Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR 1.8] CZEŚCI oraz SERWIS - KRAKÓW
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Brt
Sro Lip 21, 2010 12:51
[MG ZR 1.8] CZEŚCI oraz SERWIS - KRAKÓW
Autor Wiadomość
ALAN 



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Sie 06, 2010 17:40   

gsm23

powiem, że trochę udało cI się mnie wsiąść na refleksję, ale skoro indywidualiści chcą jeździć takimi autami jak MG i są według cIEBIE "!@!$#.czkami" to pewnie jeździsz GOLFEM III albo e36 i jesteś wtedy twardzielem takim, że jak przejeżdżasz przez rynek w swojej wiosce to potem 2 tyg. leczysz korzonki :mrgreen:


a co do tych części to sory w takim raziemusiałęm coś źle popatrzeć ;/ ale najlepiej będzie jak w ten weekend postarma się podejśc do sklepu z cześciami i popytam za ile bym miał takie cześci o jakich rozmawialiśmy wcześniej :razz:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sie 06, 2010 17:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
gsm23 



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 17
Skąd: Włocławek



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 10:12   

ALAN,

Gdybyś był choc troche inteligentny to bys zobaczył na lewo i byś widział czym jeźdze:D No ale jak widac inteligencją to Ty nie grzeszysz

Problem w tym, że jakbyś chciał to byś jeździł a nie pisał głupich postów o cenach rozrządu i miał milion innych problemów. Ciekawe czy kiedys pochwalsiz się tutaj swoim MG. Na bank że nie!

Osobiście uważam, że akurat golf III z siatkami w zderzakach i BMW najlepiej własnie e36 316 i to białe z diodowymi lampami pasowało by do Ciebie najlepiej!
 
 
Raptile 




Pomógł: 73 razy
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 12:29   

Spokoj bo wyjmne pasek z szuflady
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
gsm23 



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 17
Skąd: Włocławek



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 13:47   

Raptile napisał/a:
Spokoj bo wyjmne pasek z szuflady


Przecież wszyscy są grzeczni:D
 
 
ALAN 



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Kraków



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 18:43   

gsm23 napisał/a:
Raptile napisał/a:
Spokoj bo wyjmne pasek z szuflady


Przecież wszyscy są grzeczni:D


chłopaku, widziałem to co po lewej. ale bardziej zwrócił moją uwagę dzwięk Twojego niemieckiego hełmu kórym jeździsz na codzień. I nie pochwale się autem tOBIE bo nie do tego będzie mi służyć, żeby sie lansować i probować zaimponować forumowemu, pospolitemu gsm-mowi. ;] no ale dobra, ja się już pacyfikuje bo nie chce Ci nabijać postów do kozaczenia w gronie przyjaciół z virtuala :mrgreen: buzi dupci:* hyhy :twisted:

wracając do topiku:

Dziś rozmawiałem z gościem który wyraził się tak, że ściaga sobie cześci z anglii bo nie chce dawać zarobić zdziercą z tomateam.pl, FOTA, Intercars :]

ciekaw jeste mczy to tak sie aby napewno oplacało z przesyłką itd...
 
 
Kurczak85 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 19:09   

ALAN napisał/a:
Dziś rozmawiałem z gościem który wyraził się tak, że ściaga sobie cześci z anglii bo nie chce dawać zarobić zdziercą z tomateam.pl, FOTA, Intercars


No najlepiej jak by za darmo rozdawali....
Ceny czesci jak do kazdego auta, ale jak sie chce czlowiek przyczepic to zawsze cos znajdzie.
A tomatemu to mi prosze nie obrazac bo gdyby nie Tomi to nie wiem gdzie bym czesci szukal...
Ostatnio zmieniony przez Kurczak85 Sob Sie 07, 2010 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 19:33   

ALAN, ten kolega nie dostanie takiej ceny w GB po jakiej bierze Toma Team, a jezeli chodzi o InterCars to zdarza sie, ze po nietypowe czesci dzwonia do TomaTeam.
Zrobisz jak bedziesz chcial, a jako uzytkownik tego forum i aktywny klubowicz klubu Roverki.pl przepraszam Cie za posty kolegi gsm23
Kupisz auto jakie bedziesz chcial, a o porade zawsze mozesz pytac na forum, czy to tym czy Ibizowym ;)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
gsm23 



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 17
Skąd: Włocławek



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 21:39   

Kurczak85 napisał/a:
No najlepiej jak by za darmo rozdawali....


Mówiłem że debil hehehe!
Bez komenatzra dla takich typków jak on.

A tak na marginesie to niech chłoapczek kupuje częsci w intercarsie buahaha!
Kumpel kupił do alfy tam rozrząd i mu przeskoczył po 16 tys km
Powodzenia maminsynku życze! I wcale nie chce zebyś MI się chwalił swoim cudem, ba nawet sobie tego nie życze. Po prostu na forum jest taki zwyczaj, ale laika w każdej kwestii nie ma co przekonywac, lub co bądź ustosunkowywać w odpwoeidnią stronę. Niech sobie zyje we własnym świecie bo jak widac czuje się w nim jak ryba w wodzie:D
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Sie 07, 2010 22:41   

Za kontynuowanie chamskiej retoryki dostajesz kolejne ostrzeżenie, tym razem za 2 pkt.
 
 
ALAN 



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Sie 08, 2010 10:14   

Perez napisał/a:
ALAN, ten kolega nie dostanie takiej ceny w GB po jakiej bierze Toma Team, a jezeli chodzi o InterCars to zdarza sie, ze po nietypowe czesci dzwonia do TomaTeam.
Zrobisz jak bedziesz chcial, a jako uzytkownik tego forum i aktywny klubowicz klubu Roverki.pl przepraszam Cie za posty kolegi gsm23
Kupisz auto jakie bedziesz chcial, a o porade zawsze mozesz pytac na forum, czy to tym czy Ibizowym ;)


Nie no daj spokój. :wink: na każdym forum znajdzie się ktoś aktywny inaczej.

Jak będe miał jakieś pytania i informacje do przeanalizowania to odezwę się w tym temacie bo wyszło tak, że stał się bardzo luźny i porusza wiele wątków :)

niebawem myślę podzielić sięz wami cenami cześci w pewnej hurtowni do ZR 1.8 160 które poznam myślę w najbliższym czasie. Pozatym nie pozostaje mi nic tylko obserwować co się dzieje ciekawego w ogłoszeniach i szukać dalej :)

pzd
 
 
Perez 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 11:10   

ALAN napisał/a:
na każdym forum znajdzie się ktoś aktywny inaczej.

No nie chcialem tego pisac...
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 09, 2010 09:48   

ALAN napisał/a:

Dziś rozmawiałem z gościem który wyraził się tak, że ściaga sobie cześci z anglii bo nie chce dawać zarobić zdziercą z tomateam.pl, FOTA, Intercars :]


Pisząc w ten sposób, domyśl się tylko co ja mogę o Tobie napisać (szłyszałem, ktoś mi powiedział, itd). W związku z tym pisz kto to powiedział lub nie pisz w ogóle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Serwis Kalisz.
radjan001 Chcę kupić ROVERka 0 Pon Lip 05, 2010 22:15
radjan001
Brak nowych postów Serwis Rzeszów, Przemyśl.
radjan001 Chcę kupić ROVERka 8 Nie Lut 24, 2019 10:14
proartur
Brak nowych postów Rover 25 PEREŁKA.2.0 IDT KLIMA.SERWIS
har0 Chcę kupić ROVERka 6 Sro Lis 03, 2010 16:32
piter34
Brak nowych postów [Rover 25] oraz 25 Streetwise
Roverki do oceny
ad4m Chcę kupić ROVERka 2 Nie Kwi 18, 2010 10:08
azor77
Brak nowych postów [MG ZT] oraz [R75]. Proszę o pomoc w wyborze.
spitz Chcę kupić ROVERka 9 Pią Paź 17, 2014 17:27
spitz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink