Forum Klubu ROVERki.pl :: [R600] Okleina kokpitu Hartman
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R600] Okleina kokpitu Hartman
Autor Wiadomość
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 19:45   

zuber84cool napisał/a:
Tomi napisał/a:
Gonia aktualnie jeździ tym:

http://forum.roverki.eu/g..._vehicle&CID=84


No takim to już można się pokazać na wsi :rotfl2: ,ciekawe czy jest uokleina w środku :hahaha:


zuber84cool napisał/a:
Ale ja pytałem czy jest "uokleina" w środku a nie czy Gonia jest oklejona,wiesz "u nos gworom sie nie godo" :mrgreen:


Brniesz w coraz mniej smaczne żarty... chyba, że to taki śmiech przez łzy...

Bez uśmieszków, bo wcale mi do śmiechu nie jest.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 18, 2010 19:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zuber84cool 




Pomógł: 64 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 899
Skąd: Zewsząd

Rover 600

Wysłany: Pią Cze 18, 2010 19:50   

No tak,płakać się chce... nie pisz już w tym temacie,nie chce mi się czytać twoich wypowiedzi a tym bardziej uśmiechać do ciebie a moderator niech zamknie ten temat a najlepiej usunie bo tu już co miało być napisane,zostało napisane.
_________________
JDM OPTION | Cultstyle.pl
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 18, 2010 20:13   

olek997 napisał/a:

Pływak, fakt ryzykowalem kupujc aluminiowa okleine bo mysle WT z drewnem ale sam ocen. mi sie podoba. jezdz ena tmy od listopada i nic sie nie dzieje. jest gitarkaa


Wygląda tak jak myślałem czyli paskudnie, nie ma to nic wspólnego z aluminium i jest zapewne robione jak pisałem: podkład srebrna folia samoprzylepna i na to żywica czyli jak tzw. naklejki 3D. Dla mnie jedyna opcja to matowe aluminium ale tylko do czarnej deski... Niestety brniesz w złym kierunku no ale to Twoje auto...


P.S Żeby się wyróżniać wcale nie trzeba takich gadżetów ani innych pierdół...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 21:09   

olek997 napisał/a:
mysle ze jest zacnie a wg mnie sie dobrze komponuje;)
zuber84cool, mowisz masz;)
Pływak, fakt ryzykowalem kupujc aluminiowa okleine bo mysle WT z drewnem ale sam ocen. mi sie podoba. jezdz ena tmy od listopada i nic sie nie dzieje. jest gitarkaa

pozatym jakby ktos polaczyl drewno z okleina drewno podobna to nasrałby tym sobie tylko...


Nie wiem jak Ty to widzisz, ale dla mnie to trochę kakofonia: drewno, beż, chrom i aluminium. Da się coś jeszcze dołożyć... a można dołożyć wstawki w kolorze lakieru.

Mieliśmy kiedyś R620Ti i moim zdaniem wnętrzu 6-setki brakuje jedynie kilka chromowanych akcentów aby było pięknie. Chromowane obwódki wokół zegarów, pokręteł i ew. lewarka zmiany biegów dopełniły by całości i dodały smaku. W tym przypadku forma jest ważniejsza, niż treść i nie jest tak, że im więcej tym lepiej.

[ Dodano: Pią Cze 18, 2010 21:09 ]
Nie wyobrażam sobie aby n.p. w tym coś jeszcze doklejać

http://www.tomateam.com/13_cabrio.html
 
 
 
olekorson 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 47
Skąd: Szprotawa

Rover 600

Wysłany: Pią Cze 18, 2010 21:14   

Teraz pytanie troszkę z innej beczki, czy ktoś mi może powiedzieć jak to jest z tymi okleinami drewnopodobnymi, chodzi mi o spasowanie kolorów do oryginału, czy ktoś kiedyś kupował na allegro taka okleinę do swojego samochodu, bo mam zamiar zabudować dotykowy monitor LCD w miejscu radia i schowka pod radiem i chciał bym to zrobić tak żeby wyglądało jak zrobione fabrycznie, może ktoś ma inny pomysł na wykonczenie takiej zabudowy?
 
 
 
olek997 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 516
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 01:10   

Gonia napisał/a:
Nie wyobrażam sobie aby n.p. w tym coś jeszcze doklejać

http://www.tomateam.com/13_cabrio.html


szczegolnie zajebiscie ta gałka drewanian pasuje do wszystkiego. jak ty to nazywasz??? kakofonia??? w tym linku co dalas widze to samo chrom beż drewno...

Pływak, nie wiem czy wiesz ale w nowcyh autach typu audi od jakieogs czasu sie stosuje połaczenie drewna z aluminium badz drewna z chromem.
cale szczescie ze to ma mi sie podobac a nie tobie:)
_________________
moja 600-tka "ślicznotka"
http://www.autocentrum.pl...rover-600-1998/
 
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 02:26   

Tomi napisał/a:
Gonia aktualnie jeździ tym:

http://forum.roverki.eu/g..._vehicle&CID=84

Wlasnie dlatego padlem ze smiechu.

olek997, klamki jeszcze mi sie podobaja, ale musialbys dac lepsze zdjecia, albo musialbym zobaczyc to na zywo, ale reszta niestety spada do HOS bo poprostu przesadziles.
Najwazniejsze jednak, zeby Tobie sie podobalo ;)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 07:40   

olek997 napisał/a:

Pływak, nie wiem czy wiesz ale w nowcyh autach typu audi od jakieogs czasu sie stosuje połaczenie drewna z aluminium badz drewna z chromem.
cale szczescie ze to ma mi sie podobac a nie tobie:)


Mogą to montować gdzie chcą osobiście uważam, że połączenie drewno plus matowe aluminium jest brzydkie może po za pewnymi wyjątkami gdzie wnętrza nadrabia jako całość (o chromie + drewno nic nie pisałem bo takie połączenie stosuje się od dziesiątek lat i wygląda to dobrze o ile się z tym chromem nie przesadzi)... Po za tym sam piszesz "aluminium" a nie jakiś laminat, który nawet nie przypomina aluminium :]

P.S Tak ma się podobać Tobie ale wrzucając zdjęcia musisz być przygotowany na krytykę...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
olek997 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 516
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 09:39   

Perez, a nie podobaja ci sie ramki na wawiewy?? mi sie najbardziej one pdobają;)
Pływak, ale ja sie nie obrazam facettttt. no jak kupowalem ta okleine to sie liczlem z tym aze to bedize dokladnie jak mowisz naklejka 3d, ale wnetrze rovera wydawalo mi sie troche zbyt puste. jak zrobie sobie nowa pdosufitke, kierownice gałke i mieszek no i dywaniki to ozbacze jak to beidz eywgladalo. może zdejme częśc i zostawie tylko ramki na nawiewy bo mysle ze ladnie bedzie wygladalo z aluramkami na zegary i regulacje nawiewów które zamówiłem u dida. pozatym ja jak wrzucam fotki to poto zevby tez jakies porady uzyskac oceny itp.
_________________
moja 600-tka "ślicznotka"
http://www.autocentrum.pl...rover-600-1998/
 
 
 
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 10:07   

olek997 napisał/a:
może zdejme częśc i zostawie tylko ramki na nawiewy bo mysle ze ladnie bedzie wygladalo z aluramkami na zegary i regulacje nawiewów które zamówiłem u dida. pozatym ja jak wrzucam fotki to poto zevby tez jakies porady uzyskac oceny itp.


No i w tym kierunku bym poszła. Aluminiowe ramki (chłodne w dotyku), dość cienkie aby tylko zaznaczyć pewne elementy (jak zegary, pokrętła i dźwignię zmiany biegów). Ponadto jeśli udałoby Ci się dopasować coś delikatnego (również polerowane aluminium lub chrom) na pozostałe elementy, które chcesz podkreślić... i tyle. Wprowadzanie nowego materiału, nowej struktury do wnętrza jest chyba po prostu przesadą... takie jest moje, subiektywne zdanie :)

P.S. Wnętrza MG ZR i ZS (szczególnie po lifcie) są tandetne, a doklejanie jeszcze czegoś do wnętrza pogorszy obraz całości :(

P.S.2. Osobiście zakochana jestem w 420D, który mieliśmy kiedyś... auto było IDEALNE (wnętrze, materiały, wygląd, zawieszenie, prowadzenie, ekonomika i niezawodność)... teraz już się takich nie produkuje :( . Muszę tylko przyznać, że z seryjnego auta, to niewiele tam było. Zmienione było:
- zawieszenie (sprężyny, amortyzatory i stabilizator przedni i tylny),
- tapicerka,
- przedni zderzak,
- kierownica,
- nagłośnienie,
- koła,
- hamulce,
- itd., itd.
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Cze 19, 2010 10:19   

ostatnimi czasy więcej tu wrzut na forum niz dyskusji, wymiany poglądów i gustów. Chlupcy spasujcie trochę, to ze Gonia ma inny gust niż wy nie było podstawy do takiego wodotrysku słów a poza tym ja bym sie na waszym miejscu zastanowił wszak statystycznie kobiety maja lepszy gust od nas:-)


a co do tematu :


do mnie fotki srebra z beżem nie przemawiają.
 
 
olek997 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 516
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 12:12   

hvil, mimo potoku słów jest zaznacozne że kazdy ma inny gust. mam przecież chodzi żeby ładne uatrkakcyjnic nasze roverki żeby były jeszcze piękniejsze:)

Gonia, zanim kupiłem ta okleine to troche kombinowalem żyby zrobić aluminium szczegolnie na obodowe klamek tą czarną i ramki na wloty powietrza bo wg mnie zacnie. tylko takieog czegos dlosłonie nie da sie zrobć. nawet folia termoplastyczną buuuu
zobacze czy jak zamontuje rmaki an zegary i nawiwy to czy nie będzie za dużo i jak mowilem może wtredy wywale okleine z przycisków do szybb, lusterek, potensjometra itp a zostaiwe rmaki na wloty. dziś mi może sie podobac a jutor juz nie heheh;) wlasnie do r600 nie ma ramek na biegi:( buuuu ale pewnie pamietasz jak mialas 620 Ti to tam jest taki czarny brzydki plastik naookoło ramki biegów, ja go wywalilem i chyba będę robil jak tronsek, tu masz link, nic innego nydyrydy:(
http://forum.roverki.eu/v...=45575&start=20
_________________
moja 600-tka "ślicznotka"
http://www.autocentrum.pl...rover-600-1998/
 
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 12:39   

olek997 napisał/a:
tam jest taki czarny brzydki plastik naookoło ramki biegów,

Ja mam drewno fabryczne.
olek997 napisał/a:
Perez, a nie podobaja ci sie ramki na wawiewy?? mi sie najbardziej one pdobają;)

Mi zdecydowanie nie, widac, ze to jest doklejane.
Ja pracuje nad zegarami, mam zamiar zrobic cudenko, oczywiscie robie zdjecia, zeby potem mozna bylo wszystko ladnie pokazac.
P.S. Co ty masz na kierownicy bialego?
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
olek997 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 516
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 12:43   

Perez, no ja tem mam drewno. ale jak masz ramke ta drewnianą to powinienes mieć naokoło mieszka taką ramke czarna platkikową

na kieorwnicy mialęm kiedyś drewno fabryczne no ale typiara nimka kotra 10 lat nim jezdzila musiala miec mega tipsy i pozdzierala to ala drewno i taka łaciata była ta kierownica:P wiec wszyskot zdarłem i bede skórował na nowo.

[ Dodano: Sob Cze 19, 2010 12:43 ]
Perez, ja chuba wezme od momana zegary
_________________
moja 600-tka "ślicznotka"
http://www.autocentrum.pl...rover-600-1998/
 
 
 
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 12:48   

olek997 napisał/a:
wlasnie do r600 nie ma ramek na biegi:( buuuu ale pewnie pamietasz jak mialas 620 Ti to tam jest taki czarny brzydki plastik naookoło ramki biegów,


W 620Ti było drewno.
 
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 13:04   

olek997 napisał/a:
Perez, ja chuba wezme od momana zegary

Ble, ja chce zrobic cos zupelnie innego. Narazie zrobilem test i zmywaczem do paznokci zdjalem to co daje pomaranczowy. Teraz albo musze kupic paski z ledami, zeby to podswietlic od spodu i beda swiecily na bialo (sprawdzalem jedna biala dioda i wyglada super i dosyc fabrycznie) lub druga opcja to zalozenie ramek z polerowanego aluminium, bezowe tarcze z czerwonym podswietleniem i reszta w srodu zegarow z polerowanego aluminium lub obite bezowa skora.

[ Dodano: Sob Cze 19, 2010 13:04 ]
olek997 napisał/a:
Perez, no ja tem mam drewno. ale jak masz ramke ta drewnianą to powinienes mieć naokoło mieszka taką ramke czarna platkikową
Wiem o co chodzi, ale boje sie, ze teraz jest ladnie, a potem moze sie zepsuc
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
zuber84cool 




Pomógł: 64 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 899
Skąd: Zewsząd

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 13:41   

olek997 napisał/a:
Perez, ja chuba wezme od momana zegary


olek997, zegary od moman'a może by były ok,ale nie z takim podświetleniem tzn nie w takim kolorze jak są,gdyby był to jakiś ciepły pomarańczowy czy bursztynowy to ok,taki był by chyba najlepszy zwłaszcza jeśli chodzi o beżowe wnętrze jak u mnie czy u ciebie.Białe podświetlenie jeszcze jest ok,do tego aluramki i już jest pięknie,każde inne niebieskie,seledynowe itd itp.psuje całość to już nie to.W RH600 łatwo przesadzić z gadżetami to klasyczny sedan,klasyk.
_________________
JDM OPTION | Cultstyle.pl
 
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 14:11   

zuber84cool napisał/a:
W RH600 łatwo przesadzić z gadżetami to klasyczny sedan,klasyk.

:ok:
Mam takie pytanie dlaczego zazwyczaj piszesz RH600, a nie R600?
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
zuber84cool 




Pomógł: 64 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 899
Skąd: Zewsząd

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 19, 2010 14:38   

Wiesz co Perez już nie pamiętam :wink: ,jest to jakieś oznaczenie modelu i tak mi zostało,kojarzy się z Rover-Honda,często można spotkać w nazwie taki przedrostek RH 600 w tym modelu.Zresztą jak wpiszesz w Google "Rover RH" to ci wyskoczą same 600 :wink:
_________________
JDM OPTION | Cultstyle.pl
 
 
 
Martines24 



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Poole



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 15:14   

Perez napisał/a:
olek997 napisał/a:
zakladam ze gonia jezdzi szarym zwyklym roverem jakich pelno i jej fura niczym sie nie wyroznia bo auto ma byc tylko sprawne i jezdzic. i tlye

Buhahahahaha :rotfl2:



Czesc Chlopaki.
Gonia jezdzi i tyle.Tylko mysle dlaczego jedzie ludzia ktozy lubia takie sprawy.
Troche rozbieram samochodow i nawet aston martin! zastosowal w DB6 okleine(za doplata)
Mysle ze nic w tym zlego, a wyglada ok.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów R400 OKLEINA KOKPITU
okleina drewnopodobna, nowy mieszek zmiany biegów, nowe podświetlenie zegarka
camaro17 Tuning wizualny 28 Sob Gru 18, 2010 23:09
FatMatic
Brak nowych postów Okleina kokpitu w r 200 (okrąglaku)
paka_88 Tuning wizualny 18 Czw Sie 12, 2010 17:35
Nowal
Brak nowych postów [R400] Okleina kokpitu
lukas-g15 Tuning wizualny 9 Nie Gru 19, 2010 21:42
tronsek
Brak nowych postów [MGF] okleina pulpitu!!!
trollbee Tuning wizualny 4 Czw Wrz 25, 2008 00:44
trollbee
Brak nowych postów kolor kokpitu ?
kamilosbos Tuning wizualny 36 Czw Maj 05, 2011 10:35
leszczu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink