Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
tomason 



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 156
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Sty 28, 2011 08:04   

Bordos, ale kolega wyzej polecil :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sty 28, 2011 08:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1744
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Sro Lut 16, 2011 16:42   

hr automobil ostrowek k/wielunia

sparzylem sie na nich po raz drugi
dawno dawno temu kupilem u nich silnik z metro ktory okazal sie po rozbiorce totalnym trupem, niestety od zakupu do weryfikacji minelo duzo czasu i nie wnikalem z tematem za bardzo

po raz drugi sparzylem sie teraz, zamowilem halogen i przewod do klimy do r200, mialo byc jedno i drugie o czym zapewnial mnie w kilku mailach jakie do niego wykonalem
ustalilismy cene 110 za halogen i 40 za przewod
po czym w poniedzialek wyslal tylko przewod a w srodek podobno ( podobno bo jeszcze paczki nie otworzylem ) wlozyl kartke ze halogena nie ma
ja sie dopytywalem o szczegoly w tzw miedzyczasie bo najpierw listonoszka dala znac ze jest paczka od nich i za pobraniem 66 pln

dzis odebralem ( pluje sobie w brode ze to zrobilem, bo powinienem typa narazic na koszty ) i okazalo sie ze za przewod policzyl 50 ( 16 pln koszty przesylki )

napisalem maila ze nie tak sie umawialismy, to napisal bezczelnie ze w takim razie zaprasza do konkurencji

jednym slowem: nie polecam, za impretynencje i walenie w chu...
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
spider666 



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 323
Skąd: LBN

MG ZR

Wysłany: Sro Mar 09, 2011 13:35   

UWAGA na
top_tuning_1
TopTUNING
Krańcowa 5
12-200 Pisz
tel. 0-698 991 778
gg: 8682987


SPRZEDAJĄ CHIŃSKIE ŚMIECI. POD LAKONICZNYMI OPISAMI UKRYWAJĄ BRUTALNA PRAWDĘ. PO PROSTU SĄ FAŁSZYWE DANE PRODUKTU.
piszą gumowe - okazuję się plastykowe.
piszą elastyczne - okazuje się sztywne.
piszą że wytrzymałe - okazuje się bardzo słabe itp.

UNIKAJĄ ODPOWIEDZI NA TRUDNE PYTANI DOTYCZĄCE CECH PRODUKTU
i SZANTAŻUJĄ.

STRASZĄ NEGATYWAMI ŻEBY NIE SKŁADAĆ REKLAMACJI
_________________
-------------
וροVVЄя
 
 
domel-x 




Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 505
Skąd: Inowrocław



Wysłany: Czw Mar 17, 2011 23:21   

uwaga na OSZUSTA :!: sprzedaje czesci niby do Land Rover Freelander ,po wpłacie na konto nic niedostaniemy,za pobraniem czesc jaka mu wpadnie w reke (tańsza lub zepsuta) ,gdy zadzwonimy do niego to wyjechał do angli i niemoze rozmawiac :twisted:

jego namiary ,sprzedaje na otomoto.pl i allegro
jacek płusa
27-215 wąchock
Polska , MARCINKÓW (woj. świętokrzyskie),
tel.: +48 723-459-605 , +48 888-959-958
Ostatnio zmieniony przez domel-x Pią Kwi 01, 2011 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 20:26   

redcloud napisał/a:
Witam wszystkich.
Chciałbym przestrzec przed kolejnym nieuczciwym allegrowiczem

********* HRAUTOMOBIL ****************

Kupłlem u niego spryskiwacze przednich reflektorów. Ponieważ jestem w UK, adres podałem do domu rodzinnego. Mama potwierdziła, że przesyłka dotarła i wygląda ok. Ucieszony, że kupiłem za przyzwoitą cenę (50zł za używaną część) wystawiłem pozytywa na allegro i pojechałem na wakacje do Polski.
Niestety, okazało się, że część jest po chamsku klejona i przy dokładnym oglądaniu dosłownie rozsypała się.
Oczywiście mój email został zignorowany.

Zresztą wystarczy przeczytać jak rzeczony allegrowicz odpowiada na negatywy które dostaje. Chamstwo, chamstwo i obrzucania inwektywami.

Uważajcie na niego!!!




Niestety na tą chwilę potwierdzam , zamówiłem dwa fartuchy przeciwbłotne i plastik do montażu zderzak w kombi - niestey dostałem plastik jakis inny - chyba od sedana - mija drugi tydzień- chcę to zwrócić -ale jego maile są jakby z kosmosu - wogóle nie na temat ...

nie polecam kupowania od niego bo tylko nerwy psuje - mam nadzijęze odzyskam kasę za ten element zupełnie mi nie potrzebny
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
lukkrak 



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 20:50   UWAGA OSZUST Z POZNANIA

Koledzy uwazajcie na oszusta z poznania, daje jego dane
Marcin S.
ul.traugutta 40/18
Poznań
Zakupiłem od niego radio do swojego roverka przelałem mu pieniądze a ten oczywiście mi nieprzesłał ani radia, ani pieniędzy, takich ludzi trzeba tępić szkoda że mam tak daleko, bo z chęcią wybrał bym się do poznania i spuścił łomot.
Uważajcie na tego typka jak traficie na to nazwisko niedajcie się nabrać..
Może być tak?
Ostatnio zmieniony przez lukkrak Pią Kwi 01, 2011 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 20:58   

nie powinieneś podawać pełnych danych teleadresowych...
trza to zmoderować.
ale dzięki za cynka
_________________
Driving is believing !
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 21:01   

lukkrak, proszę usunąć dane tego człowieka.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 21:42   

HRAUTOMOBIL http://allegro.pl/my_page.php?uid=1869557


nie polecam - nie dosyć ze wysyła nie to co sie zamawia to próbuje wyłudzać pieniądze zarówno od allegro jak i ode mnie twierdząc ze DPD za nie udaną przesyłkę obciąża go kosztami. (następnego dnia odebrałem ) a że był wczenisje kurier nawet nie wiedziałem.

GORĄCO NIE POLECAM - SĄDZĄC PO TYM GOŚCIU PIENIĘDZY NIE ODZYSKAM -ALE PRZY KAŻDEJ CHWILI BĘDĘ POLECAŁ BY GO OMIJAĆ
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
niuton 



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 10:19   

Użytkownik neosss z tego forum. Kasę za szyberdach przelałem daaawno temu, chyba w tamte wakacje. Ustaliliśmy 200 za szyber 50 za przesyłkę.
Zaczęły sie problemy: ze droga przesyłka, że sie nie da wysłać, że wysłał ale nie doszło, a ja sie nigdy nie spieszyłem, dzwoniłem o wyjaśnienia raz na czas, mówiłem ze spoko poczekam jak bedzie czas to żeby wysłał i w kółko (miałem inne rzeczy na głowie- egzamin na studiach, wylotka z pracy, wyrok i jego odbębnienie) z resztą przez zimę i tak bym nie robił nic w temacie więc po co? Rezultat taki że szybera nie ma, i nie ma kontaktu. Nie chciałem kręcić Mu afer bo zawsze wydawał sie gość w porządku (kiedyś przez telefon pomoc w sprawie krokowego i kata) tylko takiego zabieganego.
A tu ostatnie maile:
Od: NEOSSS
Do: niuton
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 09:38
Temat: Re: halo
Wyslij mi swoje dane, imie nazwisko, ulica, kod pocztowy miejscowosc oraz numer konta

Skrzynka :: Wiadomość
Od: NEOSSS
Do: niuton
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 00:04
Temat: Re: halo
Zalatwie sprawe z poczta i Ci napisze co i jak

Od: NEOSSS
Do: niuton
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 18:33
Temat: Re: halo
W poniedzialek ostateczny finish sprawy. Dane mam

Także nie polecam chyba że doczekamy się jakiegoś tłumaczenia i załatwienia sprawy.
 
 
Trebor 




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Pon Maj 30, 2011 19:50   

Witam chciałbym wszystkich przestrzec przed nieuczciwym sklepem internetowym mieszczacym się w Warszawie ALEJASAMOCHODOWA.pl to złodzieje poczytajcie opinie o sklepie o to nazwa firmy Virage Sp. Z O.O.
Adres Strzelecka 27/29
03-433 Warszawa
Adres e-mail -
Strona www http://aleja-samochodowa.bazarek.pl/http:/;/aleja-samochodowa.pl

[ Dodano: Pon Maj 30, 2011 19:50 ]
pozdrawiam serdecznie
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Maj 30, 2011 20:39   

Trebor napisał/a:
chciałbym wszystkich przestrzec przed nieuczciwym sklepem
Może jakieś uzasadnienie ?? Samo rzucenie hasła, to trochę mało i może podpadać pod oszczerstwo (czy jak to zwać ;p ).
 
 
dzik
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 10, 2011 11:28   Nie polecam TomaTeam

Zamówiłem u nich część kilka miesięcy temu. Nie odpisują na emaile. Za każdym razem, jak kogoś złapie telefonicznie mówią, że oddzwonią, a nie oddzwaniają, a jak już mi sie po kilku próbach porozmawiać, to twierdzą, niezmiennie, że zamówili ale Anglicy nie wsadzili do paczki. Żenada i amatorka.

W końcu zamówiłem w Brown&Gammons, rzeczowa i kompetentna obsługa, wymiana 3 maili i towar mam u siebie po tygodniu.
 
 
Jago 



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 211
Skąd: Dzikowiec



Wysłany: Pią Cze 10, 2011 17:06   

Racek Sprężyny kupione miesiąc temu dokładnie 10 maja. Zapłacone przelewem i paczka do dziś nie przyszła. Przez parę dni był kontakt lecz od 2 tygodni już zero. Na smsy na dzwonienie na mejle PW no nic. Pozdrawiam

Wina poczty polskiej kontakt już jest z Rackiem, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Jago Wto Cze 14, 2011 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
staffer 



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 94



Wysłany: Nie Cze 12, 2011 10:19   

Patrząc na białą listę, może warto byłoby wyedytować pierwszego posta lub utworzyć nowy temat, gdzie wylistowałoby się w 1 poście wszystkie nicki sprzedawców z allegro, najlepiej podając jeszcze linka/i do osób, które nie polecają danego sprzedawcy?

Co do HRautomobil to mam pozytywne opinie, ale brałem od nich tylko śmieci - krańcówkę (tutaj od razu widać czy działa czy nie :) ) i jakiś panel..
Natomiast fakt, że trzeba bardzo uważać, bo wielu sprzedawców pali głupa i udaje, że nie wie, że sprzedaje części od angoli, które nie będą pasowały (ja akurat bawię się z nawiewem i już proponowano mi panel z anglika...)
_________________
Był R400
 
 
urzendnik 



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 17, 2011 14:37   

To w końcu jest taka lista nieuczciwych sprzedawców?
Niedawno nabyłem swojego roverka ale do poprzedniego mojego autaka też mi się zdarzyło kupić od trefnego sprzedawcę. Uważam że lista by się sprawdziła nie tyle na forum, ale obok listy warsztatów i sklepów. Jestem za świeży na tym forum ale może ktoś kto może wpłynąć - rzuci propozycje projektu?
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 17, 2011 14:40   

urzendnik napisał/a:
To w końcu jest taka lista nieuczciwych sprzedawców?

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15256
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
biniooo
[Usunięty]






  Wysłany: Sob Lip 16, 2011 22:17   

kamax_19 z forum

Kupiłem od tej osoby silnik, dostałem miesięczną gwarancje.
Okazało się że muszę silnik zwrócić więc się umówiliśmy na zwrot. Po tym czasie przestał odbierać telefony i nie odpisywał na smsy. Kiedy zadzwoniono do niego z innego numeru, zapewnił że będzie na 100%, ale 3 godziny później po ten silnik. Jednak to było kolejne kłamstwo z jego strony. Człowiek niepoważny i niewarty zaufania, a jego części wątpliwej przeszłości i jakości.

Najgorsze że ma jeszcze kilka ogłoszeń sprzedaży tutaj u nas na forum.
Jeśli da radę, to prosiłbym ostrzec w tych ogłoszeniach o tym że upycha i nie bierze za nic odpowiedzialności.
 
 
kamax_19 



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 503
Skąd: Ostrów Wlkp

Rover 200

Wysłany: Nie Lip 17, 2011 10:11   

Chłopie dostałeś gwarancje rozruchową nie na to ze po miesiącu przypomni ci się że silnik ci nie pasuje. Silniki jest dobry i nie pier***ol ze części wątpliwej jakości i przeszłości.

Biorę odpowiedzialność za części nie za głupotę kupującego. Jak silnik by nie chodził to bym go wziął z powrotem a nie jak twoi wspaniali mechanicy nie umieją przełożyć wałka rozrządu to mówisz że silnik nie pasuje.
 
 
 
biniooo
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lip 18, 2011 00:35   

nie było przekładane nic bo nie warto było w ten silnik inwestować, po za tym chce oddać w stanie nienaruszonym.

jeśli byłbyś uczciwy i silnik byłby w porządku wziąłbyś z powrotem go, ale wiesz ze było przy nim robione i teraz uciekasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink