Zobacz temat - Nic, tylko brać i jechać (MG ZR 160)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Nic, tylko brać i jechać (MG ZR 160)

Tempest - Pon Cze 01, 2009 15:21
Temat postu: Nic, tylko brać i jechać (MG ZR 160)
tak sobie z nudów zacząłem oglądać MG na alledrogo i trafiłem na taki oto majstersztyk
http://moto.allegro.pl/it...lny_jedyny.html
JEDYNY - to na pewno :wink:
Cytat:
Jest to PEŁGA I ORYGINALNA wersja MG ZR - nie żaden przerabiany rower 25 w którymś ktoś dołożył lotkę i zmienił gałkę zmiany biegów

pełna chyba z dwóch ZR'ek (dla niekojarzących - buda z nowego a środek/kokpit ze "starego")
ciekawe tylko, że nie wspomnieli nic o 180KM skąd się wzięły
Cytat:
W samochodzie znajduje się oryginalne wnętrze MG ZR - w tym piękne półskorzane fotele i wszelkie detale.

tutaj to się nie będę spierał i upierał, ale te siedzenia to były chyba właśnie w 200/25Vi (poprawcie jeśli się mylę)
Cytat:
Auto nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych! I nie piszę tego jako laik, który nie wie, że jego auto to grat...

jeśli zafundują przeciwmgielniaki to może i rzeczywiście bez żadnego, własnego wkładu finansowego :wink:

kurde, jakoś tak dziwnie na mnie zadziałała ta aukcja - tak mnie podburzyła, że aż musiałem napisać na forum

maciej - Pon Cze 01, 2009 15:27

Już był "objechany" na SSB:
Cytat:
[Dzisiaj 12:53] Ciufcia: http://moto.allegro.pl/it...lny_jedyny.html
[Dzisiaj 12:53] mariusz418: siemka brt
[Dzisiaj 12:53] Ciufcia: mariusz ten MG jest od was ?
[Dzisiaj 12:55] mariusz418: WITAM JET TO AUTKO Z CZ PARTS PRZEROBIONE Z ANGOLA SILNIK BYŁ 1,4 A ZAŁŻYLI VVC
[Dzisiaj 12:55] mariusz418: DESKA OD 200 PRZECIERZ JEST TO MODEL 2004
[Dzisiaj 12:56] Ciufcia: dzięki :)
[Dzisiaj 13:02] Brt: heheh wczoraj go widziałem na alledrogo ... niezła rzeźba :)
[Dzisiaj 13:03] Ciufcia: no właśnie jak go zobaczyłem to chciałem sprzedac mohego R i jechać po tego MG ;P
[Dzisiaj 13:03] Ciufcia: bo cena jest a atrakcujna
[Dzisiaj 13:04] Brt: chyba w photoshopie był polerowany ... jakoś zabardzo się błyszczy ;)
[Dzisiaj 13:04] kzrr: piekny....
[Dzisiaj 13:17] mariusz418: ANGOL


:D

kzrr - Pon Cze 01, 2009 15:31

tez go pare dni temu (moze nawet wczoraj) obcinałem na allegro, może i składamy z cholera wie ilu, moze i anglik, moze i photoshop, ale jest jak pisalem piękny :D
Tempest - Pon Cze 01, 2009 15:40

no właśnie na pierwszy rzut oka też mi się spodobał (na zdjęciach bardzo ładny kolor), no i te rzekome 180KM :twisted: (przez chwilę nawet przeszło mi przez głowę ponowne zakupienie ZR'ki :razz: )
ale jak zacząłem dokładniej oglądać co i jak to aż we mnie zawrzało - najbardziej to chyba to, że mówią o sobie Serwis MG-Rover a wciskają taki kit, że nie ma już miejsca na okna :wink:
- składak z dwóch
- jak się okazuje angol
- brak przeciwmgielnych
- czy były modele z jedną poduchą?
- skąd się wzięło 180KM?

kzrr - Pon Cze 01, 2009 15:42

Tempest, zauważ ze wnętrze jest sprzed liftu i dlatego ma jedną poduche natomiast cala karoseria czy ogolnie auto na zewnatrz jest juz po lifcie
maciej - Pon Cze 01, 2009 15:53

Tempest napisał/a:
- czy były modele z jedną poduchą?

Przed liftem były - Mariusz ma teraz ZR'a ze Szwajcarii, który ma nawet podgrzewane fotele, a nie ma drugiej poduszki.
Po lifcie - nie wiem. :(

Tempest - Pon Cze 01, 2009 15:57

kzrr, ale przecież to napisałem w pierwszym poście
poza tym jeszcze pamiętam jak wyglądała :cry: moja ZR'ka MkII
a u siebie to miałem 2 poduchy

kzrr - Pon Cze 01, 2009 15:59

No może nie doczytałem do konca, a moze jest tak że buda jest z 25 czy 200 i dlatego jeden jasiek jest tylko...
michone - Pon Cze 01, 2009 16:13

to jest anglik zr a decha jest z r 200 bo latwiej dostepna :P
DrMambo - Pon Cze 01, 2009 16:19

jeśli mnie oko nie myli .. ten anglik przed "liftingiem" stał na ul. młodnickiej .. c z rover parts .. pasuje idealnie .. nawet jest odnośnik do nich w części mazowieckie ..
camaro17 - Pon Cze 01, 2009 19:08

Taaaaaaaaa.... gałeczka zmiany biegów przekręcona, nooooo... i gdzie ta aluminiowe przepustnica, jakaś mała ściema z tym ZR-em. A co powinno być napisane na listwie przewodów WN : Rover czy MG????????
Konrad_Zr160 - Wto Cze 02, 2009 18:39

Obiekt posmiewiska chyba wszystkich swiadomych uzytkownikow tych autek ;) Puzzle motoryzacyjne ;) :mrgreen:
Mariusz418 - Sro Cze 03, 2009 16:04

witam

wystarczy poprosić o vin i wszysko jasne

michone - Sro Cze 03, 2009 17:23

mariusz418 napisał/a:
witam

wystarczy poprosić o vin i wszysko jasne
poprosilem zobaczymy :)
PTE - Czw Cze 04, 2009 09:04

Ten egzemplarz był też omawiany tutaj. :wink:

michone napisał/a:
mariusz418 napisał/a:
witam

wystarczy poprosić o vin i wszysko jasne
poprosilem zobaczymy :)


Prędzej swoje uszy ujrzysz niż Ci podadzą :wink:

wwekol - Sro Cze 24, 2009 21:30

Wystarczy zobaczyc na fotke wnetrza i widac ze anglik po przekładce :razz: jest taki maly szkopuł który pozwala to sprawdzić a mianowicie jak sie wyciągnie dywaniki to widac taka gume na podłodze zawsze od strony kierowcy a w tym aucie ta guma jest z lewej strony a z prawej jej niema gdzie powinna byc :razz:
Ciufa - Sro Cze 24, 2009 21:45

wwekol, na odwrót :P
wwekol - Sro Cze 24, 2009 23:28

hehe faktycznie odwrotnie napisałem czeski błąd :wink: ale fakt faktem tak najlepiej sie sprawdza autko czy było przekładane :mrgreen:
TomC - Sro Cze 24, 2009 23:45

Pal licho brak halogenów, pal licho gumę na podłodze, pal licho nie tą deskę rozdzielczą, pal licho dekielek z kabli WN na pokrywie głowicy. To wszystko pal licho. Ujdzie... Osobiście nie mogę przeżyć niekompletnego uchwytu z lewych drzwi i braku gumy na pedale sprzęgła bo hamulca nie widzę. Jak można!! :razz: :wink:
Wojtek88 - Czw Cze 25, 2009 10:55

100% obróbki w PS :)