Zobacz temat - [rover] dostęp do części
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [rover] dostęp do części

drlubicz - Sob Wrz 27, 2008 10:42
Temat postu: [rover] dostęp do części
nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ten post ale jak coś to proszę o przesunięcie. Gdy kupiłem roverka czytając forum zauważyłem że jest problem z częściami do tego modelu , ja odpukać do swojego na razie nie nic nie potrzebuje ale jakie było moje zdziwienie jak przy okazji zamawiania części do firmy znajomego do silników autobusowych zobaczyłem że na abonament który tam posiadam otwiera mi sie cały katalog części mechanicznych do rovera i z tego ci widziałem są całe silniki rozłożone w najmniejszych elementach do zakupienia , z tego co widzę na certyfikacie są to części oryginalne, w poniedziałek chce sie przekonać czy to faktycznie działa i czy mogą mi przysłać każdą częsc i jakie są ceny tego. Chcę w poniedziałek zrobić zapytanie tak na próbę czy te częsci są i jak to wychodzi cenowo ale nie chce wysysać nic z palca i proszę podać kilka częsci które sa nie do zdobycia bym mogł je sprawdzić , potrzebny jest tam numer katalogowy i dokładany model auta rocznik i vin , jak cos to vin można podać mi na pw, sam jestem ciekawy czy to działa, według tego katalogu części te są w tej samej klasie dostępnosci co czesci do tych autobusów a te do autobusów są na magazynie , czy to możliwie że jest faktycznie gdzieś taki magazyn części zamiennych ?
giewu - Sob Wrz 27, 2008 10:49

drlubicz napisał/a:
proszę podać kilka częsci które sa nie do zdobycia

niestety nie istnieją takie części :cool:
drlubicz napisał/a:
czytając forum zauważyłem że jest problem z częściami do tego modelu

jakiś przykład może ? :wink:
drlubicz napisał/a:
zobaczyłem że na abonament który tam posiadam otwiera mi sie cały katalog części mechanicznych do rovera

czy mógłbyś napisać co to za firma z tym abonamentem ?

drlubicz - Sob Wrz 27, 2008 10:53

acha czyli rozumiem że to nic dziwnego że jest to w ofercie ? , bo nie znam sie, a na forum jest dużo wypowiedzi o trudnosciach w zakupię częsci , nie chce strzelać ale z tego co pamiętam mowa była o zaciskach , usczelkach ale już nie pamiętam jakich

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 10:57 ]
nazwa firmy i tak nic nie powie : Gorleston , jest to przedstawiciel który wygrał przetarg na dostarczanie części do autobusów , zamówienia robi sie przez net ,udostępnił swoją końcówke do serwera czy jak to sie tam fachowo nazywa

giewu - Sob Wrz 27, 2008 11:38

drlubicz napisał/a:
na forum jest dużo wypowiedzi o trudnosciach w zakupię częsci , nie chce strzelać ale z tego co pamiętam mowa była o zaciskach , usczelkach ale już nie pamiętam jakich

widzisz, problemem nie jest dostęp do tych części (kupić można raczej wszystko), tylko niekiedy np. brak tańszych zamienników lub czas potrzebny na zrealizowanie danego zamówienia ...

drlubicz - Sob Wrz 27, 2008 23:10

ok
Tomi - Nie Wrz 28, 2008 00:05
Temat postu: Re: [rover] dostęp do części
Tak na próbę poproszę o LDR102800.


P.S. Jest jeszcze skład części z DAEWOO i tam można czasem wyczesać całe, "nowe" silniki i różne, oryginalne części.

drlubicz - Nie Wrz 28, 2008 12:05

co to jest ? w poniedziałek zapytam
DawidNB - Nie Wrz 28, 2008 14:08

drlubicz, tomi pyta o pozycję nr 19