Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

sknerko - Czw Kwi 17, 2008 21:10
Temat postu: Witam
Witam wszystkich. Fajne forum, już mi pomogło posprawdzać co i gdzie.
Muszę to napisać :arrow: jestem zachwycony R75 i nie mogę się opamiętać :mrgreen: ,
obiecałem kuzynowi że napiszę jego wrażenia: przejechał się moją maszyną i powiedział że jazda R75 jest jak lot w kosmos promem kosmicznym po prostu boska :twisted: . (zawodowy kierowca tira posiadacz Mitsubishi Carisma usportowionego)
ja też tak myślę :cool: .

kasjopea - Czw Kwi 17, 2008 21:35

Witaj :grin:
rav1984 - Czw Kwi 17, 2008 22:06

witaj, powiem szczerze, że zazdroszczę - też chcę R75 :/
roboo - Czw Kwi 17, 2008 22:07

sknerko napisał/a:
Fajne forum

No, baa, ludzie też fajni :smile:

Gratki :brawo:

Bobas111 - Czw Kwi 17, 2008 22:08

Witaj,
Niestety nie miałem nigdy okazji przejechać się Roverem 75. Muszę to kiedyś nadrobić. Zapewne coś wspaniałego.

general_p - Czw Kwi 17, 2008 22:10

Cześć i pogratulować.
tom214Si - Pią Kwi 18, 2008 00:24

sknerko napisał/a:
Muszę to napisać jestem zachwycony R75 i nie mogę się opamiętać

spox, na tym Forum to normalka ;D

Gratuluję i pozdrawiam!

Thrillco - Pią Kwi 18, 2008 12:25

Heh..no witaj.

To ja dorzuce przy okazji swoją historie.

Byłem na swieta u rodziniki i u kuzyna, który pracuje w Mlada Boleslav w Skodzie na montarzu. Wystawili i m ostatnio do oglądu nowa Superbe i w trakcie naszej wizyty swiatecznej piał cały czas z zachwytu nad tą Superbą. Wreszcie zajarzył, ze przyjechałem nowym autem..no to idziemy ogladać.
Efekt...oniemiał, zaczał sie wydzierać jak by traume przezywał, ciągle "o ja pierd... o kur...ale furaaaa" Nie pytajcie co działo się jak mu sie dałem bujnąć...ogólnie najbardziej cywilizowane jego stwierdzenie było takie, ze teraz to się czuje jak prezes Skody a nie pracownik montazu...no i...wyleczył się z Superbe błyskawicznie :D Stwerdził, ze Superba mimo że nowa to przy R75 w kazdym calu jest badziewiasta i prostacka :D Lima dla Jozina :D

Kris - Pią Kwi 18, 2008 18:44

Thrillco napisał/a:
kazdym calu jest badziewiasta i prostacka :D Lima dla Jozina :D


buuuhahahaha extra tekst Thrillco.

Ale tak BTW jest kupa fajnych aut, które się super prowadzą, nie ma się co tak niezdrowo podniecać panowie, take it easy

MaReK - Pią Kwi 18, 2008 23:40

Własnie ;)

Ja tam uwazam - im wiecej jezdze ZT - ze to auto wcale takie super w prowadzeniu nie jest.
Trzyma sie drogi, twardy optymalnie jest ale... brakuje mu paru nowinek technicznych. Nie wiem czy z opcja kontroli trakcji tez go tak po drodze wozi, ale bez wlasnie takie mam odczucia czasami jakby chcial mi uciec nie tam gdzie ja bym chcial zeby on pojechal ;D

Moglby sie lepiej zbierac i byc pare kilo lzejszy... Moglby tez miec z tylu wiecej miejsca ale...

nikt obojetnie obok niego nie przejzedza. Zawsze ludzie zawiesza oko z wyrazem na twarzy "Co to?!?" :) I co by skody nie robily, to jednak R75/ZT linie nadwozia ma ponadczasowa ;) I jesli nie bede musial to nie chce go zamieniac na zaden inny ;)

sTERYD - Sob Kwi 19, 2008 01:45

wiesz MaReK, takie systemy i inne rzeczy to tylko rozleniwiają....
żeby jeździć sporotwym wózkiem to czeba umić :)
taki jaguar E-type nie miał żadnych systemów, lekki był jak jasny gwint, silnik z przodu napęd na tył, a nie raz i nie dwa wygrał le-mans :)

MaReK - Pon Kwi 21, 2008 08:57

Kiedys kola byly drewniane... :>
Trzeba tych udogodnien rozwaznie uzywac ;)

Ale ja mowie o tym, ze bardzo go wozi na niewielkich nierownosciach.
Np. tarka na drodze po jednej stronie i juz go trzeba mocno kontrolowac zeby
jakis oberek sie nie trafil.