Zobacz temat - [R618,95r] domorosły mechanik i znachor mechaniki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [R618,95r] domorosły mechanik i znachor mechaniki

rysiekleszcz - Sob Lis 15, 2008 22:54
Temat postu: [R618,95r] domorosły mechanik i znachor mechaniki
naprawiam teraz ursusa c330 wersja m tak jak bmw
rozkręciłem zwolnice bo urwało 4 z 8 śrub mocujących ja do mostu i naprawiłem to
a wcześniej sam wymieniłem uszczelkę pod głowicą


to jeszcze nie jest szczyt moich możliwości :rotfl:

pozdro dla wszystkich takich mechaników jak ja

azor77 - Nie Lis 16, 2008 10:24

Jakiś czas temu takie
rysiekleszcz napisał/a:
ursusa c330
i inne typy z wladimirec t-25 włącznie to wciągałem jedną dziurką od nosa. Teraz zmieniłem lokalizację terytorialną i naprawiam ewentualnie drobne sprzęty AGD. I oczywiści swojego R jeśli zachodzi potrzeba :roll: :wink:
rysiekleszcz - Nie Lis 16, 2008 10:51

dzięki thef za przesunięcie tematu do właściwej części forum :arrow: jestem jeszcze świeży i nie znam wszystkich obejść wiec sory za pomyłkę
a jeśli ktoś naprawiał jeszcze coś tak odjechanego jak wspomniane c330 to piszcie

thef - Nie Lis 16, 2008 11:35

Nie ma problemu. Gdyby temat poważnie traktował o naprawie jakiejś usterki w Ursusie i został zatytułowany [ursus c330...]... to jego miejsce jak najbardziej byłoby w "usterkach.." ;)
Konix - Nie Lis 16, 2008 12:49

Odjechane naprawy......
Przekładanie przednich zderzaków między dwoma starami 660, w środku lasu. Pojazdy były oddalone o 4 km, przy jednym nie mogliśmy użyć żadnego światła, i musieliśmy być bardzo cicho, żeby się wartownik nie zorientował. W 3 osoby udało się tego dokonać od 12.30 do 4.15 rano. Dostaliśmy za to przepustkę na 3 dni :mrgreen:

rysiekleszcz - Nie Lis 16, 2008 13:01

konix

quote]Odjechane naprawy......
Przekładanie przednich zderzaków między dwoma starami 660, w środku lasu.[/quote]



o właśnie takie coś mi chodziło ludzie piszcie takie historyjki niech nas potomni zapamiętają
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: