Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
przemek199 




Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 135
Skąd: Wołów



Wysłany: Pią Sty 22, 2010 21:08   

BetJar napisał/a:
redcloud napisał/a:
Chciałbym przestrzec przed kolejnym nieuczciwym allegrowiczem

********* HRAUTOMOBIL ****************


Jeżeli piszesz o HR AUTOMOBIL z Ostrówka k. Wielunia to niestety
nie mogę potwierdzić że jest on
redcloud napisał/a:
nieuczciwym allegrowiczem
Kupowałem kilka razy i zawsze dostawałe to co było zamówione, ponadto
raz byłem tam osobiście i nie
redcloud napisał/a:
chamstwo
a kultura, bo kto otworzył by firmę w sobotę po godz. 17-ej dla sprzedania jednej piasty?




Ja również kupowałem juz dwa razy tam części, w sumie to tylko włącznik i regulacje lusterek i włącznik świateł przeciwmgielnych ale części zawsze działały wysyłka szybka i myślę, że jest ok...Pozdro!
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sty 22, 2010 21:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Lut 28, 2010 12:13   

Z racji tego iż mam mieszane uczucia co do oferty jednego z klubowiczów i jednocześnie sprzedawcy na Allegro, chciałbym się tu wypowiedzieć bo nie widzę bardziej odpowiedniego miejsca.

Firma ABC Auto Części SaGaNeX , klubowicz NEOSSS.

Dwa-trzy miesiące zmagałem się z niedziałającą oprawką żarówki kierunkowskazu w głównej lampie z przodu.
Postanowiłem kupić nową jednak nie ma tego typu elementów w sprzedaży więc zacząłem szukać używanego oryginału.
Zadzwoniłem do NEOSSS'a bodajże w czwartek który już przez telefon udzielił mi jak najbardziej fachowej porady jak usunąć usterkę jednak z powodu zgubienia jednej blaszki potrzebowałem już drugiej oprawki.

Rozumiem, że popyt kształtuje cenę ale 30zł za używaną oprawkę z demontażu w przypadku kiedy lampę mogłem kupić kompletną już za 50zł.

Miałem już jechać, mimo iż dostałem info przed 22:00 że mam podjechać 15km ale mój telefoniczny rozmówca zaczął się dosłownie wydzierać gdy notowałem adres bo jest dosyć kłopotliwe dotarcie na miejsce.

Na szczęście miałem problem z dostępem do garażu i nie pojechałem, oprawkę kupiłem przed samym przeglądem w sobotę, oryginalną, też z demontażu, razem z żarówką, w cenie 5 PLN.

Przypuszczam że wielu ludziom pomogła wiedza NEOSSS'a, co do cen nie mogę się wypowiadać o całej ofercie bo pytałem tylko o istotny ale drobiazg, natomiast w chwili kiedy ktoś robi łaskę że wogóle postanowi coś sprzedać i stopniuje wagę klienta po cenie jaką płaci 30zł albo 300zł to ja dziękuję za takie podejście.

Uważam też za nie na miejscu jest pytanie na wstępie, gdzie serwisuję samochód i żeby przyjeżdżać do Niego.


Szczęśliwy posiadacz sprawnego kierunkowskazu :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 28, 2010 13:23   

Akurat cenę każdy ma prawo ustalić jaką chce więc to że ma drogo chyba nie kwalifikuje go do nie żetelnych sprzedawców:-)
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Mar 01, 2010 09:13   

hvil, Dlatego właśnie napisałem na początku iż nie znalazłem bardziej odpowiedniego miejsca bo do polecanych w związku z moimi odczuciami nie mogłem dać, a innego działu zaśmiecać nie chciałem. :smile:

Z drugiej strony mogłem dodać to jako komentarz na stronie Roverki.pl pod informacją o warsztacie.

Jest to tylko i wyłącznie moja opinia o pierwszej próbie "współpracy" która skończyła się niestety niepowodzeniem z wyżej wymienionych powodów.
Wypowiedź miała na celu poinformowanie iż w moim przypadku były zdecydowanie tańsze i proporcjonalnie lepsze alternatywy dlatego przy poszukiwaniu trudno dostępnych części wysiłek jest czasem opłacalny bo dla mnie 25zł plus dojazd robi różnicę a oprawkę za 5zł kupiłem dosłownie "pod nosem" i to w sumie z braku innej możliwości bo przegląd robiłem za Warszawą.

NEOSSS oprawka 30zł

Inny sprzedawca oprawka 5zł, lampa w bdb. stanie 50zł


Jeśli miejsce umieszczenia jest nieprawidłowe, bardzo proszę o przeniesienie go i informację gdzie powinien się znajdować tego typu wpis.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 12:35   

Wydryszek, cena towaru na pewno nie kwalifikuje nikogo do umieszczania na "czarnej liście". Nie mamy niestety listy sprzedawców ustalających "nieetyczne/niemoralne/niesprawiedliwe" ceny :/
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
komarek666_2007 



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 48
Skąd: PCIM



Wysłany: Wto Mar 02, 2010 15:59   

a ja dodam sklep na allegro do tej listy:

MS-MOTOR1

Kupiłem u nich zepsuty przepływomierz, który miał być sprawny i kasy za niego nie odzyskałem pomimo ustaleń o ich zwrocie. Ceny może nie wygórowane, ale towar to syf
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Czw Mar 04, 2010 01:10   

Wydryszek, Zgodze sie z kolega ze powiedzialem 30zl, szkoda ze nie dodales faktu iz zapytalem sie Ciebie gdzie serwisujesz autko i ze Ci odrazu ta oprawke zaloze na miejscu bo byla potrzebna Ci do przegladu, ze potrzebujesz ja na juz, gdzie o godzinie 22 kazalem Ci przyjechac poniewaz byles akurat blisko chociaz nie bylo mi to zupelnie na reke ale dla klienta wszystko.
Dzwonisz... Ktos obok gada Ci do ucha, slychac muzyke ze nie slysze co ja mowie do siebie, pytam sie czy jedziesz z Navi i mowie co masz w nia wpisac, a Ty chyba nie rozumiales co Ci mowilem, a raczej nie doslyszales.
Czekalem, czekalem, czekalem i nic! Jezeli sie umawiasz, i wiesz ze sie nie pojawisz to trzeba bylo zadzwonic i odwolac bo czekalem na Ciebie jak ten jelen, mozna bylo napisac chociaz sms-a ale Ty nie... CISZA!!! ZEBY SIE PRZYPOMNIEC ZEBYM KONIECZNIE CI JA WYCIAGNAL TO MOZNA BYLO DZWONIC I PISAC, A TAK TO CISZA!!!
 
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Mar 04, 2010 08:49   

Przez internet można niestety dużo powiedzieć, w tym nieprawdy.
Nikt "obok" nie stwierdzi kto mówi prawdę a kto ją nagina ale zacznę może od początku z wyjaśnianiem.

Kwota 30zł nie stanowiła podstawy umieszczenia tutaj informacji, w kolejnych moich postach jest zaznaczone jaki jest powód umieszczenia tego tutaj więc nie będę kopiował.

Co do montażu, nie padło ani jedno słowo dotyczące montażu na miejscu, pomijam już fakt że zamontować ją potrafi każdy w dosłownie 4 sekundy.

Pragnę zauważyć że umawialiśmy się na 16, potem zostało o 18:00 miałem zadzwonić, dwie próby nie przyniosły skutku, nie chciałem przeszkadzać więc wysłałem sms z informacją, że będę czekał na kontakt.

21:28 dostałem od Ciebie telefon że zostajesz całą noc bo będziesz kończył rozrząd w R75.


Telefon odebrałem w pokoju, gdzie nie ma telewizora, nie ma radia, była to sypialnia dla uściślenia, nie spodziewałem się już kontaktu i szykowałem się do snu.
Nie było żadnej muzyki, filmu czy czegoś podobnego w tle, mógłbym powiedzieć że mówiłeś chaotycznie itd. ale nie o to chodzi, dopytywałem się o adres i dyktowałem dalej ten adres więc ten głos był moim głosem.
Faktem jest że się nie odezwałem już później bo jakoś ok 22:15 odpuściłem sobie garaż i wróciłem się a powinienem dać znać.

Moje odczucie jest takie jak napisałem w pierwszym poście, kiedy sprzedający "krzyczy" przez telefon i robi łaskę, że chce coś sprzedać to ochota na podróż po części słabnie, tak to odebrałem.

Jak ktoś będzie zdecydowany przyjechać po części czy też serwisować u NEOSSS'a to myślę iż nie będzie się sugerował jedyną opinią tylko sprawdzi sam.
Mój błąd chyba że wpisałem to tutaj a nie w komentarzu na roverki.eu.

Obaj mamy inną wersję wydarzeń i wydaje mi się że ciągnięcie tego dalej nie ma większego sensu w tym wątku.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
karino13 



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Wałbrzych



Wysłany: Czw Mar 04, 2010 14:00   

Jesli szukacie kombiaka to omijajcie tego http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11358184
zapewnienia telefoniczne,ze srodek idealny,po przyjezdzie cale auto to smietnik na kolach.Przebieg nieoryginalny,oceniam na 250 kkm,wnetrze zgnojone,przedna maska w odpryskach,lyse rozne opony,nesprawny centralny,radio wyrabowane,niekompletne oswietlenie a silnik spryskany Plakiem !! !!!
 
 
komarek666_2007 



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 48
Skąd: PCIM



Wysłany: Czw Mar 04, 2010 19:40   

karino13
dodaj to tu:
http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Mar 11, 2010 19:56   

Chyba nie jestem jedynym który się przejechał na zakupach u Pana Tomasza Zawadzkiego http://tomateam.pl/
Jeżeli komuś zależny na czasie i jest umówiony na dodatek z mechanikiem to nie polecam zakupów u tego Pana. Sklep internetowy który prowadzi jak się okazało również podczas mojego zamówienia w żaden sposób nie odzwierciedla stanów magazynowych.
Brak odpowiedzi na maile, brak informacji kiedy towar będzie wysłany i czy w ogóle wyśle, obietnice że oddzwoni, nie odbieranie telefonów o które sam prosi za parę minut. To jest to co może spotkać każdego zamawiającego u tego Pana.
Co do realizacji mojego zamówienia złożonego 04.03.2010 do dzisiaj nie otrzymałem informacji o terminie wysyłki. Kiedy się dodzwoniłem po długich próbach 08.03.2010 okazuje się że towaru już nie ma i nie wie kiedy będzie. Prosi o telefon za chwile, bo sprawdzi, a później nie odbiera. Zlewka totalna. Brak słów w ocenie za podejście do klienta.
Jeżeli potrzebujesz części i zależy Ci na czasie to nie polecam. Lepiej poszukać lub dopłacić parę złotych i kupić od kogoś innego. Konkurencja działa również prężnie w tym temacie i co się również okazuje ma lepsze podejście do klienta.

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 19:56 ]
11.03.2009 nadal 0 odzewu.

maciej: Post przywróciłem, wyjaśnienie sytuacji tutaj: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=474533
Ostatnio zmieniony przez maciej Pon Mar 15, 2010 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kajox1 




Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 30
Skąd: Ełk \ Olsztyn

Rover 45

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 20:10   

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15360539


Czarna lista dla tego pana. Przy kazdym z 4 telefonów zapewniał, że rover 45, który sprzedaje, jest w idelanym stanie, cytuje: "pan przyjedzie to padnie na kolana..."

W opisie wszystko idealne, zdjęcia idealne. Przejechałem te ~400km, patrze na ten samochód i normalnie dech zapiera. Klamka wisi, siedzenie lata jak fotel bujany, samochód cały porysowany, lakier w żadnym miejscu nie ma takiej samej grubosci, wnętrze brudne, dolot powietrza zaklejony tasmą bo pękł, silnik stukał i pukał... nawet nie było co wjeżdzać na tunel. Gosc chciał 13700 za cos co było warte max 3tys zł... Na koniec powiedział, samochód wart swej ceny ;)
_________________
Wędkarzu.Jeżeli Ciebie interesuje tylko ryb jedzenie to sprzedaj wędki i wyrzuć zezwolenie.Centrala ryb ma dostatek.Kup sobie rybkę a żonie kwiatek
 
 
tw1002 



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 14
Skąd: Wadowice



Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 22:49   

Nieuczciwy sprzedawca z forum: rafal_13
Sprzedaje R200 SDi, rzekomo bezwypadkowy - porozwalane zderzaki, szpachlowany cały lewy błotnik. Kupił go za 7100 w styczniu, teraz opycha za 7900.
Oto rzeczy, które spowodowały, że użytkownik rafal_13 chce się pozbyć swojego rzęcha, o których pisał na forum:
Cytat:
Kiedy silnik jest zimny samochód pali bez większych problemów, gdy się zagrzeje często gaśnie i nie zawsze jestem go w stanie uruchomić (dziś musiałem przez godzinę czekać aż silnik wystygnie i dopiero wtedy odpalił).

Cytat:
czujnik położenia wału korbowego wymieniony, jest lepiej, ale dalej coś go boli :beczy:

Cytat:
Gdy kupiłem samochód to abs już nie działał, świeci się kontrolka abs, odłączona jest wtyczka

Cytat:
Gdy silnik jest zimny to mój rover odpala, ale zaraz gaśnie dzieje się tak kilka razy

Cytat:
Jak jest zimno to samochód nie chce odpalać, jak jest ciepły wszystko jest ok. Pomyślałem pewnie świece do wymiany. Świece wymieniłem (wszystkie cztery), dalej nie chce palić,

Cytat:
Jak jest zimno to samochód nie chce odpalać, jak jest ciepły wszystko jest ok. Pomyślałem pewnie świece do wymiany. Świece wymieniłem (wszystkie cztery), dalej nie chce palić,

Cytat:
u mnie chyba alarm jest zepsuty :sad:

Cytat:
witam!!
Odkąd kupiłem roverka miałem problemy z rozruchem zimnego silnika, (ciepły pali od razu) początkowo tłumaczyłem sobie, że to tylko akumulator jest za słaby (bo faktycznie jest tylko 62 Ah), że jest mróz, a to diesel. W końcu zrobiło się ciepło więc, a mój roverek dalej nie chce chodzić, oddałem go w poniedziałek do serwisu. Panowie zrobili mi pełną diagnostykę.
Okazało się że wszystko jest ok. poza jedną małą rzeczą - BRAKIEM KOMPRESJI na 1, 3 i 4 cylindrze.
Na wykresie wygląda to tak:
1 cylinder - 18 bar
2 cylinder - 27 bar
3 cylinder - 18 bar
4 cylinder - 21 bar

Cytat:
Co niektórzy mówią, pojedź na giełdę i sprzedaj to, ale tak nie zrobię bo wiem jak bardzo mnie teraz boli to, że dałem się oszukać (czyt. nie sprawdziłem dokładnie auta), więc nie mogę ze spokojem duszy pojechać i przerzucić swój problem na kolejną osobę, a poza tym nieco przywiązałem się już do swojego roverka. Lubię go.

Dlatego teraz próbuje oszukać koleją osobę.
Oto ten rover:
 
 
Luk 



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Maj 12, 2010 15:58   

Przestrzegam przed sprzedawcą z Allegro - RS PARTS.
Zamówiłem błotnik w kolorze samochodu. Wcześniej poprosiłem o dodatkowe zdjęcia elementu i zaznaczyłem, że zależy mi na zamontowaniu części bez malowania, wyłącznie w stanie idealnym, nawet za cenę kilka razy wyższą niż zwykle. Z fotek (zresztą bardzo dobrej jakości) zamieszczonych na aukcji i tych przysłanych mi później wynikało, że błotnik jest faktycznie w stanie idealnym i kilkakrotnie mnie o tym telefonicznie zapewniano. Stwierdzili też, że błotnik można zamontować bez malowania, bo nie jest nigdzie porysowany ani uszkodzony.
Po otwarciu przesyłki okazało się, że błotnik jest w zupełnie innym kolorze niż na zdjęciach. Porysowany jak po wojnie. Znalazł się nawet mały ślad rdzy na powierzchni, w miejscu odprysku lakieru. :evil:
Prawdopodobnie zdjęcia dotyczyły innego przedmiotu, a na ostateczną odpowiedź o w sprawie dostępności czekałem dosyć długo, więc pewnie zdobyli podobną część od kogoś innego i później odsprzedali mi ją nie za kilkadziesiąt zł ale za 250.
Mój własny błotnik był mniej porysowany, więc drugi porysowany nie był mi potrzebny.
Niestety kupiłem część poza Allegro.
Zdecydowanie nie polecam!
 
 
janosik 



Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: Świdnica



Wysłany: Pią Maj 28, 2010 10:42   

Jestem kolejną (z tego co czytam) osobą, którą ignoruje Pan Tomasz Zawadzki z www.tomateam.pl. Towar zamówiłem 04.05.2010. potwierdzenie towaru spakowanego dostałem 13.05.2010. Nie ma ani towaru, ani pieniędzy. Telefon wyłączony non-stop, na maile nie odpowiada.
 
 
 
sew87 



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 573
Skąd: rzeszów

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 11:01   

to i tak malo czekasz ja w listopadzie zamowilem nakladke na sprzeglo gumowa u niego i w styczniu dopiero odzyskalem pieniadze ,bo zero kontaktu z nim na meil i tel, wrescie na gg go dopadlem zaczalem straszyc ze ile mozna czekac 3 miechy .i pieniadze odrazu powrocily
_________________
sew
 
 
 
tomeczek1019
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 03, 2010 22:43   Rs Parts Warszawa

z cała stanowczosnią mogę zapwnić iż znam Pana Michała ( Rs Parts) osobiśice, kupiłem, zarówno ja jaki paru moich kolegów taksówkarzy u niego nie jedno, i jestem pewny że na pewno sprzedaje elementy sprawne, i zgodne z opisem, wielokrotnie moglem liczyc na jego zyczliwosc i uczynnosc, i zapewniam Cię drogi kolego Luk że mozna zarwno z nim jaki i jego pracwnikami w kazdej kwesti sie dogadac, tyle z mojej strony. pozdro
 
 
Vesper416 




Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 1138
Skąd: Poznań

Rover Coupe

Wysłany: Pią Cze 04, 2010 21:05   

BetJar napisał/a:
redcloud napisał/a:
Chciałbym przestrzec przed kolejnym nieuczciwym allegrowiczem

********* HRAUTOMOBIL ****************


Jeżeli piszesz o HR AUTOMOBIL z Ostrówka k. Wielunia to niestety
nie mogę potwierdzić że jest on
redcloud napisał/a:
nieuczciwym allegrowiczem
Kupowałem kilka razy i zawsze dostawałe to co było zamówione, ponadto
raz byłem tam osobiście i nie
redcloud napisał/a:
chamstwo
a kultura, bo kto otworzył by firmę w sobotę po godz. 17-ej dla sprzedania jednej piasty?


Co do użytkownika HRAUTOMOBIL To ja również stanę po jego stronie ponieważ nie raz facet mi samochód uratował. Ma niskie ceny i naprawde dobre towary! Również zdarzyło mi się odwiedzić pana i jechałem specjalnie z Poznania pod Łódź po szybe i około godziny 20 dopiero zajechałem bo bładziłem i bez problemu otworzył dla mnie warsztat!

Kupowałem u niego wiele razy i ja nie narzekam!!!


Co więcej powiem że każdemu zdarzają się wpadki a co nie którzy tu na forum widze że piszą po prostu po złości! Odnośnie na przykład NEOSSS'a
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Czw Cze 17, 2010 21:35   

Cytat:
Co więcej powiem że każdemu zdarzają się wpadki a co nie którzy tu na forum widze że piszą po prostu po złości! Odnośnie na przykład NEOSSS'a


Przyzwyczailem sie... Sledzac to forum na DOKLADNIE moj temat mozna duzo wywnioskowac na temat ludzi piszacych opinie o mnie...
Ja nie jestem bez winy, bo zawsze gdy jest problem dotyczy tez mnie

Po jakims czasie checi na zagladanie tu opadly, przyjezdzanie na spoty rowniez...
Uwazam ze jezeli ktos ma cos do powiedzenia drugiej osobie mowi to wprost albo milczy...
 
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Pią Cze 18, 2010 07:52   

NEOSSS napisał/a:

Po jakims czasie checi na zagladanie tu opadly, przyjezdzanie na spoty rowniez...

A cóż się stało, że nie chcesz bywać na spotach ? Możemy się tylko domyślać, ale jak tak lubisz mówić wprost, to pisz. Towarzystwo Ci nie odpowiada ? :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink