Forum Klubu ROVERki.pl :: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Sob Kwi 02, 2011 23:41
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Autor Wiadomość
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Mar 18, 2008 20:39   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Miałem dziś egzamin i nie zdałem :( Jednak bardziej mnie wnerwiło to że muszę czekać do 7 maja a nie to że nie zdałem. I teraz chciałbym się dowiedzieć kto jest władzą nad WORD Częstochowa bo chętnie bym sobie do takiej instytucji zadzwonił i powiedział coś nie coś wiem że i tak pewnie wskóram nie wiele ale będzie satysfakcja :D no i może następni zdający będą mieli mniejszy czas oczekiwania :d kto wie :D
Sprawa kolejna może macie jakiś pomysł na to żeby mi się udało zmienić termin na jakiś wcześniejszy niż 7 maja :)

I powiem wam jeszcze że wkurzyło mnie to gdy egzaminator powiedział że oblałem przesiedliśmy się no i popatrzałem sobie na jego licznik w terenie zabudowanym na liczniku 70 km/h czego przepisy na tej drodze na której jechał zabraniały. I wkur... mnie takie coś że egzaminuje mnie ktoś kto sam łamie przepisy a nakazuje nam abyśmy ich przestrzegali na egzaminie.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 18, 2008 20:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Pomógł: 196 razy
Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 20:47   

W Skierniewiach czeka się 3 dni - kolega zapisał się w zeszły wtorek, a w piątek zdał (to było 2 podejście).
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
roboo
[Usunięty]






Wysłany: Wto Mar 18, 2008 20:59   

W Opolu zdarza się, że zdający czekają tylko 2 tygodnie.
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Mar 18, 2008 21:16   

Zazdroszczę wam :) U mnie żadko kiedy czeka się tak krótko standard to ponad miech :/ A wiecie jak mogółbym sobie przyspieszyć termin egzaminu? :D No i kto jest zwieszchnikiem mojego WORDA?
 
 
roboo
[Usunięty]






Wysłany: Wto Mar 18, 2008 21:24   

ZTCW Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego sprawuje kontrolę nad WORD Opole.
Sprawdź czy u Ciebie nie jest to Marszałek woj. Śląskiego.
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 21:29   

hehehe widze ze nie jestem sam.... tyez mnie ulal:/ i tez czekam miesiac....zreszta....szkoda gadac lepiej siedziec cicho niz wlaczyc z ta mafia :nook:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Mar 18, 2008 22:29   

Ty tylko miesiąc ja do 7 lutego i to najbardziej wkurzające :D a mnie ulał tylko i wyłącznie przez moją głupotę i nie dopatrzenie bo gdybym przy cofaniu zerkną w lusterko lewe to bym widział że coś jedzie i bym nie wymusił a tak to olałem głupio :( no cóż pozostaje czekać a za ten czas oczekiwania już zacząć nagrywać sobie jakiegoś roverka :D
 
 
ernesto 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 110
Skąd: Krakow



Wysłany: Wto Mar 18, 2008 22:45   Re: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Godlike napisał/a:

Sprawa kolejna może macie jakiś pomysł na to żeby mi się udało zmienić termin na jakiś wcześniejszy niż 7 maja :)


Hej Godlike,
Prosta sprawa - chodź co dwa dni i pytaj czy ktoś nie zrezygnował z terminu. Wtedy wciskają Cię w powstałą dziurę (przynajmniej tak jest w Krakowie).
Druga opcja jest jeszcze prostsza - jedz zdawać na jakaś "wiochę" (nie obrażając :wink: )
Generalnie mniejsze ośrodki maja dużo mniejsze obłożenie niż w większych miastach, wiec i czeka sie dużo krócej (tydzień, dwa).
Tak robią np ludzie z Krakowa właśnie - często jeżdżą zdawaćdo okolicznych miejscowości.
No i gudlak :mrgreen: :wink:

Acha, no i pamiętaj - chillout pod czas jazdy, nigdzie sie nie spieszysz. Masz egzamin - i za to, że będziesz jechał po mieście 40 a przez skrzyżowania i ronda max na dwójce 20 - nikt Cię nie obleje :wink:

Pzdr
E
 
 
 
Skiba 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 22:48   Re: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

ernesto napisał/a:

Acha, no i pamiętaj - chillout pod czas jazdy, nigdzie sie nie spieszysz. Masz egzamin - i za to, że będziesz jechał po mieście 40 a przez skrzyżowania i ronda max na dwójce 20 - nikt Cię nie obleje :wink:



Obleje ... ;) znam przypadek jak oblał gościu :P uzasadnienie: krzyżówka odwołuje znaki i powinien pan już jechać 50 km/h a nie 40 km/h ... nie wolno hamować ruchu :hahaha:
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
ernesto 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 110
Skąd: Krakow



Wysłany: Wto Mar 18, 2008 22:52   

:haha: :hahaha: no to trafil na pacana :wink:

ok Godlike, no to mykaj max 50 :wink:

pzdr
E
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 06:48   

uleje jak nic, jest zapis w tej kontrolce ktora on wypelnia podczas jazdy(egzaminator) o dynamice jazdy i jesli jedziesz za wolno to "zegnaj Irlandio...." mnie ulal przez cos chyba jeszcze glupszego, jezdzilem juz ok 30min wsio pieknie i jechalem do przejazdu kolejowego. Przed nim byly 2 znaki: najpierw STOP a zaraz za nim max 2m KRZYZ ŚW ANDRZEJA, i ja sie zatrzymalem przy stopie.....i mnie ulal bo powinienem przed krzyzem....wkurzylem sie bo bylo to przejezdzie na ktorym wsyztko widac a w kodeksie nie ma przykladu w ktorym jest stop a dopiero potem krzyz...jak cos to jest linia zatrzymania....ehhh...:/:/:/ a Coupe stoi i sie marnuje w garazu :beczy:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
mcjg 




Pomógł: 17 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 292
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Mar 19, 2008 08:56   

Markzo napisał/a:
a w kodeksie nie ma przykladu w ktorym jest stop a dopiero potem krzyz
ale jest znak STOP i zatrzymac sie należy nie przy znaku ale w miejscu które zapewnia najlepszą widoczność. A Krzyż św. Andrzeja nie jest równoznaczny ze znakiem STOP. W przypadku kiedy cię ulał a z miejsca w którym stałeś była widoczność dobra na tor z jednej i drugiej strony to możesz sie odwołać od wyniku egzaminu.
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sro Mar 19, 2008 10:32   

u mnie w Legnicy jest identycznie :) poległo tam wielu L'kowiczów...
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 11:57   

nie zwalam winy na egzaminatora bo złamałem przepisy ale akurat w tym przypadku jets to troche nie do konca ok bo tam bylo wsio widac...nie chce sie do niczego odwolywac bo potem bede zdawal przez 2 lata to prawko...:/
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: zmiany w ustawie - prawo o ruchu drogowym i innych
zetes Prawo i ubezpieczenia 5 Sob Kwi 11, 2015 21:50
Aska85
Brak nowych postów Mandat - zakaz ruchu.
Pyros Prawo i ubezpieczenia 15 Czw Cze 17, 2010 14:11
Ciufa
Brak nowych postów [PoRD] MPK - włączanie się do ruchu
drooid Prawo i ubezpieczenia 11 Nie Mar 01, 2009 19:42
mcjg
Brak nowych postów [PORD] cofanie a właczanie sie do ruchu?
pietro Prawo i ubezpieczenia 10 Czw Paź 15, 2009 14:41
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink