Zobacz temat - [R75] gdzie przyciemnić szyby?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75] gdzie przyciemnić szyby?

domel-x - Wto Mar 31, 2009 23:23
Temat postu: [R75] gdzie przyciemnić szyby?
Witam,troche poczytałem ,troche po dzwoniłem i znalazłem pare firm ale troche daleko ,może wiecie koledzy gdzie przyciemnic szybki max 100 km od inowrocławia ,moze Poznań,toruń,bydgoszcz ,byłem Janie to niechcieli mi przyciemnić przednich ,dziś znalazłem firme ktora przyciemnia wszystkie szyby ale gość wyciąga szyby z auta :cry: .Prosze o namiary na sprawdzone firmy i godne polecenia przez was koledzy <pozdro


edit-> > chciałbym przyciemnic wszystkie szybki prucz przedniej w roverze 75
> > ,jaka cena ?jaki czas i czy wyciagacie szyby z auta >pozdrawiam
> WITAM.
> NA POCZĄTKU BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE NASZĄ FIRMĄ.
> JEŚLI CHODZI O CENE, ZA TYLNE SZYBY 350ZŁ, PRZEDNIE DRZWI 150ZŁ. JEST TO
> CENA ZA FOLIE CZARNĄ KTÓRA WYSTĘPUJE W 4 STOMPNIACH PRZYCIEMNIENIA.
> CAŁOŚĆ 500ZŁ. POSIADAMY RÓWNIEŻ FOLIE CHROMOWE LUB KOLORY. SĄ TO FOLIE
> DROŻSZE. NAJDROŻSZA OPCJA WYNIESIE 650ZŁ
> MONTAŻ WYKONUJEMY W 4H. JEŚLI CHODZI O WYCIĄGANIE SZYB, TAK WYCIĄGAMY
> ALE TYLKO Z DRZWI, TYLNA SZYBA JEST NIERUSZANA.
> JEŻELI MA PAN JAKIEŚ PYTANIA CHĘTNIE ODPOWIEM. TEL. 601-95-96-87
> POZDRAWIAM WOJCIECH CZAJA AUTO FOLIE
> WWW.AUTOFOLIE.BYDGOSZCZ.PL

CZy wszyscy wyciagają szyby z auta?? :neutral: taki odpowiedzi dostaje od firm

krychu_nt - Czw Kwi 02, 2009 21:33

Jakbyś chciał kolego podjechac do Poznania to moge Ci dać namiary na warsztat gdzie ja przyciemniałem. Efekt jest naprawde super i bardzo dobrze wykonane a cena bardzo przystepna - 400zł za wszystkie szybki oczywiscie oprocz czołowej.
domel-x - Czw Kwi 02, 2009 21:50

do poznania mam tylko 100 km ,więc niema problemu.a wyciągali ci szybki z drzwi? daj namiary
TIGER - Czw Kwi 02, 2009 21:52

domel-x tylko zastanów sie albo dopytaj czy mozesz przednie szyby przyciemnić. A dlatego to piszę poniewaz możesz mieć przez to problemy z policemajstrami. Przednie szyby muszą mieć przynajmniej 70% przepuszczalności światła jak wynika z różnych rozporządzeń i uchwał rady ministrów oraz innych dokumentów. Dlatego też fabryczne szyby mają juz taką przepuszczalność.
Ostatnio osobiście dostałem mandat oraz zabrali mi dowód rejestracyjny a także skierowali na dodatkowe badania techniczne poniewaz miałem folie naklejoną na szyby przednie boczne.

domel-x - Czw Kwi 02, 2009 22:03

chce przyciemnic wszystkie szyby jakimś bardzo jasnyą czarną okleiną ,chce to zrobić ze smakiem i bez przesady bo duzo w nocy jeżdze .a ciTIGER wyciągali szybki z auta??
TIGER - Czw Kwi 02, 2009 22:15

A tego to nie wiem czy mi wyciągali bo juz takiego kupiłem z zagranicy. Ale z tego co mi mówił koleś na stacji diagnostycznej to nic nie można przyklejać na fabryczne. No ale Twoja sprawa ja tylko ostrzegam.
rako - Czw Kwi 02, 2009 22:27

Też jestem z okolic Poznania i przymierzam się do przyciemnienia - dajcie proszę jakieś fotki waszych Roverków 75 po przydymieniu