Zobacz temat - [R 214Si 96r] Waz do chlodnicy - wymiana
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 214Si 96r] Waz do chlodnicy - wymiana

Yog-Sothoth - Sob Kwi 26, 2008 13:00
Temat postu: [R 214Si 96r] Waz do chlodnicy - wymiana
Wczoraj mialem mala usterke, delikatnie pekl waz od chlodnicy tuz przy nasadzie, takze do wymiany caly. Wie ktos moze, gdzie kupic takowy? Przejrzalem Allegro i sa od Land Roverow i Rovera 2.0 - moze taki bedzie pasowac? Ewentualnie da sie gdzies w Warszawie to zrobic od reki bez szukania czesci?
Byle niezbyt daleko od Zoliborza, bo waz narazie zakleilem tasma :)

dante27 - Sob Kwi 26, 2008 15:37

Miałem podobny problem i znam kilku gości którzy mogą mieć takowy wąż za dobre pieniądze. Jak co napisz do mnie na prywatnego maila to podam Ci kilka nr tel to zapytasz ok?
maslo227 - Sob Kwi 26, 2008 20:50
Temat postu: Re: [R 214Si 96r] Waz do chlodnicy - wymiana
Yog-Sothoth napisał/a:
Wczoraj mialem mala usterke, delikatnie pekl waz od chlodnicy tuz przy nasadzie, takze do wymiany caly. Wie ktos moze, gdzie kupic takowy? Przejrzalem Allegro i sa od Land Roverow i Rovera 2.0 - moze taki bedzie pasowac? Ewentualnie da sie gdzies w Warszawie to zrobic od reki bez szukania czesci?
Byle niezbyt daleko od Zoliborza, bo waz narazie zakleilem tasma :)


Kup nowy oryginał od Tomiego będziesz miał spokój na długi czas.

Yog-Sothoth - Nie Kwi 27, 2008 00:07

Wlasnie w sklepie online nie znalazlem, tak bym juz zamowil.. (chyba ze cos zle szukam).
maslo227 - Nie Kwi 27, 2008 04:13

Yog-Sothoth napisał/a:
Wlasnie w sklepie online nie znalazlem, tak bym juz zamowil.. (chyba ze cos zle szukam).


Nie ma tego w sklepie w ofercie ale napisz do Tomiego napewno ci coś poradzi.

Jako że inwestuję w swoje auto naprawdę solidnie to wymieniłem wszystkie węże na nowe oryginały poza jednym który kupiłem na metry w firmie gdzie zakładają instalacje gazowe.

Cena była naprawdę atrakcyjna w porównaniu do ASO

Na dodatek węże które otrzymałem zostały wyprodukowane w 2007 roku i były lekko zmodyfikowane. Dzięki temu w przyszłości bez problemu możesz wymieniać sobie same kolanka lub odcinki proste bez tych głupich rozgałęzień.

Np wąż górny od chłodnicy w miejscu gdzie seryjnie wychodzi z niego mały wężyk powrotny idący do zbiorniczka wyrównawczego jest podzielony na dwie części a rozgałęzienie jest całe zrobione z plastiku i dopiero do niego dochodzi ten malutki wężyk.