Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] W Sanoku do oceny.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] W Sanoku do oceny.
Autor Wiadomość
przemi 



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: okolice Krakowa



Wysłany: Czw Cze 02, 2011 10:05   [R75] W Sanoku do oceny.

Witam ponownie i gorąca prośba, może ktoś dzisiaj w Sanoku mógłby rzucić okiem na to autko, bo być może jutro wybrałbym się na negocjacje.

Rover 75

oczywiście nie ma tempomatu co już potwierdzili, ponoć autko jest w super stanie ? :) zaczynali cenę od 22.000zł.
Może warto się nad nim zastanowić.
Ostatnio zmieniony przez apples Pią Cze 03, 2011 09:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Cze 02, 2011 10:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 15:35   

Nie ma jeszcze czujnika deszczu, ESP i świateł przeciwmgielnych.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 16:22   

zapomnieli napisać, że jest klima? czy coś jest nie tak i dlatego nie pisali?

no i jak to diesel to nie ma tych owalnych emblematów w narożnikach przednich drzwi. Tylko nie jestem pewien czy nie montowali ich tylko do któregoś rocznika
_________________
75 Red Edition
 
 
przemi 



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: okolice Krakowa



Wysłany: Czw Cze 02, 2011 16:53   

Z tego co wyczytałem tu na forum oznaczenia na drzwiach były do końca roku modelowego 2001, ten jest 2002 ma prawo nie mieć.
Co do ESP to też się zastanawiałem czy przycisk jest schowany za wajchą biegów, czy go nie ma. A co do czujnika deszczu, to czy byłby widoczny na przedniej szybie z tych ujęć?,
czy te światła w zderzaku to nie przeciwmgielne?
Potwierdzone (przynajmniej mam taką nadzieję :) ) ESP jest a o klimie zapomnieli wspomnieć.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 23:16   

jakiś przycisk widać za lewarkiem biegów. Światła w zderzaku to kierunkowskazy, przeciwmgielne są niżej po bokach wlotu powietrza widać to choćby u mnie na zdjęciu obok tego postu :P
_________________
75 Red Edition
 
 
przemi 



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: okolice Krakowa



Wysłany: Pią Cze 03, 2011 06:35   

longer86 napisał/a:
. . . Światła w zderzaku to kierunkowskazy, przeciwmgielne są niżej po bokach wlotu powietrza widać to choćby u mnie na zdjęciu obok tego postu :P

No to wykazałem się znajomością tematu :mrgreen:
 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 08:38   

W R75 jest co najwyżej ASR, ESP nigdy nie było.
Link dla potwierdzenia: http://www.roverki.pl/por...-stosowany.html
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 09:33   

Ten gość to handlarz wciskacz, auta u niego stoją i stoją. Dokładnie pooglądaj auto a sprzedającego nie słuchaj bo podczas wygłaszania swoich teorii nawet nie zauważa że głupoty mówi
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
bolcik 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 184
Skąd: Rz-ów



Wysłany: Pią Cze 03, 2011 13:26   

przemi poniewaz nie jestes stad a sadze ze Kozik potwierdzi to co chce powiedziec. Sanok to takie hmmm zaglebie sprowadzanych samochodow. sporo z nich jest po rozbiciu. oczywiscie nie uogolniam ze wszystkie ale trzeba uwazac. a w tym komisie jak juz wyzej bylo pisane lepiej uwazac.
 
 
Piotrass 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 14:21   

Dieslem w kombi ktoś jeździł 10000 rocznie?
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
przemi 



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: okolice Krakowa



Wysłany: Pią Cze 03, 2011 15:06   

Miałem ochotę gościa zastrzelić, zgadza się wszystko co piszecie, w skrócie oszu . . . , wciskacz to mało powiedziane.
Twierdził, że auto od dawna było w rękach tubylczego, tzn, tambylczego :) biznesmena jako trzecie w domu itp. itd. Na miejscu okazało się, że samochód został sprowadzony do kraju niecały rok temu, na pytanie gdzie jakieś papiery od niemców, że nie ma i że jestem niedowiarek itp. Jak spytałem gościa o światła przeciwmgielne to chciał się pociąć już przy samochodzie że są, to kazałem mu włączyć - zong, jak poddałem w wątpliwość czujnik deszczu to już zagotował prawie krzycząc czy nie widzę jaka to szyba i że ma czujnik, uświadomiłem go, że właśnie widzę i że nie ma, a jak ma wątpliwość to niech skoczy po wiaderko wody i sprawdzimy :) . Skwitował to, że opis wymusza program, bo nie można zostawić pustych rubryczek . Jadąc dzięki wam oczywiście wiedziałem że nic z tych rzczy nie ma. Ale kiedy się okazało że w skrzyni "D" wchodzi raz na trzy próby, dopiero jak się prawie urywało wajchę, i skrzynka szarpie gorzej niż w 20-letnim swifcie mojej żony, to już zagotowałem i spytałem czy myśli że jego klienci to w 100% matoły, to on mi, że nie będzie obrażony jak nie wezmę auta :twisted:

O innych chwytach mających potwierdzić przebieg typu przywieszka z wymiany oleju 3 tyś temu bez pieczątki warsztatua, a olej w konsystencji wody - moja 11 letnia bravka takiego nie ma przy wymianach nie wspomnę.
Detale typu zerwany podłokietnik tylnej kanapy, dziury w plastikach klapy to pikuś.
A facet przed dwa dni w trakcie rozmów telefonicznych klął się na wszystkie świętości, że na pewno będę zadowolony, bo to najlepszy samochód jaki ma w komisie :) . W świętego mikołaja już nie wierzę, ale to co zobaczyłem to woła o pomstę do nieba.

Chamstwo i s k u r w y . . . . . . . w czystej postaci.
Omijać gościa szerokim łukiem.
Matoł myślał, że jak przejadę 370km, to nie wrócę z pustymi rękoma.
 
 
bolcik 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 184
Skąd: Rz-ów



Wysłany: Pią Cze 03, 2011 16:18   

ehh szkoda ze nie napisalem Ci wczesniej o tym typku ale bylem nieosiagalny. to co moge poradzic to jak masz jakies auto do grubszej roboty to oplaca sie je zrobic w tamtych okolicach bo mozna trafic na dobrych specow i duzo nie wolaja.
 
 
wyder007 




Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 140
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Cze 03, 2011 21:58   

po samych zdjęciach widać że coś nie tak, tempomatu nie ma co najwyżej sterowanie radiem z kierownicy, zresztą chyba nie fabrycznego, ale zdjęcia niewyraźne więc mogę być w błędzie, przeciwmgielne może ma ale co najwyżej z tyłu, no i ten przebieg -kombi, 2.0motor, przebieg około 200kkm jest bardziej realny niż wpisany, bez T4 nie sprawdzisz
niektóre modele były wyposażone w 8poduszek, a tu wpisana jedna, może kolejna literówka ale też mi coś nie pasuje, w sumie dobrze że nie dałeś się nabrać oszustowi
_________________
był: 416XW 1.6 16V piękny kanciasty kombiak
jest: R75 CDT Tourer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Do oceny
sinbad Chcę kupić ROVERka 6 Sob Paź 22, 2016 12:02
sinbad
Brak nowych postów [MG ZR] do oceny
Gumis0000 Chcę kupić ROVERka 5 Pią Cze 25, 2010 14:58
Gumis0000
Brak nowych postów 75-tki do oceny
Ar Chcę kupić ROVERka 5 Pon Cze 23, 2014 18:21
komarek
Brak nowych postów [R75] do oceny
lotka Chcę kupić ROVERka 2 Wto Wrz 11, 2012 21:28
krzychu.b
Brak nowych postów mg zt do oceny
marcin731 Chcę kupić ROVERka 3 Nie Sie 05, 2012 23:20
Pawkaz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink