Forum Klubu ROVERki.pl :: Nadchodzi czas ...XIV Ogólnopolskiego Zlotu Klubu ROVERki.pl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walkie
Sob Wrz 20, 2008 10:27
Nadchodzi czas ...XIV Ogólnopolskiego Zlotu Klubu ROVERki.pl

Gdzie i kiedy chcesz pojechać na XIV Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl
Borne Sulinowo, 10-12.10
17%
 17%  [ 20 ]
Borne Sulinowo, 24-26.10
14%
 14%  [ 17 ]
Nieporęt, 17-19.10
23%
 23%  [ 27 ]
Bystre k. Baligrodu, 24-26.10
43%
 43%  [ 50 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 114

Autor Wiadomość
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 23:02   Nadchodzi czas ...XIV Ogólnopolskiego Zlotu Klubu ROVERki.pl

Jesień zbliża się wielkimi krokami, jednak mimo że dni są coraz krótsze i jest coraz zimniej smucić się nie należy. Już wkrótce możesz uczestniczyć w fantastycznym wydarzeniu jakim jest Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl. Już po raz czternasty sympatycy marek Rover i MG mogą spotkać się w swoim gronie.

W tym roku przygotowaliśmy trzy propozycje do wyboru. Sam możesz zadecydować gdzie i w jakim terminie chcesz pojechać. Wygra ta opcja, która zdobędzie najwięcej waszych głosów. A więc do dzieła!

Oto nasze trzy propozycje:

Propozycja numer jeden!

Malownicze i przepiękne, zwłaszcza jesienią, Bieszczady.
Miejscowość Bystre koło Baligrodu.
Obcowanie z bieszczadzką przyrodą w gronie klubowiczów naładuje pozytywną energią każdego i pozostanie na długo w Waszych pamięciach. W okolicy znajduje się kilka pięknych, zabytkowych cerkwi. Ośrodek, w którym zaplanowano zlot znajduje się nieopodal lasu, na wielkiej zielonej polanie. Na sobotnią noc przewidywany jest grill/ognisko.
Do Bystrego zapraszamy Was w dniach 24-26.10.
Orientacyjny koszt imprezy weekendowej dla jednej osoby wynosi: 225 PLN (przy założeniu, że skorzysta się z dwóch noclegów i pełnego wyżywienia – kolacja w piątek, śniadanie, obiad i grill w sobotę oraz śniadanie w niedzielę).

Propozycja numer dwa!

Polska centralna, okolice Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim.
Miejscowość Nieporęt.
To propozycja spędzenia weekendu w centrum Polski nad wielką wodą, bowiem Zalew Zegrzyński to spore jeziorko, wokół którego znaleźć można liczne przystanie jachtowe, plaże i oczywiście tawerny. W jednej z nich zaplanowana jest sobotnia zabawa integracyjna, która nie będzie tradycyjnym grillem a oryginalną kolacją, na której i miłośnicy ryb i miłośnicy mięsa znajdą coś dla siebie.
Do portu w Nieporęcie zapraszamy w dniach 17-19.10.
Orientacyjny koszt imprezy weekendowej dla jednej osoby wynosi: 245 PLN (przy założeniu, że skorzysta się z dwóch noclegów i pełnego wyżywienia – kolacja w piątek, śniadanie, obiad i grill w sobotę oraz śniadanie w niedzielę).


Propozycja numer trzy!

Północ, północ, północ – Pojezierze Drawskie.
Miejscowość Borne Sulinowo.
To dość enigmatyczne miejsce, gdyż do 1993 roku był to zamknięty teren wojskowy, niedostępny dla cywilów. Obecnie teren tez charakteryzuje się nieskażoną działaniami człowieka przyrodą, bogatą w liczne jeziora Pojezierza Drawskiego. Ośrodek, w którym możemy spędzić weekend to kompleks trzech budynków położonych w sosnowym lesie. Na sobotnią imprezę przewidywany jest grill/ognisko w niecodziennej oprawie. To będzie niespodzianka! :)
Do Bornego Sulinowa zapraszamy Was w dniach 10-12.10 lub 24-26.10.
Orientacyjny koszt imprezy weekendowej dla jednej osoby wynosi: 230 PLN (przy założeniu, że skorzysta się z dwóch noclegów i pełnego wyżywienia – kolacja w piątek, śniadanie, obiad i grill w sobotę oraz śniadanie w niedzielę).

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, którą znajdziesz tutaj no i oczywiście na zlot!

* głosowanie ważne do 19.09, głosy oddane po tym dniu nie będą brane pod uwagę.
* możecie oddać dwa głosy, na dwie różne opcje
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
Ostatnio zmieniony przez Brt Sro Cze 03, 2009 10:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 23:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Revolt 




Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:29   

kurcza blaszuszka ... uniewazniam swoj głos :( !@!$#.... Mi sie bystre z borne ;(
_________________
http://images84.fotosik.p...0586bcc2med.jpg
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 14:21   

Oj Revolt, Revolt. ;)
Jak ktoś się pomyli, to odwrotu nie ma. W takiej sytuacji piszcie tutaj, będziemy brać Wasze pomyłki pod uwagę. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
herc 




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysoka (Łańcut)



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 15:07   

No mi też się pomydliło zamiast bystre dałem borne :/
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 15:09   

herc, widzisz, to przeznaczenie. Gdziekolwiek będzie zlot, tam musisz pojechać aby dostać tego kopniaka w :dupa: :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
herc 




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysoka (Łańcut)



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 15:13   

walkie, specjalnie przyjadę po tego kopniaka :P
 
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 15:39   

Ja bym byl za Bornem, bo jezdzilem tam kiedys na wakacje i mam baaaaardzo mile wspomnienia z tamtego miejsca :) Do dzis mam naklejke na samochod stamtad :D

W sumie jest to dla mne jkedyna opcja, zeby sie pojawic, bo pozostale sa ciutke za daleko patrzac na dzien dzisiejszy i w gre wchodza w zasadzie tylko sobota-niedziela (i z wlasnym wyzywieniem :) ).
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 15:52   

Mi tez pasuje Borne bo przede wszystkim blisko Poznania :P ale jak bedzie gdzie indziej to tez postaram sie zjawic :) Dla mnie termin to 24-26.10 a i tak naciagany bo 23go wieczorem dopiero wroce do kraju.Pozostale terminy jestem na wygnaniu.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 16:59   

wyszedlem z zalozenia , ze nieporet to ja moge sobie zaraz pojechac i obejrzec , wiec odpada. borne ... no ok fajnei nad jeziorem , las... ale o tej porze roku bedzie mniej fajnei niz w bieszczadach , wiec wybor padl na bystre.

dystans do borne i bystrego jest w sumie podobny. wole jendak bieszczady jesienia :D mozna polazic z aparatem, oesy fajne tam tez maja ;) cisza spokoj i roverki ...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
herc 




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysoka (Łańcut)



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 17:04   

maniaq napisał/a:
oesy fajne tam tez maja


Nawet bardzo fajne :mrgreen: troszkę pojeździłem na wakacjach (do tego stopnia że mi się opony prawie skończyły :| )
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 17:59   

Jak walkie napisała glosów nie da się wymazać z poziomu forum (pewnie w bazie trzeba by grzebać) Tak chciałem w bieszczady w końcu trafić, a tu termin nie pasuje :bezradny: więc pozostaje Borne lub Nieporęt ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:00   

Brt napisał/a:
Jak walkie napisała glosów nie da się wymazać z poziomu forum (pewnie w bazie trzeba by grzebać) Tak chciałem w bieszczady w końcu trafić, a tu termin nie pasuje :bezradny: więc pozostaje Borne lub Nieporęt ;)


To rób tak, żeby Ci termin w Bieszczadach pasował bo zlot bez Ciebie to kulawy będzie ;P
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:04   

Brt, :zły:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:19   

nie ma takiej możliwości niestety :beczy:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:29   

brt tylko wlasny slub cie zwalania z obecnosci na zlocie , wiec.... :>
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:32   

maniaq napisał/a:
brt tylko wlasny slub cie zwalania z obecnosci na zlocie , wiec.... :>


kurde to samo mi przyszło na myśl.... ale z drugiej strony zawsze możesz zrobić wyjazdowy w Bieszczadach :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 21:31   

Buu... Wygląda na to, że ominie nas integracja :/ . Pasuje nam tylko pierwszy termin :roll: . Miejsce obojętne :smile:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 22:30   

To musicie robić kampanię na rzecz tego terminu. Szczerze powiedziawszy, nie wyobrażam sobie ani bez Was ani bez Brt zlotu. Odkąd zaczęłam jeździć, zawsze byliście...
Mam nadzieję, że uda Wam się wszystko tak zorganizować abyśmy się wszyscy ponownie spotkali. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
dareke 




Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 81
Skąd: Strzelce Opolskie

Rover 25

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 22:45   

Jeśli padnie na Bieszczady ze swej strony daję pewną niespodziankę. Potrzebne do niej tylko będą dobre buty uczestników.
_________________
góry rover rowery
 
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 23:52   

no coż zagłosowałem :) jedynie jednak bieszczady odpadaja... bo ponad 700km w jedna strone to sobota i niedziela bedzie za malo. heh a przecież nie wpadne na 5min bo zaraz trzeba bedzie wracac :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink