Forum Klubu ROVERki.pl :: Trójkąt Roverowski
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Trójkąt Roverowski

nietypowo
Autor Wiadomość
niuton 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 00:54   Trójkąt Roverowski

Niewiedziałem gdzie zalożyc ten temat. Chodzi o to, czy macie trójkąty drogowe w swoich autach a jak tak to czy ma ktos na forum orginalny? Można zdjęcie? Ja nie mam i dopiero po roku użytkowania zorientowałem sie ze pod zamkiem klapy bagażnika są takie widełki i że sa pewnie włąsnie na trójkąt. Dlatego chciałbym kupi orginalny który pasowałby do tych widełek nic by nie strzelało i nie tłukło sie. Znalażłem an na ebayu takie cos:
http://cgi.ebay.co.uk/GEN...%3A1%7C294%3A50

Nibu orginalny, i w ogole fajny zestaw nie tylko trojkat ale czy to włąsnie ten bedzie pasował?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 07, 2009 00:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Krzysi3k 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Maj 07, 2009 09:03   

Namiko ma oryginalny trójkąt ;)
Napisz do niej
 
 
namiko 




Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 20:43   

Ten z ebay'u jest bardzo fajny! Mój nie ma pokrowca - chyba w pokrowcu nie wszedłby w te widełki w bagażniku - tam idealnie wchodzi ten czerwony futerał. Ale Ty masz R25 więc może tam te widełki są szersze albo są w innym miejscu? U mnie one są tuż pod dolną częścią zamka klapy.
Nie mam też rękawiczek.
Fajny zestaw tylko... że to licytacja a do końca jeszcze 8 dni, a tu już 8 funtów. :/ Ja za mój dałam 25 zł. Razem z roverkową apteczką (z wyposażeniem - nie tylko samo oryginalne pudełko!) i przesyłką wyszło mi 60 zł. Kupione przez allegro.

Jutro wrzucę fotki mojego.
 
 
niuton 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 22:03   

Ale znalazłem takeigo kup teraz, aukcja na 16 dni jeszcze, w niedziele mój człowiek ( :lol: ) z wysp mi go kupuje w takim razie. A taka orginalna apteczka tez ma swoje miejsce? Fajne sa orginały bo nie lataja po bagazniku, a przy moim charakterze to wazne- bagaznik pusty bo nie lubie jak cos tam jest, chyba ze bagaz ułozony, hehe...

artystyczne zdjecie:


super rzecz, jedzie lanserka - te znaczki na pokrowcu i rekawiczkach:), nie lata poo bagazniku trzyma sie na rzepie podłoża i w tym rogu i tak nic nie dochodzi bo kanapa jest pod kątem.

M I O D Z I O
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink