Zobacz temat - ukradli mi roverka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - ukradli mi roverka

kamil18101986 - Sro Wrz 10, 2008 13:32
Temat postu: ukradli mi roverka
dzisiaj ukradli mi roverka.zaparkowalem samochod na parkingu jak zawsze i poszedlem do domu.przypomnialem sobie ze nie wzielem czegos z samochodu,wzialem kluczyki i poszlem do autka. patrze a tu roverka nie ma.no i ... wkoncu sie obudzilem... uff...
na szczescie to byl tylko zly sen ale byl tak realistyczny ze odrazu pobieglem sprawdzic czy stoi na swoim miejscu, no i jest ... na szczescie. :lol:


tak sie teraz zastanawiam co taki sen moze oznaczac.jak myslicie?

wild_weasel - Sro Wrz 10, 2008 13:36

Weź no ludzi nie strasz!! Obudziłbym się z krzykiem i resztę nocy dospał w samochodzie :D
Sen taki może oznaczać to, że ostatnio dużo myślisz o ewentualnej kradzieży swojego autka i zainwestujesz w jakies dodatkowe zabezpieczenie, np. łańcuchem do latarni ;)

kamil18101986 - Sro Wrz 10, 2008 13:52

w sumie to wczoraj myslalem o zamontowaniu sobie czujnikow cofania ale o lancuchu nie pomyslalem.tylko jakas dobra kludke trzeba bedzie kupic :lol:
Tempest - Sro Wrz 10, 2008 14:13

wild_weasel napisał/a:
Sen taki może oznaczać to, że ostatnio dużo myślisz o ewentualnej kradzieży swojego autka i zainwestujesz w jakies dodatkowe zabezpieczenie, np. łańcuchem do latarni ;)

... lub o zwiększeniu kwoty ubezpieczeniowej w razie kradzieży :lol:

kamil18101986 - Sro Wrz 10, 2008 14:30

no ubezpieczenie akurat mam na full
marcin_przybys - Sro Wrz 10, 2008 14:38

He he ja miałem gorzej ...
Ukradli mi Roverka... Normalnie patrzę przez okno i niema... Na szczęście się obudziłem. Patrzę za okno i dalej nie ma...


Na szczęście potem się obudziłem... :mrgreen:

kamil18101986 - Sro Wrz 10, 2008 14:39

dobrze ze to tylko sa sny.gorzej jakbys sie obudzil a naprawde roverka by nie bylo :beczy: