Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 23:42   

opcja napisał/a:
Sprawa pierwsza, na razie nie chce podawać osoby od której brałam ten zamek bo mam nadzieje, że w końcu go przyśle (chociaż wie, że go raczej nie ścigne bo jest z Zielonej Góry) :evil: ale faceta nie znalazłam na allegro tylko na jego stronce gdzie reklamuje części samochodowe, poczekam do końca tygodnia i jak sytuacja sie nie zmieni to ja go zareklamuje na tym forum :mrgreen: .


Z Zielonej Góry jet kilku sprzedawców tzn. niektórzy są z okolic Zielonej Góry. U kilku byłem osobiście i nie mam miłych wspomnień ...
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 18, 2007 23:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 16:29   

Kolejne wcielenie użytkownika "jolusiek7/mderr/super_rover/Mestwin_Krol":
http://allegro.pl/show_user.php?uid=5895245

Tym razem albo nie pisze skąd auto sprowadzone, albo że jest sprowadzone z Niemiec. Na fotce auto z kierą po "dobrej" stronie, ale na bank jest tak samo jak w przypadku tych poprzednich samochodów sprowadzanych z "Belgii" lub "Szwajcarii".
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
Ostatnio zmieniony przez piter34 Pon Lip 30, 2007 07:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 29, 2007 17:22   

Miałem kupować od niego rurę do intecoolera, ale chciał 150 wiec zrezygnowałem,

słuchajcie jak by coś ktoś chciał a ja bym miał po drodze to moze podjadę ? oblukam

Wiecie co , Mestwina akurat znam osobiście i nie sądzie że on mógł kogoś oszukać. A jak dzwoniłem do Derala to zapewniam was że Mestwin i Deral to inne osoby

[ Dodano: Nie Lip 29, 2007 5:33 pm ]
piter34 napisał/a:
........kolejni nieuczciwi (zasadniczo to ta sama osoba co jolusiek7, ale korzystająca z różnych kont):
Mestwin_Krol
....


możesz podać konkrety,?? znam go osobiście i chciałbym z nim to skonfrontowac

piter34: dalszy ciąg dyskusji o Mestwinie tutaj
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez piter34 Pon Lip 30, 2007 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wazzabii 




Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Piła/Poznań



Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 13:51   

mnie oszukali na gieldzie w poznaniu...
kupowalem lewa lampe przod do rovera 420 z 98' z pomaranczowym migaczem
sprzedawca zapewnial ze jest ona z LHD, pozniej okazalo sie ze jednak jest z RHD, twierdzil ze ma auta z Belgii, a czesci od anglikow znajde tam dalej...

zrobilem glupote bo nie sprawdzilem na miejscu... przyjrzalem sie dopiero w domu...
choc numery szkla sie zgadzaja to na plastiku jest naklejka z napisem RHD LH....
mozna to w prosty (z teorii) sposob naprawic, poniewaz wystarczy tylko wymienic szybke w srodku reflektora ktora mam od zbitego reflektora... ale boje sie o zaczepy oraz o to ze szklo siedzi na silikonie...


sprzedawca to kobieta, brunetka w wieku kolo 40-45 lat, wysluguje sie gosciem w wieku kolo 20-25 lat, sprzedaje glownie reflektory, towar ma w plastikowych skrzynkach...
 
 
 
jaco_krakow225 



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: krakow



Wysłany: Sob Gru 01, 2007 16:23   UWAGA oszust

witam chcialem przestrzec innych forumowiczow przed panem(chlopcem) o ksywie "m4ch05" z Ciechanowa!!Jest to perfidny oszust i zlodziej!!!zamowilem u niego pare czesci i dostalem polowe tych czesci!!!Chlopiec "m4ch05" ten tlumaczyl sie ze zapomnial wyslac reszte ale o calej kwocie na pobraniu nie zapomnial!!powiedzial ze dosle reszte i tego nie zrobil!!Pozatym towar ktory wyslal opisywal na super stan a w rzeczywistosci stan tych czesci nie jest nawet dostateczny oczywiscie "m4ch05" nie przyjmuje zwrotu!!Jeszcze dodam ze dla teg chlopca mechanizm opuszczania szyb sklada sie tylko z silniczka!!Sprawa zostala zgloszona na policje!!Przestrzegam innych przed kupnem czego kolwiek u tego osobnika!!!!UWAGA OGLASZA SIE ON NA FORUM!!!!
 
 
 
kaczmarres 




Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: ok.Bełchatowa



Wysłany: Nie Sty 06, 2008 11:41   

Dzieki za INFO!!ja pisalem do tego czlowieka jakos tak niedawno o czesci..a dzis po tym poscie patrze, a tu kono allegro zawieszone!!pod tym samym nickiem byl...OMIJAC!!!
_________________
lUxUs&fRaJdA&eLeGaNcJa-ROVER 600sdi!!!
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Sty 06, 2008 12:33   

kaczmarres napisał/a:
Dzieki za INFO!!ja pisalem do tego czlowieka

Do którego?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
kaczmarres 




Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: ok.Bełchatowa



Wysłany: Pon Sty 07, 2008 10:44   

mowa o m4ch05 ja znalazlem go na allegro...chyba ze to jakas inny m4ch05 :bezradny:
_________________
lUxUs&fRaJdA&eLeGaNcJa-ROVER 600sdi!!!
 
 
 
koalaup 



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 106
Skąd: Rybnik



Wysłany: Sro Lut 06, 2008 20:30   

No to niestety i ja sie doloze z tym ze chodzi o ebay-a Firma o nazwie BEST OF BRITISH ROVER SPARES zakupliem u nic a wlasciwie tylko zaplacilem za nowke skrzynie do mojego R Przelew byl zrealizowany 13.11.2007 i do dzis tj. 6.2.2008 ani widu ani slychu o skrzyni. Orzneli mnie na 280 Funtow ale zglosilem sie dzis na policje i moze...........
 
 
 
DeathMan 



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Mar 12, 2008 11:52   Re: UWAGA oszust

JACO krakow napisał/a:
witam chcialem przestrzec innych forumowiczow przed panem(chlopcem) o ksywie "m4ch05" z Ciechanowa!![...]


I ja się dołączam do ostrzeżenia, odezwał sie do mnie z forum, zamówiłem pare części na kwote 200 złotych, zrobiłem przelew i po gnojku słuch zaginął.
Poczekam jeszcze trochę może zmądrzeje, jak nie to kiedyś jak będe w okolicach Ciechanowa to go odwiedze z kluczem do kół, z tego co czytam po internecie to jest pare (parenaście) takich osób jak ja/my.
 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Mar 12, 2008 13:46   

DeathMan napisał/a:
I ja się dołączam do ostrzeżenia



Kogo jak kogo ale gościa o nicku DEATH MAN oszukiwać? ;)
 
 
ernesto 




Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 110
Skąd: Krakow



Wysłany: Sro Mar 12, 2008 14:09   Re: UWAGA oszust

DeathMan napisał/a:

I ja się dołączam do ostrzeżenia, odezwał sie do mnie z forum,


Hej DeathMan - chyba nie na naszym forum...? :shock:

pzdr
E
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sro Mar 12, 2008 14:32   

JACO krakow napisał/a:
!!!!UWAGA OGLASZA SIE ON NA FORUM!!!!

Już nie :diabeł: :P
 
 
DeathMan 



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Mar 12, 2008 14:38   

marcel_n napisał/a:
Kogo jak kogo ale gościa o nicku DEATH MAN oszukiwać? ;)


Widać trafił się jakiś odważny :) :twisted:

ernesto napisał/a:
Hej DeathMan - chyba nie na naszym forum...?


No niestety na naszym, zresztą nie tylko na naszym.
O oszuscie można co nie co poczytać na forum Merceden Benz
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Mar 12, 2008 15:28   

DeathMan napisał/a:
O oszuscie można co nie co poczytać na forum Merceden Benz

Proponuję wszystkim oszukanym zgłosić sprawę na Policję (a nie jeździć do niego z kluczem od kół ;-))
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Chester 




Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 895
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 15:44   

odradzam kupno części od użytkownika disco-olivia vel D&R Auto Centrum ul . Rzemieślnicza 12 22-200 Włodawa są to ludzie nie rozróżniający części powypadkowej od stanu idealnego...
Kupiłem według nich idealna klapę do swojego R i jak sie okazało jest to klapa POWYPADKOWA dzwoniąc do nich kojarzyli, że wysłali klapę ale twierdzili, że była idealna, na moje zdjęcia rzekomo idealnej klapy powiedzieli że nie jest to ta sama klapa co wysyłali(rożni się kolorem na zdjęciach).
Co najlepsze kazali odesłać sobie klapę celem weryfikacji na mój koszt....
Bez komentarza

Na zdjęciach widać wszystko sami oceńcie czy to jest ta sama klapa...

rovero: dyskusja na temat klapy została przeniesiona TUTAJ
Ostatnio zmieniony przez rovero Sro Kwi 16, 2008 04:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
przemek_w 



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Olsztyn



Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:38   

Wątek niby mówi o sprzedawcach allegro ale dopiszę się również do niego mimo, że ni kupowałem na allegro.
Znalazłem ofertę części zamiennych tu na forum. Użytkownik loguje się jako "kaka". Firma z Konina. http://amtserwis.pl.tl
To czego sprawa dotyczy opisałem tu: http://roverki.pl/garage....=Auto-Moto-Test

16 czerwca dzwoniłem - mówił że wyśle
dziś tj 26 czerwca ponownie dzwoniłem i usłyszałem to samo. Już kupiłem sobie antenę uniwersalną i działa. Więc tę od niego najchętniej wsadziłbym mu w ....... oko. Ale złodzieja będę tępił dopóki mi się to nie znudzi.

Uważajcie na tych złodziei.

EDIT:
Wczoraj tj. 2 lipca zadzwoniłem ponownie do gościa z pytaniem o moją antenę. Jako, że dzwonię ze stacjonarnego, służbowego to nr zastrzeżony. Gość mówi, że nie wie ale zaraz się dowie i żebym zadzwonił za 5 min. Ja mu na to, że przecież mnie zapewniał ostatnio, że zaraz wyśle, a teraz jak zadzwonię to nie będzie odbierał telefonu zapewne. A on: "nie, my tak nie robimy". Ok to dzwonie za jakiś czas i przez 2 godz. tak sobie dzwoniłem i nikt nie odbierał:) Co za palant. No to zadzwoniłem z kom i wtedy wyświetlił mu się już nr i odebrał. I się tłumaczy, że zapracowany. I znowu zapewnia, że jutro dostanę przesyłkę na pewno.:) Co za ludzie. Ręce opadają. Dobrze że tylko takie g... u niego zamówiłem a nie coś poważniejszego.
Ostatnio zmieniony przez przemek_w Sro Lip 02, 2008 08:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:47   

przemek_w, ta firma jest na stronie klubowej.
Wystaw opinię tutaj:
http://www.roverki.pl/gar...to-Moto-Test...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
przemek_w 



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Olsztyn



Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:54   

piter34 napisał/a:
przemek_w, ta firma jest na stronie klubowej.
Wystaw opinię tutaj:
http://www.roverki.pl/gar...to-Moto-Test...


Właśnie tu opisałem całą swoją sprawę. Ale przypuszczam, że tu więcej ludzi zagląda niż tam. A przynajmniej ja, znajdując ich ofertę w dziale sprzedam, nie zaglądałem na forum w poszukiwaniu opinii. Więc może tu więcej ludzi przed nimi przestrzegę.
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:58   

przemek_w napisał/a:
Właśnie tu opisałem całą swoją sprawę.

A ja właśnie proszę, abyś tam też opisał. :ok:

przemek_w napisał/a:
Ale przypuszczam, że tu więcej ludzi zagląda niż tam.

Nie sądzę.

przemek_w napisał/a:
Więc może tu więcej ludzi przed nimi przestrzegę.

Czy uważasz, że jeśli wystawisz opinię na stronie klubowej, to ten fakt czemuś zaszkodzi?

Wtedy ta firma pojawi się na liście 10 najgorszych firm (bo dwie "pały" już dostała).
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink