Forum Klubu ROVERki.pl :: Grafika aukcji allegro.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Grafika aukcji allegro.
Autor Wiadomość
Smoke 



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Okolice Rzeszowa



  Wysłany: Pon Mar 16, 2009 17:34   Grafika aukcji allegro.

Witam, zapewne niezbyt trafna nazwa tematu ale zaraz powiem o co kaman. Mianowicie czy któryś z szanownych kolegów/koleżanek orientuje się jak zrobić by aukcja na allegro wyglądała w podobny sposób jak tu : http://moto.allegro.pl/it..._b5_b6_95r.html
oraz jak zrobić/dodać zdjęcia by była tak jak np tu: http://moto.allegro.pl/it..._5_biturbo.html lub tu : http://moto.allegro.pl/it..._ii_1_7_01.html
Bardzo bym prosił o pomoc gdyż to dla mnie bardzo ważna informacja. :smile:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Mar 16, 2009 17:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 17:48   

Po wybraniu kategorii towaru który sprzedajesz, klikasz na DALEJ (nie wybierasz żadnego szablonu), i w opisie wklejasz kod HTML gotowej strony tak jak chciałbyś żeby wyglądała aukcja. Zdjęcia natomiast musisz wcześniej wrzucić na jakiś zewnętrzny serwer, by wszyscy je mogli widzieć:)

Nie wiem na ile jesteś obeznany w pisaniu stron WWW w HTML'u - jeżeli nie za bardzo, ściągnij sobie jakiś program do robienia stron www, najlepiej jakiś w kategorii WYSIWYG (masz co widzisz) - wygląda to jak word, kolorujesz sobie czcionki, wstawiasz tła zdjęcia itd (przy czym nie z komputera, tylko wcześniej umieszczone gdzieś w necie), i następnie kopiujesz efekt swojej pracy jako kod HTML do "opisu" aukcji, i już masz swoją wymarzoną aukcję:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Smoke 



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Okolice Rzeszowa



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 18:31   

Dziękuje bardzo za pomoc :grin: jeszcze jak Byś mi mógł podesłać linki do jakiś fajnych programików to Byś mnie już całkiem uszczęśliwił :mrgreen:
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 18:37   

Ja kiedyś się tym ciut bawiąc korzystałem z MS FrontPage :oops: (TO jest rzekomo jego następca)
Wiem że bdb jest Dreamweaver - ale oczywiście kosztuje swoje, a nie wiem czy trial (np TUTAJ) jest w pełni funkcjonalny.
A jak nie, spróbuj może np czegoś :arrow: takiego - bezpłatny, rzekomo prosty w obsłudze i w pełni funkcjonalny. Choć nigdy nie korzystałem i nie wiem co to:)

Chociaż strony www ponoć najlepiej pisze się w notatniku :mrgreen: :pisze2:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Smoke 



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Okolice Rzeszowa



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 18:40   

Dziękuje Ci bardzo :grin: więc mówisz że jak sobie już coś zaprojektuje to wystarczy tylko link wkleić do opisu allegro i już będzie cacy?? :>
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 19:05   

Smoke napisał/a:
wystarczy tylko link wkleić do opisu allegro


Nie nie - jak w którymś tym programie przygotujesz już sobie aukcje, to tam w którymś miejscu będzie opcja żeby program stronę którą przygotowałeś pokazał Ci jako kod HTML - i cały ten kod musisz wkleić do opisu aukcji.

Zdjęcia natomiast - jak będziesz wstawiał do swojej aukcji, w "PRZEGLĄDAJ" zamiast wpisywać/szukać "dysk C:\ itd", wpisujesz adres pod którym dane zdjęcie znajduje się w necie - miejsce w którym je wrzuciłeś. Są do tego specjalne serwery:) np occur.pl
TEN tekst powinien Ci podpowiedzieć i może lepiej ode mnie wyjaśnić co i jak:)

Choć osobiście korzystam z miejsca jakie daje WP do bezpłatnego konta pocztowego:)

Metodą prób i błędów dojdziesz co i jak:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Smoke 



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Okolice Rzeszowa



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 19:11   

Dzięki wielkie za Pomoc :grin: Bardzo mi Pomogłeś a dalej tak jak mówisz metodą prób i błędów z czasem uda mi się coś ciekawego stworzyć :wink: a tak na marginesie jak Byś mógł to podpowiedz jak wkleić jakieś zdjęcie czy coś w avatar na forum. Zawsze mam z tym problem :???: :>
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 19:16   

Smoke napisał/a:
jak wkleić jakieś zdjęcie czy coś w avatar na forum

To akurat jest łatwiejsze niż powyższe;)

Na górze strony, pod "tytułem" Forum Klubu ROVERki.pl masz link do ustawień swojego profilu. I w ustawieniach owych na dole strony jest panel Avatarów - wybierasz sobie zdjęcie z komputera (lub netu) - spełniające oczywiście warunki tam opisane - i wysyłasz;)
Ot i cała historyja :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Azazel85 Pon Mar 16, 2009 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Smoke 



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Okolice Rzeszowa



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 19:24   

Dziękuję po raz kolejny :mrgreen: postaram się na dniach coś wkleić :wink: Dzięki Pozdrawiam :wink: Myślę, że na dziś to tyle z mych problemów z niewiedzy techniki komputerowej :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Generatory aukcji...
Jaki najlepszy?
NEOSSS Offtopic 1 Sob Mar 22, 2008 11:56
Piotrass
Brak nowych postów koszulki firmowe (grafika)
Gość Offtopic 6 Pon Lis 05, 2012 11:22
sobrus
Brak nowych postów [grafika] Jak zrobić napis na zdjęciu ale...
Gość Offtopic 7 Czw Sie 07, 2008 20:59
coldmanns
Brak nowych postów szukam grafika lub reklamówkę do mojego MG
PHJOWI Offtopic 5 Czw Wrz 27, 2007 11:00
Tempest



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink