Zobacz temat - Program do stron www i serwer
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Program do stron www i serwer

Pawkaz - Pią Gru 03, 2010 23:15
Temat postu: Program do stron www i serwer
Witam.Na poczatku nowego roku musze stworzyc najprostsza strone www na ktorej bedzie cennik uslug, jakies logo, kontakt i nic wiecej.Zupelnie sie na tym nie znam.Jaki polecacie program do stworzenia www i gdzie ja pozniej umiescic ?
MaReK - Pią Gru 03, 2010 23:26

O kurczę :)
Może front page, albo pajączek (autorstwa założyciela serwisu ROVERki.pl) ;D ?

Jak już ją będziesz miał, to możesz ją umieścić na dowolnym serwisie hostingowym.
Home.pl, Nazwa.pl itp.

Myślę, że na allegro znajdziesz jakiś tani hosting już od 10 zł / miesiąc.

Pozdrawiam,

faecd - Sob Gru 04, 2010 01:25

a ja wiem, ze teraz bedzie promocja i na home.pl mozna kupic konto wartosci 300zl na rok za 30 zl na rok :P
mcteusz - Sob Gru 04, 2010 08:59

MaReK napisał/a:
Może front page, albo pajączek

MaReKu (celowe upamiętniające okaleczenie), a jak wygląda później strona zrobiona w ten sposób na różnych przeglądarkach- nie rozjeżdża się?
MaReK napisał/a:
pajączek (autorstwa założyciela serwisu ROVERki.pl) ;D

Tzn. czyjego autorstwa?
BTW, weszła teraz do Polski forma hostingowa 1&1 i do końca grudnia mają promocję: na dwa lata domena i hosting za free, ale nie biorę za to odpowiedzialności bo mają trochę niebezpieczne zapisy w regulaminie i nie wiadomo czy po dwóch latach nie zechcą czesać ludzi pod pretekstem dziwnych zapisów w regulaminie... Każdy musi sam zdecydować- polecam dokładnie poczytać 14 rozdział regulaminu.

MaReK - Nie Gru 05, 2010 00:41

mcteusz napisał/a:
MaReKu (celowe upamiętniające okaleczenie), a jak wygląda później strona zrobiona w ten sposób na różnych przeglądarkach- nie rozjeżdża się?

Nie wiem, nie korzystam z takich narzędzi ;)
Prosta strona typu wizytówka, chyba nie powinna sprawiać problemów.