Zobacz temat - [R400 hatchback] jak zdjąć zaślepki halogenów?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400 hatchback] jak zdjąć zaślepki halogenów?

damiansz - Sob Lut 06, 2010 22:22
Temat postu: [R400 hatchback] jak zdjąć zaślepki halogenów?
hey.. tak jak w temacie.. jak zdjąć zaślepki halogenów? czy one są na wcisk? nie chcę połamać czegoś w zderzaku albo samych zaślepek, bo wiadomo że nie są tanie :-)
zapal - Sob Lut 06, 2010 22:38

tak podciagasz i ma wyjsc:) na takie zastrzaski sa. w 200 tak jest czyli u ciebie napewno tez :)
greg-si - Sob Lut 06, 2010 22:47

damiansz, jak chcesz to w poniedziałek zobaczę jak one wyglądają od wewnętrznej strony

wyjmowałem je u siebie ale za Chiny nie pamiętam jak...

damiansz - Sob Lut 06, 2010 22:52

byłbym wdzięczny.. mam komplet halogenów i chciałem zamontować, ale oprócz dużego mrozu dzisiaj, zatrzymały mnie te zaślepki..
greg-si - Nie Lut 07, 2010 10:12

jak montowałem halogeny to zdjąłem cały zderzak bo musiałem instalacje poprowadzić ;)
jakbym jutro do 20 nie odezwał się to wyślij mi PW (skleroza nie boli ale...)

des - Nie Lut 07, 2010 19:02

Z tego co się kiedyś tym bawiłem to trzeba pociągnąć do siebie. To jest chyba na dwóch zaczepach i powinno wyskoczyć. Ja wsadziłem palce w dziurę i sprawdzałem w którym miejscu bardziej odchodzi od zderzaka i tam szarpnąłem ale z wyczuciem.
TomC - Nie Lut 07, 2010 20:32

Wsadzasz palucha w otwór i ciągniesz. Ciągniesz bardziej dołem niż górą. Opisałem to jasno??
damiansz - Sob Lut 27, 2010 20:22

Myślę że dość jasno ;-) jutro się zabieram za to i dam znać :)

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 20:22 ]
noo. halogenki na miejscu!
a co do zaslepek to trzeba delikatnie podważyć płaskim śrubokrętem od dołu, w połowie długości zaślepki.. i wychodzi bez żadnego problemu.. ale to tak dla potomności.. ;-)

myślę że temat zamknięty :-)