Zobacz temat - [All] Warsztaty, sklepy - Lubuskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [All] Warsztaty, sklepy - Lubuskie

skorsky - Sob Lut 05, 2011 13:03
Temat postu: [All] Warsztaty, sklepy - Lubuskie
P Oszukiwany Mechanik który zajął by sie moim rowerkiem...

prosze o jakąś pomoc

mimo66 - Wto Lut 08, 2011 10:35

Tuż za giełdą po prawej stronie jakieś 50 m jest warsztat specjalizujący się w BMW, nie słyszałem złych opinii na ich temat.

Jeden z użytkowników forum z Gorzowa robił bardzo poważny remont w swoim Rover-ku w dawnej JW na ul. Mysliborskiej (garaże i magazyny), tuż za RTV EURO AGD jest dawny wjazd do JW i na nim są reklamy poszukaj warsztatu(serwisu) naprawiającego japończyki.
To chyba tyle.

oSA - Sro Mar 23, 2011 11:20
Temat postu: [R75] Mechanik, elektryk w Zielonej Górze lub w woj.Lubuskim
Witam,

poszukuje dobrego mechanika i elektryka w Zielonej Górze ewentualnie w woj. lubuskim.

Mam parę rzeczy do zrobienia, a nie chcę oddawać auta w nieznane ręce...

Na obecną chwilę chcę dać auto do mechanika na Lechitowie. Ponoć wie co i jak :)

Za wszelką pomoc dziękuje z góry.

Piotrass - Sob Mar 26, 2011 10:16

Mam zaufanego mechanika który naprawia R75 w Lubsku. Warsztat z prawdziwego zdarzenia, słowny, jestem bardzo zadowolony. :) Jak jesteś zainteresowany mogę podesłać jego nr na PW.
saikwon - Sob Lis 19, 2011 10:37

Mam w swoim R75 (1.8 120KM) probelm z przegrzewającym się silnikiem no i niestety wymagana będzie interwencja mechanika. Czy jest ktoś w Zielonej Górze kogo polecilibyście?
xROnx - Pią Mar 29, 2013 23:13

Ja polecam:
Auto-Serwis Wojciech Lebioda
ul. Traugutta 10
Zielona Góra
diagnostyka, naprawa

Marka Rover/MG/Land Rover nie jest im obca.

Ja się u nich "serwisuję" i złego słowa nie powiem. Raz pojechałem gdzieś indziej to... eh szkoda gadać. Musiałem sam wszystko poprawiać. :/

marek55 - Wto Wrz 08, 2015 17:55

Piotrass, Możesz mi dac namiary na mechanika .Mieszkam w okolicy Torzymia i mam chyba HDF ale szukam dobrego no i nie drogiego mechanika w Zielonej lub okolicy
pozdrawiam Marek