Zobacz temat - Czy oni maja talent?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Czy oni maja talent?

MaReK - Czw Cze 25, 2009 09:03
Temat postu: Czy oni maja talent?
Nie wiem czy to jest na prawde, czy nie, ale to u naszych sasiadow wiec kto wie.
http://www.sadistic.pl/mam-talent-vt16214.htm

Pozdrawiam,

Dam-Kam - Czw Cze 25, 2009 09:10

gdyby nie spokój i opanowanie dźwiękowca na końcu to faktycznie można pomyśleć że prawdziwe :lol: na innych stronach ludziska podawali linki do pełnych wersji ale te "pełne" wersje i tak kończyły się w tym momencie :???:
w każdym razie mina jury bezcenna :mrgreen:

Raptile - Czw Cze 25, 2009 09:32

LOL :szok: :boisie:
zetes - Czw Cze 25, 2009 10:32

wow :shock: to tylko faktycznie u sasiadow mozliwe
Adrian355 - Czw Cze 25, 2009 17:18

padłem :D
Azazel85 - Pią Cze 26, 2009 00:30

A czy Ona ma talent.... ?? :)

:arrow: KLIK
:shock:

Ja jestem rozłożony ;)
O ile postacie typu Paul Potts czy Susan Boyle, poza bez wątpienia talentem który miały, najbardziej w nich podobało mi się jak zamknęli buzie wszystkim tym którzy na dzień dobry ich wyśmiali za to jak wyglądają - o tyle tutaj zatkała mnie ilość tych obrazów przez te 9 minut, ich szczegółowość...

Zukowaty - Pią Cze 26, 2009 02:19

Widziałem już z tymi łucznikami...mocne.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2009 02:21 ]
Azazel85 napisał/a:
A czy Ona ma talent.... ?? :)

:arrow: KLIK
:shock:

Talent na pewno ma bo jak tak nie narysuje i 90% z Nas pewnie też nie ale chyba nie o takie umiejętności w tym programie chodzi.

MaReK - Pią Cze 26, 2009 07:39

Zukowaty napisał/a:
ale chyba nie o takie umiejętności w tym programie chodzi

No to o jakie ;D ?

Azazel85 - Pią Cze 26, 2009 17:58

Zukowaty napisał/a:
ale chyba nie o takie umiejętności w tym programie chodzi.

właśnie mi się najbardziej takie umiejętności podobają - które ktoś ma, które opierają się głównie na wrodzonym talencie, a nie wieloletniej pracy.
Podejrzewam że malowanie na piasku nie jest codziennym zajęciem w/w dziewczyny.
Czy pozostałe osoby wymienione - to normalni ludzie, z normalnymi "zawodami" itd, nie ćwiczący zawodowo, nie trenujący profesjonalnie...a mimo to efekt ich pokazu właśnie taki jest;) I dla takich głównie ludzi jest/powinien być ten program :)
Ale to moja opinia tylko of course ;)

witgut - Pią Cze 26, 2009 19:37

Jeśli łucznik będzie dalej trenować z podobnymi sukcesami to już niedługo może być naprawdę sławny :mrgreen:
siemion_ - Pią Cze 26, 2009 22:49

hmm, robin hood w rajtuzach
Adrian355 - Sob Cze 27, 2009 10:36

Że tak zapytam, co to jest jakiś piasek czy co ?? Po czym ta pani rysuje :) ??
Zukowaty - Nie Cze 28, 2009 12:48

Cytat:
No to o jakie ;D ?

NIe chodzi mi że dziewczyna nie jest utalentowana ale o to że malować to jak przysiąde i ja się mogę nauczyć.

http://www.youtube.com/wa...Uk&feature=fvst Ta kobieta jak dla mnie już jest na miejscu w tym programie. Nie nauczysz zamkniętego w sobie szaraka poczucia humoru i takiego...nie wiem jak to nazwać...luzackiego podejścia do siebie...

Adrian355 - Nie Cze 28, 2009 13:06

Mały OT jeśli mogę....

Zukowaty weź zmień ten podpis pod postami o Muminkach bo mi kurde dzieciństwo niszczysz :)

Dam-Kam - Nie Cze 28, 2009 13:19

Zukowaty napisał/a:
Nie nauczysz zamkniętego w sobie szaraka poczucia humoru i takiego...nie wiem jak to nazwać...luzackiego podejścia do siebie...
oj, święte słowa !! 2 lata się męczyłem w Krk z człowiekiem który nie wiedziął co to dystans do siebie :/ stanowczo potwierdzam, ludzi bez dystansu do siebie nigdy ich tego nie nauczysz...
Zukowaty - Nie Cze 28, 2009 13:27

Adrian355 napisał/a:
Zukowaty weź zmień ten podpis pod postami o Muminkach bo mi kurde dzieciństwo niszczysz :)

:hahaha:

Nie będę zmieniał bo zaraz Dam-Kam albo Rowan napadną na mnie że znowu zmieniam awatary lub podpisy :P

magneto - Nie Cze 28, 2009 15:49

on ma talent :lol:
http://video.google.com/v...570980811721202

Zukowaty - Nie Cze 28, 2009 15:51

Widziałem :) On ma nie równo pod sufitem a nie talent :D Koleś pozytywnie zakręcony.