrac najbardziej rekomendowany. Ktos mi polecal jeszcze jakiegos goscia w Szprotawie...