Forum Klubu ROVERki.pl :: Simlock SE k800i
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Simlock SE k800i
Autor Wiadomość
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Pią Mar 20, 2009 22:21   Simlock SE k800i

Czy może ktoś podpowie mi jakiś adres gdzie ściągają simlocki z tego modelu on line? Działający adres - bez info, że usługa jest w tej chwili niedostępna. Panowie w punkcie GSM chcą za to jakieś 100 zł. Szukam jakiejś tańszej alternatywy (co nie znaczy, że darmowej). Podobno podaje się nr imei i zwrotnie otrzymuje kod odblokowujący. A może ktoś z forumowiczów się tym zajmuje?
Dodam tylko, że nie wchodzi w grę zakup kabla serwisowego i ściąganie simlocka jakimiś programami, bo kompletnie tego nie rozumiem. Moje pojmowanie tematu w tej kwestii kończy się na Nokii 6020, z której ściąga się simlocka jak koszulę z grzbietu... Po prostu znam się na tym mniej niż na Roverkach w listopadzie..... :wink:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Mar 20, 2009 22:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 07:44   

namiko, kody to tylko w Nokii i do tego nie we wszystkich Nokiach. W sumie to mogłabyś sama ściągnąć sobie, musisz mieć kabel serwisiwy około 40zł. No i na forach SE jest mnóstwo krok po kroku. A jeśli się boich to idź nie do serwisu tylko do jakiegoś taniego punktu, generalnie za zdjęcie na k800 wołają 40/50zł.

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 07:45 ]
namiko napisał/a:
Dodam tylko, że nie wchodzi w grę zakup kabla serwisowego i ściąganie simlocka jakimiś programami, bo kompletnie tego nie rozumiem.

Aha, nie doczytałem :mrgreen:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 09:03   

Do SE wystarczy zwykly kabel usb ktory jest w zestawie z telefonem :) Program jest darmowy, ale jednak troche skomplikowany ;) Trzeba zmieniac oprogramowanie, zeby pozbyc sie blokady.

P.S. Kodem mozna sciagnac loka z prawie kazdego telefonu, to tylko kwestia ceny :P
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 09:55   

Kruchy napisał/a:
Do SE wystarczy zwykly kabel usb ktory jest w zestawie z telefonem :)

I tu się mylisz DCU-60 dołączonym np. do D750 nie ściągniesz simlocka, ani nie wgrasz softa, DCU-65 już dasz rade.
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:01   

Moge sie zalozyc o skrzynke dobrej wodki :P
Od modeli K/D750 jest komunikacja usb, wiec zwyklym kablem sie wszystko robi :)
DCU-60 i 65 to ten sam kabel, roznia sie wygladem ;)
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:13   

Kruchy napisał/a:
Moge sie zalozyc o skrzynke dobrej wodki :P


Załóż się o skrzynkę dobrej "rudej" to się razem napijemy... no dobra, wódeczka również może być :)
 
 
czort 




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 485
Skąd: Góra



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:48   

Zalezy jaki masz Cid j3sli do CID 52 to sciągniesz simlocka bez problemu wgrywajac odpowiednim programem Main (oprogramowanie) Wszystko jest w necie na stronach forum tutaj napewno znajdziesz
program i opis
http://centrumse.pl/forum...7.html&hl=CID53

http://www.gsmforum.pl/in...4003dfe&act=idx
_________________
Pozdrawiam
Paweł
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Sob Mar 21, 2009 13:52   

No to chyba czeka mnie jednak serwis, bo mnie to przerasta. Myślałam o kodzie, bo to proste i kody są podobno za jakieś 50-60 zł. Znalazłam nawet takie strony, ale chwilowo nie świadczą usługi, a mnie się śpieszy... Ale dzięki za informacje! :smile:

[ Dodano: Nie Mar 22, 2009 10:13 ]
Poszłam do serwisu GSM w Carrefourze i zapytałam za ile by ściągnęli simlocka. Powiedzieli, że za jakieś 60 zł. Zrobiłam wielkie oczy i powiedziałam, że na Starówce chcą 40 zł i że to w takim razie trudno, ale dziękuję. Pan spojrzał na mnie, westchnął i powiedział, że mam mu dać ten telefon i przyjść za 15 minut. Zapytałam więc ile za to weźmie, bo przecież to dla mnie nie problem jechać na Starówkę skoro tam mają o tyle taniej. A on na to: 30 zł.... Rowan, wielkie dzięki za podanie wartości, bo przynajmniej wiedziałam od czego zacząć ściemnianie. :wink:
P.S. Na Starówce chcieli 100 zł.... :mrgreen:
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Mar 22, 2009 18:14   

namiko napisał/a:
A on na to: 30 zł.... Rowan, wielkie dzięki za podanie wartości, bo przynajmniej wiedziałam od czego zacząć ściemnianie. :wink:

Nie ma sprawy :wink:
Często ściągam ludziom Simlocki i wgrywam softy, także znam mniej więcej stawki. :wink:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Simlock Nokia 5200
Papaa2 Offtopic 6 Wto Mar 03, 2009 21:38
Papaa2



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink