Zobacz temat - [R420 si lux 98] Pedał gazu i hamulec
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420 si lux 98] Pedał gazu i hamulec

Krzysztof1982 - Sob Cze 06, 2009 19:13
Temat postu: [R420 si lux 98] Pedał gazu i hamulec
Witam
Prosze doradzcie mi bo mam taki problem mój pedał gazu na początku tak jak by nie dawał gazu a później już odrazu mocno łapie nie działa on tak płynnie chodzi o to żę najpierw nie łapie a potem odrazu czuc duzo mocy co moze byc przyczyna takiej sytuacji i co robic. Drugie pytanie to hamulec hamulec działa plynie ale jest stosunkowo delikatny moim zdaniem na poczatku dopiero przy ostrym przycisnieciu dziala bardzo moco jest moim zdraniem jest za delikatny i tu tez prosze o rade co robic z tym fantem

Fargo80 - Nie Cze 07, 2009 13:03

Krzysztof1982, co do gazu to na moj rozum linka gazu gdzies sie haczy moze w pancerzu, ale to tylko pierwszy domysl, a co do hamulca to nie doknca wiem o co ci chodzi wiec napisz cos wiecej
:cool:

Krzysztof1982 - Nie Cze 07, 2009 21:48
Temat postu: [R420 si lux 98] Pedał gazu i hamulec
A więc sprawa ma się następująco mechanik mi tak powiedział : problemy są takie z gazem ze względu na dość złóżytą linkę gazu która po prostu już cieżko chodzi a hamulce pewnie sa takie slabe jego zdaniem bo są zapowietrzone.
Mam teraz pytanie gdzie taka linke gazu dostane bo nigdzie jej nie ma Rover 420 si lux 136 KM pojemnosc 2,0 benzyna prosze pomozcie

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 18:03 ]
i co nikt nie wie gdzie ta france linke mozna dostać bo nigdzie ni ma POMOCY

Fargo80 - Czw Cze 11, 2009 19:13

zobacz u tomiego www.tomateam.pl
jak nie ma na liscie to zadzwon tam
:cool: