Zobacz temat - Niesamowite szczęście
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Niesamowite szczęście

kalisz - Pią Cze 19, 2009 22:29
Temat postu: Niesamowite szczęście
Życzę sobie i Wam na drodze zawsze tyle szczęścia, ile miał ten kierowca :shock:

KLIK

azer - Pią Cze 19, 2009 22:32

a ja więcej rozwagi :)

film mocny

siemion_ - Pią Cze 19, 2009 22:33

zdażyło mi sie kiedyś zobaczyć znak stop dopiero w lusterku wstecznym, nogi miałem momentalnie miękkie
staf - Pią Cze 19, 2009 22:38

Kierowca był swiadomy tego co zrobił.Widac wyraźnie jak wykonuje manewr delikatnego skrętu. Dlaczego się nie zatrzymał? ja bym stanął choćby po to by wytrząsnąć kupe z portków :grin:
jasiu87 - Pią Cze 19, 2009 23:41

a widzieliście jaka choina znaków jest przed skrzyżowaniem ?
krzych - Pią Cze 19, 2009 23:50

Brak mi słow,ten gamon mogł zabic wielu ludzi-swoja rodzine i moze kolejna w tej osobowce a do tego ciezarowy gdyby przydzwonił mogłby przy okazji zgarnac jeszcze kilka autek.Poprostu SZOK :shock:
MaReK - Sob Cze 20, 2009 00:29

No przeciez wyjasnil dlaczego tak sie zachowal. Cala droge jechal przepisowo i nie przekroczyl predkosci. Przez skrzyzowanie przejechal jakby go w ogole nie bylo. Prawdopodobnie klakson TIR'a zmusil go do manewru ratujacego, chociaz nie wiem czy to cos pomoglo.

Kierowca w raz z 3 osobowa rodzina wracal z pogrzebu bliskiej osoby i sie zamyslil.

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 00:31 ]
http://motoryzacja.interi...em,1326004,1612

ten filmik raczej wskazuje na totalnego debila, ignoranta, zabojce.
Szkoda ze pojdzie tylko na 2 lata ;/

Dydo - Nie Cze 21, 2009 15:10

MaReK napisał/a:


ten filmik raczej wskazuje na totalnego debila, ignoranta, zabojce.
Szkoda ze pojdzie tylko na 2 lata ;/


Do tego można dołożyć fakt bezradności Policji. Inni uczestnicy na tej drodze byli narażeni na bardzo duże niebezpieczeństwo. Nie wiem, ale mi się wydaje, że wzięcie w kleszcze takiego osobnika pomogło by, wkońcu w jednym momencie jechały 3 radiowozy i myślałem, że wezmą go w kleszcze i zjadą na pobocze. Tymczasem pościg trwał, i trwał.. Trochę dziwne, no ale cóż, najwidoczniej stróże prawa wiedzieli lepiej co należy zrobić, choć mogło zginąć kilka osób na tym łuku, gdyby zakończyło to się inaczej.

Paul - Nie Cze 21, 2009 15:20

ta "blokada" Polonezem na rondzie to :hahaha:
maciej - Nie Cze 21, 2009 15:26

To już maniaq i MaReK lepiej blokują ronda przy przejeździe na Zlot. ;)
Paul - Nie Cze 21, 2009 15:34

maciej napisał/a:
To już maniaq i MaReK lepiej blokują ronda
Może zarekomendujmy ich do drogówki ? :P
Mielibyśmy 'wtyki' ;) ;p

tetryk - Nie Cze 21, 2009 17:23

bajlepszy to jest ten "las" znaków..... :roll:

[ Dodano: Nie Cze 21, 2009 17:28 ]
Paul napisał/a:
ta "blokada" Polonezem na rondzie to :hahaha:
-sie cackają...ostrzelac z kałasza i po sprawie,po co narazać niewinnych ludzi ?
kpt - Pon Cze 22, 2009 10:30

Dydo napisał/a:
Nie wiem, ale mi się wydaje, że wzięcie w kleszcze takiego osobnika pomogło by, wkońcu w jednym momencie jechały 3 radiowozy i myślałem, że wezmą go w kleszcze i zjadą na pobocze.

z tego co niektorzy pisza, to policjant pokrywa szkody w radiowozie ze swojej kieszeni. jesli to prawda, to nie ma sie czemu dziwic, ze nie probuja sztuczek jak policjanci z hameryki.

Yog-Sothoth - Pon Cze 22, 2009 14:52

Blokada poldkiem byla pewnie zamierzona "Zeniek bierzcie FSO i zastawcie mu droge, jak przylozy to mala strata no i przynajmniej dadza nam w koncu nowy radiowoz" ;)
maniaq - Pon Cze 22, 2009 23:02

na y2b jest sporo filmow z poscigow policji amerykanskiej , gdzie najnormalniej w swiecie goscia spychaja z drogi rozwalaja opony itp itd. jezeli ktos zagraza zyciu innych to jestem za takimi metodami . drugi link to po porstu jakas farsa O_O

a ja od drogowki wole sie 3mac jak najdalej ;)

Wojtek88 - Czw Cze 25, 2009 10:48

Widziałem ten film kilka dni temu :shock: