Zobacz temat - Pogoda dzisiaj
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pogoda dzisiaj

kamil_luczak - Sro Mar 26, 2008 21:19
Temat postu: Pogoda dzisiaj
Witam, postanowilem zalozyc ten temat aby podzielic sie tym co przezylem przez ostatnie 2h. Na drodze masakra, dzwon za dzwonem, z tarchomina na ochote przeszlo potorej h jechalem ( dla niewstajemniczonych odcinek ma 17KM ). Najpierw popadalsnieg, i zaraz zrobil sie z tego lod, po ktorym jechalo sie tak ze nie dawalo sie skrecic przy predkosci wiekszej niz 20kmh. Na trasie torunskiej i moscie groita, dzwon za dzwonem, taksowkarz ktory jechal obok mnie zjezdzajac z mostu ktory przechodzi na d ul. kasprzaka blokowal co chwila kola ( nie wiem czy nie mial absu, ale ten i tak duzo nie dawal ) i zjezdzal na bande. Chyba pierwszy raz w zyciu jechalem w takich koszmarnych warunkach, ile sie nadenerwowalem to w pale sie nie miesci.

Jesli mieliscie podobne sytuacje dzis to opiszcie je tutaj

P.S Szczescie ze pojechalem Focusem a nie Roverem, bo wtedy to chyba bym wolal na piechote wracac :D

tom214Si - Sro Mar 26, 2008 21:37

Wy tam na Wschodzie to zawsze macie jakieś śniegi, lody... :wink:
Dziś w lubuskim przeszło parę śnieżnych nawałnic (ewenement nawet w styczniu a co dopiero w marcu), ale ulice cały czas czyste (choć oczywiście mokre). Także teraz czysto :p

kamil_luczak - Sro Mar 26, 2008 21:44

Podjechalem pod dom bo mialem mame do znajomych podrzucic, minelo moze ze 2 min i juz wycieraczki nie mogly zebrac sniegu z szyby, musialem silnik wylaczac zeby nei spalic silniczkow. Koszmar, mam nadzieje ze do jutra zrobi sie chociaz mokro, bo jak bedzie lod, to do roboty bede jechal ze 3h :/
maciej - Czw Mar 27, 2008 09:57

Kamil, a najśmieszniejsze jest to, że podobno wczoraj rano na Tarchominie była masakra (bo Ty piszesz o wieczorze) i kolega do robotu (Galeria Mokotów - jakieś 18 km) jechał 2h, a ja w tym samym czasie z za Piaseczna jechałem 40 minut i miałem idealnie czarną drogę - granica syfu była tak w okolicach centrum...
emes - Czw Mar 27, 2008 10:32

Ostatnio we Wrocławiu, około 17:00 pada śnieg. Nie było widać praktycznie nic :-)
Dzenson - Czw Mar 27, 2008 10:52

A dziś w Ostrowie wiosna Panie i Panowie. Słoneczko, że palce lizać :cool:
maciej - Czw Mar 27, 2008 10:55

W Wawie na razie śnieg topnieje po wieczornej śnieżycy, a wczoraj rano błękitne niebo i słoneczko...
A potem to już było tylko gorzej...

rav1984 - Czw Mar 27, 2008 11:17

u mnie w bloku to byli nawet tacy zapaleńcy, że z wrażenia w czasie tych opadów zdjęcia zaczęli cykać
maniaq - Czw Mar 27, 2008 12:45

rano jechalem jakeis chmurki jescze byly, snieg lezal, na drodze slisko bo miejscami
przymarzalo, wychodze kolo 12 a tu sniegu ani sladu , drogi ladne czyste :D

w marcu jak w garcu ;)

Szymon - Czw Mar 27, 2008 12:52

A w Katowicach słoneczko świeci od rana :slonce: Wiosna pełną gębą :smile:
kruszon - Czw Mar 27, 2008 13:52

Ja jechałem do domu w czasie śnieżycy. Waliło tak, że w ciemnościach światło odbijało się od ściany śniego powodując spadek widoczności dosłownie do 1m przed samochodem. Zastanawiałem się nawet przez chwilę czy świateł nie zgasić, albo sie nie zatrzymać, bo drogę widziałem ledwie ledwie. Całe szczęście udało się dotrzeć do domku cało.

Pozdrawiam

kamil_luczak - Czw Mar 27, 2008 21:40

Wtedy najlepiej wylaczyc mijania i wlaczyc przewmgielne ;)

Ja nauczony wczorajszym dniem wychodze dzis z domu o godzinie 13.15, koszulka, sweter, kurtka zimowa, czapka no i oczywiscie cos tam ponizej kurtki, otwoieram drzwi na od klatski schodowej i oczom nie wierze, slonce, sucho, i najgorsze to to ze w samochodzie z 20 stopni :O i pomyslec ze 10h wczesniej bylo 10cm sniegu i -2. Pogoda konkret

tom214Si - Pią Mar 28, 2008 00:34

rav1984 napisał/a:
u mnie w bloku to byli nawet tacy zapaleńcy, że z wrażenia w czasie tych opadów zdjęcia zaczęli cykać

masz coś do "zapaleńców"? :twisted: :wink: :oops: :wink:

Biadolicie z tą pogodą jak ... jak nie powiem kto :wink:
Mi tam tylko Roverków szkoda :cool:
Na SB cięgiem ktoś prycha i kich a ja dzisiaj (czw.) rano z przekory postanowiłem się pomorsić :grin: :cool: Foty wkleję chyba raczej do "Pokaż morsa"...znaczy "Pokaż siebie" :wink:
Przy okazji podzucam Wam fotkę ...gorących dziewczyn: :lol:
(24 luty 2008r.)

Viniu - Pią Mar 28, 2008 07:00

Tom... to jest moja ulica :D od urodzenia 20 lat tam mieszkałem, a 20m obok mam garaż a w nim moje sinokoperkoworóżowe cacko :D

A żeby było na temat, to obecnie jest 0stC i dość słonecznie :)

tom214Si - Pią Mar 28, 2008 21:25

Viniu napisał/a:
Tom... to jest moja ulica od urodzenia 20 lat tam mieszkałem, a 20m obok mam garaż a w nim moje sinokoperkoworóżowe cacko

a w którym dokładnie garażu? ;> ;)

a co do tematu, to straszą w prognozach że zima już nie wróci - czyli koniec sezonu kąpielowego :/