Zobacz temat - [R75] Zmiana baterii w pilocie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zmiana baterii w pilocie

polska - Sob Sty 17, 2009 13:24
Temat postu: [R75] Zmiana baterii w pilocie
Proszę o informację jak należy zmienić baterię w pilocie i co potem trzeba zrobić.
Znalazłem instrukcje do k400 siere ale to nie to samo.
Nie mogę znalesc ...szukam już parę godzin i nic...przeglądałem posty jeden po drugim ale nom nie moge znalesc. Wystarczy link do danego działu...a może pasuje inny pilot i jest to podpięte do np. k200....coś tam czytałem ale też nie mogłem znalesc..
Mam roverka 75 2000 99r od paru dni i sie troche jeszcze gubie.
czy przy okazji może mi ktoś powiedzieć co to jest koło automatycznej skrzyni biegów po prawej stronie.. taki przełącznik ..na wyświetlaczu pojawia się SD D lub *D co to jest.

Dam-Kam - Sob Sty 17, 2009 15:44

Powiedziałbym szukaj bo było ale ja szukałem i nie znalazłem więc tu masz wszystko opisane :)



[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 15:50 ]
PS. w skrzyni to chyba o to Ci chodzi. I najważnijsze: jako nowy ściągnij sobie RAVE i instrukcję obsługi :) jest bodajże w technicznym FAQ na głównej stronie :)


polska - Sob Sty 17, 2009 16:16

Dzięki ściągam...
haszczyc - Pią Lut 27, 2009 12:30

ja po wymianie bateri w pilocie w rover 75 2,0 1999 nie dziala mi wogole pilot wie ktos jaka moze byc tego przyczyna?? albo czy wogole da sie z takim pilotem cos jeszcze zrobic by zadzialal bo dioda wogole sie nie swieci przy pilocie wiec moze pilot uwalony?
SeniorA - Pią Lut 27, 2009 15:55

Cytat:
bo dioda wogole sie nie swieci przy pilocie
przy pilocie oryginalnym nie ma diody. Dam-Kam podał wyżej co i jak.
Dam-Kam - Pią Lut 27, 2009 16:30

ja mam oryginalny (Valeo) i mam diodę... :)
SeniorA - Pią Lut 27, 2009 17:36

Dam-Kam napisał/a:
ja mam oryginalny (Valeo) i mam diodę..
Przepraszam, mam też.Popatrzyłem na pilota od R200 bez centralnego.