Zobacz temat - Gdzie pracujemy i co robimy :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Gdzie pracujemy i co robimy :)

dobryziom - Pon Kwi 28, 2008 11:44
Temat postu: Gdzie pracujemy i co robimy :)
Możliwe że był taki temat ale nie znalazłem wiec nie linczować :p w każdym razie myślę że może sie każdemu z nas to przydać :)

Firma: Tech Data (dystrybutor IT)

Czym sie zajmuje: (Sales Representative HP Business Unit )sprzedaż produktów HP

walkie - Pon Kwi 28, 2008 11:48

dobryziom napisał/a:
Firma: Tech Data (dystrybutor IT)


No proszę, ja pracowałam w Incomie kiedyś :)

A teraz pracuję w agencji reklamowej. :)

sTERYD - Pon Kwi 28, 2008 12:11

ja męcze dzieci na politechnice :twisted:
MaReK - Pon Kwi 28, 2008 12:13

Spis powszechny dla googla robicie ;D ?

Zawód: syn ;)

Pozdrawiam,

Paul - Pon Kwi 28, 2008 12:22

MaReK napisał/a:
Zawód: syn ;)

Jako zawód to "synuś" powinno być :P

Ja - spółdzielnia mieszkaniowa - sprawy techniczne, administracyjne, informatyka ...... czyli wszystko, co nie wiadomo komu przypiąć :devil:

dobryziom - Pon Kwi 28, 2008 12:24

hehe to akcja niekomercyjna:p głownie chodzi o to ze czasem komuś potrzebna jest porada w jakimś temacie i teraz będziesz wiedział kogo warto bezpośrednio zapytać np. chciałbym zjeść kanapkę ale nie wiem jak ja zrobić :beczy: :???: ... Marek jest kucharzem wiec mi powie co i jak :rotfl:
MaReK - Pon Kwi 28, 2008 13:14

Jestem pogromca pajkow, robie placki (wiec kucharz takze), zmieniam kola z letnich na zimowe i na odwrot, filtry zmienie, tarcze, klocki itp. takze tez jestem mechanikiem, czasami zrobie cos na forum, dodam, naprawie baze itp, czasami naprawie sobie system w laptopie, albo komus naprawie bo zepsul wiec moge byc informatykiem.
Czasami zagipsuje sciane, pomaluje sufit i sciany farba, framugi olejna pociagne wiec moge byc malarzem. Woze tez ludzi czasami, z pracy do domu z domu do pracy, z imprez badz na imprezy zatem moge byc kierowca. Potrafie wyprostowac pas przedni przy uzyciu liny i latarni - moge byc blacharzem. Moge zrobic kawal telefoniczny udajac murzyna, badz zula z ulicy czy tez dziadka nieporadnego, wiec parodysta moge sie nazwac. Zrobie herabte sobie i wspołpracownikom w firmie, zaparze, poslodze przyniose na biurko niczym kelner z rodowodem. Wyrzucam smiecie w hurtowych ilosciach w firmie, w domu, u mamy, u babci - segreguje je oddzielnie szklo, plastik, papier... a wiec moge byc segregujacym smieci... tyle mam zajec, ze sam juz nie wiem kim jestem ;)

Eddek - Pon Kwi 28, 2008 13:25

A ja siedze w piwnicy z zakratowanym widokiem na niebo :)

I wbrew pozorom nei jest to areszt sledczy :] Ino sprzedaje ludziom drukarki i materialy do w/w :] Czasami sie teraz trafi cos na serwis, ale ceny sprzetow sa takie, ze czesciej sie oplaca wywalis stare i kupic nowe :]

A tak poza tym to opierdzielam sie ile moge :]

rav1984 - Pon Kwi 28, 2008 13:28

a ja siedze na tyłku w dużej firmie logistycznej :razz:
maciej - Pon Kwi 28, 2008 13:30

A ja podobnie, tylko że u dużego dostawcy sprzętu telekomunikacyjnego (no w sumie to nie do końca cały czas siedzę, bo czasem jeżdżę trochę po Europie).
llygas - Pon Kwi 28, 2008 13:38

Spedytor - czyli przez 8 godzin dziennie kłamie, oszukuje, wyłudzam, fałszuje dokumenty itp
Viniu - Pon Kwi 28, 2008 14:14

Z zawodu wykonywanego: urzędas w zakresie architektury, urbanistyki, planowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami komunalnymi itp. ale chyba czas na zmiany bo 4litery do fotela przyrastają... :D
Z zawodu wyuczonego (w kolejności): budowlaniec, historyk, "prawnik administracyjny i samorządowy", zarządca środkami EU... ot... wszystkiego po trochę ;)
W wolnych chwilach "szajbus" na punkcie domowego audio i foto... :P

MaReK napisał/a:
tyle mam zajec, ze sam juz nie wiem kim jestem ;)
człowiek renesansu ;)
7Tomi - Pon Kwi 28, 2008 14:22

llygas napisał/a:
Spedytor - czyli przez 8 godzin dziennie kłamie, oszukuje, wyłudzam, fałszuje dokumenty itp


o to to to samo :D tylko czasem trochę dłużej niż 9 godzin dziennie :rotfl:

Omega Pilzno : Road Trains 120 Division - GB, NL, BE, North FR :mrgreen:

A po pracy ROver Garage ;) - majsterkuje, naprawiam, rozbieram, przerabiam - w sumie nie ma tego złego co by mi nie wyszło ;)

Yog-Sothoth - Pon Kwi 28, 2008 16:25

Ja wlasnie zmieniam prace z handlowca stacjonarnego na mobilnego :mrgreen:
azor77 - Pon Kwi 28, 2008 16:48

A ja pracuję w elektrowni i dbam o to żebyście mieli dostateczną ilość energii :mrgreen:
jestem elektrykiem, pomiarowcem, spawaczem, mechanikiem i takie tam jeszcze różne rzeczy po drodze

Pozdrawiam :lol:

roboo - Pon Kwi 28, 2008 17:24

Ja - specjalista administracyjny.

No ale moja specjalność to przecież język francuski - filolog. :wink:

piter34 - Pon Kwi 28, 2008 17:28

MaReK napisał/a:
Jestem pogromca pajkow, robie placki (wiec kucharz takze), zmieniam kola z letnich na zimowe i na odwrot, filtry zmienie, tarcze, klocki itp. takze tez jestem mechanikiem, czasami zrobie cos na forum, dodam, naprawie baze itp, czasami naprawie sobie system w laptopie, albo komus naprawie bo zepsul wiec moge byc informatykiem.
Czasami zagipsuje sciane, pomaluje sufit i sciany farba, framugi olejna pociagne wiec moge byc malarzem. Woze tez ludzi czasami, z pracy do domu z domu do pracy, z imprez badz na imprezy zatem moge byc kierowca. Potrafie wyprostowac pas przedni przy uzyciu liny i latarni - moge byc blacharzem. Moge zrobic kawal telefoniczny udajac murzyna, badz zula z ulicy czy tez dziadka nieporadnego, wiec parodysta moge sie nazwac. Zrobie herabte sobie i wspołpracownikom w firmie, zaparze, poslodze przyniose na biurko niczym kelner z rodowodem. Wyrzucam smiecie w hurtowych ilosciach w firmie, w domu, u mamy, u babci - segreguje je oddzielnie szklo, plastik, papier... a wiec moge byc segregujacym smieci... tyle mam zajec, ze sam juz nie wiem kim jestem

MEGAROTFL :rotfl3:

Tempest - Pon Kwi 28, 2008 18:02

hmmm, dyrektor handlowy w firmie handlującej sprzętem IT
głównie projektory i notebooki a także sprzęt komputerowy - znajdzie się nawet miejsce na AGD :razz:

małe OT
dobryziom - jako, że z Techem też handlujemy to może jakąś małą współpracę zaczniemy? :wink:

zouza - Pon Kwi 28, 2008 18:08

To ja sie też przyznam.
Jestem psychologiem w Domu Środowiskowym. Zajmuje sie terapią, a raczej rehabilitacją schizofreników.
Nie wiem czy komuś się przyda :mrgreen:

MaReK - Pon Kwi 28, 2008 18:13

azor77 napisał/a:
A ja pracuję w elektrowni i dbam o to żebyście mieli dostateczną ilość energii

Szczecin Cie kocha! ;)

general_p - Pon Kwi 28, 2008 18:27

Z wykształcenia prawnik i manager. A praktycznie dochodzę prawdy obiektywnej w pewnej instytucji państwowej.
praktis - Pon Kwi 28, 2008 18:50

zouza napisał/a:
To ja sie też przyznam.
Jestem psychologiem w Domu Środowiskowym. Zajmuje sie terapią, a raczej rehabilitacją schizofreników.
Nie wiem czy komuś się przyda :mrgreen:


Mi raczej nie, ale moje alter ego się zainteresowało :mrgreen:


A wracając do tematu to jestem urzędasem w ARiMR, a konkretnie w Biurze jednego z podwarszawskich powiatów. Specjalność: wnioski o dopłaty bezpośrednie do gruntów rolnych.

KuBaB - Pon Kwi 28, 2008 18:57

To i ja się dopiszę.
Firma: NKWD S.A. :twisted: (obecnie €CASH)
Stanowisko: kierowca
Obowiązki: rozwóz towaru do klienta, miesięcznie 3200km, kasa... marna :neutral:

drooid - Pon Kwi 28, 2008 19:06

general_p napisał/a:
Z wykształcenia prawnik i manager. A praktycznie dochodzę prawdy obiektywnej w pewnej instytucji państwowej.

Nie ma takiej :( Jest jedynie słuszna prawda, cała prawda i g... prawda. Do tego ostatniego najczęściej dochodzę w dziale kontroli us ;)

kasjopea - Pon Kwi 28, 2008 19:21

Doradca DGSA, czyli specjalista do spraw bezpieczeństwa w przewozie towarów niebezpiecznych transportem drogowym

A najczęściej - słomiana wdowa :wink:

DawidNB - Pon Kwi 28, 2008 19:33

inż. mechanik

pracuje w serwisie sprzętu budowlanego ;) koparki ładowarki i takie tam jestem odpowiedzialny za kontakty z klientami marudami ;P
kasa nie najgorsza, perspektywy też ok:)

Możliwość zabawy dużymi zabawkami ;) bezcenne :grin: :twisted:

zouza - Pon Kwi 28, 2008 19:39

DawidNB napisał/a:

Możliwość zabawy dużymi zabawkami ;) bezcenne :grin: :twisted:


co masz na myśli?? :twisted:

:hahaha:

herc - Pon Kwi 28, 2008 19:40

sTERYD napisał/a:
ja męcze dzieci na politechnice :twisted:


To ja całkiem odwrotnie :lol: męczę nauczycieli w szkole :twisted:

DawidNB - Pon Kwi 28, 2008 19:55

zouza napisał/a:

co masz na myśli?? :twisted:

:hahaha:


to ze jeżdżę tym bez uprawnień

a dzisiejszy dzień byś sponsorowany przez ładowarkę W270 ;]


xROnx - Pon Kwi 28, 2008 20:01

I ja dodam cos od siebie:
Jestem architektem wnętrz a zeby bylo śmieszniej to pracuje w geodezji.
To drugie mam zamiar juz rzucic w .... poniewaz pracuje tam bo pracuje.zaczelo sie na studiach jako praca zarobkowo-nieznosna. teraz zostalo tylko nieznosna.
Czyli jestem architektem wnetrz... bez zlecen :)

jerzu - Pon Kwi 28, 2008 21:28

To ja też się dopiszę :P Ja studiuję ekonomię a do tego pracuję w firmie zajmującej się windami :D Dzięki mnie nie musicie chodzic po schodach :D Jakby ktoś potrzebował windy to zapraszam :P
NEOSSS - Pon Kwi 28, 2008 23:29

Hmm... Dziennie prowadzę skład materiałów budowlanych oraz skład części do naszych Roverków w jednym miejscu, wieczorami składam/rozkładam Roverki, weekendami kuję wiedze w szkole oraz wykształcenie...
Zaleta : Zdobywanie umiejętności, wiedzy itp., itd.
Wada : Notoryczny brak czasu :twisted:

lineumaciel - Pon Kwi 28, 2008 23:36

hahaha również notoryczny brak czasu...


kotłownie, grzejniki, łazienki... wszystko co można wsadzić do mieszkania lub domku tuż po oddaniu w stanie surowym....

Więc Panowie jak ktoś ma potrzebę zapraszam 52 oddziały w całej Polsce mogę pomóc ;-)

mcjg - Wto Kwi 29, 2008 01:26

Dyspozytor w Centrali Ruchu w instytucji która ma niebieskie pojazdy czyli...




autobusy i tramwaje

Eddek - Wto Kwi 29, 2008 07:18

Tempest, drukary tez masz i handlujesz z kurduplami? :D
Viniu - Wto Kwi 29, 2008 08:13

KuBaB napisał/a:
Firma: NKWD
Ożeszty... :twisted: Nie wiedziałem, że oni byli spółką akcyjną ;)
Thrillco - Wto Kwi 29, 2008 08:22

To ja się "pochwale" :)

PKS Białystok S.A. - najwiekszy od 50 lat PKS w kraju po dzien dzisiejszy (dlatego zaden prywaciaż sie nie porywa, bo nie jest w stanie przełknąć takiego kąska ;) )

Se tam latam Lansowozem wożąc rewizorów, co siłą rzeczy czyni ze mnie rewizora-kierowce. Rewizor to ten kolo co wpada do busa i potocznie mówiąc "kanaruje" ale w PKSie to nie jest do konca tak, ze on sprawdza pasazerów. Ich owszem, bo bilet właściwy powinien mieć kazdy, ale po części (wyłączając bilety miesięczne, rodzinne itp) patrzy na bilety pod kątem prawidłowości pracy kierowcy, który jak wiadomo sprzedaje bilety wsiadającym. Ulg jest dzaiesiątki i łatwo się pogubić. Poza tym....bywa, ze kierowca "zapomina" wydać bilet ;)
No i jeszcze sprawdza sie samego kierowce...to robię zwykle ja...taka ze mnie szuja, ale naprawde to wiedzą panowie driverzy, ze jak się mnie nie drażni to nie ma biedy :D

Poza tym pracuje jako redaktor 3-go w polsce co do wielkości i ilości użytkowników servisu motoryzacyjnego, który o dziwo jest servisem wyłacznie motocyklowym - to oczywiscie scigacz.pl - zapraszam do lektury :D

Pozdro...ehh...jak zwykle elaborat wyszedł :D

llygas - Wto Kwi 29, 2008 10:10

Tomi_114 napisał/a:
o to to to samo tylko czasem trochę dłużej niż 9 godzin dziennie

Omega Pilzno : Road Trains 120 Division - GB, NL, BE, North FR


O to witam kolege po fachu ;)

Ja raczej "lodówki" do i z RUS, RO, CZ, SK, HU.

Kozik - Wto Kwi 29, 2008 11:12

ja z wykształcenia jestem: elektromechanikiem samochodowym, operatorem/programatorem :wink: obrabiarek sterowanych numerycznie, informatykiem a teraz studiuję administrację.

A pracuję tam gdzie dają mi pieniądze :wink:

Żadnej pracy się nie boję :mrgreen:

W tym momencie próbujemy z kolegą rozkręcić serwis/sklep/komis notebooków w Sanoku.

lineumaciel - Wto Kwi 29, 2008 11:15

Kozik napisał/a:

A pracuję tam gdzie dają mi pieniądze :wink:

Żadnej pracy się nie boję :mrgreen:
.



i to mi się podoba, zdrowe podejście ;-)

Tempest - Wto Kwi 29, 2008 17:52

Eddek napisał/a:
Tempest, drukary tez masz i handlujesz z kurduplami? :D

gdybyś był z wawy to kto wie czy nie zaczęlibyśmy wpsółpracy :wink: :razz:

Bobas111 - Wto Kwi 29, 2008 19:25

Przede mną za tydzień matura. Skończyłem liceum na profilu mat-fiz. Matematyka to mój żywioł :twisted: Na wakacje mam załatwioną pracę w hotelu i planuje jeszcze wyjechać za granicę. Mam zamiar studiować na AGH w Krakowie.
Paul - Wto Kwi 29, 2008 19:39

Bobas111 napisał/a:
Przede mną za tydzień matura.

No to 'złam nogę' ;) i trzymamy kciuki :)

DawidNB - Wto Kwi 29, 2008 20:27

a tak apropo mojej starej pracy ;)

w starej pracy bawiłem się 1000kM pojazdami bi-turbo, o turbinach wielkości porządnej miski. oj to były czasy ;)

kpt - Wto Kwi 29, 2008 21:06

sTERYD napisał/a:
ja męcze dzieci na politechnice :twisted:

czyli zawód- oprawca ;)

Wojtek - Wto Kwi 29, 2008 23:41

dobryziom napisał/a:
chodzi o to ze czasem komuś potrzebna jest porada w jakimś temacie


To ja chętnie pomogę gdy ktoś będzie miał problem z kompleksowymi rozwiązaniami dla przemysłu spożywczego, mleczarskiego, browarów, przemysłu farmaceutycznego i chemicznego :grin:
Przyspawać rurę z kwasówki, wymienić pompę, dorobić automatykę i sterowanie :mrgreen:

Panna_Migotka - Wto Kwi 29, 2008 23:51

zmieniam pieluchy.

a poza tym wiadomo.

Azazel85 - Sro Kwi 30, 2008 16:30

Ja chwilowo bawię się w (e)migranta;) Kiedyś zaproszę Was na jakiś lokalny spocik:D Ciekawe kto przyjedzie:p

A do niedawna byłem menadżerem ds personalnych + milion innych obowiązków;)
Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie prawa pracy, urlopów, zasiłków, itd - to "zapraszam" ;) Postaram się pomóc;)

kasjopea - Sro Kwi 30, 2008 19:30

Aktualnie to głównie skrobię :hahaha:

I błagam, niech mnie nikt nie prosi o pomoc w tej sprawie :błagam: ;>

Brt - Sro Kwi 30, 2008 19:59

hehe no to grzech się nie dopisać, do tak zacnej listy ;)

więc zarobkowo w TV kablowej człowiek od wszystkiego: elekronika, akustyka, szeroko pojete zasilanie, pomiary, automatyka, czasem NIK dla podwykonawców :P , czasem papierologia urzędowa stosowana :blee: wiec generalnie duuużo dziwnych rzeczy. Pozatym kilka innych rzeczy pozapracowych głównie elektryka + automatyka a i najwazniejsze: czasami w ramach luzów produkcyjnych doprowadzam Skibe do zawału w Monstergarażu :mrgreen:

mundek131 - Czw Maj 01, 2008 20:37

gdy jestem w pracy to głównie leje wodę, zalewam i przesadzam :mrgreen:
moloch casto -ogród :twisted:

Viniu - Czw Maj 01, 2008 20:42

mundek131 napisał/a:
leje wodę, zalewam i przesadzam
Jednym słowem olewasz... tę robotę :D
mundek131 - Czw Maj 01, 2008 22:38

nawet baaardzo :diabeł:
Godlike - Pią Maj 02, 2008 00:22

A ja prosty studencik dorabiający sobie na giełdzie papierow wartościowych i przez jakiś czas nawet lepiej dziennie wyciskałem kasy niż nauczyciel :P
sTERYD - Pon Maj 05, 2008 00:13

kpt, tak Cię oprawiłem... :P
ciekawe co Ty tam w tym sfoim biurku wyczyniasz... ;)

srbenda - Wto Maj 06, 2008 10:57

Bawię dzieci :mrgreen:

Projektuje place zabaw i wszystko z tym związane - z wykształcenia architekt ;)

Paul - Wto Maj 06, 2008 11:25

srbenda napisał/a:
Projektuje place zabaw i wszystko z tym związane -

Hehe, dobreee - właśnie przeglądam Wasz katalog nowy :P
www.domus.wieniawa.net.pl

promap - Wto Maj 06, 2008 17:11

A ja tam sobie robię pomiary , znaczy geodeta :smile:
taka malutka jednoosobowa firemka

xROnx - Wto Maj 06, 2008 17:38

promap napisał/a:
A ja tam sobie robię pomiary , znaczy geodeta

A to pozdrawiam kolege po fachu :)
znaczy ja nie z wyksztalcenia ale z wyuczenia :D

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 17:43 ]
srbenda napisał/a:
z wykształcenia architekt

również pozdrawiam kolege po fachu :D choć ty pewnie mgr arch pewnie po politechnice .... ja to arch wnetrz jestem :D

promap - Wto Maj 06, 2008 19:35

xROnx napisał/a:

A to pozdrawiam kolege po fachu :)
znaczy ja nie z wyksztalcenia ale z wyuczenia :D


pozdrawiam również i że tak spytam czy praktykujesz w tym zawodzie czy w wyuczonym ?

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 20:09 ]
kasjopea napisał/a:
Aktualnie to głównie skrobię :hahaha:


może bym poprosił o pomoc tylkonie wiem co skrobiesz?
czyżby skrobia na placki ? :mrgreen:

greg_szczytno - Wto Maj 06, 2008 20:43

No to i ja się przyłączę heheh wcześniej urzędnik administracji samorządowej 4 lata :evil:
No, a teraz jako geolog ehh no nie z wykształcenia ale z wyuczenia - aktualnie na etapie ostrego rycia wszelkich zasad pomiarów badań odwiertów, tworzenia dokumentacji.
Ehh życie różnie ciska ludzi.

kasjopea - Wto Maj 06, 2008 20:53

promap napisał/a:
może bym poprosił o pomoc tylkonie wiem co skrobiesz?

oj placków by z tego nie było :wink:
chociaż, zależy co kto lubi :hm: :razz:

thef - Wto Maj 06, 2008 21:11

kasjopea napisał/a:
oj placków by z tego nie było :wink:
chociaż, zależy co kto lubi :hm: :razz:
Wielu robotników zabiela tym kawę zrobioną przez zleceniodawców ;)
kasjopea - Wto Maj 06, 2008 21:16

goście ostatnio pili zabieloną herbatę :hahaha:
ale sami się wprosili :]

Viniu - Wto Maj 06, 2008 21:38

greg_szczytno napisał/a:
teraz jako geolog
Szkoda, że tak daleko... co chwilę zlecamy badania ekofizjograficzne do planów zagospodarowania przestrzennego, więc chętnie byśmy brali Cię pod uwagę ;)
Markzo - Wto Maj 06, 2008 22:11

kurde same madre ludzie tu....az wstyd sie przyznac co ja robie :oops:
mam 18 lat, od od 4-5lat zajmuje sie pstrykaniem fotek na roznych imprezach okolicznosciowych sluby komunie festyny chrzty, co kto chce:) do tego montaz filmow to sie zdaje nazywa nie liniowy;) praca calkiem fajna bardzo ja lubie:) pozwala mi na wsparcie rodzicow, drobnosti do Roverka i Viki, prezent dla Ukochanej i czasami cos dla siebie jak nie zapomne;) pozdrawiam

Bobas111 - Wto Maj 06, 2008 22:22

Maturę piszesz w tym roku? No chyba praca popłaca, bo domek na avatarze bardzo ładny :)
Markzo - Wto Maj 06, 2008 23:04

naszczescie w przyszlym :razz: hihihi :mrgreen: pomysl rodzicow ja ino żem pustaki nosil i zaprawe mieszal :mrgreen: a co do samej pracy to naprawde fajny zawod, caly czas w garniaku ludzie do mnie zwracaja per Pan fotograf a mi az glupio bo ja 18 lat od stycznia mam :oops: ale najwieksza nagroda jest jak potem para mlodych oglada album ze zdjeciami i slychac tylko ohh i ahhh :mrgreen:
xROnx - Wto Maj 06, 2008 23:13

promap napisał/a:
czy praktykujesz w tym zawodzie czy w wyuczonym

obecnie praktykuje w tym wyuczonym. ale proboje otworzyc cos własnego w kierunku projektowania wnetrz... tylko zlecen brak :(

promap - Sro Maj 07, 2008 07:49

xROnx napisał/a:
tylko zlecen brak :(


przyjdą z czasem , najlepszą reklamą sa zadowoleni klienci
no i tę stronę by trzeba wreszcie uruchomić :smile:
możesz też spróbować jakichś podzleceń żeby się na rynek wkręcić

Thrillco - Sro Maj 07, 2008 08:59

o xROnx...to stoisz przed podobnym zadaniem jak ja z zonką :D
Tylko, ze żonka to już od jakiegoś czasu wykonuje zlecenia i trochę ma już wyrobioną marke, poza tym...jest naprawdę dobra, dlatego musi iśc na swoje bo mozliwości jej pracodawcy co do wynagradzania pracy jaka dla niego odwala zbliżają się ku kresowi wytrzymałości :) No i ZG...chyba nie najlepsze miejsce na taką działlność...choc Pozen blisko i Wrocek...powodzenia w takim razie.

A może...współpraca?? :>

jasiu87 - Czw Maj 08, 2008 14:47

:) spedytor międzynarodowy :)
Region- Wszędzie gdzie się opłaca :P
Firma- Elsen-Logistyka Gorzów

Trzeba coś przetransportować ? Chętnie pomogę

bula21 - Czw Maj 08, 2008 15:16

jasiu87 napisał/a:
:) spedytor międzynarodowy :)
Region- Wszędzie gdzie się opłaca :P
Firma- Elsen-Logistyka Gorzów

Trzeba coś przetransportować ? Chętnie pomogę


jak wyglada sprowadzanie samochodow z Stanow ;) mozesz na PW :D

Ciufa - Pią Maj 09, 2008 13:27

operator lini produkcyjnej :/
firma: NGK Ceramics Polska

greg_szczytno - Pią Maj 09, 2008 21:41

No szkoda bo takie badania
Viniu napisał/a:
lecamy badania ekofizjograficzne do planów zagospodarowania przestrzennego
lubię robić :)
No szkoda :)

michone - Sob Maj 10, 2008 11:05

mam 22 lata :) student zarządzania i inżynierii produkcji - logistyka

1. od dwóch lat Delta Seciurity Wrocław - pracownik ochrony w Legnicy
2. od półtora roku Delta Busines Service Wrocław - servisant monitoringu
3. prywatnie montaż instalacji alarmowych po dobrych cenach :)
4. handel telefonami, sprzetem komputerowym
5. sprowadzanie aut z zagranicy (pare razy w roku)
6. serwis sprzetu komputerowego :) (tylko w śród znajomych i znajomych znajomych :))

I jakoś sie to kręci :D

zouza - Sob Maj 10, 2008 11:13

michone napisał/a:
mam 22 lata :) student zarządzania i inżynierii produkcji - logistyka

1. od dwóch lat Delta Seciurity Wrocław - pracownik ochrony w Legnicy
2. od półtora roku Delta Busines Service Wrocław - servisant monitoringu
3. prywatnie montaż instalacji alarmowych po dobrych cenach :)
4. handel telefonami, sprzetem komputerowym
5. sprowadzanie aut z zagranicy (pare razy w roku)
6. serwis sprzetu komputerowego :) (tylko w śród znajomych i znajomych znajomych :))

I jakoś sie to kręci :D


pracowity chłopak ;)

hawczyn - Sob Maj 10, 2008 19:54

No to ja tez powiem kim jestem :razz:
studia porzuciłem bo to nie dla mnie pracuje w firmie :arrow: http://gppuni-system.pl/index.html (strona w przebudowie :razz: )
i wraz z kolegami tworzymy te konstrukcje. Praca jak dla mnie super mam do pracy 3 kilometry! :mrgreen: a jak na mój wiek to kasa super wiec nie narzekam, aha jestem spawaczem jakby ktoś nie zrozumiał :razz: gdyby ktoś miał coś do pospawania zawsze służę pomocą :!:

maciekwawa - Sob Maj 10, 2008 20:16

A ja od 8lat handel telefonami i import z zagranicy wszelkiego rodzaju towaru.
maniaq - Nie Maj 11, 2008 01:28

a ja generalnie to jezdze po swiecie z rakieta i pileczkami ;)

www.tenis-maniak.pl nowe dziecko

ktos chetny na sparing >? :D

lala_s - Nie Maj 11, 2008 22:35

Ja tak skromnie: studiuję pielęgniarstwo, co za tym idzie pracuję w szpitalu, a od godziny 15 dorabiam w restauracji... a potem juz tylko sen:)
Brt - Nie Maj 11, 2008 22:40

oo lala_s, dawno Cie nie było :) mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem jest juz dobrze :) Może do Dzierżoniowa na Zlot przyjedziesz ??
Viniu - Nie Maj 11, 2008 22:47

maniaq napisał/a:


www.tenis-maniak.pl nowe dziecko

:ok: Pogratulować osiąnięć i życzyć następnych :)

kasjopea - Nie Maj 11, 2008 22:50

lala_s, mały offtop, ale koniecznie szepnij co tam u Ciebie słychać :grin:
sTERYD - Nie Maj 11, 2008 23:38

lala_s, i oczywiście jak znajdziesz choć pół godzinki na zlot to będzie miło :)
maniaq - Pon Maj 12, 2008 01:27

Viniu napisał/a:
maniaq napisał/a:


www.tenis-maniak.pl nowe dziecko

:ok: Pogratulować osiąnięć i życzyć następnych :)


czyzbys niesmialo zglaszal sie na sparing >? ;)

Bziku - Pią Maj 23, 2008 00:30

Jeśli moge się pochwalić :wink:

1. właściciel jedno osobowej firmy remontowo budowlanej
2.spawacz mag i tig
3.operator koparko-ładowarki
4.operator wózków widłowych
5.operator pras mimośrodowych i hydraulicznych
6.ogólna pomoc wszystkim znajomym, telefoniczne porady do spraw motoryzacyjnych oraz naprawy aut wszelakich (takie moje hobby )

k3master - Pią Maj 23, 2008 08:58

No to i ja się dopiszę.
Obecnie zajmuję się badaniami marketingowymi w międzynarodowej firmie (handel detaliczny).

Wcześniej masa innych rzeczy:
- tworzenie materiałów POS/kreacji graficznych/reklam
- sprzedaż usług w agencji reklamowej
- copywriter
- organizator imprez masowych w rozgłośni radiowej
- kasjer w zakładach bukmacherskich
- operator Help Desku IT
- praca na zmywaku w Anglii :-)

Hobby: grafika komputerowa, gitara elektryczna, heavy metal :]

Pozdrowionka

Viniu - Pią Maj 23, 2008 09:08

maniaq napisał/a:
czyzbys niesmialo zglaszal sie na sparing >?
maniaq, rakiete do tenisa trzymałem może ze trzy razy w życiu :D więc chyba nie będę godnym przeciwnikiem :)
Piotrass - Pią Maj 23, 2008 15:38

Czas na mnie :)
Powiem tak - pracuje w dużym hotelu do którego nie zawsze każdy trafia z własnej woli ;)

dobryziom - Pią Maj 23, 2008 15:52

albo wiezienie albo izba wytrzeźwień:p
Viniu - Pią Maj 23, 2008 15:53

Piotrass napisał/a:
pracuje w dużym hotelu
Obstawiam izbę... w więzieniu nie płaci się za pobyt ;)
Eddek - Pią Maj 23, 2008 16:07

Bziku napisał/a:
6.ogólna pomoc wszystkim znajomym, telefoniczne porady do spraw motoryzacyjnych oraz naprawy aut wszelakich (takie moje hobby )

Tego to ja chyba naduzywam :P hehehehe :D

Tempest - Pią Maj 23, 2008 16:35

Viniu napisał/a:
Piotrass napisał/a:
pracuje w dużym hotelu
Obstawiam izbę... w więzieniu nie płaci się za pobyt ;)

jeżeli napisze jeszcze, że najdroższy hotel (tj. najdroższa doba od osoby) to też obstawiam tą opcję :mrgreen:

Raptile - Pią Maj 23, 2008 16:49

To i ja się wpisze :)
1.Czasem się uczę :)
2.W Wakacje Emigruje na zieloną wyspę
3.No i moje hobby "denerwowanie rodziców " <---- cel mego życia :twisted:
4.No i jak ktoś potrzebuje to od czasu do czau jakiś handelek częściami komputerowymi ;)
5.Pomoce domowe
6.Sezonowo zbieranie Truskawek w weekendy :D
7.Czasem jak się trafi Sprzątanie w Biurowcach ( nie uwierzycie ile ciekawych rzeczy można znaleźć xD)

azor77 - Pią Maj 23, 2008 17:01

RaPt!l3 napisał/a:
7.Czasem jak się trafi Sprzątanie w Biurowcach ( nie uwierzycie ile ciekawych rzeczy można znaleźć xD)


A co ciekawego ostatnio znalazłeś :razz:

Raptile - Pią Maj 23, 2008 17:52

Np ostatnio 3 x Durexiory xD Nówki sztuki nie śmigane :P czasem się jakiś hajsik znajdzie. Jakieś komóreczki pod biurkami różnie rzeczy :)
azor77 - Pią Maj 23, 2008 18:08

Cytat:
Np ostatnio 3 x Durexiory xD Nówki sztuki nie śmigane :P czasem się jakiś hajsik znajdzie. Jakieś komóreczki pod biurkami różnie rzeczy


:hahaha: :olaboga:

Piotrass - Sob Maj 24, 2008 18:38

Izba odpada, zostaje to drugie :)
Tomaszi - Pon Maj 26, 2008 09:18

Niechaj będzie, że też się dopisze, a nóż widelec... :lol:
azor77 napisał/a:
A ja pracuje w elektrowni i dbam o to żebyście mieli dostateczną ilość energii
Pozdrawiam kolegę po fachu, dodatkowo z jednej firmy PKE :)
No właśnie, także pracuje w elktrowni i to od skończenia podstawówki ;)
3 zawody wyuczone:
- monter mech. urządzeń energetycznych
- technik budowy maszyn
- i coś dla odmiany, żeby życie miało smaczek raz ...


(to nie to co sobie myślicie :P )
... raz mechanik, raz architekt krajobrazu inżynierka we wrocławiu na AR

Po za tym znajomość rysunku technicznego, rysunek artystyczny, rzeźba... a w ramach relaksu lubie meczyć oczy przed monitorem bawiąc sie z grafiką, czasami jakaś stronka.

kurde sie rozpisałem, prawie jak CV wyszło :diabeł:

Viniu - Pon Maj 26, 2008 11:15

Tomaszi napisał/a:
raz architekt krajobrazu inżynierka we wrocławiu na AR
Tomaszi, w którym roku kończyłeś ?? Miałem chwilę temu stażystke po tym kierunku... tegoroczną absolwentkę... może mieliście "przyjemność" :D ??
Tomaszi - Pon Maj 26, 2008 11:37

Viniu raczej mało prawdopodobne :)
Jak miałeś stażystke to pewnie z dziennych, ja po zaocznych.
Teoretycznie skończyłem 4l. temu, praktycznie został mi 1semestr i pr.dyplomowa (z przyczyn technicznych musiałem zrezygnować) robie przymiarki na ten rok skończyć bo dopiero od `07 ten papierek jes coś wart, nabrał pełnoprawnej mocy.

Eddek - Wto Maj 27, 2008 00:13

Tomaszi napisał/a:
Jak miałeś stażystke to pewnie z dziennych, ja po zaocznych.

Kolega myli stazystke z praktykantka :) Staz to "praca" za ktora placi urzad bezrobocia i obejmuje on pelny, 8-godzinny dzien pracy. Na studia dzienne nie zostaloby wiele czasu :) Sam zaczynalem kariere od stazu wlasnie wraz ze studiami zaocznymi. Swoja szosa poroniony pomysl ;)

Dam-Kam - Wto Maj 27, 2008 15:30

herc napisał/a:
męczę nauczycieli w szkole :twisted:

Ja podobnie jak herc (w sumie to niedużo nas dzieli) także męczę dziadków tylko na studiach w krk.
Poza tym prowadzę firmę remontowo - budowlaną specjalizującą sie w układaniu wszelkiego rodzaju płytek.
Są chętni na podkarpaciu lub krk i okolicach ;>

Eddek - Wto Maj 27, 2008 17:23

Dam-Kam napisał/a:
prowadzę firmę remontowo - budowlaną specjalizującą sie w układaniu wszelkiego rodzaju płytek

Plytki CD i DVD tez ukladasz? :P

Dam-Kam - Wto Maj 27, 2008 17:38

ale tylko na stojaku :wink:
matlacz - Wto Maj 27, 2008 18:37

No to ja też! :)

Studiuje kierunek zarządzanie i marketing 3 rok (licencjat teraz)
Pracuje w sklepie z komputerami!


To tak krótko o mnie! :oops:

mario_81 - Czw Maj 29, 2008 16:13

a ja mam sklep/hurtownię elektryczno-elektroniczną, dodatkowo usługi elektryczne, naprawa komputerów i jeszcze do tego wszystkiego próbuje skończyć dwa kierunki studiów...ufff :oops:
aaa...no i jeszcze do ślubu się przygotowuję :grin: (05.07.08 :grin: )

Lukaszn2006 - Czw Maj 29, 2008 17:09

Studiuje zrządzanie i marketing na Prz, 2 rok (magister)
misiekns - Sro Cze 04, 2008 19:50

Firma w której pracuje jest podwykonawcą Kampani Piwowarskiej. Wykonuje głównie neony które później ozdabiają sciany w barach...
Studia...jak na razie to 3 rok leśnictwa zaocznie...

promap - Sro Cze 04, 2008 20:09

mario_81 napisał/a:
jeszcze do ślubu się przygotowuję :grin: (05.07.08 :grin: )


gratulacje :winko:
Cytat:
Rover 200 SDI + VW Golf IV + Opel Omega DTI + Ford Courier

To które autko dla przyszłej żonki ? :fura:

mario_81 - Czw Cze 05, 2008 21:48

promap napisał/a:


gratulacje :winko:


a dziekuję :wink:


promap napisał/a:


To które autko dla przyszłej żonki ? :fura:


no będzie Roverek; oczywiście :lol:

zetes - Pią Cze 06, 2008 13:40

ja podobnie jak general_p, z tym ze bez manager i sprawuje nadzor nad niektorymi, ktorzy dochodza prawdy obiektywnej
orson - Pią Cze 06, 2008 14:09

To niech i jak sie dolacze:

Zaklad: MPWiK Wroclaw

Od 15 lat (od 10 lat zawodowo) maltretuje sprzet komputerowy na rozne sposoby... A to czesc obowiazkow ktore mam w umowie ;P :
"...Zakres obowiazków: Zapewnienie funkcjonowania komputerów PC i urządzeń peryferyjnych na stanowiskach pracy oraz wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z użytkowaniem sprzętu i oprogramowania, instalowanie, uruchamianie i rekonfiguracje sprzętu PC, serwerów i urządzeń peryferyjnych oraz siecią komputerową składająca się z ~420 komputerów. Prowadzenie ewidencji oraz dokonywanie przekazań i odbiorów sprzętu, oprogramowania, wyposażenia informatycznego w obrębie nadzorowanej lokalizacji oraz prowadzenie archiwum dokumentacji formalnej, technicznej i gwarancyjnej z tym związanej. Współdziałanie ze służbami serwisowymi, wewnętrznymi i zewnętrznymi, w zakresie diagnostyki i usuwania awarii sprzętu i oprogramowania. Współpraca z dostawcami sprzętu, części i akcesoriów w ramach zakupów wynikających z potrzeb bieżących, współpraca z administratorami sieci oraz innych scentralizowanych systemów informatycznych w zakresie diagnostyki i rozwiązywania problemów użytkowników; współpraca ze służbami finansowo-księgowymi firmy w zakresie obiegu dokumentów związanych z zakupami i ewidencją nadzorowanego sprzętu..."

Do tego jeszcze troche innych dziwnych rzeczy ktorymi sie tu zamoje ;P

Zawod wyuczony poza informatyka to POLIGRAF :)

Aktualnie poszerzam wiedze w zakresie programowania i administracji ale idzie to jakos mozolnie ;P

walkie - Pią Cze 06, 2008 14:19

orson napisał/a:
Aktualnie poszerzam wiedze w zakresie programowania i administracji ale idzie to jakos mozolnie ;P


Zapomniałeś jeszcze napisać o grach :P Tyle temu czasu poświęcasz, normalnie druga praca. Tylu niemców trzeba pozabijać :P

Paul - Pią Cze 06, 2008 14:31

walkie napisał/a:
Zapomniałeś jeszcze napisać o grach

Skarżypyta ;p ;)
A Niemcom trzeba dokopać :P

Adrian355 - Pią Cze 06, 2008 14:47

No to ja właśnie kończę gimnazjum :)
I może wy kochani mi pomożecie w jednej szkole mam do wyboru dwie klasy :( Technik Mechatronik i Technik Informatyk :/ I nie wiem co wybrać... :(
A na co dzień słucham Hip-Hopu, szlifuje jazdę samochodem i coraz odważniej, Majstruje pod maskami samochodów, jestem też bratem 3 letniej Weronisi, Synem Rodziców :) a i chodzę po wodę do sklepu !! I mały handelek :P Ostatnio sam samiutki sprzedałem Mercedesa dziadka z przebiegiem 360000km TAXI :) No i kupiliśmy dziadziuś mówi że w 70% przeze mnie PASSATA B5 po FL 1.9TDi

maciej - Pią Cze 06, 2008 14:53

Adrian355 napisał/a:
Technik Mechatronik i Technik Informatyk

Hehe, to zalezy, czy wolisz "majsterkować", czy "klepać" w klawiaturę. ;)
Jeśli chodzi o aspekt czysto ekonomiczny, to chyba w Polsce łatwiej jest mieć większe pieniądze z informatyki, bo ZTCW w mechatronice, to trzeba by naprawdę niezłym, żeby się wybić, a w informatyce już ludzie przeciętni zarabiają sporo.

Adrian355 - Pią Cze 06, 2008 15:02

Właśnie lubię komputery bardzo... ale samochody kocham .... No ale w zasadzie żeby coś robić przy samochodach wystarczy własna wiedza :cool: No ale sam jeszcze nie wiem... słyszałem że na mechatronice jest nawet programowanie ABSu... a na studiach rysowanie map paliwa :shock: więc sam już nie wiem ...
Brt - Pią Cze 06, 2008 15:12

ale informatykę jak i mechatronikę trzeba "czuć" ;) ja nie poszedłem na informatykę głównie dlatego że mnie kompletnie nie kreci w przeciwieństwiue do automatyki itp. ;) Więc też bym sie nad tym aspektem zastanowił ;)
kolka161 - Pią Cze 06, 2008 15:13

A ja jakiś miesiac temu zrobiłam "pierwszy krok w dorosłe zycie" ponieważ skonczyłam 18 lat:] Na codzień uczę sie w technikum elektrycznym w klasie o profilu technik teleinformatyk. I mogę sie pochwalic , ze jak dobrze pojdzie to byc moze bede pierwszym technikiem teleinformatykiem kobietą w Warszawie (przynajmniej tak mówi facet który mnie uczy , ale ja tam sie nie znam....). :mrgreen: Poza szkołą miło spędzam czas na utrudnianiu zycia mojemu Gnusmanowi :* :wink:
maciej - Pią Cze 06, 2008 15:18

Wiesz, to co na studiach to jeszcze daleko - jeśli masz takie plany, to ważne, żebyś poszedł do szkoły gdzie dadzą Ci przede wszystkim mocne podstawy z matematyki i fizyki, bo oba wymienione przez Ciebie kierunki na tym się opierają i to jest chyba ważniejsze niż kierunek, jesli od razu zakładasz studia.

Potem pewnie będziesz wybierał: Informatyka, Samochody i Maszyny Robocze lub Mechatronika, ale to za 3 lub 4 lata (bo nie wiem ile w "nowym" systemie trwają technika) i może Ci się jeszcze spojrzenie na pewne rzeczy zmienić. :)

Dla mnie np. informatyka (potem sprecyzowana na telekomunikację) była naturalnym kierunkiem (zainteresowania i "obciążenie dziedziczne" ;) ), a samochody to frajda i nie chcę ich mieszać z pracą (no chyba, że kiedyś dostanę samochód służbowy, to będę go chciał sam wybrać ;) ).

[ Dodano: Pią Cze 06, 2008 15:21 ]
kolka161 napisał/a:
A ja jakiś miesiac temu zrobiłam "pierwszy krok w dorosłe zycie" ponieważ skonczyłam 18 lat:]

No to spóźnione "Sto lat, sto lat!!!". :D

Adrian355 - Pią Cze 06, 2008 16:25

NO też miałem iść na teleinformatykę ale chyba jednak będzie informatyk... bo dobrze mówisz... samochody to bezie pasja a informatyka praca :)
Technikum trwa 4 lata :P

dobryziom - Pią Cze 06, 2008 16:27

Informatyka hmmm :roll: ja właśnie jestem na końcówce oddanie pracy mgr i ostanie egzaminy :)

PS. było ciężko...

maciej - Pią Cze 06, 2008 16:41

Adrian355 napisał/a:
NO też miałem iść na teleinformatykę ale chyba jednak będzie informatyk...

To jeszcze pomyśl...
Telekomunikacja to ciekawa działka - szybki rozwój i ciągły brak ludzi do pracy, bo polskie uczelnie kształcą jakichś 200-300 fachowców rocznie, z czego część jedzie w świat...
Ja wyboru nigdy nie żałowałem, a jest coraz lepiej. :)

orson - Pią Cze 06, 2008 16:43

walkie napisał/a:
orson napisał/a:
Aktualnie poszerzam wiedze w zakresie programowania i administracji ale idzie to jakos mozolnie ;P


Zapomniałeś jeszcze napisać o grach :P Tyle temu czasu poświęcasz, normalnie druga praca. Tylu niemców trzeba pozabijać :P


Jakies hobby trzeba miec, a lazenie po sklepach jakos mnie nie kreci ;P

kolka161 - Pią Cze 06, 2008 17:20

maciej napisał/a:
No to spóźnione "Sto lat, sto lat!!!". :D


a dziękuje bardzo :)

a apropos teleinformatyki to powiem ze jestem jak na razie w 1 klasie (oczywiście 20 czerwca otrzymam promocje do klasy 2 :) ) i jak na razie to mam od cholery matematyki i fizyki na przedmiotach zawodowych,czyli na elektrotechnice i technologii elementów informatycznych i informacyjnych.jak na razie nie jest trudno i daje rade,a pózniej zobaczymy.

kasjopea - Pią Cze 06, 2008 17:28

Cytat:
ja nie poszedłem na informatykę głównie dlatego że mnie kompletnie nie kreci w przeciwieństwiue do automatyki itp.

jak kogokolwiek może kręcić automatyka, to niezdrowe :wink: ;P
lubisz układy różniczkująco-całkujące ze sprzężeniem zwrotnym, co Barcik? ;p

Yassu - Pią Cze 06, 2008 19:46

Więc i ja się dopiszę ;)

inż. Mechaniki i budowy maszyn na PWr
spec. Ogólnotechniczna w zakresie budowy i eksploatacji maszyn

zawód: Technolog w jednej z największych firm w branży jaką jest produkcja wymienników ciepła, chłodnic powietrza, podgrzewaczy itp. - Grupa FAMET.
Czyli: rozwiązywanie problemów pod względem wykonania danej konstrukcji inaczej mówiąc klepanie w klawiaturę kart technologicznych operacja po operacji, tak żeby powstał gotowy wyrób w moim przypadku są to w/w wymienniki ciepła, chłodnice powietrza, podgrzewacze itp. głównie do gazu, ropy a teraz prowadzę zlecenie do Puław - Zakłady Chemiczne, ciekawostką jest to że czynnikiem jest Fosgen :D ktoś był w wojsku? :P hehe... będzie wiedział co to za paskudztwo ;)
Poza tym naprawdę lubię swoją pracę ;)

Obecnie: student 2 roku mgr na tym samym kierunku o tej samej spec. co w/w;)

Przyszłość? Ukończenie mgr i chciałbym się dostać do biura konstrukcyjnego...
Oczywiście wyjazd do Wroca...
Później żonka dzieci, ale na chwilę obecną to jeszcze jeszcze....wolny strzelec :D

Adrian355 - Pią Cze 06, 2008 21:16

Powiem tak... w tej szkole c ide na informatyce są podstawy sieci. A pochwale sie ze pan od informatyki uczył mnie i 2 kolegów przez 2 lata na teleinformatyków. Powiem Wam kochani że chyba będzie ta informatyka. Bo samochody tak czy tak kocham i jest to moje hobby i pasja bo przecież żeby grzebać w swoim autku i ,, spełniać sie " nie potrzebuje aż tak bardzo mechatroniki. Jeśli dostanę sie na teleinformatykę to chyba tam pójdę :) ale jeśli nie to raczej chodzi mi już po głowie informatyka... bo to zawsze sprawiało mi przyjemność i chyba będzie sprawiać... no a w zasadzie ludzie prądu potrzebują do końca życia... i komputerów też ...
A samochody pozostanie chyba tylko moją pasją, hobby i chyba czymś co uwielbiam robić. Trochę masło maślane ale pisze i mówię to co myślę :/

walkie - Pią Cze 06, 2008 22:06

orson napisał/a:
Jakies hobby trzeba miec, a lazenie po sklepach jakos mnie nie kreci ;P


Ciekawe :P Przypomne Ci jutro bo zdaje się chciałeś isć ze mną po buty dla Ciebie :P

Boncky - Pią Cze 06, 2008 22:42

No to teraz ja ....

technik elektronik spec. zarzadzanie sieciami PC
aktualnie walcze na studiach - zarządzanie i marketing
potem będzie mgr... :)

wykształcenie pomieszane ale w pewien sposób celowo... :) nie będe sie rozpisywał dlaczego:)

Aktualnie pracuje w firmie zajmującą sie sprzedażą okien, drzwi, rolet i całej reszty sprzętu...


Jeżeli ktoś potrzebuje coś ze stolarki otworowej - walić na prv. Ceny hurtowe dla kolegów z kącika :)

pozdrawiam =]

kasjopea - Pią Cze 06, 2008 23:46

Yassu napisał/a:
ciekawostką jest to że czynnikiem jest Fosgen :D ktoś był w wojsku? :P hehe... będzie wiedział co to za paskudztwo

ja nie byłam, ale wiem co to :razz:

Zukowaty - Pią Cze 06, 2008 23:53

To ja tez sie zareklamuje:
Operator CNC we Frederikshavn-polnocna Dania, firma Mekanord. 2 tygodnie siedzie na polnocy a na nastepne 2 wracam zawsze do kraju. Pozdrawiam. Artur

Brt - Sob Cze 07, 2008 00:16

Cytat:
jak kogokolwiek może kręcić automatyka, to niezdrowe
lubisz układy różniczkująco-całkujące ze sprzężeniem zwrotnym, co Barcik?


:hahaha: przecież to jest piekne :mrgreen: nic nie robisz a działa :D :P

kasjopea - Sob Cze 07, 2008 00:28

gorzej jak dużo robisz a nie działa :rotfl:

automatyka to zuoooo :twisted:

Cherman - Wto Cze 10, 2008 12:00

No to ja tez się zarejestruję.

Zgodnie z wyuczonym zawodem jestem starszym programistą w Unizeto Technologies SA - Szczecin.

maciej - Wto Cze 10, 2008 12:04

Czyli security, tak?
Brt - Wto Cze 10, 2008 19:49

kasjopea napisał/a:
automatyka to zuoooo :twisted:


:hahaha: aaatam :P pozwolisz, że się nie zgodzę :lol: :mrgreen:

kasjopea - Wto Cze 10, 2008 20:01

Nie pozwolę :twisted: :wink:
wojtekhan - Pon Wrz 08, 2008 20:51

Brt napisał/a:
kasjopea napisał/a:
automatyka to zuoooo :twisted:


:hahaha: aaatam :P pozwolisz, że się nie zgodzę :lol: :mrgreen:


A ja pozwolę :) - bo też to kończyłem :lol:

Cherman - Wto Wrz 09, 2008 14:56

maciej napisał/a:
Czyli security, tak?


Szeroko pojęte bezpieczeństwo danych.

Skiba - Wto Wrz 09, 2008 18:48

Cherman napisał/a:
starszym programistą w Unizeto Technologies SA - Szczecin.


klepacz kodu :mrgreen: :twisted:

ernesto - Wto Wrz 09, 2008 19:40

oo.wchodzimy w IT.. to i ja się ujawnię. Troche... :mrgreen:
Applications/Systems Analyst. A firma...
10 tysięcy ludzi, rozwiązania dla linii lotniczych, lotnisk, systemy rezerwacyjne etc; generalnie ponad 50% światowego rynku :wink:
Sprzedałem sie korporacji.. :roll:
Pzdr :wink:
E

piter34 - Sro Wrz 10, 2008 10:19

ernesto napisał/a:
Sprzedałem sie korporacji.. :roll:

Na "s"?

ernesto - Sro Wrz 10, 2008 10:25

piter34 napisał/a:
ernesto napisał/a:
Sprzedałem sie korporacji.. :roll:

Na "s"?

Na es :]

kolin - Sro Wrz 10, 2008 11:19

To teraz ja kilka słów o sobie...i moich zajęciach :mrgreen:

Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące...
Obecnie uczę się w szkole TEB jako masażysta... szkoła roczna, zaoczna. W przyszłym roku zamierzam udać się na studia.

W Normalne dni pracuje w Ośrodku Szkolenia Kierowców... Praca jak praca mi sprawia dużo przyjemności. Na czym polega ta praca i jak to działa pisać nie muszę :wink:

Mietkowski - Sro Wrz 10, 2008 11:23

To ja też się ujawnię :) .


Programista, szkolący się na Architekta IT w dużym banku :)

pawel86 - Sro Wrz 10, 2008 11:36

Aaa... to i ja coś napisze :razz: mam 22 lata, jestem po 2 szkołach, Technolog Robót Wykończeniowych, i teraz skończyłem Technikum Budowlane :razz: więc jak narazie byłem pochłonięty pochłanianiem wiedzy budowlanej :wink: pracowałem na wielkiej 100-metrowej wiertarce :grin: ze średnicą wiertełka fi 10 metrów :twisted: w gigantycznej firmie zagranicznej, trudniącą się wykopywaniem wszelakich tuneli, drogowych, klejowych na całym świecie :wink: amatorsko zajmuje się komputerami a raczej ich naprawą wśród znajomych, rodziny. I żyje sobie w miłości do swojego Rover'unia :mrgreen:
ZBYCHO - Sro Wrz 10, 2008 21:15

a ja - kierownik na budowie w firmie budowlano - konserwatorskiej :grin:
drlubicz - Sob Wrz 20, 2008 12:40

A ja śmigam sobie po Wrocku tramwajem i bieda temu co nie przestrzega
art. 16 ust. 6 prawa o ruchu drogowym. Czyli tego że kierujący pojazdem znajdującym się na części jezdni, po której jeżdżą pojazdy szynowe zobowiązany jest ustąpić mu miejsca.

maciekwawa - Sob Wrz 20, 2008 12:47

A ja mam 21lat(87rok). Skończone LO. Obecnie chodze do rocznej szkoły policealnej specjalizacja grafik komputerowy. Robię Kurs masażu. Oraz kurs fotograficzny.
Pracuje jako asystent prezesa w firmie Kre-dom, jestem tam również doradcą kredytowym oraz kurierem:) Dorywczo handluje na allegro (głównie telefony od 8lat).
Pozdro

filo - Sob Wrz 20, 2008 21:02

Rocznik 1984 a dokładniej to 27 luty. Pochodzę,z Nowej Huty w Krakowie ale wyemigrowałem na "wieś" co sie zwie Zabierzów.
Wykształcenie średnie z maturą,zawód Technik mechanik.
Pracuję w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr.1 w Krakowie (dokładniej ulica Westerplatte) Państwowej Straży Pożarnej w systemie zmianowym 24/48.Na czym polega robota to raczej wiadomo.
Pozdrawiam.

piter34 - Pon Wrz 22, 2008 11:37

filo napisał/a:
zawód Technik mechanik.
filo napisał/a:
Pracuję w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr.1 w Krakowie (dokładniej ulica Westerplatte) Państwowej Straży Pożarnej

...jako mechanik, strażak (a może "ratownik gaśniczy")...?

eszet - Wto Wrz 23, 2008 04:33

Pracuję w dziale logistyki,w pewnej firmie ,będącej częścią Korporacji Amerykańskiej.Branża automotive w Bielsku Białej.
am_k - Wto Wrz 23, 2008 12:19

A ja handluję w hurtowni akcesorii GSM.
Czyli robię w komórkach :mrgreen:

giewu - Wto Wrz 23, 2008 12:35

a ja siedzę sobie w ciepełku, przy biurku w pewnym warsztacie samochodowym, a raczej ciężarówkowo-autokarowym ... Mercedes, Man, Scania, Daf, Iveco i takie tam pojazdy ciut większe niż nasze ROVERki :mrgreen:
usilnie wmawiam klientom, że wykryte przez nas lub przez nich usterki są konieczne do naprawy ;) zaopatruję nasz serwis w części zamienne, a poza tym siedzę i się nudzę :rotfl:

filo - Wto Wrz 23, 2008 20:38

piter34 napisał/a:
filo napisał/a:
zawód Technik mechanik.
filo napisał/a:
Pracuję w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr.1 w Krakowie (dokładniej ulica Westerplatte) Państwowej Straży Pożarnej

...jako mechanik, strażak (a może "ratownik gaśniczy")...?


Mechanik wyuczony,a w straży na podziale bojowym normalnie jeżdżąc do akcji.
Warsztat dla samochodów pożarniczych jest na ul.Wyki i tam robią jako pracownicy systemu dziennego grzebiąc sie w smarach.

A kto to jest "ratownik gaśniczy" :?: Jeszcze takiego określenia nie słyszałem...

trollbee - Wto Wrz 23, 2008 23:58

filo napisał/a:
Pracuję w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr.1 w Krakowie (dokładniej ulica Westerplatte) Państwowej Straży Pożarnej

Pozdrawiam i podziwiam tego typu zawody, dzięki Wam czuje się bezpieczniej!
Jestem stałym bywalcem Pubu Na Kotłowem zaraz obok, BTW jest to siedziba Krakowskiej Ligi Darta. :D

MRHM - Sro Wrz 24, 2008 00:33

:mrgreen: No a ja skończyłem kiedyś PWr i tak mi sie spodobało :ROTFL:, że tam zostałem (m.in.)
piter34 - Sro Wrz 24, 2008 11:28

filo napisał/a:
A kto to jest "ratownik gaśniczy" :?: Jeszcze takiego określenia nie słyszałem...

Tak chyba można powiedzieć o "strażaku", no bo przecież jednostka jest "ratowniczo-gaśnicza". :mrgreen:

filo - Sro Wrz 24, 2008 12:10

piter34 napisał/a:
Tak chyba można powiedzieć o "strażaku", no bo przecież jednostka jest "ratowniczo-gaśnicza".


Nawet sie nie zastanawiałem nad tym nigdy-zawsze było strażak-a oficjalnie funkcjonariusz PSP systemu zmianowego lub dziennego(gryzipióry).

Cyk - Sro Wrz 24, 2008 21:40

Rocznik 1973 i pracuje w"Termetal Glaner" jako operator linii zgrzewania EVG.Wykształcenie mam średnie.Technik Mechanik. Profil budowa maszyn.
AndrewS - Pią Paź 31, 2008 18:38

u mnie maly update, obecnie mechanik AKP
ywis - Pią Paź 31, 2008 19:43

Recepcjonista Zajazdu "Boryna" woj. łódzkie, Wieluń.
Kozik - Pią Paź 31, 2008 20:31

U mnie też update, sprzedaję telewizję n, komputery i telefony komórkowe, instaluję anteny satelitarne itp i jeszcze jedna robótka wykładam na Uniwersytecie III wieku :lol: uczę panie i panów po 50tce :haha:
Markzo - Pią Paź 31, 2008 21:43

Kozik a czego uczysz?? jak matmy albo fiz to może korki jakieś ?:D
Kozik - Sob Lis 01, 2008 21:13

Informatyki ;)
truten23 - Nie Lis 02, 2008 01:24

Rocznik '85, Na karku tytuł Technika elektryka, mam nadzieję że będzie inż informatyk :mrgreen:
A pracuję jako informatyk w szkole (nie ucze dzieci :wink: )

marcin8c - Nie Lis 02, 2008 10:28

Rocznik '87 obecnie student 3go roku informatyki ze specializacja bezpieczenstwo sieci i teleinformatyka :D jeszcze poltora roku i bedzie tytul inzyniera :cool:
kolka161 - Pon Lis 03, 2008 10:17

marcin8c napisał/a:
Rocznik '87 obecnie student 3go roku informatyki ze specializacja bezpieczenstwo sieci i teleinformatyka :D jeszcze poltora roku i bedzie tytul inzyniera :cool:


a kolega na jakiej uczelni studiuje bo mnie by interesował w niedalekiej przyszłosci tez kierunek teleinformatyka? :)

azer - Pon Lis 03, 2008 14:53

rocznik 83, od roku mgr informatyki oraz inf w dużym banku w centrali w Poznaniu
pzdr

marcin8c - Pon Lis 03, 2008 15:33

kolka161 napisał/a:
a kolega na jakiej uczelni studiuje bo mnie by interesował w niedalekiej przyszłosci tez kierunek teleinformatyka? :)


Akurat na prywatnej uczelni. Zmusilo mnie do tego polskie prawo co do nostryfikacji miedzynarodowych matur poniewaz taka nostryfikacja trwa pare miesiec, a ja mialem tydzien :D Uczelnia bardzo fajna, kadra z plitechniki, wat-u i uw. Na mokotowie na bobrowieckiej 9. www.pwsbia.edu.pl

xavier - Pon Lis 03, 2008 19:57

rocznik 85` technik administracji a pracuje jako technolog w SGL CARBON polska..zajmujemy sie miedzy innymi prodkucjia bateri do komurek laptopow itd :wink:

wiecje info: http://www.sglgroup.com/c...tml?__locale=en

kolka161 - Wto Lis 04, 2008 07:19

marcin8c napisał/a:
kolka161 napisał/a:
a kolega na jakiej uczelni studiuje bo mnie by interesował w niedalekiej przyszłosci tez kierunek teleinformatyka? :)


Akurat na prywatnej uczelni. Zmusilo mnie do tego polskie prawo co do nostryfikacji miedzynarodowych matur poniewaz taka nostryfikacja trwa pare miesiec, a ja mialem tydzien :D Uczelnia bardzo fajna, kadra z plitechniki, wat-u i uw. Na mokotowie na bobrowieckiej 9. www.pwsbia.edu.pl


o jak na mokotowie to bardzo fajnie.ja chodze narazie do technikum na puławskiej róg zywnego no i własnie mam profil teleinformatyk wiec cos tam powoli musze myslec co potem...
(o ile zdam OBOWIĄZKOWĄ mature z matematyki..... :( )

Paul - Wto Lis 04, 2008 11:18

kolka161 napisał/a:
(o ile zdam OBOWIĄZKOWĄ mature z matematyki..... )
No a jak? Informatyczka co nie 'umi' liczyć ?? :shock:
kolka161 - Sro Lis 05, 2008 09:47

Paul napisał/a:
kolka161 napisał/a:
(o ile zdam OBOWIĄZKOWĄ mature z matematyki..... )
No a jak? Informatyczka co nie 'umi' liczyć ?? :shock:



wiesz, z przedmiotow zawodowych jestem nawet dobra ale zadań nie umiem za cholere rozwiazywac.teoria to banał ale zadania czarna magia.mam szczescie ze elektroniki i elektrotechniki uczy mnie kobieta wiec jakas tam solidarnośc jest :)

pozatym nie jestem w tej szkole z powołania ani dlatego ze chcialam....no i tak na marginesie to jestem raczej humanistka niz specem od nauk ścisłych.

piter34 - Sro Lis 05, 2008 10:53

kolka161 napisał/a:
no i tak na marginesie to jestem raczej humanistka niz specem od nauk ścisłych.

...humanista-teleinformatyk? Oksymoron? :razz:

DrMambo - Sro Lis 05, 2008 12:48

ostatni rok inżynierskich informatyki .. ( wcześniej makro-kierunek na Wyszyńskiego i Fizyka na UW - uczęszczane ale nieukończone :P )
pracuje w grupie informatyki w Dowództwie Sił Powietrznych w Warszawie (administracja/help desk) .. czekam tylko na papier z wyższym i ... właśnie co ? płaca w woju jako cywil nie popłaca :(

kolka161 - Sro Lis 05, 2008 15:10

piter34 napisał/a:
kolka161 napisał/a:
no i tak na marginesie to jestem raczej humanistka niz specem od nauk ścisłych.

...humanista-teleinformatyk? Oksymoron? :razz:


mozna tak powiedziec :) ale mowie Ci że to nie z wyboru ale z przypadku :)

desperado67 - Sro Lis 05, 2008 23:42

No to i ja napisze słów kilka.Jestem budowlańcem na wygnaniu,mam kilka zawodów związanych z tą branżą,a obecnie wykonywany to Kitchen,bathroom and bedroom fitter,czyli monter kuchni,łazienek i sypialni.
greg_szczytno - Czw Lis 06, 2008 11:59

desperado67 napisał/a:
A to moja pasja,wędkuje od 6-ego roku życia

Witam kolegę wędkarza :) hehe ładny karpik :)

rysiekleszcz - Nie Lis 16, 2008 18:45

no to i ja coś powiem

na angażu napisane jest ślusarz praca jako malarz zanurzeniowy
Stalprodukt-zamość sp. zoo
nie jest to szczyt marzeń ale dość dobrze płatne zajęcie przynajmniej do skończenia studiów za rok inżynier agrobiznesu i specjalista bhp

leszek95b - Nie Lis 16, 2008 20:38

W końcu zawędrowałem w inne miejsce na forum poza usterkami i poradami technicznymi, to też się wpisze :)

Pracuję w dużej firmie teleinformatycznej produkującej centrale telefoniczne, systemy PBX w tym VoIP w zakresie hardware jak i software. Zajmuję się projektowaniem systemów i integracją.

Jako pracę dodatkową mam zajęcie w firmie komputerowej, w której jestem administratorem wielu sieci (małych, segment small - medium bussinesses) oraz administratorem systemów Linux, a dorabiam jako programista PHP/MySQL (jeśli można nazwać to programowaniem ;) )

Paul - Nie Lis 16, 2008 20:50

leszek95b napisał/a:
dużej firmie teleinformatycznej produkującej centrale telefoniczne

Platan ?? ;p

leszek95b - Nie Lis 16, 2008 20:53

Platan nie :)

jak już po imieniu to niech będzie:
DGT Sp. z o.o. oraz HORNET Gdynia.

Paul - Nie Lis 16, 2008 21:09

leszek95b napisał/a:
Platan nie
Fakt, to chyba Sopot :D
Ale i tak jakiś urodzaj w 3-mieście na te klocki :D

leszek95b - Nie Lis 16, 2008 21:12

W zasadzie DGT to Straszyn, a nie Gdańsk. Z Gdyni mam tam 35KM w jedną stronę :)
Dobrze, że druga praca to w 90% zdalna, bo bym chyba dziennie 150KM po 3mieście robił ;)


btw, zajmujesz się czymś też z "tych klocków" ?

Paul - Nie Lis 16, 2008 21:16

leszek95b napisał/a:
zajmujesz się czymś też z "tych klocków"
Jednego Platana mam 'pod opieką', 2 serwery linuksowe, 3 na Windzie, sieć 180 użyszkodników, sieć firmowa...... i czasu mało ;p
leszek95b - Nie Lis 16, 2008 21:26

...no to widzę, że jak się na zlot wybiorę, to będzie o czym pogadać poza Roverkami ;)

Ja w dodatkowej pracy się zajmuję kilkunastoma sieciami SMB, najczęściej do 20 userów i po jednym serwerze na Linuchu. Największa firma ma ok 50 userów i 4 serwery na Linuchu. Najczęściej udaje mi się je ogarniać zdalnie...dlatego może być to robotka dodatkowa ;)

DawidNB - Wto Maj 19, 2009 16:44
Temat postu: Re: Gdzie pracujemy i co robimy :)
tak apropos pracy ;)

od wczoraj w pracy bawimy się taką Astrą :)


maniek35 - Wto Maj 19, 2009 18:23

To ja tak przez wiele lat orałem na innych teraz orze sam na siebie montaż okien drzwi bram itp. itd. :hura:
kzrr - Wto Maj 19, 2009 18:26

No to moze ja też cos napisze o sobie :P

Nacodzień pracuje jako referent w dziale utrzymania ruchu w Cargillu na Bielanach Wrocławskich i w weekend studiuje na Pojebudzie Wrocławskiej - technologia chemiczna.

mielony22 - Wto Maj 19, 2009 18:46

to i ja sie wpisze.ale po tym co tu przeczytalem to chyba bede najslabszy. zeby nie robic reklamy firmy w ktorej pracuje (a poza tym bardzo bardzo nie lubie od jakichs 2lat) powiem ze to najwiekszy owad dyskontowy w kraju.stanowisko z-ca kierownika.wolalbym wrocic na najnizszy szczebel i miec all in ass.prywatnie to koncze studia pedagogiczne, ale nie mam zamiaru isc dalej w tym kierunku.perspektyw: chcialbym otworzyc cos wlasnego ale nie mam luzem 100tys. wiec lipa. no i co najbrdziej mnie cieszy chyba w wakacje zmienie prace :grin:
Perez - Wto Maj 19, 2009 18:49

To i ja sie wpisze.

Mam 21 lat

Zajmuje sie outsourcingiem. Dokladnie zatrudniam kierowcow, ktorzy woza zarcie w restauracjach.
Rowniez sam dostarczam ludziom Sushi.
W czerwcu mam zamiar przestac jezdzic i zajac sie promocja mojej firmy.
Do tego w wolnym czasie zajmuje sie zatowarowywaniem restauracji, pisaniem standardow obslugi klienta, przyjmowania zamowien telefonicznych itp...

Najwazniejsze:
Stale sie rozwijam!

kasjopea - Wto Maj 19, 2009 20:52

Perez napisał/a:
ktorzy woza zarcie w restauracjach.
w korytach? :razz: :wink:
ywis - Wto Maj 19, 2009 21:48

To i ja się wpiszę... pracuje na recepcji jako recepcjonista w hotelu, a jaka to praca i na czym polega, no to chyba pisać nie muszę :)
jasiu87 - Wto Maj 19, 2009 22:24

to ja uaktualniam :P siebie
wiek: 22 lata
zawód: Spedytor Międzynarodowy
firma: PKS Gorzów Wielkopolski
dyspozytor,spedytor,gościu od niezałatwionych spraw, i takie tam biurowe rzeczy... 8 H dziennie
namiar do mnie 608 096 890 jeśli coś trzeba przewieść...

SyntaX - Wto Maj 19, 2009 23:01

No dobra jak wszyscy to wszyscy.
Ja mam już 28 lat na karku.
Nie mam jeszcze żony i dzieciaków.
Trzeba by jakiś casting zrobić :lol:
Pracuję w salonie PlusGSM w Łodzi na Inflanckiej
Hipermarket E'Leclerc
Dodatkowo zajmuję się sprowadzaniem na zamówienie części do aut terenowych.
Mieszkam w Łodzi na Teofilowie niedaleko basenu.
Hobby to motoryzacja, informatyka, robotyka.
:wink:

kasjopea - Wto Maj 19, 2009 23:11

SyntaX, jeszcze podaj wymiary i ogłoszenie matrymonialne będzie jak ulał :lol: :wink:
Ley - Sro Maj 20, 2009 00:20

To Ley też się uzewnętrzni :mrgreen:

Pracuję w banku X, opiekuję się małymi i średnimi przedsiębiorcami, a ponieważ nienawidzę akwizycji i nachalnych doradców więc sam staram się taki nie być (chociaż ostatnio "agresywne oczekiwanie na klienta" sprawdza się słabiej ;) ) Zatem gdyby ktoś kiedyś w Wawce potrzebował zasięgnąć języka w temacie, lub po prostu szukał czegoś (konta, kredytu etc) dla siebie lub swojej małej firmy to zapraszam - może będę mógł pomóc. I to nie jest reklama tylko informacja - naprawdę nie wszyscy w bankach są pijawkami :D

Poza pracą bawię się photoshopem i kolejny rok adminuję skromnym forum klanu, z którym od dawna przemierzam świat gry Lineage II (dla niewtajemniczonych to taki Warcraft tylko inaczej :) )
A jeżeli jakimś cudem znajdę jeszcze chwilę wolnego to pochłaniam książki Stephena Kinga (ale ostatnio mam zaległości :P )

Perez - Sro Maj 20, 2009 00:23

kasjopea napisał/a:
w korytach? :razz: :wink:

Faktycznie lepiej brzmi: dostarczaja jedzenie do klienta (biur, domow, itp.) Cos jak "pizzaboy"

Moim zadaniem jest zapewnienie kierowcy w restauracji. Jak jakis nie przyjdzie do pracy lub poprostu zepsuje sie mu transport musze zapewnic innego.

Jak ktos ma restauracje w Warszawie lub okolicy i potrzebuje logistyki o ktora nie chce sie martwic to chetnie podejme wspolprace.

[ Dodano: Sro Maj 20, 2009 00:29 ]
Ley, Szukam dobrej oferty na konto firmowe, napisz cos wiecej na PW.

namiko - Sro Maj 20, 2009 00:32

U mnie dziedziny wyuczone są trzy (w kolejności poznawania tajników): informatyka, podatki oraz finanse i rachunkowość. Jednak początki mojej kariery zawodowej to.... teatr lalek , potem dopiero firma komputerowa, aż w końcu osiadłam przy zamówieniach publicznych w firmie budującej ciepłociągi, wodociągi i kanalizacje, do której zresztą trafiłam na zupełnie inne stanowisko (powiedziałabym: finansowo-rozliczeniowe). Myślę, że na zamówieniach publicznych ciut się znam - przeszłam chyba przez wszystko: zwykłe publiczne, sektorowe, ograniczone i nie, finansowane przez SAPARD, wg PHARE a teraz głównie wg FIDICa, więc w razie czego służę pomocą. Oczywiście jesteśmy wykonawcą a nie zamawiającym, ale przetarg naturalnie także mogę pomóc rozpisać.

A gdyby ktoś chciał zorganizować bal karnawałowy dla maluchów czy po prostu zabawę dziecięcą lub teatrzyk, to pamiętam jeszcze jak się rzeźbi w styropianie lub montuje jawajki czy marionetki. Pamiętam trochę zabaw i co powinno być po kolei, żeby bąble się na balu wyszalały i padały na twarze po dwóch godzinach błagając o... soczek. :mrgreen:

Ale teraz głównie jestem Mamą. Wróciłam do pracy już ponad rok temu, ale najważniejszy jest mój Michaś... :serca: :serce: :serca:

Daria - Pon Maj 25, 2009 15:23

Może i ja powiem słówko o sobie...;) będzie tego mało ;p
Mam 20 lat i studiuję psychologię społeczną, I rok :)

Kozik - Wto Gru 22, 2009 12:26

update:
od sierpnia pracuje jako informatyk w urzędzie :)

zouza - Wto Gru 22, 2009 12:50

No no Kozik, gratuluję :przytul: a jak tam własna firma?
staf - Wto Gru 22, 2009 12:53

Ja pracuję całe życie w PKN ORLEN. :grin:
MaReK - Wto Gru 22, 2009 12:55

Cytat:
Ja pracuję całe życie w PKN ORLEN. :grin:

Dlaczego nie ma jeszcze znizek dla klubowiczow.
- Posiada Pan karte ViTAy? Albo karte klubu ROVERki.pl ? :)

Kozik - Wto Gru 22, 2009 12:56

Cytat:
No no Kozik, gratuluję a jak tam własna firma?


a własna firma musi poczekać, muszę odpocząć ;)

staf - Wto Gru 22, 2009 13:03

MaReK napisał/a:
Dlaczego nie ma jeszcze znizek dla klubowiczow.
- Posiada Pan karte ViTAy? Albo karte klubu ROVERki.pl ?

MaReK, Nie jestem pan :grin: Ponoć po takim panie, mój przodek na konia wsiadał :grin:
O zniżkach pomyślimy :grin: pomyślimy :grin:

borsi - Wto Gru 22, 2009 13:24

Wiek 20 lat
Parę miesięcy jako geodeta ( miała iśc autostrada z poznania do Wrocławia ) lecz jednak poszerzają 5.
Uam Poznań Wydział Fizyki Instytut Akustyki specj. Protetyk Słuchu

Pracuje jako...Uwaga...protetyk słuchu ;/ :)

xROnx - Wto Gru 22, 2009 13:54

staf napisał/a:
zniżkach pomyślimy pomyślimy

ile potrzebujesz czasu na namysłu? :D
bo nie wiem jak długo jeszcze wizoć przy sobie karte smart :lol:

MaReK - Wto Gru 22, 2009 15:08

staf napisał/a:
MaReK, Nie jestem pan :grin:

To byl raczej przyklad rozmowy klienta z pracownikiem stacji ;)

staf - Wto Gru 22, 2009 15:09

MaReK napisał/a:
staf napisał/a:
MaReK, Nie jestem pan :grin:

To byl raczej przyklad rozmowy klienta z pracownikiem stacji ;)

Nie odczytałem własciwie :grin:

MaReK - Wto Gru 22, 2009 15:12

Bo moze ja niewlasciwie napisalem ;D
Niewazne, ale mysl, mysl ;)
ps?
Czemu Wasze paliwo zamarza?
Dwom kolegom z naszego forum zatankowane paliwo na Orlen zamarzlo ;D

Kozik - Wto Gru 22, 2009 15:26

MaReK napisał/a:
Dwom kolegom z naszego forum zatankowane paliwo na Orlen zamarzlo


to nie był shell?

azer - Wto Gru 22, 2009 15:35

jakub333 napisał/a:

Uam Poznań Wydział Fizyki Instytut Akustyki specj. Protetyk Słuchu

Pracuje jako...Uwaga...protetyk słuchu ;/ :)

pracuje z kolegą co ukończył ten kierunek, a ja ukończyłem tam informatykę stosowaną, ale chyba już nie ma tego kierunku :)

staf - Wto Gru 22, 2009 15:39

MaReK, Jeśli chodzi o zamarzanie paliwa,winy
nie ponosi producent. Orlen nie może pozwolic sobie na ekspedycje padliny. Wina leży po stronie sprzedawcy. Uwierz mi że od nas wyjeżdża po wszystkich badaniach i nie ma opcji wywiezienia lipy.

Raptile - Wto Gru 22, 2009 16:12

takie rzeczy to tylko w Erze ;)
kzrr - Wto Gru 22, 2009 16:12

staf napisał/a:
Uwierz mi że od nas wyjeżdża po wszystkich badaniach i nie ma opcji wywiezienia lipy.


Pewnie tak jest jak piszesz ale zanim paliwo z autocysterny trafi do naszych baków jest mnóstwo róznych możliwości po drodze zrobienia lipy z tego paliwa... :)

staf - Wto Gru 22, 2009 16:22

kzrr napisał/a:
staf napisał/a:
Uwierz mi że od nas wyjeżdża po wszystkich badaniach i nie ma opcji wywiezienia lipy.


Pewnie tak jest jak piszesz ale zanim paliwo z autocysterny trafi do naszych baków jest mnóstwo róznych możliwości po drodze zrobienia lipy z tego paliwa... :)

Tego niestety nie wiem. Mogę się domyślać bo mam te same problemy co wszyscy. Nie mamy wydzielonych stacji paliw :grin:

rtworek - Wto Gru 22, 2009 16:40

Moja kolej. Pracuje w chemicznej firmie PCC ROKITA w moim miasteczku. Praca poleg na prowadzeniu procesu technologicznego, produjkcja TLENKU PROPYLENU
krzychu.b - Wto Gru 22, 2009 22:39

Ja natomiast prowadzę firemkę budowlaną :oops: . Zajmuję się remontami wnętrz.
Kozik - Sro Gru 23, 2009 07:47

kzrr napisał/a:
Pewnie tak jest jak piszesz ale zanim paliwo z autocysterny trafi do naszych baków jest mnóstwo róznych możliwości po drodze zrobienia lipy z tego paliwa...


Trzeba przechwycić zanim trafi na stację paliw :D ;)

staf - Sro Gru 23, 2009 08:31

Kozik napisał/a:
Trzeba przechwycić zanim trafi na stację paliw


Organizujmy się w Janosikowe :mrgreen:

kolka161 - Sro Gru 23, 2009 08:41

Raptile napisał/a:
takie rzeczy to tylko w Erze ;)


krótko,zwiężłe i na temat o sobie :)

sarkunx - Sro Gru 23, 2009 09:51

To i ja się pochwalę: jestem programistą w Samsung R&D Center, w Warszawie.
Barosz1990 - Czw Gru 24, 2009 03:06

obecnie zbliża się matura :)
wyuczony zawód : technik informatyk ( myśle że będzie ;) )
plany : prawo na Uniwersytecie rzeszowskim
wakacyjne : monter konstrukcji stalowych , kierowca w niewielkim przedsiębiorstwie budowlano-montażowym ;)

SyntaX - Czw Gru 24, 2009 08:35

A jak wszyscy o wszyscy.
Szkoła : Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
Kierunek: Informatyka w zarządzaniu
Specjalizacja: Zarządzanie zasobami informatycznymi.

Praca: Salon PlusGSM.
Kończe studia podyplomowe:
Fundusze inwestycyjne i giełda.

jaro12 - Czw Gru 24, 2009 10:14

Jak poprzednicy

Zawód wyuczony: Księgowy
Praca: TP S.A. i Orange

Deamian - Czw Gru 24, 2009 12:31

Jak wszyscy to i ja :razz:
Podobnie jak Barosz1990,
Matura 2010 :grin:
zawód miejmy nadzieje :wink: też technik informatyk :smile:

Holender - Czw Gru 24, 2009 12:55

To i ja na koniec roku...
Zawód wyuczony - teletechnik o specjalności teletransmisja i telekomutacja, tyle tylko że już sam nie wiem co to wszystko oznacza. Nigdy w zawodzie (podejrzewam że chodzi o centrale telefoniczne). Do dzisiaj jeszcze kilka "zawodów": motorniczy w tramwajach, właściciel knajpy i barman w jednym, producent i monter żaluzji pionowych i poziomych w jednym, właściciel małej "siatki" sklepów odzieżowych plus zaopatrzeniowiec i sprzedawca w jednym, wychowawca młodzieży (obozy, kolonie), coś tam jeszcze czego nie warto wspominać...
Obecnie: Były koordynator w firmie pośredniczącej w zatrudnianiu pracowników z Polski w Holandii , zdegradowany do funkcji zwykłego robola pracującego dla tejże, ze względu na zbytnią dociekliwość i nadmierne zainteresowanie prawami pracownika i sprawami socjalnymi... .
Branża: Wielka hurtownia spożywczo - przemysłowa... :???:

Marta - Czw Gru 24, 2009 15:02

Pracuje na Międzynarodowych Targach Poznańskich - rejestracja zwiedzających

Studentka zarządzania kadrami i psychologi , w przyszłości mam zamiar założyć własną działalność .

Matius - Nie Gru 27, 2009 22:43

zawód: technik informatyk
praca: produkcja ogrodzeń metalowych

ogólnie pracuję jako kierowca ale jak nie ma już gdzie pojechać żeby coś zawieźć lub przywieść to wywalają mnie na warsztat do zbijania ogrodzenia... może się komuś przyda ;p

Papaa2 - Nie Gru 27, 2009 23:38

hehe to i ja sie dopowiem ;-)

student: Uniwerku Szczecinskiego kierunku Zarzadzanie ;-)

prace mam dwie ;-)

1. Jestem promotorem w Media Marktcie
2. Jestem doradca finansowym pewnej mniej lub bardziej znanej firmy ;-)

i tak pomalutku sobie ciagne ;-)

no jeszcze moze w miedzy czasie trafi sie jakas praca jak teraz przed swietami, ze choinki sprzedawalem albo bylem kurierem w PLAY'u ;-)

ogolnie moje CV jak na razie prezentuje sie obszernie ;-)

Mayson - Pon Gru 28, 2009 00:11

O jaki ciekawy temat ktoś w Święta wygrzebał :>

Mój zawód wyuczony, to mgr ekonomii (sp. biznes elektroniczny). Nawet nie wiem jak to nazwać - może "ekonomista" ale to brzmi tak ogólnie, jakbym Balcerowiczowi dorównywał...
W każdym razie 1,5 roku, już jako Pan Magister, montowałem i serwisowałem ludziom Wimaxy od Netii, uzbrajałem Auchany i inne centra handlowe w sieci komputerowe (logiczne), a także za Giertycha, wyposażałem szkoły w monitoring. Najpierw jako pracownik prywatnej firmy, potem z własną działalnością... Tak pracuje się po mgr ;)

Wcześniej prowadziłem ojcu lecznicę zwierząt, pracowałem w szklarni fizycznie przy +55stC, remontowałem ze szwajcarską firmą WALO zbiornik wodny Elektrowni Szczytowo-Pompowej Żarnowiec, handlowałem prepaidami i rowerami na Allegro, byłem rachmistrzem spisowym, spisywałem wodomierze dla gminy, brałem udział w badaniach bydła na białaczkę i brucelozę, tudzież gruźlicę, w corocznym szczepieniu psów, pracowałem przy stawach rybnych pstrąga, kilka prac przy budowach na czarno... no było trochę pierdół ale zazwyczaj fizyczna robota ;)

Nic więc dziwnego, że rzuciłem pracę o kant dupy i wykorzystałem swoje wykształcenie, do robienia czegoś, co wymaga nikłego nakładu czegokolwiek, przy jednoczesnym generowaniu ciekawych zysków - gry na giełdzie walutowej :ok:

Od tego czasu jestem kurą domową; robię obiady, sprzątam dom, pucuję autko (w międzyczasie budowałem się), no i skalpuję :grin: I powiem Wam, że zarabiając w ten sposób, można kupę swoich pomysłów realizować (np. zawsze chciałem nauczyć się porządnie jęz. niemieckiego ale nigdy nie miałem czasu - teraz jadę z koksem ;) )

Perez - Pon Gru 28, 2009 00:29

A ja nie pamietam czy sie tu wpisywalem.
Otoz darzac do tego co Mayson, napisal pomyslalem pewnego dnia, ze nie chce cale zycie tyrac, zeby na emeryturze nie moc juz pozwolic sobie na to cobym chcial zrobic.

W tym momencie prowadze firme. Zatrudniam kierowcow i swiadcze uslugi transportowe dla restauracji. W praktyce zapewniam wlascicielowi kierowce na zmianie i jestem za niego w pelni odpowiedzialny. Ostatnio modne slowo "outsourcing".

Do tego we wpisie dzialalnosci mam wpisane rzeczy od fabryki samochodow idac przez fabryke akcesoriow samochodowych, interes przeprowadzkowy, kurierski, taxi i tak dalej i dalej, az po agencje reklamowa w postaci ktorej moi ulotkarze roznosza ulotki. Planuje akcje zaulotkowania danego rejonu patrzac pod wieloma wzgledami na skutecznosc rzucanych ulotek i puszczam ludzi w miasto z papierem.

Do tego w chwilach wolnych siedze w internecie, spotykam sie ze znajomymi, urywam kola w samochodzie :P spie, duuuzo mysle i pomalu wracam do nauki japonskiego...

Na gieldzie chcialbym grac, ale nie wiedzialem, ze zyski moga byc na tyle pewne zeby sie z nich utrzymywac. Mysle, ze zarabianie w ten sposob pieniedzy musi byc bardzo trudne, dlatego wielki szacun!

Stachu - Pon Gru 28, 2009 10:17

Całe dorosłe życie pętam się po firmach produkujących formy wtryskowe do tworzyw sztucznych, wiele lat jako frezer narzędziowy i CNC, obecnie jako konstruktor form, dokumentacja 2D i 3D, dodatkowo w domu (umowa zlecenie)
koleszko1988 - Nie Sty 17, 2010 23:13

z zawodu stolarz obecnie poszukuje pracy w zielonej górze wiek 21 lat
sprzedaż części na giełdzie samochodowej dorywcze zajęcie

fajansiarz - Pon Sty 18, 2010 01:19

Niemalże emeryt przed 40-stką w branży gastronomii i hotelarstwa (sektor mundurowy) ...
a nieoficjalnie "pasjonat" elektroniki, informatyki, wszelkiego oprogramowania i wzajemnej korelacji między nimi - może to będę ja, ten co dla roverzystów zbuduje mobilnego PC-ta z GSM, GPS, MP3, DVD i ... mobilnym T4 ?! ;-) A może nie ... Pożyjemy, zobaczymy...

Wydryszek - Wto Sty 26, 2010 21:10

Czas i na mnie....

Od 2006r licząc: praca w sklepie ze sprzętem do studia foto, krótka przygoda z firmą ABCData (montaż komputerów) a od dwóch lat kierownik w pewnym sportowym sklepie internetowym, z nie-kierowniczą pensją (chociaż już nie jest tak najgorzej) dlatego szukam czegoś ciekawszego, bardziej nietuzinkowego, z wyzwaniami za godne pieniądze.

Co do nauki...to ja chyba nigdy nie znajdę czasu na obronę, jak obronię to powiem co :P

matlacz - Sro Sty 27, 2010 08:26

Wydryszek, Pracowałeś w firmie ABCData? Ja pracuje w sklepie komputerowym (już o wiele za długo) i prawie codziennie zamawiam towar w tej hurtowni. Powiedz jak tam jest? Chaos czy w miarę wszystko się kręci?
Wydryszek - Sro Sty 27, 2010 08:46

Więc... :D "Od wewnątrz" na wysokim poziomie technologicznym jeżeli chodzi o logistykę i produkcję kompów i przepływ informacji wewnątrz firmy.
Organizacja w porządku ale każdy ma inne doświadczenia.
Co kto lubi, zrezygnowałem bo dziwna atmosfera była (personel) i siedziba gdzie wrony i kruki zawracają.

Tempest - Sro Sty 27, 2010 13:11

Wydryszek napisał/a:
i siedziba gdzie wrony i kruki zawracają.

z tą siedzibą to rzeczywiście totalne zadupie
czasem trzeba było pojechać coś odebrać, ale teraz to już tylko robimy zamówienia i sami przywożą (jeśli jest pewne min. to dowożą za darmo)

frediwzl - Sro Sty 27, 2010 22:54

Giełda samochodowa (Lubin) tylko w soboty, a tak poza tą pracą to matura w tym roku :)
dragon - Sro Sty 27, 2010 22:58

Na poczatku chcialem powitac kolege z klasy friediego oj jaki ten swiat maly;] Wracajac pracuje w japonskiej firmie ktora produkuje kompresory do klimatyzacji glownie Volksvagen Volvo Aston Martin Jaguar a ostatnio nawet Tata.
RHL - Czw Sty 28, 2010 01:00

Kucharz (Jastrzębie Zdrój) w weekendy studiuje turystyke i rekreacje z hotelarstwem w Żywcu
slax - Pią Lut 05, 2010 21:35

To i ja sie pochwale.

Fotograf, na co dzień a raczej co weekend pstrykam fotki zakochanym młodym parom, w tygodniu plenery, sesje z studiu.

Teraz w okresie zimowym, studnówki i inne podobne imprezy.

Jakby kto myślalo żeniaczce i był z pomorskiego to zapraszam do mnie

pozdrawiam

lelek11 - Nie Lut 07, 2010 13:52

Kolej na mnie.

House w Arkadii Wawa (sprzedawca)

Poza pracą student SGGW Zarządzanie (zaoczne)

janekwnook - Nie Lut 07, 2010 18:35

Może i ja coś o sobie napisze:

21 lat, student drugiego roku informatyki - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.
Właśnie planuje rozpoczęcie pierwszej pracy. Obecnie jestem na etapie poszukiwań... :neutral:
Może znajdzie ktoś z naszego forum kto coś podpowie... Szukam czegoś na pełen etat w :D Trójmieście

kasjopea: wywaliłam orta :wink:

des - Nie Lut 07, 2010 18:54

No to może ja:
Na co dzień operator wózka widłowego,
w weekendy student II roku Wyższej Szkoły Bankowej, kierunek: Gospodarowanie Nieruchomościami,
w planach licencja pośrednika itd.

a to wszystko we Wrocławiu.

Tomek1212 - Nie Lut 07, 2010 18:56

Zacząłem od pracy jako monter-serwisant samochodowych instalacji LPG, następnie pracowałem jako elektromechanik pojazdów mechanicznych w dwóch małych serwisach, później zawęziłem swoją specjalizację tylko i wyłącznie do elektryki samochodowej pracując w dość dużym warsztacie samochodowym, a na chwilę obecną jestem bezrobotny, szukającym prac jako elektryk samochodowy.
emilanka - Nie Lut 07, 2010 19:40

To i ja się wypowiem:)

Studiuję sobie Socjologię komunikację społeczną i badanie rynku na Uniwerku we Wrocławiu, na tzw Koszmarowej, ale to w co drugi weekend. Tak na co dzień po za tym, że oczywiście pilnie się uczę przygotowując się do zajęć na uczelni, prowadzę ( no może za dużo powiedziane powiedzmy że pomagam w prowadzeniu) rodzinnego interesu czyt. sklepu spożywczego w naszej pięknej wrocławskiej Leśnicy. Serdecznie zapraszam jeżeli ktoś z Was będzie potrzebował pysznych i świeżych warzyw dajcie znać:) no i to chyba tyle:)

faecd - Pon Lut 08, 2010 00:43

Na codzien student Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT, kierunek BUDOWNICTWO (Zachodnipomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczcinie, dawniej Politechnika Szczecinska), aktualnie jestem na etapie pisania pracy inzynierskiej.

Wakacyjnie pracownik budowlany (typowy robol), trzeba troche praktycznej wiedzy posiadac.

Aktualnie poza pisaniem pracy remontuje lazienke, posadzka, hydraulika, instalacja sanitarna, wodna, cieplowa, elekryka, zabudowy z regipsow, szpachlopwanie malowanie, a na koncu pojdzie glazura i terakota ;) Czyli kapitalka leci ;)

Dorywczo udziele korepetycji z matematyki czy fizyki. Dobry pieniadz, czlowiek sie nie narobi za bardzo, zazwyczaj konczy sie na tlumaczeniu podstaw matmy opornej mlodziezy :)

W planach od pazdziernika stopien magisterski, moze w poznaniu, gdansku lub wroclawiu. Do tego czasu albo jakas praca projektowa w biurze lub za granica UK lub Szwecja czy co popadnie...

luki_pj - Wto Lut 09, 2010 12:39

Ja pracuje w firmie DIPOL (www.dipol.com.pl - oddział Kraków) od ponad 4,5 roku.
Przez 4 lata pracowałem w dziale technicznym na stanowisku specjalista WLAN/LAN i pomagałem ludzikom w konfiguracji routerków, wdrażałem nowe produkty, tworzyłem opisy i biblioteki, zamawiałem, importowałem, negocjowałem itp...
Od niedawna (4 miesiące) w tej samej firmie jestem w dziale handlowym i wykorzystuje swoją wiedzę w sprzedaży do klientów kluczowych. Czyli oferty, przetargi, analiza rynku i cen i tak dalej i tak dalej...
Weekendowo jeszcze studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym (ostatni rok mgr).

leo1009 - Pią Lis 19, 2010 01:04

mechanik specjalizacja obróbka skrawaniem, do tego rolnik specjalizacja uprawa nasion... student geodezji, glowny zarobek reprezentowanie instytucji kultury... koncerty wystawy teatr... i przyblizanie histori mlodym ludziom w Pałacu Lubostroń
Marian_K - Pią Lis 19, 2010 09:54

Hmm, ja już tak długo na forum, a tu się jeszcze nie wpisywałem…
Pracuje w wielkim „pożeraczu” naszych wspólnych, ciężko zarobionych pieniędzy czyli Polskim Radiu S.A. w Warszawie. Pracuje w dziale technicznym i administruję cyfrową sieć dźwiękową: router audio, konsolety nagraniowe/emisyjne i systemy nagraniowe. Po prostu pilnuję, żeby wszystko dobrze działało oraz wprowadzam ewentualne zmiany konfiguracji. Poza tym przez moje ręce przechodzi wiele nowych urządzeń które testuję, sprawdzam, a po zakupie wdrażam, szkolę itp.
Od jakichś dwóch lat poza dziedziną audio zajmuję się też streamingiem/nagraniami video koncertów i imprez plenerowych.
No i wtajemniczeni wiedzą, że już bardzo niedługo rusza kanał TV Polskiego Radia – tzw. Radio na Wizji. W tym też „maczam palce”, a więc jak widać poza technologią audio coraz więcej siedzę w technologiach HDTV.
Ogólnie można powiedzieć – znam się dobrze na „dźwięku” i powoli uczę się „obrazka” .

Pozdrawiam!

Pawkaz - Pią Lis 19, 2010 10:32

To i ja sie wpisze : W swoim krotkim zyciu ( 22 lata ) :mrgreen: troche sie juz pracowalo.
Obecniej pracuje w OBOPie a wczesniej przez ponad dwa lata w Polkomtel S.A ( PLUS ) ale ze wzgledu na to , ze firma nie dbala o pracownikow ( zreszta i o klientow ) to sie "wymeldowalem" z ich pomoca.
Od 3 lat planuje sprzedawac na Boze Narodzenie choinki, ale jak zawsze nie wychodzi.
Na wiosne dorywczo planuje zajac sie handlem kwiatkow, no i cos swojego otworzyc.

maziciel - Pią Lis 19, 2010 11:21

No to teraz ja :mrgreen:

Zawod: student.
Skonczylem logistyke w SGGW z tytulem licencjata (dziennie). Teraz ciagne studia magisterskie na kierunku zarzadzanie rowniez w SGGW (dziennie).
Pracuje dorywczo przy obsludze imprez tj. gale Orlenu lub Stoenu, forum ekonomiczne - zajmuje sie scenografia.
Interesuje sie motocyklami i militariami (reczna bron palna oraz systemy bezpieczenstwa osobistego). Lubie grzebac w maszynach i czasem gotuje :razz:

memphisto - Sob Lis 20, 2010 14:56

To też się pochwale :mrgreen:

Zawód: Student (dziennie)

Obecnie pracuję dorywczo na ochronie imprez masowych - ogólnie jak dla leniwego studenta to fajna praca :mrgreen: 10PLN za godzinę do ręki pełno gadżetów od firm reklamujących się i czasem się uda stać na koncercie na jakim chciałbym być (wtedy pakuję się pod scenę lub za scenę :mrgreen: )

heineken open ar, coke live music, selector itp :) z koncertów to np metalica (ale nie przepadam za muzyką, więc stałem na trzepaku ale płacili fajnie :mrgreen: )

Czasem robię coś w własnym zakresie z znajomymi :mrgreen: Ostatnio kupiliśmy pełne auta zniczy i w świat :mrgreen: dochód opłacalny, i za rok znów to zrobię :) a kolega dał fajny pomysł z choinkami :mrgreen: trzeba to przemyśleć :mrgreen: Ostatnio na złom zawiozłem wannę i kaloryfer i dostałem prawie 80 zł co mnie ucieszyło :mrgreen: jedynie co to siara było mi ulicą jak te hasiosznuple cisnąć ten wypożyczony wózek od złomiarza :mrgreen: ale za 80zł 10 min wstydu nie zaszkodzi : D

Biedny student zawsze znajdzie pomysł na zarobek :mrgreen:

kasjopea - Sob Lis 20, 2010 14:58

memphisto napisał/a:
jedynie co to siara było mi ulicą jak te hasiosznuple cisnąć ten wypożyczony wózek od złomiarza :mrgreen:
:rotfl:
Popłakałam się normalnie :lol:

Pawkaz - Nie Lis 21, 2010 09:25

memphisto jesli chodzi o choinki to ja w tym roku odpadlem bo moj "wspolnik" nie ma pieniedzy a mimo wszystko to nie jest wszystko takie latwe jak by sie moglo wydawac.Na samym poczatku moga byc problemy z organizacja miejsca na handel.Trzeba miec zamkniety teren albo najlepiej czuwac caly czas aby nikt nie za..l towaru
memphisto - Nie Lis 21, 2010 11:40

Pawkaz, a jak to formalnie wygląda, skąd ja mam wziąć te choinki z lasu wyciąć :mrgreen: ? Czy gdzieś się okazyjnie kupuje?

Bo np tulipany na dzień kobiet i na dzień matki to ja w hurtowni kupuję i później na handel :mrgreen:

jaki jest rząd wielkości zysk na 1 choince? bo na 1 tulipanie to wygląda tak:

Ogólnie trzeba kupić hurtem no i wtedy 1szt kosztuje mnie 1,5 PLN a sprzedaję po 3 PLN na 1 tulipanku mam 1,5 zł przebicia a zazwyczaj udaje się sprzedać ok 200 sztuk :) jak na 1 dniówkę to całkiem opłacalne - a jak się ma sprawa choinek :D ? :lol:

Pawkaz - Nie Lis 21, 2010 12:02

Powiem Ci, ze na temat choinek prawie nic nie wiem poniewaz zawsze to planowalem robic ale nie wychodzilo bo moi "wspolnicy" nie mieli kasy.Ogolnikowo sa szkolki lesne gdzie sie je kupuje-z lasu mozesz dostac kare.Jak kupisz w takiej szkolce to powinienes dostac od nich zaswiadczenie, ze kupilem np 15 drzewek aby staz miejska, straz lesna itp nie mieli zadnych watpliwosci.Ogolnikowo z tulipanami i innymi kwiatkami startuje od marca ;) jako praca dorywcza bo mam stala ;)
Warlike - Nie Lis 21, 2010 12:26

Pracownik magazynu (wożę się widlakiem) w firmie w sumie motoryzacyjnej...poduszki powietrzne do aut
tronsek - Nie Lis 21, 2010 12:55

Pracuję w firmie GRAMET Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, która zajmuje się produkcją siłowników hydraulicznych. W firmie jestem zatrudniony jako główny konstruktor. Zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem dokumentacji technicznych nowych siłowników, wg potrzeb klienta oraz wszelkiego rodzaju rysunki techniczne. Używam do tego AUTOCAD'a 2007.
Dydo - Nie Lis 21, 2010 17:49

A ja pracuje jako kierowca w Hurtowni Motoryzacyjnej GORDON. Jak to kierowca - rozwożę części po sklepach, warsztatach, serwisach i mechanikach ;)
Mariusz418 - Nie Lis 21, 2010 22:31
Temat postu: MARIAN
WITAM


TO I JA SIĘ DOPISZE 12 LAT ECC BABICE JAKO SZEF SERWISU , OD 0,6 ROKU JLR CENTRUM KIEROWNIK SERWISU


NO I U SIEBIE
MECHANIK MAGIK < JAK NIEKTÓRZY MIĘ TAK NAZYWAJĄ


MARIUSZ 418

Marian_K - Pon Lis 22, 2010 09:49

Mariusz418 napisał/a:
OD 0,6 ROKU JLR CENTRUM
To teraz Mariusz Jaguary i LandRoverki "obrabiasz"? Może jakąś DUUUUŻĄ zniżkę na XF-a załatwisz? :mrgreen:

Pozdrawiam!

leo1009 - Pon Lis 22, 2010 22:40

Dydo napisał/a:
A ja pracuje jako kierowca w Hurtowni Motoryzacyjnej GORDON.



fiuuu to moze niebawem bedziemy w jednej firmie pracować ;P tyle ze ja juz mialem przygode w bazie glownej u Jacka mam nadzieje ze znow moje cv pozytywnie rozpatrzy ;)

SyntaX - Wto Lis 23, 2010 18:20

Obecnie Kierownik POS Cyfrowy Polsat Szparagowa 7 w Łodzi.
Dodatkowa działalność - Serwis sprzętu Apple.

Dydo - Wto Lis 23, 2010 19:02

leo1009 napisał/a:
Dydo napisał/a:
A ja pracuje jako kierowca w Hurtowni Motoryzacyjnej GORDON.



fiuuu to moze niebawem bedziemy w jednej firmie pracować ;P tyle ze ja juz mialem przygode w bazie glownej u Jacka mam nadzieje ze znow moje cv pozytywnie rozpatrzy ;)


Daj znać jeśli będziesz jeździł i gdzie będziesz jeździł ;)

keczu - Sob Lis 27, 2010 17:37

Hej. Wiec z zawodu Technik mechanik samochodowy, mam tez jakies studia ekonomiczne ,ale nie mam pojecia jakie :roll: Polska armia mnie zmotywowala wiec bralem co sie dalo...po ukonczeniu dumny szeregowy rezerwy. :hura:
Pracuje jako diagnosta w IRL, juz 3 lata. Wczesniej w Polsce pracowalem jako mechanik w serwisie Renault potem Peugeota i maly odskok od mechanikowania na poltora roku w fabryce papieru (kierowca wozka widlowego :razz: ) co bylo kompletna pomylka. W IRL pracowalem u glownego przedstawiciela Hondy (ale nie samochody tylko motocykle, lodzie, kosiarki itp.) jako mechanik i troche na czesciach. Aktualnie robie okresowe przeglady, jest oki. Duzo pracy bo jest jak w fabryce :razz: , zawsze kolejka aut ,troche inaczej niz w PL. Chyba najlepsza teraz praca w IRL bo kryzys nam nie straszny, przeglad musi byc. :razz: . Mechanik weekendowy teraz, jak cos trzeba to sie naprawi. Lub jakies autko tak do pogrzebania sobie czasem kupie , naprawie i sprzedam (ostatnie R25, dostalem za darmo od mojego szefa :jupi: mial byc zezlomowany bo nie zapalal, uratowalem Roverka i jezdzi nim kolegi dziewczyna teraz) :wink: Pozdr.

Jugol - Sob Lis 27, 2010 18:43

Zawód wyuczony tokarz- frezer. Obecnie od prawie 8 lat pracuję pod ziemią na terenie KGHM. Zajmuję się wierceniem otwórów geologicznych, hydrogeologicznych, kierunkowych i gazowych. Są to otwory tzw. wyprzedzające, mające na celu zbadanie złoża pod względem zawartości Cu, jak i zbadanie czy nie występują zagrożenia wodne i gazowe ( metan ). Najprościej tłumacząc, najpierw my wiercimy dziurki na przodku, takie do 450m, jeżeli jest wszystko ok, dopiero idzie front robót wydobywczych.
greg-si - Sob Lis 27, 2010 21:02

Pomimo tego że wiele wiosen sobie nie liczę od samego 18'ego roku życia pracuje dorywczo przy różnych robotach. Ogrodnik, konserwator terenów zielonych, w hucie przy przetopie aluminium, monter konstrukcji stalowych (Polimex Mostostal), ochroniarz (G4S), merchandiser (MS Service) oraz z racji fachu ojca w szeroko pojętej budowlance.
Od lipca tego roku współpracuje z Instytutem Problemów Jądrowych w Świerku gdzie to pod przewodnictwem specjalistów od oceny ryzyka piszę pracę magisterską.

InEs - Sob Lis 27, 2010 21:32

Ja od ponad dwóch lat pracuję w firmie windykacyjnej w Poznaniu :mrgreen:
0L0 - Sob Lis 27, 2010 21:46

Ja od ok. 5 lat pracuję jako serwisant replik ASG w sklepie Zbrojownia.com.pl. Czasami też robię za sprzedawcę, pakowacza paczek itp.
adamsky - Wto Sty 11, 2011 11:34

Ja pracuje w firmie IT, specjalizującej się w Integracji systemów IT jak i jestem dostawcą sprzętu komputerowego.
w branży 4 rok leci. Zajmuje się zamówieniami publicznymi jak i klientami biznesowymi.
Jakoś to leci :)
pozdrawiam brać z branży :)

sobrus - Wto Sty 11, 2011 11:40

Pozdrawiam pozdrawiam :)
Jestem informatykiem/programistą w Emperii (konkretnie nazywa sie to Emperia Info).
Od 4 lat :)