Forum Klubu ROVERki.pl :: Pretensje do polskich stróżów prawa.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pretensje do polskich stróżów prawa.
Autor Wiadomość
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:33   

:hahaha:

Ja skończyłem utarczki z Thef-em a tu nowa telenowale :hahaha:

Zawsze coś.... zawsze k...a coś :D

Kolejny OT :hahaha:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:56   

fearless napisał/a:
Ja skończyłem utarczki z Thef-em a tu nowa telenowale
Zawsze coś.... zawsze k...a coś


To jest merytoryczna wypowiedź w temacie ?? :roll:

Upomnienie za 'dolewanie oliwy do ognia' :| !!

BTW - w pełni zgadzam się z Maciej'em - szkoda tylko, że musiało to dotknąć doświadczonego Usera :(

Edit: Zmieniłem Ostrzeżenie na Upomnienie, żeby nie było nieporozumień :P
Ostatnio zmieniony przez Paul Pon Sty 26, 2009 13:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 12:12   

Paul napisał/a:


Upomnienie za 'dolewanie oliwy do ognia' :| !!



Przeczytałem regulamin od deski do deski i nigdzie nie ma punktu "dolewanie oliwy do ognia" :d
Ale ok, dostosuję się i przyjmuję ostrzeżenie z pełną odpowiedzialnością.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 12:15   

fearless napisał/a:
nigdzie nie ma punktu "dolewanie oliwy do ognia"

Dlatego jest upomnienie a nie WARN ;p
Już Ty wiesz o co chodzi ..... :D
fearless napisał/a:
Ale ok, dostosuję się i przyjmuję ostrzeżenie z pełną odpowiedzialnością.
Tak 3mać i trzymam za słowo :P
Ostatnio zmieniony przez Paul Pon Sty 26, 2009 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 26, 2009 12:19   

Paul napisał/a:

Już Ty wiesz o co chodzi ..... :D


:hahaha:

Oj wiem wiem ... ;p i już przestaję :D
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:18   

troche na temat tych niebieskich ... no po prostu rece mi opadly.

wracalem do domu po piatkowych baletach , fakt ze raczej wczesnie rano, niz pozno noca bo ok 5 rano. wjechalem do konstancina, gdzie na rondzie policja ceed-em jechala w kolko, nie wiem co robili, ale jak mnie zobaczyli to gazu i za mna ... no to ja luzik, bo wiem, ze nie maja do czego sie czepnac. jada za mna jakies 800m - przez odcinek, gdzie jest 40km/h , wiec chwile to trwa ;)

i pierwsze ale : policja na przeciwmgielnych, bez lewego swiatla ... to jeszcze luz , serio...

drugie ale : jak widzieli, ze nie bede gnal na tej 40 to mnie wyprzedzili na 40 gdzie ja jechalem cos miedzy 40-50, wiec juz musieli zlamac przepis wiecej niz ja, ale to pomijam, bo jak wyprzedzaja to lepiej robic to szybko - takie moje zdanie, wiem ze nie przepisow- ale wyprzedzanie odbylo sie PRZEZ skrzyzowanie i NA 2 przejsciach dla pieszych !

normalnie "psiarni" wolno wszystko, panowie drog O_o

zaraz po tym fakcie z podporzadkowanej wyjechalo auto ROverek 600 :) , a za nim octawka z bombami czyli niebiescy- wskoczyli za mnie. no to sobie mysle, ze sie nudza chlopaki i jezdza za ludzmi i tak jest upatrzyli sobie kolege z R, na wylocie z konstancina w kierunku mojej wsi R wyprzedzil mnie, bo ja sie wolno napedzalem patrzac w lustrka, psiarnia pociagnela kawalek za mna, ale ja dobilem do 90km/h i sie toczylem, wiec znow wyprzedzili mnie, czyli znow lamanie przepisow, opjechali za kolega z R O_o "troche"szybciej, niz ja jechalem...

nudza sie, placza ze nie maja na wahe, a nowymi autami sie rozbijaja :/ zabrac i niech butami krawezniki szlifuja w pewnych dzielnicach i rejonach, jak nie wiedza, gdzie to ja chetnie moge podpowiedziec , gdzie radia w aucie nie zostawie ;)


ma ufnosc i zamilowanie do naszych sluzb wzrasta z kazdym takim obrazkiem :D

i przypomina mi sie tutaj zdjcie z nasza mlodzieza-w londynie z Bobami usmiechnietymi -trzymajaca karton z napisem CHWDP ;) zawsze mnie ten napis niesmaczyl , ale chyba coraz mniej tak sie dzieje :/ bardziej zaczynam rozumiec. smutne >? niestety tak, bo wolalbym miec w kraju osoby w mundurach dajace przyklad i osoby, do ktorych mozna sie zwrocic o pomoc, przy ktorych bedzie sie czloweik czul bezpieczniej . niestety na auta Milicjantow - bo do policji takim co wlasnie przywolalem to im daleko - tez trzeba uwazac O_o

wyzalilem sie, juz mi lepiej :P

moze tak
C- ciepli
H- humanitarni
W- wrazliwi
D- dobrzy
P- policjanci

to mnei fantazja poniosla, chyba nie odespalem :D <rotfl> :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:31   

u nas na wsi nie takie akcje..

pomijam wypad na mecz polska-chorwacja gdzie z autobusu gdzie jechaly psy wyrzucili w lodzi goscia ktory jest kaleka do konca zycia..

pomijam fakt spalowania za NIC mojego sasiada ktory biegl chodnikiem TRZEZWY bo sie spieszyl do auta kuzynki zaparkowanego 200m dalej.. koles 10 dni szpital.. kuleje do teraz..

pomijam fakt ze jezdza na przeciwmgielnych, z naruszeniem przepisow a sluzba to nie pojazd uprzywilejowany..

pomijam ich idiotyczne gadki i walenie na "ty" gdzie robia duze galy jak sie im tak samo odpowie albo sie ich opierdzieli za takie zachowanie..

pomijam tez to ze np. ostatnio zgubili zatrzymany dowod rejestracyjny (nieslusznie).. w koncu sie odnalazl po kilku dniach w.. spodniach zatrzymujacego..

PRAWDA JEST TAKA ZE NIKT NORMALNY DO PSOW NIE IDZIE..
KIEDYS BYLO ZOMO.. TERAZ ZBIERAJA BANDE PRZYGLUPOW - KAZDEGO Z ULICY - TAKA PRAWDA.. TO ZGRAJA NIEUDACZNIKOW ZYCIOWYCH CO W SZKOLE NOSILI PLECAKI INNYM A TERAZ SIE ODGRYWAJA..

podobno sa wyjatki.. moze i sa.. znam w miare normalnych.. ale nie na tyle normalnych zeby z nimi mozna szczerze pogadac jak z kumplem.. zryte lby i tyle.. szkolenia.. proces edukacji ze kazdy jest g***em i trzeba go zniszczyc.. a na wejsciu juz mamy polglowkow..

WIEC CZEGO OCZEKIWAC?

z szacunkiem odnosze sie do CBŚ.. to juz inna liga.. ale byc moze trafilem na wyjatki.. :razz: ale serio to goscie na poziomie.. zblizeni do normalnosci..

WIEC SIE MANIAQ'u nie nerwuj.. :wink:
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:37   

alez ja sie nie denerwuje , mnie to po prostu NIESTETY zaczyna przestawac zaskakiwac

nie znam osobiscie mundurowch , weic sie nie wypowiem ale tych co spotykam na zasadzie obywatel -stroz prawa... to porazka na kazdym froncie od takiego zachowania jw., po niekompetencje i bledy w pracy :|

ja za kazdy blad odpowiadam przed urzedami, mundurowymi, ale przed kim oni maja odpowiadac ? kruk krukowi... ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:46   

" ja za kazdy blad odpowiadam przed urzedami, mundurowymi, ale przed kim oni maja odpowiadac ? kruk krukowi... "

no u nich jest tak.. ze skladasz skarge na komende powiatowa.. nie przyjmuja..
na wojewodzka to ukrecaja leb sprawie.. bo z powiatowa zyja super..
na stoleczna.. to wysylaja zapytanie do wojewodzkiej.. ktora odpowiada ze wyjasnila i wsio ok..
jak nikt nie zginie to cokolwiek sie stanie JEST OK :cry:

C- ciekawi
H- heroiczni
W- wyrozumiali
D- dobroczynni
P- policjanci
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:52   

tak sie zastanowilem, to jedno moje "wideo" odbylo sie ok i bez problemowo ;) byl pan rozsadny i w sumie , wiadomo za co itp itd.

wszystko bylo ksiazkowo- przedstawienie sie , za co zatrzymanie , jaka kara ... czy ptrzyjmuje , wypisanie sprawne . tylko punktowej zdobyczy nie chcial ujawnic, ale oficjalnie nie moga chyba tego robic ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 20:02   

pkt. mozesz sprawdzic na kazdej komendzie - musisz miec swoj dowod.. na drodze NIE MOGA CI PODAC ILOSCI.. :wink:
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 20:05   

i tu kolejny przyklad, ze jak chca to moga ;)


ale o komendzie wiem , nie powiem dlaczego :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prawa autorskie, a nasze prawa do wolności osobistej
bociannielot Offtopic 0 Wto Cze 29, 2010 11:22
bociannielot
Brak nowych postów [Angliki na polskich drogach]
michalie Offtopic 55 Nie Sty 31, 2010 22:22
michalie
Brak nowych postów Pozytywne zmiany na polskich drogach :D
maciej Offtopic 54 Wto Sty 05, 2010 13:10
Mayson
Brak nowych postów Wytrzymałość felg aluminiowych na polskich drogach?
Wasze doświadczenia i opinię.
Piotrass Offtopic 30 Pon Lut 02, 2009 14:39
Brt
Brak nowych postów Polscy stróże prawa..rozczarowanie..
Markzo Offtopic 32 Pon Gru 21, 2009 08:18
Kozik



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink