Zobacz temat - [416 SI 97] rok Jaki tłumik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [416 SI 97] rok Jaki tłumik

ziomek - Pon Sty 28, 2008 17:35
Temat postu: [416 SI 97] rok Jaki tłumik
Witam Wszystkich zamierzam kupić jakiś sportowy tłumiczek do mojego roverka. Jets to sedan i za specjalnie nie widziałem takiego ze sportowym wydechem jesli chodzi o fotki tez ciężko coś znaleść. Macie jakies pomysły jaki by fajnie pasowal? najlepiej jeśli ktoś by miał jakieś fotki (naprawde jescze nie widziałem sedana ze sportowym wydechem i nie mam żadnej wizji jaki by do niego pasował)
KuBaB - Pon Sty 28, 2008 22:49

Jeśli mam być szczery, to jakoś nie widzę naszych 416-stek ze sportowym BUCZĄCYM tłumikiem, ale kto wie :) :twisted:
tommyyogi - Pon Sty 28, 2008 23:15

Ponizez zdjecie mojej 400 setki z 2 rurami




Pozdrawiam

ziomek - Wto Sty 29, 2008 15:07

jestem pod wrażeniem fajnie to wygląda, czy mogłbys opisać jak jak to powtstało i jakie koszta? Czy go już takiego kupiłeś.. Pozdrawiam
tommyyogi - Wto Sty 29, 2008 15:15

A wiec po prostu kupujesz 2 tłumiki takie jak Ci sie podobają, Następnie jedziesz z nimi do dobrego warsztatu w którym spawają tłumiki (nie każdy warsztat sie podejmuje przeróbki wydechu). Jak juz znajdziesz taki warsztat to prosisz aby Ci zrobili 2 rury aktywne. oni to robią na zasadzie wspawania trójnika z odpowiednia średnica i prowadzą rury na dwie strony.

koszt zabawy wraz z tłumikami wyszedł około 700 zl.
We Wroclawiu takie cos robią na ul. Reymonta kolo mostu.

Pozdrawiam

KuBaB - Wto Sty 29, 2008 15:48

@tommyyogi: bardzo fajnie to wygląda:) ale to już wyższa szkoła jazdy w porównaniu z jakimiś tłumikami z alledrogo :D

Pozdrawiam
KuBaB

tommyyogi - Wto Sty 29, 2008 18:36

KuBaB, W zależności od gustu można wstawić jaki kolwiek tłumik oby nie przekraczał wymiarowo seryjnej puszki. W moim wypadku to są polskie tłumiki firmy KM Malon model KM-090. Jak kogos stać to może zainwestować w tłumiki sebringa lub remusa ale po co przepłacać prędzej czy później i tak je rudy zje.

Pozdrawiam

ziomek - Wto Sty 29, 2008 20:36

dzieki wielki!!! chyba się podejme i zainwestuje w 2 rury:) Pozdrawiam
tommyyogi - Wto Sty 29, 2008 20:42

Jak już zrobisz to pochwal sie fotkami. Chętnie pooglądamy.

Pozdrawiam

KuBaB - Sob Lut 16, 2008 22:37

odświeżam :)
ziomek: jak tam 2 rury? :D