Forum Klubu ROVERki.pl :: JLR- temat firmy, który został poruszony na zlocie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
JLR- temat firmy, który został poruszony na zlocie
Autor Wiadomość
Harry 
Klubowicz



Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

  Wysłany: Wto Cze 14, 2011 14:45   JLR- temat firmy, który został poruszony na zlocie

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisze to tutaj.

Na zlocie podczas walnego zgomadzenia jeden z uczestników poruszył temat JLR na spocie łódzkiej grupy, powiedział nieprawdę, ponieważ organizacją spotu zająłem sie ja i Osarro.

Osarro rozmawiał głównie z tą firmą, może później napisze Wam więcej szczegółow jak wyglądała dokładnie ta rozmowa.

Firma podjechała na spot- samochodem Land Rover Defender,ale pracownicy/przedstawiciele firmy zoabczyli, że jest 9 samochodów marki Rover, a 0 marki Land Rover(a miało być ok. 20 aut łącznie) to nie pojechali już na miejsce docelowe, ponieważ co innego było zapewniane w rozmowie a co innego wyszło(w ten sam weekend w Manufakturze był Car show, gdzie się podobno wystawiali, a specjalnie podjechali na spot się zaprezentować)

Ogólnie to teraz wątpie,żeby teraz ta firma była chętna do jakiejś współpracy po takim spocie, a było kilka atrakcji. Spot był zorganizowany z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, były zaplanowane konkursy z nagrodami itp. ale część konkurósw się nie odbyła z winy klubowiczów/ sympatyków, ponieważ nie przjechała taka ilość osobó jaka się deklarowała wcześniej.( ok. 17 samochódów oficjalnie + niektórzy na 100% nie delarowali swojej obecności)
Nie znam osoby, która się wypowiedziała na ten temat, ani nie kojarze ze spotów.

Napisałem to, gdyż nie chiałem dalej ciągnąc tego tematu na zgromadzeniu oraz po to, żeby nie oczerniać firmy JLR która nie zawiodła i się wstawiła.

JLR- dealer samochód Jaguar, Land Rover, Range Rover
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 14, 2011 14:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:01   

Harry napisał/a:
Na zlocie podczas walnego zgomadzenia jeden z uczestników poruszył temat JLR na spocie łódzkiej grupy, powiedział nieprawdę, ponieważ organizacją spotu zająłem sie ja i Osarro.

Byłem całe zgromadzenie i nie przypominam sobie takiej rozmowy publicznie. Chyba, że odbyła się gdzieś tam pomiędzy niektórymi członkami Klubu.

Harry napisał/a:
Ogólnie to teraz wątpie,żeby teraz ta firma była chętna do jakiejś współpracy po takim spocie, a było kilka atrakcji. Spot był zorganizowany z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, były zaplanowane konkursy z nagrodami itp. ale część konkurósw się nie odbyła z winy klubowiczów/ sympatyków, ponieważ nie przjechała taka ilość osobó jaka się deklarowała wcześniej.( ok. 17 samochódów oficjalnie + niektórzy na 100% nie delarowali swojej obecności)
Nie znam osoby, która się wypowiedziała na ten temat, ani nie kojarze ze spotów.

A w czym jest problem?
Co ta firma ma wspólnego z ROVERki.pl? Czy dopiero miałaby mieć ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Harry 
Klubowicz



Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:22   

było to wtedy kiedy były wybierane osoby do zarzadu, co OWN (o ile dobrze pamiętam nick) był porusozny temat reklamy,że tak powiem roverki.pl
MaReK napisał/a:
A w czym jest problem?

tym iż było powiedziane co innego na temat firmy
MaReK napisał/a:
Co ta firma ma wspólnego z ROVERki.pl? Czy dopiero miałaby mieć ?


jak wspomniałem firma sprzedaje land rover, range rovery, skoro do roverki.pl należa też posiadacze Land Roverów, pomyśleliśmy iż ta firma mogłą coś zaprezentować na spocie, nie każdy ma okazje zobaczyć defendera ew. się nim przejechać
Zawsze mogłby by to być jakiś sponsor, ew. firma która uatrakcyjni zlot/spot
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:40   

Z mojego doświadczenia, firma specjalizuje się głównie serwisem świeżych aut marki Land Rover i Jaguar. Nie przypuszczam aby JLR było zainteresowane współpracą... a i nie wiem czy klubowicze Roverki.pl. Sprawdź proszę koszt roboczogodziny w JLR i ceny części. Jeden klient ze świeżego Land Rovera czy Jaguara zostawi tyle pieniędzy co 10-20 Roverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:41   

Przyznaje się, że nie słyszałem, a starałem się skupić na tym, co own ma do powiedzenia w kwestii swojej osoby i pomysłów na Klub. Natomiast kwestii reklam, JLR'a nie słyszałem. Jeśli chodzi o firmę JLR z Warszawy, to więcej mógłby napisać sam mariusz418. Firma żyje głównie dzięki FL i RL oraz Jaguar i AstonMartin, nie wiem czy grupa miłośników głównie ROVER/MG będzie stanowić jakiekolwiek zainteresowanie dla nich. A na naszych Zlotach mało kiedy pojawia się ktoś z FL czy RL.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
own 




Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 299
Skąd: Wrocław

MG ZR

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:43   

Harry napisał/a:
było to wtedy kiedy były wybierane osoby do zarzadu, co OWN (o ile dobrze pamiętam nick) był porusozny temat reklamy,że tak powiem roverki.pl
Ja firmy nie znam i nie poruszałem tego tematu. Na Walnym Zgromadzeniu główną dyskusję przy rozmowie odnośnie sponsorów, którą wspominasz, prowadziłem z Tomim o firmach, które dają nieprawdziwe ulgi klubowiczom i krótka dyskusja o sposobie radzenia sobie z tym. Nazwy firm nie były podawane.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Cze 14, 2011 15:50   

own napisał/a:
Harry napisał/a:
było to wtedy kiedy były wybierane osoby do zarzadu, co OWN (o ile dobrze pamiętam nick) był porusozny temat reklamy,że tak powiem roverki.pl
Ja firmy nie znam i nie poruszałem tego tematu. Na Walnym Zgromadzeniu główną dyskusję przy rozmowie odnośnie sponsorów, którą wspominasz, prowadziłem z Tomim o firmach, które dają nieprawdziwe ulgi klubowiczom i krótka dyskusja o sposobie radzenia sobie z tym. Nazwy firm nie były podawane.


Tym bardziej, tak jak wspominałem wydaje mi się, że w dłuższym okresie czasu JLR nie bardzo będzie zainteresowane współpracą...

[ Dodano: Wto Cze 14, 2011 15:50 ]
A dyskusja była czysto teoretyczna bez podawania nazwy którejkolwiek z firm.
 
 
Harry 
Klubowicz



Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 16:33   

own napisał/a:
Ja firmy nie znam i nie poruszałem tego tematu

Ty nie poruszałeś tej firmy, tylko jedna osoba z sali :wink:

Chodzi mi tylko o to,ze ktoś z sali wypowiedział się na temat tej firmy, chociaż nie znał szczegołów tej rozmowy jak i samego wstawiennia się firmy na spot oraz tego co miała zaprezentować

A rozmowa z firma była tylko po to,aby uatrakcyjnić spot, bo jak wspomniałem mało kto ma możliwość obejżenia/ przejechania się range rovera, land rovera mówie o modelach grubo ponad 200 000 zł
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 23:00   

bylem swiadkiem ze ktos faktycznie wspomnial, ale nicka nie pamietam. Proba wciagniecia firm musi IMHO w warunkach wolnorynkowych miec sens dla obu firm, dla JLR klubowicze Roverki.pl IMHO nimi nie sa...

nie wiem jak wygladaly przygotowania i sam spot, wiec sie nie wypowiem ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mariusz418 




Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 371
Skąd: Warszawa,



  Wysłany: Wto Cze 14, 2011 23:28   

witam

powiem tak nie ta liga jestem pracownikiem tej firmy czy by była zainteresowana nie sadzę


pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Klubowicz ktory został jeźdźcem R800
watek dedykuje tym Klubowiczom, ktorzy pozwolili sobie zdradzic marke ;-)
AndrewS Offtopic 36 Nie Sty 25, 2009 23:12
AndrewS
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja na temat działalności firmy Tomateam
Brak kontaktu do Tomiego, brak dziłalnosci sklepu tomateam
faecd Offtopic 312 Wto Mar 16, 2010 16:44
piter34
Brak nowych postów Mój R600 został przytarty :(
Skiba Offtopic 13 Czw Cze 19, 2008 11:15
walkie
Brak nowych postów MG GTS - już tylko znaczek został :(
maciej Offtopic 25 Sro Sty 14, 2015 11:35
Pawkaz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Podziękowania po 29 Zlocie w Gierłachowie
SyntaX Offtopic 2 Nie Maj 29, 2016 19:40
longer86



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink