Zobacz temat - British Cars Owners Meeting 2013 - Frenstat Czechy - 25 maja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - British Cars Owners Meeting 2013 - Frenstat Czechy - 25 maja

emes - Nie Kwi 14, 2013 20:37
Temat postu: British Cars Owners Meeting 2013 - Frenstat Czechy - 25 maja
Kolejna edycja zlotu klubu z Czech i Słowacji, jak do tej pory pewnie w okolicach Olomouc. Na forum klubowym nie ma jeszcze dedykowanego tematu, ale podana jest juz data - 8 czerwca.

Z uwagi na zmianę terminu zlotu w Olomouc na pokrywający się z naszym zlotem, zmieniamy plany i planujemy wyjazd na British Cars Owners Meeting we Frenstat w Czechach - 25 maja. Zlot będzie kilkudniowy - listę chętnych i szczegóły ustalamy w tym temacie :)

Jak tylko pojawią się szczegóły na forum klubu z Czech i Słowacji, skopiuję do tego tematu :)


Czy ktoś byłby zainteresowany wycieczką do Czech w nowe miejsce i w podanym terminie?

Remigiusz - Nie Kwi 14, 2013 20:52

Ja bym się wybrał jak okolice Olmütza bo daleko nie ma akurat 220km :wink: W sumie tydzień później Polski zlot będzie :wink:

Tylko ze ja ani Czechow ani Słowaków nie potrafię zrozumieć :-|

emes - Nie Kwi 14, 2013 21:41

Mi też się wydawało rok temu, że nie da się z nimi porozumiewać :) Wyprowadzili mnie z błedu. Wszystkiego nie rozumiałem, ale wspólnymi siłami byliśmy się w stanie komunikować :)
Raptile - Wto Kwi 30, 2013 17:20

up
maniaq - Wto Kwi 30, 2013 23:49

Ja odpadam, a szkoda, bo fajne zloty maja :D
camaro17 - Sro Maj 01, 2013 12:31

Ja się pisze na chwile obecna i raczej mi się nic nie pozmienia
Tomek001 - Sob Maj 04, 2013 17:01

A udałoby się znaleźć dla mnie miejsce w jakimś aucie lecącym przez Częstochowę? Np. z Warszawy czy coś po drodze :) Bo eFem na 17stkach to by była katorga chyba ;P
camaro17 - Sob Maj 04, 2013 19:40

Tomek001, nie ma znaczenia że na 17 ;)
tommyyogi - Sob Maj 04, 2013 22:04

Wstępnie chętny :) Jak będziemy jechać przez Międzylesie to babcie odwiedzę :)
emes - Sob Maj 04, 2013 22:19

Będziemy jechali, jedziemy przez Boboszów.
kzrr - Nie Maj 05, 2013 12:04

emes, będzie u Ciebie miejsce w bagażniku :D ?
emes - Nie Maj 05, 2013 12:07

W bagażniku będzie. A o co chodzi? :)
kzrr - Nie Maj 05, 2013 12:51

To się zabiorę z Tobą do bagażnika ;) Jak nie będę musiał na uczelnie jechać :/
emes - Nie Maj 05, 2013 15:54

W takim razie poniżej lista wybierających się do Olomouca:

1. emes
2. Remigiusz - to jak ostatecznie?
3. camaro17
4. Tomek001 - droga dobra, wytrzymasz na 17. Dla pocieszenia dodam, że ja jadę na 18 :)
5. tommyyogi - pamiętaj, żeby uprzedzić babcię, że będzie kilka osób więcej :) Chyba, że Ty odwiedzasz babcię, a my w tym czasie Orlen :)
6. kzrr - koniecznie chce jechać w bagażniku

Na zachętę dla tych, którzy się zastanawiają, podaję linki do filmów z Jicina i naszej wyprawy na zlot do Czech w 2008 :) Pewnie tyle samochodów nie będzie, ale atmosfera może być równie ciekawa :)

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=eYj3vh5WlTQ

Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=xTDgkf1aSK4

tommyyogi - Nie Maj 05, 2013 16:04

Emes , Międzylesie to fajne miasteczko wiec na orlena nie trzeba wjeżdżać. Pozatym znam właścicielkę kantora więc waluta będzie w dobrej cenie;)

Zobaczymy ile nas w tym roku będzie.

kasjopea - Nie Maj 05, 2013 17:24

emes, koniecznie rób zdjęcia pod kontem relacji :) .
emes - Nie Maj 05, 2013 17:37

Będę robił :)
Relację też napiszę :ok:

Tomek001 - Pon Maj 06, 2013 03:46

No zobaczymy, póki co opon nie ma, więc nie wiem jak się będzie jechało :P I trzeba wydech ogarnąć, bo na przelocie jest dramat od 100 km/h ;)
sobierw - Pon Maj 06, 2013 07:38

podeślijcie linka do czeskiego zaproszenia na ten zlot - proszę.
Czy są jakieś wpisowe u nich i na jak wcześniej trzeba robić zapisy??

ja bym pojechał szczególnie że lubię Czechów :)

walkie - Pon Maj 06, 2013 08:49

A wycieczka jednodniowa czy dwudniowa będzie?
Ja bym chętnie pojechała, da radę z kimś jako pasażer? :)

sobierw - Pon Maj 06, 2013 09:02

gdybym jechał z Konina to przez Wrocław i na 2 dni :) i jeżeli żony nie namówię to mogę zabrać Ciebie "Walkie"
walkie - Pon Maj 06, 2013 09:04

hm, hm, hm fajnie, a nocleg gdzie planujesz? Wro czy Czechy?
Remigiusz - Pon Maj 06, 2013 12:17

Pytanie takie u nich ten zlot trwa jeden dzień czy jakoś dłużej ? :wink:

[ Dodano: Pon Maj 06, 2013 12:17 ]
1. emes
2. Remigiusz - Jestem na TAK :mrgreen:
3. camaro17
4. Tomek001 - droga dobra, wytrzymasz na 17. Dla pocieszenia dodam, że ja jadę na 18 :)
5. tommyyogi - pamiętaj, żeby uprzedzić babcię, że będzie kilka osób więcej :) Chyba, że Ty odwiedzasz babcię, a my w tym czasie Orlen :)
6. kzrr - koniecznie chce jechać w bagażniku

walkie - Pon Maj 06, 2013 12:21

Remigiusz, ten w 2008 był jednodniowy
sobierw - Pon Maj 06, 2013 18:43

Czy ktoś zna koszty zlotu roverkowego u braci Czechów? oraz długość ów zlociku??
Tomek001 - Pon Maj 06, 2013 19:18

Szukam i nie mogę znaleźć info.

PS. Tylko nie kupujcie olomouckiego sera! :D Lodówka ma problem jeszcze miesiąc po spożyciu żeby nadawała się do przechowywania czegokolwiek ;)

Remigiusz - Pon Maj 06, 2013 19:49

Tomek001, To znaczy się ze ser był dobry :P Takie sery to się trzyma pod szklanym dzwonem :wink:

Długość jak walki napisała chyba jeden dzień i koszty chyba żadne (jakieś posiłki i zwiedzanie chyba czegoś tam było zawsze) :razz:

[ Dodano: Pon Maj 06, 2013 19:49 ]
Skąd w ogolę to info jest :?:

emes - Pon Maj 06, 2013 22:28

Zlot jest w tym roku 1 dniowy. W ubiegłym roku był 2 dniowy. Organizatorzy zadbali o rezerwację noclegów. W tym roku może być podobnie, o ile organizatorzy przedłużą zlot - co może się zdarzyć.

Koszty - jedynie bilety za parking, muzeum, inne atrakcje, gdzie jest płatny wstęp. Nie ma kosztów związanych z samym uczestnictwem. Oczywiście, jak trzeba, dojdą jeszcze koszty noclegów.

Taka dodatkowa informacja - u nich sprawa zlotów wygląda nieco inaczej. Jest kalendarz na konkretny sezon, mają w nim serię regularnych imprez z datami podanymi jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Coś w rodzaju jak u nas zlot letni i Zator. U nas to 2 regularne imprezy, u nich jest dużo więcej.

Co do zlotu w tym roku w Olomouc - sprawdziłem dzisiaj na ich forum i zmienili termin na 15 czerwca - pokrywa się z naszym zlotem. Zapytam, czy jest szansa, że termin się zmieni po raz kolejny, może jednak uda się odwiedzić kolegów :)

Temat dedykowany z kalendarzem zlotów w Czechach i na Słowacji: http://www.roverclub.cz/b....php?f=3&t=7088

Właśnie z tego tematu mam informację o zlocie :) A ponieważ w ubiegłym roku nasz klub był tam reprezentowany, spodobało nam się jak nas przyjęli i w ogóle atmosfera była fajna, stąd w tym roku pomysł na wyjazd po raz kolejny do Czech :)

Bliżej terminu każdego zlotu, pojawia się dedykowany temat, w którym podane są wszelkie informacje na temat długości trwania, sposobów zapisów, rezerwacji, atrakcji, kosztów i pozostałych informacji.

Remigiusz - Pon Maj 06, 2013 22:59

emes, Trzeba sie logowac, to trochę lipa jak termin przesunięty jest :(
emes - Pon Maj 06, 2013 23:13

Zgadzam się, lipa :(

Ale jest alternatywa: British Cars Owners Meeting 2013 w Frenstat. Zlot jest planowany na kilka dni, zaczyna się 25 maja :) Patrząc z punktu widzenia nazwy zlotu, pewnie będzie sporo większy niż ten w Olomouc :)

Po zmianie terminu Olomoucky tvaruzek, zaczynam się zastanawiać nad wyjazdem do Frenstat :) Byliby chętni? :)

walkie - Pon Maj 06, 2013 23:17

a gdzie ten Frenstat? jakie dokładne info?
emes - Pon Maj 06, 2013 23:24

Dokładnych informacji jeszcze nie ma na forum - tak jak wspomniałem, u nich to nieco inaczej funkcjonuje. Z góry wiadomo, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, kiedy dokładnie jest jaki zlot i gdzie. Więc sama reszta pojawia się dosyć krótko przed samym zlotem - jakieś 1-2 tygodni wcześniej pojawia się temat na forum ze szczegółami.

Miejsce zlotu: http://maps.google.com/ma...9Bm,+Czechy&z=8

Tomek001 - Pon Maj 06, 2013 23:31

walkie napisał/a:
a gdzie ten Frenstat? jakie dokładne info?


Bliżej niż do Olomouca :) Jeździłem kiedyś tam w okolice do Bartoszowic towar wozić do firmy.

Fajna droga bardzo, ale jeden mankament. Trzeba by kupić winietkę i policja upierdliwa po drodze za granicą się trafia. Lepiej mieć wszystkie bajery typu apteczka, gaśnica i co tam jeszcze. Jak coś to nadal jestem chętny, ale jak mówię jako plecaczek. Ofkors nie "na gapę".

sobierw - Wto Maj 07, 2013 06:16

:) Tomek001 ma rację co do wyposażenia - uwaga koniecznie w aucie mieć komplet żarówek (sprawdzają to) i kamizelka odblaskowa przynajmniej jedna i to pod ręką a nie w bagażniku.

Winiety są 7 i 10 dni za 10 dni płaciłem 307 koron więc to nie duży koszt ale jest niezbędna.

Można jechać bocznymi dorogami do Olomouc-a i nie ma problemu z winietą a na obszaże miasta autostrada (droga szybkiego ruchu) jest wyłączona z opłaty winietowej.

Jeżdzę przez Olomouc 2 - 3 razy w roku więc może nie wszystko ale co nie co wiem :|

camaro17 - Wto Maj 07, 2013 19:30

emes, ja nadal jestem chętny na wyjazd , nawet po zmianie miejsca i terminu :)
soviet100 - Wto Maj 07, 2013 21:02

Ja mogę bez problemu jechać tu i tu bo z BB mam blisko . Pytanie tylko czy ktoś z Was pojedzie ?
emes - Wto Maj 07, 2013 22:41

Z uwagi na to, że pierwotny plan uległ zmianie - zmieniłem tytuł tematu, dodając też informację dlaczego w pierwszym poście.

Zmieniamy plan :)

Zlot, na który możemy się wybrać to British Cars Owners Meeting 2013 - to już 17 edycja tego zlotu w Czechach i na Słowacji.

Miejsce zlotu: Frenstat, Czechy.

Zlot zaczyna się 25 maja.

Szczegółów, takich jak program, koszty noclegów, wyżywienie i atrakcje jeszcze nie ma. Jak tylko pojawią się na forum, przekleję :)

Prawdopodobne miejsce noclegów: http://www.autokemp-frenstat.cz

Zdjęcia z British Cars Owners Meeting 2012: http://cvrko1.rajce.idnes.cz/BCOM.

Lista chętnych na wyjazd do Frenstat:
1. emes
2. camaro17
3. soviet100
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę :)

lanou - Sro Maj 08, 2013 01:38

Jakie są atrakcje takiego zlotu? Zastanawiam się czy się nie wybrać, tyle że nie wiem co można tam robić, poza oczywiście spotkaniem forowiczów Roverków.
soviet100 - Sro Maj 08, 2013 07:06

Będzie ktoś jechał przez BB żebym mógł dołączyć ?
emes - Sro Maj 08, 2013 19:12

Chcesz się z kimś zabrać czy dołączyć do kolumny? :)
soviet100 - Sro Maj 08, 2013 20:25

Dołączyć swoim flagowym modelem czyli galeonem największym I (hi hi )
emes - Sro Maj 08, 2013 22:22

Na pewno będziemy spotykali się gdzieś po drodze, może w okolicach granicy i dalej do Czech pojedziemy w kolumnie. Bliżej terminu obgadamy, co i jak.

Zapytałem na ich forum, czy założą jakiś osobny temat i czy będą jakieś szczegóły. Zobaczymy, co odpiszą :)

MaReK - Pon Maj 13, 2013 10:07

Emes, co odpisali?
emes - Pon Maj 13, 2013 23:06

Pojawiły się szczegóły.

Link do informacji, wymaga logowania

Zlot w Frenstat będzie 2-dniowy. Noclegi i wyżywienie zapewniamy sobie we własnym zakresie - poprzez rezerwację we wskazanym miejscu - do wyboru kemping, hostel i hotele.

W sobotę organizowany jest rajd. Impreza podobna jak u nas - niestety na forum nie ma wiele szczegółów co do samej formy rajdu. Organizatorzy zapewniają jedynie, że będziemy potrzebowali dobrego pilota, mapy, a nawigacja w niczym nie pomoże :)
Udział w rajdzie wymaga rejestracji na miejscu zlotu najpóźniej w sobotę do 9:30. Rajd rozpoczyna się o 10:00. Planowane zakończenie rajdu około 17:00.
Później integracja :)

Tyle udało mi się wyłapać z forum.

Poniżej podaję tłumaczenie informacji od organizatorów (Google Translator):

Cytat:
XVII. BRITISH CARS SPOTKANIE właściciela - Frenstat 2013

XVII BCOM spotkań dla całej brytyjskiej marki nadchodzi. Numery startowe są w druku dzisiaj, odwzorowane ośmiu godzinom i przygotowany do przerażających momentów, które mogą wystąpić, jeśli planują Państwo przyjazd po 9,00 h wtorek 25 maja 2013 w początku obozu w Frenstat.

Cała impreza jest dla właścicieli samochodów marki Austin, Morris, wszystkie rodzaje Mini, Rover, Jaguar, MG, Triumph, Lotus, Marcos, i inni. Przyjmowanie samochodów, wpis numerów jest możliwe w piątek wieczorem i sobotę rano od 8,00 h w obozie. W tym roku kontroli pojazdów pod kątem zgodności z uczciwości konkurencji.

Program - Pierwsze kroki w obozie około 9,30 i debaty, czy to działa na 10,00 startu Rajdu Frenstat.
Ten rok będzie bardzo ważna debata, bo po 13 rok nawigacji wg trasy rajdu dopasować do nowego formatu niepewny rajdu.
Kliknij w obozie, trasa prowadzi z powrotem do grzbietach Beskidów. Na pewno nie pożałujesz, jeśli masz ze sobą kompas, linijka, dobry nawigator, mapy również polecane. Nawigacja nie działa, przykro mi - azymut funkcje zazwyczaj nie. Również Wujek Google nie pomaga.
Frenštátská rajd odbywa się zgodnie z dokumentami, do normalnej pracy. Pobierz ostatni przed rozpoczęciem pasażera - dostać się tu w umowie forum.
Cel będzie obóz około 17h, po publikacji wyników oceny. Nagrody i puchary Jesteśmy gotowi, czekamy na Wasz udział.

KAM przyjazd: Rejestracja jest do 09,30 h sobota, 5.25 pole kempingowe w Frenstat - do parku wodnego można trafić bez najmniejszych problemów, obóz jest tuż obok.
Caravan Park Frenštát PR, Dolna 1807 744 01 Frenštát pod Lokalizacja GPS: 49 ° 33 '15 .64'' N, 18 ° 12 '14.91'' E Web: http://www.autokemp-frenstat.cz

Jeśli książka http://www.autokemp-frenstat.cz/rezervace kemping, weź ręcznik lub nawet kostium kąpielowy.
Kto przychodzi z małymi dziećmi, spakować mały ogrzewanie ich, kabiny ogrzewa tylko prądem nocy.

Proszą nas o rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej, otrzymasz email z potwierdzeniem powrotem. Dość domek jest już wprowadzone. Zgadzam się, lub tutaj na forum do dzielenia się 4 i 8-osobowe domki, czy jest on niepotrzebnie zapłacić w całości. Alternatywnie, wybierz namiot lub hotelu gdzieś w pobliżu, możliwość wystarczy. Więc nie wahaj się z zastrzeżeniem, uczestniczyć i http://www.namrdracing.com.

Tak więc przez 14 dni!



Wersja oryginalna:

Cytat:
XVII. BRITISH CARS OWNERS MEETING - Frenštát p. R. 2013

Sedmnáctý sraz BCOM pro všechny britské značky se blíží. Startovní čísla jsou v tisku, dnes jsme 8 hodin mapovali a připravovali Vám hrůzné okamžiky, které si můžete prožít, pokud se dostavíte po 9,00 h v sobotu 25.5.2013 na start do kempu ve Frenštátě.

Celý sraz je pro majitele vozů značek Austin, Morris, všech typů Mini, Rover, Jaguar, MG, Triumph, Lotus, Marcos a dalších. Přejímka vozů, vylepení čísel je možné v pátek večer a pak v sobotu ráno od 8,00h přímo v kempu. Letos bude přejímka vozů pro dodržení regulérnosti soutěže.

Program – začínáme v kempu v cca 9.30 rozpravou a pokud to klapne v 10.00 startem Frenštátské Rally.
Letos bude rozprava velmi důležitá, protože po 13. ročnících navigačních rally dle itineráře nasadíme nový formát orientační rally.
Start je v kempu, trasa povede opět na hřebeny Beskyd. Určitě neprohloupíte, pokud si přivezete buzolu, pravítko, dobrého navigátora, mapy rovněž doporučujeme. Navigace nepomůže je mi líto - funkce azimut obvykle nemají. Rovněž strejda google moc nepomůže.
Frenštátská rally se jede dle podkladů, za běžného provozu. Obstarejte si nejpozději před startem spolujezdce - si ho zde na fóru domluvte.
Cíl bude v kempu okolo 17h, vyhlášení po vyhodnocení výsledků. Ceny a poháry máme připraveny, tešíme se na Vaši účast.

KAM přijet: registrace je max. do 09,30 h v sobotu 25.5. v Autokempu ve Frenštátě - k Aquaparku lze trefit bez problémů, kemp je hned vedle.
Autokemp Frenštát p.R, Dolní 1807 744 01 Frenštát pod Radhoštěm Poloha GPS: 49°33' 15.64'' N, 18°12' 14.91'' E Web: http://www.autokemp-frenstat.cz

Pokud si rezervujete ubytování v kempu http://www.autokemp-frenstat.cz/rezervace , vezměte si ručníky a případně i plavky.
Kdo přijedete s malými dětmi, přibalte si malé topení sebou, sruby topí pouze noční proudem.

Žádají nás o rezervace přes jejich web, přijde Vám i potvrzení emailem zpět. Dost chatek je již zadaných. Dohodněte se případně ZDE na FÓRU na sdílení 4 a 8 lůžkových chatek, ať je zbytečně neplatíte celé. Případně zvolte stan nebo ubytování někde poblíž, možností je dost. S rezervacemi tedy neváhejte, účastní se i http://www.namrdracing.com .

Tak za 14 dní!



W związku z powyższym, proponuję wyjazd na 2 dni - nocleg na kempingu (w domku), ewentualnie hostel czy hotel - w zależności od preferencji :)

To kto jest ostatecznie zdecydowany na wyjazd do Czech?

Zapytałem też na forum klubu Mini - MKP - zobaczymy, czy od nich ktoś się wybiera. Można byłoby połączyć siły :) W ubiegłym roku mieli solidną reprezentację, może w tym roku też się wybiorą :)


Lista chętnych, jaką zebraliśmy do tej pory:
1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem?
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę :) Z noclegiem?

soviet100 - Wto Maj 14, 2013 18:38

O której w ogóle chcecie jechać przez BB ?
emes - Wto Maj 14, 2013 20:04

Jeżeli chodzi o ekipę z Wrocławia to nie będziemy jechali przez Bielsko-Biała. Wspomniałem juz wcześniej, że bedziemy się najpewniej spotykali na S1.
soviet100 - Wto Maj 14, 2013 20:27

Gdzie na S1?
emes - Wto Maj 14, 2013 20:56

Pewnie pomiędzy Gliwicami a granicą. Chyba, że planujesz jechać przez Cieszyn?
soviet100 - Wto Maj 14, 2013 21:37

Ja jadę przez Cieszyn S1 .
emes - Wto Maj 14, 2013 21:41

Dobra. Będziemy musieli w takim razie pomyśleć. A jak nie da rady to spotkamy się na miejscu.
Jordan87 - Wto Maj 14, 2013 21:51

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem?
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę Z noclegiem?
5. Jordan87 z noclegiem (kemping?) możliwe że zabiore dwie osoby ze sobą, ale to potwierdzę :)

Dzięki emes za cynk, ostatnio zabiegany nie mam nawet czasu zajrzeć na forum ;)

camaro17 - Wto Maj 14, 2013 22:00

Ja potwierdzam na chwile obecna swój wyjazd. Emes jutro się z tobą skontaktuje w sprawie noclegów .
sobierw - Wto Maj 14, 2013 22:13

ja będę mógł potwierdzić swój udział dopiero w weekend muszę przedyskutować to ze swoją połówką :|
co do noclegów też bym chciał powierzyć ten temat komuś z kolegów :) może Emes-owi ale dopiero w sobotę.

czy znane są koszty ów noclegu??

emes - Wto Maj 14, 2013 22:18

W takim razi mamy do tej pory 3 osoby z noclegiem. Jeżeli Jordan87 zabierze znajomych, to mamy 5 osób z noclegiem. Jak pozostali?

Cennik Autocamp Frenstat - tam polecają rezerwować noclegi: http://www.autokemp-frens...20dph%20pl1.pdf

W zależności od liczby zainteresowanych dobierzemy liczbę domków :)

Co do tego, kto robi rezerwację - dobierzemy się w grupy i zdecydujemy, kto co rezerwuje - poczekajmy na potwierdzenia od zainteresowanych wyjazdem :)

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę Z noclegiem?
5. Jordan87 z noclegiem (kemping?) możliwe że zabiore dwie osoby ze sobą, ale to potwierdzę

Tomek001 - Wto Maj 14, 2013 23:14

Niestety, nie pojadę... Szkoda przegapić taką imprezę, ale nie będę miał wtedy wolnego.

Wczoraj wróciłem właśnie z Austrii (jechałem przez Brno, Olomouc), później nową autostradą i nie mam dobrych wieści. Mimo, że cała autostrada jest właściwie niedokończona, ale bardzo dobrze przejezdna to w Mszanie przy tym problematycznym moście jest ok. 10km objazd. Znaki dobrze prowadzą, ale w godzinach szczytu (a tak jechałem...) korkuje się. Po godzinie 19 jak wracałem to już żadnego korka nie było i w sumie nawet autostrada pusta.

Uwaga! Niby pusto, a na poboczu stała Octavia Kombi i kogoś zgarnęli podejrzewam na video radar. Także trzeba się pilnować, bo droga zachęca do sprawdzenia vMax.

Jordan87 - Sro Maj 15, 2013 06:26

Fuc....

Jakos wczoraj zakodowałem sobie ze to w czerwcu, przez te pierwsze posty w temacie (olmouck). Na 25 już mam dwie sprawy umówione.

Pierwsza to odwożę z rana znajomych na lotnisko do Katowic, ale to praktycznie po drodze wiec mogę z Katowic uderzać na Czechy. Jak jeszcze druga przełożę to będzie git :)

emes - Sro Maj 15, 2013 12:20

Będziemy jechali w sobotę rano, więc pewnie na objeździe dużo nie stracimy.
Dobrze, że napisałeś, będziemy mieli na względzie :ok:

Na podstawie poniższej listy, zarezerwowałem za pośrednictwem strony domek 2-osobowy. Zobaczymy co odpiszą :)

Deklarujcie się jak najwcześniej, żeby starczyło dla nas miejsc :)

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem
3. soviet100, z noclegiem?
4. Jordan87 z noclegiem - do potwierdzenia

soviet100 - Sro Maj 15, 2013 21:06

Ja w sobotę kończę robotę koło 14
emes - Sro Maj 15, 2013 21:14

To mamy problem rozwiązany ze wspólnym dojazdem :)
Będziemy czekali na Ciebie z obiadem - pewnie zabierzemy jakiegoś grilla, napitkę, popitkę i innego rodzaju soki bezbarwne i kolorowe :)

Zostajesz na noc?

Dodatkowa informacja: domków 2-osobowych już nie ma.

soviet100 - Czw Maj 16, 2013 07:43

Mogę zostać na noc problemu nie widzę za bardzo . Mam nadzieję tylko że trafię .
Jordan87 - Pią Maj 17, 2013 19:20

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem
3. soviet100, z noclegiem
4. Jordan87 + dwie osoby z noclegiem :D Potwierdzone

soviet100 - Pią Maj 17, 2013 19:56

Zabieracie jakieś kobity czy tylko męski wypad . Ja myślę że koło 17 max będę na miejscu a Wy ? w ogóle jakieś numery na privete żeby można było się dodzwonić jak się zgubię czy coś .
emes - Pią Maj 17, 2013 20:44

Jordan87, rób rezerwację. Poniżej instrukcja rezerwacji.


1. Wchodzisz na stronę: http://www.autokemp-frens...-zakwaterowania

2. Wypełniasz formularz - ważne jest, żeby podać prawidłowego maila

3. W ostatnim polu formularza wpisujesz "1 chatka 4-osobowa". Nie ma już domków 2-osobowych

4. Wysyłasz formularz

5. Na maila dostaniesz potwierdzenie wysłania rezerwacji:

Cytat:
"Vaše objednávka byla úspěšně odeslána. Děkujeme za objednávku, budeme se jí zabývat ihned, jakmile to bude možné."


To nie jest potwierdzenie rezerwacji, to tylko potwierdzenie otrzymania zgłoszenia

6. Po kilku godzinach powinni do Ciebie odpisać z recepcji. Powinno przyjść coś takiego

Cytat:
Dobrý den,

děkujeme za Vaši objednávku, kterou tímto potvrzujeme.

V termínu od 25.5. do 26.5.2013 Vám rezervujeme jednu 4-lůžkovou chatku. Platba proběhne v den příjezdu v hotovosti nebo kartou.

V případě změny nás, prosím, ihned informujte emailem. V den příjezdu se hradí rekreační poplatek 10Kč/osobu/noc a případně poplatek za parkování osobního vozidla 50Kč/noc.

Upozorňujeme, že v den příjezdu se můžete ubytovat po 12:00, v den odjezdu musí být chatka uvolněna a předána recepční nejpozději do 10:00.

Potvrďte, prosím, obratem přijetí tohoto rezervačního emailu. Jestliže tak neučiníte do 5 pracovních dní, bude rezervace zrušena a nabídnuta dalším případným zájemcům.

Děkujeme za pochopení.


Na tego maila trzeba odpisać, żeby potwierdzić rezerwację. Odpisz coś takiego:

Cytat:
Dobry den,

Rad bych potvirdit rezervace.
Dekuji


7. Rezerwacja zrobiona


soviet100, ja i camaro17 robimy męski wyjazd. Nie wiem, co tam planuje Jordan87 i kogo zabiera :)
Wyjeżdżamy rano, będziemy wcześniej od Ciebie. W razie czego, dzwoń do nas.
Numer telefonu do mnie: 727 06 2856

soviet100 - Pią Maj 17, 2013 21:14

Generalnie na GPS ustawić sobie frestat i tam dojadę i co dalej ? Winetę muszę kupić jak jadę od cieszyna ? Ile kosztuje wineta ? ile mam kasy zabrać na ten domek itp ? ( paliwo nie trzeba zatankuje w PL ) chodzi mi o korony ile ?
Jordan87 - Pią Maj 17, 2013 22:18

Ja domek mam brać dla siebie i znajomych tylko?
emes - Pią Maj 17, 2013 22:36

soviet100, tutaj masz dokładny adres: http://www.autokemp-frenstat.cz/pl/kontakt

Orientacyjne koszty:
- nie więcej niż 110,00 PLN za nocleg za osobę - w zależności od liczby osób w domku. Domek 4-osobowy kosztuje około 220,00 PLN za dobę
- parking - około 8,00 PLN za 1 samochód na dobę
- winieta - około 50,00 PLN

Winieta to kwestia indywidualna - pytanie, czy potrzebujesz od Cieszyna - i tak i nie :) Jeżeli pojedziesz drogami lokalnymi - nie potrzebujesz. Ale tutaj decyzję zostawiam już Tobie :)


Jordan87, to nie ma znaczenia, bo i tak musisz wykupić 4-osobowy i niezależnie od liczby osób trzeba zapłacić za cały. Ja już 1 zarezerwowałem. A kolegę soviet100 upakujemy w 1 z domków :)

Jordan87 - Pią Maj 17, 2013 22:40

Chyba się źle popatrzyłeś na cennik. Jedziemy poza sezonem czyli 930koron za domek 4osobowy, czyli jakieś 150zł :)
emes - Pią Maj 17, 2013 22:42

Masz rację. W takim razie już poprawiam :)

Orientacyjne koszty:
- nie więcej niż 80,00 PLN za nocleg za osobę - w zależności od liczby osób w domku. Domek 4-osobowy kosztuje około 160,00 PLN za dobę - w kosztach wliczyłem już opłatę miejscową - u nas nazywaną klimatyczną
- parking - około 8,00 PLN za 1 samochód na dobę
- winieta - około 50,00 PLN

soviet100 - Sob Maj 18, 2013 06:46

Widzę że większość trasy mojej jest autostradą i tak więc sobie kupię . Macie może ulicę albo coś takiego gdzie się spotykamy? na gps bym sobie wbił . Kiedy to wogóle jest bo zapomniałem ?
emes - Sob Maj 18, 2013 10:13

soviet100, podałem Ci linka, pod którym znajdziesz wszystkie informacje, w tym adres i koordynaty GPS: http://www.autokemp-frenstat.cz/pl/kontakt

Zlot jest 25 maja i wtedy też jedziemy do Czech - w razie czego, jakbyś zapomniał - masz tą informację w tytule tematu oraz w pierwszym poście :)

Zadam jeszcze prowokacyjne pytanie - czy nikt ze Śląska czy Małopolski do nas nie dołączy? :) Jest sporo osób w tych rejonach, a praktycznie żadne zainteresowanie wyjazdem :)

soviet100 - Sob Maj 18, 2013 14:07

E to ja się zjawię na pewno .
emes - Sob Maj 18, 2013 22:02

Jordan87, udało Ci się zrobić rezerwację?

soviet100, chyba nie ma innej opcji, co? :) W końcu jesteś na liście :) Ale honoru sam nie obronisz :)

Ponawiam pytanie, czy nikt więcej z blisko położonych rejonów nie dołączy do nas?

Jordan87 - Sob Maj 18, 2013 22:08

Tak, rezerwacja jest.
Znajomych odwozić na lotnisko już nie muszę więc wyjedziemy raczej razem :)

I chyba będzie nas nie trójka a czwórka, akurat do kompletu w domku ;)

emes - Sob Maj 18, 2013 22:10

Jordan87, a mam to rozumieć tak, że zamiast 2 osób zabierasz 3? Czy ktoś jeszcze się zdecydował jechać samochodem i jedziemy na 4 samochody?
Jordan87 - Sob Maj 18, 2013 22:11

U mnie będzie czwórka w aucie.
emes - Sob Maj 18, 2013 22:21

W takim razie możemy powoli ustalać szczegóły wyjazdu :)

O której pasuje Wam wyjechać z Wrocławia? Jeżeli chcemy jechać w rajdzie, trzeba byłoby wyjechać 5:30-6:00. Jeżeli nie, możemy wyjechać później, zrobimy sobie małą wycieczkę na własną rękę, a po powrocie na kemping jakiś grill, zanim zjadą się pozostali.
Jeżeli chodzi o mnie - na rajdzie specjalnie mi nie zależy, szczególnie, że materiały będą po Czesku, poza tym mamy kawałek do przejechania, więc z uwagi na luźną wieczorną integrację, nie specjalnie chcę wyjeżdżać przed 6:00 :)

Ponieważ jedziemy z różnych miejsc właściwie, proponuję się spotkać tradycyjnie przy Norauto lub na Orlenie tuż przy autostradzie, na zjeździe w kierunku Katowic. Jakieś inne propozycje?

Jordan87 - Sob Maj 18, 2013 22:23

Zadaj im na forum pytanie na ile skomplikowane są instrukcje, czy damy rady, albo czy mogli by dokonać tłumaczenia może na angielski.

Jeśli nic z tego nie wyjdzie to sobie odpuścimy :)

emes - Sob Maj 18, 2013 22:30

Zapytam.
W każdym razie, z tego co napisali na forum to skomplikowali materiały na tyle, że nie pomoże ani nawigacja ani kompas :) Pomoce zalecane to dobre zegary, mapa i linijka.
Zobaczymy co odpiszą.

camaro17 - Sob Maj 18, 2013 22:58

Mi tez na rajdzie nie zależy, także możemy spokojnie ok 8 z rana wyjeżdżać z Wrocławia w stronę złotu. Spotkanie na Orlenie przy A4 jest OK dla mnie .
emes - Sob Maj 18, 2013 23:15

Na zachętę dla niezdecydowanych i zastanawiających się, podaję poniżej linki do zdjęć i filmu z British Cars Owners Meeting 2012.

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/111663985424125049431/16BCOMFrenstat?authkey=Gv1sRgCO-RpoGt1I6_nQE#

Zdjęcia: http://cvrko1.rajce.idnes.cz/BCOM./

Film: http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Dodam, że na zdjęciach znalazłem kilka osób, które spotkaliśmy też na Olomoucky Tvaruzek, na którym byliśmy w 2012. Jeżeli pojawią się w kolejny weekend, można powiedzieć, spotkamy starych znajomych :)

soviet100 - Sob Maj 18, 2013 23:24

Ja nawet nie zdąrze na rajd na którym też specjalnie mi nie zależy . ps mam nadzieję że domek sam nie będe musiał wynajmować ....
emes - Sob Maj 18, 2013 23:28

soviet100, nie musisz rezerwować, damy radę w 7 osób mając do dyspozycji 8 miejsc :) Chyba, że chcesz rezerwować osobny dla siebie.
soviet100 - Sob Maj 18, 2013 23:48

Nie chce sam dlatego pytam .
emes - Sob Maj 18, 2013 23:53

To tak jak wyżej - powinniśmy się zmieścić :)
soviet100 - Nie Maj 19, 2013 00:54

To że przyjadę największym samochodem nie znaczy że odrazu muszę miec osobny domek :P Jak by coś się zmienilo itp proszę o info w temacie , sami zobaczcie jakie zainteresowanie na śląsku jest aż żadne
emes - Nie Maj 19, 2013 10:47

soviet100, podaj do siebie jakiś numer telefonu. Będzie łatwiej z kontaktem w razie jak będzie potrzeba.

Czekamy jeszcze na kolegę sobierw - oby udało mu się wyrwać i pojechać z nami :)

soviet100 - Nie Maj 19, 2013 12:34

515 41 42 44 łatwo zapamiętać . Coraz bliżej wyjazdu
emes - Pon Maj 20, 2013 22:36

Poniżej informacje dla ekipy jadącej z Wrocławia lub przez Wrocław :)

Proponuję spotkać się na Orlenie na zjeździe na A4 w kierunku Katowic.
Do tej pory nikt mi nie odpisał na forum klubu Roverclub.cz jak wygląda kwestia udziału w rajdzie i szans bez znajomości języka - w takim układzie proponuję spotkać się o 7:45 i o 8:00 ruszyć do Frenstat :)

Miejsce spotkania: http://maps.google.com/ma...en,+a4&t=m&z=16

Proponuję trasę: http://maps.google.com/ma...&mra=ls&t=m&z=8

Winiety kupimy na granicy - mam nadzieję, że będzie gdzie kupić :)

Na miejsce powinniśmy dojechać 11:00-12:00.


Poniżej informacje dla pozostałych wybierających się z nami :)

Z racji, że Frenstat jest położony w Beskidach, proponuję, żebyśmy zrobili sobie sami jakiś "rajd", a tak poważnie - pojechali coś zobaczyć, zwiedzić, może porobić jakieś zdjęcia do kalendarza klubowego.

Możemy też zrobić sobie jakiegoś grilla już na samym kempingu. Pytanie - ma ktoś jakiegoś grilla, którego mógłby zabrać?

Oczywiście, jak będą jakieś atrakcje zapewnione przez organizatorów, jak np. jakiś przejazd - weźmiemy udział.

Plan na niedzielę proponuję uzależnić od planów organizatorów. Jak nie będzie nic w planie, czego nie podejrzewam, to pomyślimy co robimy :)

Jakieś inne pomysły?

soviet100 - Pon Maj 20, 2013 23:12

O której planujecie być w frydek coś tam ? bo tam się przecinają nasze trasy , Ja mogę grilla zabrać mały i dobry tylko węgla kupcie bo ja nie mam kiedy i gdzie i jakąś habaninę . Damy radę w końcu należymy do roverkowych maniaków :D
Jordan87 - Pon Maj 20, 2013 23:15

Ja proponuje spotkać się na parkingu zaraz za bramkami opłat na A4, nie będę musiał kombinować i zawracać aby wjechać na orlen :)
https://maps.google.com/maps?saddr=51.031348,17.002952&hl=pl&ll=51.031935,17.002351&spn=0.005836,0.013272&sll=51.031476,17.001536&sspn=0.005836,0.013272&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

I Nie kupował bym winietek i pojechał bokiem, nie jedziemy przez całe Czechy tylko mieli byśmy kilkadziesiąt km w Czechach po autostradach, można to spokojnie minąć a 50zł drogą nie chodzi :)

emes - Pon Maj 20, 2013 23:30

Jordan87, zakładałem, że będziesz wjeżdżał na A4 w Bielanach Wrocławskich. Jeżeli jednak nie i zjedziesz na A4 z obwodnicy, możemy się spotkać za bramkami.
Zakładam, że camaro17 będzie jechał AOW w kierunku A4, więc jego zgarnę na Orlenie :)

Jak poprowadzisz przez Czechy bokami, nie musimy kupować winiet :ok: Ja się nie podejmuję prowadzenia, bo nie mam aktualnej nawigacji. Chyba, że do tego czasu zrobię, ale wątpię, czy zdążę.

siemion_ - Pon Maj 20, 2013 23:33

Nie ma tam za dużo kombinowania, w Bohuminie zamiast na autostradę to trzeba starą droga na Ostrawę pojechać.
emes - Pon Maj 20, 2013 23:38

Jak dla mnie to rewelacja :ok: Byleby ktoś to poprowadził :) Ja się nie podejmuję bez sprawnej nawigacji, bo po prostu nie mam jak trasy wcześniej ustawić, żeby poszło gładko. Stąd proponowałem winiety. Ale tak jak wspomniałem, dopasuję się i chętnie podążę za pilotem :)
W zasadzie spieszyć się nie będziemy, więc ostatecznie możemy poświęcić więcej czasu na podróż i ewentualne kombinowanie, jak będą objazdy.

Jordan87 - Pon Maj 20, 2013 23:44

Ok, to ja mogę zostać waszym przewodnikiem, tylko aby później nikt nie narzekał ;)
emes - Pon Maj 20, 2013 23:50

Jordan87, ustaw wcześniej dobrze trasę, to nie będziemy narzekali :)
Jordan87 - Wto Maj 21, 2013 00:16

Do Ostravy nie ma opłat, a dalej to się już czmychniemy bokiem :)
emes - Wto Maj 21, 2013 00:18

Jordan87, dokładnie tak jak piszesz, tylko ustaw to w nawigacji przed wyjazdem i będzie Panie miód malinka :)
soviet100 - Wto Maj 21, 2013 07:36

Odpowiecie mi kiedy będziecie FRYDEK ?
Jordan87 - Wto Maj 21, 2013 08:53

Frydek raczej miniemy bokiem jeśli unikamy autostrady
emes - Wto Maj 21, 2013 08:57

soviet100, ciężko powiedzieć. Na granicy będziemy około 10:30-11:00. Nie wiem ile zajmie nam przejechanie do Frydek-Mistek. Bo jednak pojedziemy bokami :)
soviet100 - Wto Maj 21, 2013 18:26

No to chyba się spotkamy na miejscu dopiero
camaro17 - Wto Maj 21, 2013 18:51

Chłopaki ja mogę jechać boki nie ma problemu , ale powiedzie jakie są drogi w Chechach , bo będę skrecony na gwincie i boje się aby gdzie się nie zawiesił w czasie pokonywania dziur na drodze .

Po Wrocławiu jeżdżę tylko po wyznaczonych ulicach a na nie które wogole nie wjezdzam :)

emes - Wto Maj 21, 2013 19:46

camaro17, myślę, że nie będzie problemów. Przeważnie mają lepsze drogi od nas.
soviet100 - Czw Maj 23, 2013 23:03

Chyba nikt się nie wycofał ?
Jordan87 - Czw Maj 23, 2013 23:10

A o co chodzi? ;)
Stanuu - Czw Maj 23, 2013 23:22

Kuurde wybrał bym się z wami ale juz chyba za poźnoo
siemion_ - Czw Maj 23, 2013 23:52

Ja tez sie wybieram, tyle ze bez noclegu wracam wieczorem. Bede lapal was na granicy. Jest szansa ze dolaczy do nas maverik. Wyjazd z Gliwic okolo 9.00
Stanuu - Czw Maj 23, 2013 23:55

To i ja bym się dołączył tez bym wrócił wieczorem
emes - Pią Maj 24, 2013 10:42

Stanuu, dołączaj. Nie jest za późno.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany noclegiem - dostałem informację, że zwolnił się 1 domek 4-osobowy. Można rezerwować za pośrednictwem strony.

W domkach, które mamy zarezerwowane dla naszej ekipy jest już komplet.

Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że przewidują na chwilę obecną około 40 samochodów.

Jak pojedziemy w rozszerzonym składzie - w oparciu o to, co widzę wyżej - będzie od nas 7 samochodów :)

Stanuu - Pią Maj 24, 2013 11:31

No to panowie wygląda na to że dołącze:D
emes - Pią Maj 24, 2013 11:57

Stanuu, pojedziesz razem z siemionem, będziesz na granicy, dojedziesz na miejsce i tam się spotkamy?

siemion_, dzwonisz do mnie jutro rano albo ja do Ciebie - będziemy się synchronizowali gdzie dokładnie jesteśmy.

Na granicy powinniśmy być 10:30-11:00. Ciężko określić.

Może po prostu spotkajmy się na granicy? Jak coś, poczekamy chwilę na Was albo Wy na nas :)

Stanuu - Pią Maj 24, 2013 19:30

No bd jechał z siemionem A przed granicą i tak bd musiał gdzies gazu dotankować :D
Jordan87 - Pią Maj 24, 2013 23:52

Jedziemy przez Racibórz?
soviet100 - Nie Maj 26, 2013 21:22

No trzeba przyznać że udany zlot .
zetes - Pon Maj 27, 2013 09:56

soviet100,
szkoda, że w niedzielę tak wcześnie pojechałeś, bo zrobiliśmy sobie fajną wycieczkę, między innymi na jeden z pobliskich zamków, zjedliśmy knedliki z gulaszem i ruszyliśmy około 14-ej w drogę powrotną. Więcej nie piszę, bo zapewne będzie relacja szczegółowa podana przez emesa.
Ja tylko podziękuję wszystkim za jazdę w konwoju, za mile spędzony czas, szczególnie z soboty na niedzielę podczas pieczenia kiełbasek i podczas niedzielnej wycieczki. Do zobaczenia. Mam nadzieję, że może nie ze wszystkimi ale na pewno z niektórymi na kilkadziesiąt dni na zlocie. Pozdrawiam !

[ Dodano: Pon Maj 27, 2013 09:56 ]
poprawka - za kilkanaście dni.

soviet100 - Pon Maj 27, 2013 15:25

Robota i tyle nawet w niedziele ale teraz już sobie to poukładam ps. Kupiłem status klubowicza jak mówiłem i będę na tym długim zlocie to się zobaczymy .
Vigoslaw - Pon Maj 27, 2013 16:05

soviet100,

No to się widzimy... będzie już 2 R800 :)

Pozdrawiam,

V.

sobierw - Pon Maj 27, 2013 16:25

A może jakieś zdjęcia umieścicie ??
zetes - Pon Maj 27, 2013 16:37

sobierw, trochę cierpliwości, będzie relacja opatrzona zdjęciami.

[ Dodano: Pon Maj 27, 2013 16:37 ]
chyba, że emes zawali sprawę. :smile:

Jordan87 - Pon Maj 27, 2013 16:41

Ja również dziękuję wszystkim za podróż i towarzystwo, było miło :)
siemion_ - Pon Maj 27, 2013 18:33

Ja też dziękuje Wszystkim za udanego spota, może na następnym zostanę dłużej.
camaro17 - Pon Maj 27, 2013 21:25

No nic , mi rownież pozostało PODZIĘKOWANIE wszystkim za bardzo miły i kameralnie spędzony weekend , co prawda pierwszy dzień deszczowy ale za to drugi słoneczny i z bardzo przyjemna wycieczka krajoznawcza :)
Także jeszcze raz wielkie dzięki za bardzo ciekawa wycieczkę do naszych zagranicznych kolegów , oby tylko następnym razem ochoczej przyjęli :)

emes - Pon Maj 27, 2013 23:02

Ja też dołączam się do podziękowań :)

Relacja pewnie pojawi się w najblizszym czasie - materiały pomocnicze w postaci alkoholi jakie importowałem dotarły w całości :) Kilka zdjęć udało się zrobić. Jeszcze tylko jakiś wolny wieczór i bedzie dobry materiał :)

Link do zdjęć: https://picasaweb.google.com/swietochowski.mariusz/RoverkiBCOM2013Frenstat?authkey=Gv1sRgCIiyt5jOrJKezQE

walkie - Pon Maj 27, 2013 23:31

cholerka, że też nie skojarzyłam że mi sie whiskey cream skończył :/
Maverik - Sro Maj 29, 2013 17:19

Ok to ja tez dodam kilka fotek po ciezkich bojach z moim starym komputerem udalo sie cokolwiek zgrac -MILEGO OGLADANIA i dzieki za wspolnie spedzony czas

https://plus.google.com/u/0/photos/116843805173877923602/albums/5883417432920733489

sobierw - Sro Maj 29, 2013 20:18

Pięknie - pogoda widzę że była taka sobie i coś mało tych aut się zjechało. Może jeszcze napiszcie kilka słów jak było ile było i co było.
soviet100 - Czw Maj 30, 2013 01:03

Fajnie było dość sporo samochodów . Trzeba było jechać :P
sobierw - Pią Maj 31, 2013 07:56

Soviet a myślisz że nie żałuję :| straszliwie mi żal że nie byłem z Wami :( :( :(
emes - Nie Cze 02, 2013 13:03

Nic straconego. W kolejnym roku na pewno pojedziemy na kolejny zlot do Czech :)

Zapewne będzie to maj lub czerwiec - póki co, mamy po drodze nasze klubowe 2 zloty :)

Relacja z wyjazdu do Frenstat już gotowa. Zapewne pojawi się na stronie klubowej w ciągu kilku najbliższych dni.