Zobacz temat - [R416Si 97']Wskazówka poziomu paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416Si 97']Wskazówka poziomu paliwa

shilus82 - Wto Sty 05, 2010 09:18
Temat postu: [R416Si 97']Wskazówka poziomu paliwa
Siema ludzie
Wiecie czy jest możliwość dokladniejszego ustawienia wskazań strzalki paliwa?zorientowalem sie,ze mi zaniża poziom o jakies...10 litrów!!!Wskazówka byla jakies 4-5 mm nad kreska,pojechalem na stacje i jakie bylo moje zdziwienie jak mi do zbiornika wlazlo 35 litrów raptem.Jeszcze jedno,czy po drugim odbiciu tez wam paliwo sie wylewa?mi juz tak 2 razy chlusneło,a poprzednim roverku 214 tego niet.

Vesper416 - Wto Sty 05, 2010 09:27

wskaźnik paliwa w Roverku to jest magiczny patent którego po prostu musisz sie nauczyć czytać. Twój przypadek nie jest od osobniony każdy użytkownik tak ma!!!
elrafal - Wto Sty 05, 2010 09:57

hehe to normalne sam nie mogłem się do tego przyzwyczaić ja po prostu robię tak że za każdym razem zeruje licznik po zatankowaniu a czasami jak zapomnę to jak tylko zaświeci się rezerwa jadę na stacje chociaż nie wiem jak z ta rezerwa nigdy nie zabrakło mi paliwa ale u mnie lampka rezerwy zachowuje się dziwnie stanę w miejscu świeci się, przygasa itd jadę nie świeci się, zwalniam powolutku to się zapala dlatego jak tylko zobaczę że się zapala jadę na stacje nie chce ryzykować. A co do wskaźnika paliwa to uwielbiam mojego roverka w każdym aucie jak przyspieszasz szybko itd paliwo ubywa a u mnie cud wskazówka się podnosi jak go mocniej pocisnę :) :lol: