Bosh nie nie nie, mam bosha porażka tyle w temacie tego akumulatora
_________________ wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk"
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
a po naładowaniu auto kręci dość żwawo i nie odpala, czy w ogóle nie chce kręcić Sprawny diesel powinien nawet na kiepskim aku przy -7 odpalić .... a no i jaką masz tą Centrę (który model, bo są chyba 3 rodzaje) oraz jaką pojemność aku
I po zamontowaniu sprawdzić napięcie ładowania koniecznie. Dodam, że domowe mierniki mogą przekłamywać (tak było u mnie) w serwisie aku okazało się że ładuje jak trzeba.
Silnik kręci dosc zwawo ale nie zapala jak mu kiedys podłozylem grzalke pod miske olejowa to odpalil bez problemu:) A moze to byc wina np pierwszej swiecy zarowej? Czy kazdej z nich?
każda ma wpływ ... ale nawet przy 2 lub 1 powinien odpalać przy -7 ... tym bardziej, że żwawo kręci ... posprawdzaj to co w technicznym FAQ jest napisane.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum