Forum Klubu ROVERki.pl :: [R420] Halogeny - jak podłączyć
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R420] Halogeny - jak podłączyć
Autor Wiadomość
laskarm 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 125
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Lis 26, 2008 22:46   

sTERYD napisał/a:
być może po prostu wtyczka ma i tak więcej dziurek na złaczki niż potrzeba nawet przy 4 światłach przeciwmgielnych...


Wg schematu do wtyczki powinno dochodzić 8 kabli, u mnie jest ich 5. Chyba, że to nie jest regułą.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lis 26, 2008 22:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rybakowy 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Sro Lis 26, 2008 23:23   

Panowie ja juz pisałem ja mam 420Di z koniec 96' i wtyczki w zderzaku są ale miejsca na przekaznik nie ma wiec kolega powiedział ze zamiast szukac wszystkiego pociągnie mi nową instalacje i bedzie GIT,kupiłem na allegro ten załącznik halogenów co jest w obudowie licznika i kolega sie do niego wpioł ,wszystko dziła gra i buczy.polecam. :cool:
_________________
Kocham Kaśke
 
 
 
des 



Pomógł: 47 razy
Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 1080
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sro Lis 26, 2008 23:54   

laskarm napisał/a:
Nie sprawdzałem jeszcze czy mam wtyczki do halogenów za zaślepkami, ale wtyczka do włącznika przeciwmgielnych (tego w liczniku) ma nie wszystkie piny wykorzystane, są 3 miejsca wolne, a z tego co się orientuję przy istniejącej instalacji powinna raczej mieć doprowadzone kable do wszystkich możliwych złączek, mimo że przełącznik obsługuje tylko światła przeciwmgielne tylne :neutral:

Mam tak samo, z tym że przy zaślepkach od halogenów widać u mnie kable (czarno-czerwone jeżeli dobrze zapamiętałem) i tu pojawia się pytanie: skoro kable są przy zaślepkach to czemu nie ma ich przy włączniku? Brakuje 3-ech kabelków wg mnie to 2 są od lamp przednich a 3-ci jakiś wspólny.

[ Dodano: Czw Lis 27, 2008 20:03 ]
Dzisiaj sprawdziłem te kable przy zaślepkach i są podłączone do czegoś okrągłego i płaskiego i to po obu stronach. Wygląda to jakby syrena od klaksonu tylko czemu mam tak samo z obu stron? Może to jest w ten sposób zrobione: mam 2 guziki od klaksonu to mam też dwie syreny :?: Kolor kabli to: jeden cały czarny a drugi niebiesko-czerwony.
 
 
 
laskarm 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 125
Skąd: Kraków



Wysłany: Sob Gru 06, 2008 15:01   

sTERYD napisał/a:
laskarm napisał/a:
Aby zamontować przekaźnik do halogenów (o ile jest wolne miejsce) koniecznie trzeba zdemontować środkową konsolę?

nie trzeba widać te przekaźniki jak sie zanurkuje przy pedałach
laskarm napisał/a:
wtyczka do włącznika przeciwmgielnych (tego w liczniku) ma nie wszystkie piny wykorzystane, są 3 miejsca wolne, a z tego co się orientuję przy istniejącej instalacji powinna raczej mieć doprowadzone kable do wszystkich możliwych złączek, mimo że przełącznik obsługuje tylko światła przeciwmgielne tylne :neutral:

tutaj nie byłbym taki pewny... być może po prostu wtyczka ma i tak więcej dziurek na złaczki niż potrzeba nawet przy 4 światłach przeciwmgielnych...


Witam,
Dzisiaj przu okazji zabawy z przednim reflektorem sprawdziłem i mam wtyczki do halogenów przymocowane do kabli od klaksonu. Czyli wystarczy zmienić włącznik, zainstalować przekaźnik, podłączyć halogena i powinno działać? Mimo tej mniejszej ilości kabelków do włącznika? A jeśli nie, to gdzie szukać drugiego końca wiązki do halogenów, żeby dorobić brakującą część instalacji?

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [45]Gdzie podłączyć mase
szymoonn1 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Pon Sty 25, 2016 10:14
szymoonn1
Brak nowych postów [R416] Jak podłączyć sterowanie Lpg do czujnika Tps
r_afal Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Sro Sty 14, 2009 07:38
oprawca_1978
Brak nowych postów [R45] Jak podłączyć przewody od czujników płynu?
powel Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Sob Sie 11, 2007 18:18
Chester
Brak nowych postów [R400/45/ZS] Kamera cofania / jak podłączyć
Armandoo Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 9 Nie Kwi 05, 2009 00:53
MaReK
Brak nowych postów [R 420d] jak podłączyć tempomat?? prosze o pomoc
Fredziu89 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 9 Sob Sty 02, 2010 19:42
slax



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink