Zobacz temat - [R25, 1.4l, 00r.] Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25, 1.4l, 00r.] Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego

Ronnix - Pon Sty 05, 2009 21:06
Temat postu: [R25, 1.4l, 00r.] Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego
Witam, szukałem w archiwum ale znalazłem tylko opisy w/w operacji dotyczące R200 polegające na odkręceniu nadkola, natomiast w ravie znalazłem obrazek (w dziale connector details, bo konkretnie wymiany żarówki nie udało mi się znaleźć) przedniego kierunkowskazu wyciągniętego od przodu. I tu moje pytanie jak w R25 dobrać się do tego kierunkowskazu, czy trzeba go jakoś specjalnie podważyć od przodu, żeby sam wyskoczył czy próbować jak w R200.
Z góry dzięki za pomoc.

Pawson - Pon Sty 05, 2009 22:20

w R400 przekrecasz ten plastik na ktorym jest osadzona zarowka o 90stopni i wychodzi ale najpierw musisz odchylic albo zdjac nadkole;)

nie wiem jak u Ciebie ale o ile dobrze pamietam tak jets u mnie;)

Brt - Pon Sty 05, 2009 23:58

w R25 kierunek jest w zderzaku .... ;) niestety nie wiem jak się dostać :| w RAVE lub instrukcji obsługi nie ma ?? Na forum chyba tez kiedyś było (jesli dobrze pamiętam to podważa się - ale niech ktoś potwierdzi)
Pazdzioch - Wto Sty 06, 2009 00:59

Ja potwierdzam podważasz cienkim śrubokrętem od strony rejestracji jak się wpatrzysz to zobaczysz blaszkę która odginasz z resztą tyle Ci wystarczy 5 min posiedzisz przy tym i wyjmiesz. Powodzenia
lineumaciel - Wto Sty 06, 2009 15:32

Pazdzioch napisał/a:
Ja potwierdzam podważasz cienkim śrubokrętem od strony rejestracji jak się wpatrzysz to zobaczysz blaszkę która odginasz z resztą tyle Ci wystarczy 5 min posiedzisz przy tym i wyjmiesz. Powodzenia


Tak jak mówi kolega Pazdzioch od strony rejestrji masz blaszkę wsadź jakiś cienki śrubokręt między zderzak a kierunkowskaz