Zobacz temat - R25 Bytom
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozdrowienia - R25 Bytom

kalisz - Pią Mar 06, 2009 16:07
Temat postu: R25 Bytom
Pozdrawiam kierowniczkę/kierownika klubowego, granatowego R25, nr rej. SZ 64*** widzianego dzisiaj o godz 14.50 w Bytomiu na ul. Łużyckiej, na wysokości marketu Netto :papa:
zouza - Pią Mar 06, 2009 16:29

Hmm jak klubowy to ja i tablice też... problem w tym, że nie byłam w Bytomiu dzisiaj, a auto jest na parkingu od jakieś 13.
Jeżdżą po Zabrzu jeszcze dwie 25, ale na 100% nie są klubowe.

kalisz - Pią Mar 06, 2009 17:05

Na 100% miał klubową naklejkę, naklejoną w lewym dolnym rogu tylnej szyby. Zwracam uwagę na takie rzeczy :)
zouza - Pią Mar 06, 2009 17:06

:hmm: baaardzo dziwne, chyba, że jest z Zabrza nowy klubowicz i się nie przyznaje.
kalisz - Pią Mar 06, 2009 17:34

Spotkałem w auto-myjni w Bytomiu kierownika takiego R25 na zabrzańskich blachach i nawet zamieniłem z nim kilka słów. On mi wtedy powiedział, że właśnie opłacił składkę, tyle tylko, że to było w sierpniu 2008 :wink: Podejrzewam, że to mógł być on, bo widziałem go potem parę razy w Bytomiu, ale nigdy nie zdołałem wypatrzyć klubowego emblematu :smile:

Cóż zouza, może twoje czujne oko po prostu jeszcze go nie wypatrzyło :razz:

zouza - Pią Mar 06, 2009 17:47

wrc_fan_, taki młody koleś z CB?? Miał naklejki pod tablicą?
kalisz - Pią Mar 06, 2009 17:54

zouza, naklejek pod tablicą nie kojarzę, CB miał na pewno, młody, ale starszy ode mnie :razz:
zouza - Pią Mar 06, 2009 17:57

Jak z CB to chyba wiem który, skubany mieszka w tej samej dzielnicy co ja, a nigdy nawet światłami nie mrugnie. Naklejki u niego nie widziałam... ale w zasadzie równie dobrze to może być kto inny, chociaż nie sądzę, mimo wszystko rover to nie fiat.
kalisz - Pią Mar 06, 2009 18:10

Koleś wydał się sympatyczny, chwalił sobie swojego ROVERka i zdradził mi, że marzy o 75 :smile:
zouza napisał/a:
skubany mieszka w tej samej dzielnicy co ja, a nigdy nawet światłami nie mrugnie

to nieładnie z jego strony :sad:
zouza napisał/a:
mimo wszystko rover to nie fiat

co prawda to prawda ;)

MaReK - Pią Mar 06, 2009 19:03

wrc_fan_ napisał/a:
zouza napisał/a:
skubany mieszka w tej samej dzielnicy co ja, a nigdy nawet światłami nie mrugnie

to nieładnie z jego strony :sad:

Moze niedowidzi ;D ?

des - Sob Mar 07, 2009 18:26

zouza napisał/a:
skubany mieszka w tej samej dzielnicy co ja, a nigdy nawet światłami nie mrugnie.
A Ty mu mrugasz?
secio - Sob Mar 07, 2009 19:27

zouza napisał/a:
Hmm jak klubowy to ja i tablice też... problem w tym, że nie byłam w Bytomiu dzisiaj, a auto jest na parkingu od jakieś 13.
Jeżdżą po Zabrzu jeszcze dwie 25, ale na 100% nie są klubowe.


A że tak niedyskretnie zapytam... byłaś w piątek przed południem w okolicach Urzędu Skarbowego w R.Śl. Taka zglebiona na zabrzanskich rejestracjach to chyba tylko jedna R25 jest ? ;) .

zouza - Sob Mar 07, 2009 20:15

aiwer, mrugałam przez pierwsze pół roku :P
secio, Taaaa jechałam z Dawidem, obstawialiśmy, że to ty, skręcałeś w stronę urzędu nie? To nie było przed południe, było koło 13-14 ;P

secio - Nie Mar 08, 2009 04:13

zouza napisał/a:
secio, Taaaa jechałam z Dawidem, obstawialiśmy, że to ty, skręcałeś w stronę urzędu nie? To nie było przed południe, było koło 13-14 ;P

Widać szybko ten czas mijał w tamten piątek ;) .