Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
niuton 



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:08   

Użytkownik neosss co już kiedyś pisałem: kase dostał w kwietniu 2010, częsci nie wysłał, a z odesłaniem kasy zwleka bo zawsze coś, a to kasy nie ma, a to baby co ma hasło do konta, w końcu wysłał ale na zly numer konta mimo tego, że przez telefon umawialiśmy sie na konto poprawne i jeszcze zawsze pretensje, że sie czeka na hajs, to "zadzwon do mojego banku i odkrec ten zły przelew" ogólnie jaja. A pała konkretna jest bo jak dostał jakies wezwanie od psiaków to zesrany dzwoni czy ja go nie pogoniłem bo on własnie kase wysyła, jak sie dowiedział ze tak spraw nie załatwiam to juz kasy nie ma... Nie dziękuje. Jakby ktoś chciał to mam korespondencje z nim plus potwierdzenie przelewu na wadliwe konto gdzie jest "zwrot za" i data kiedy ja mu wysłalem kaske.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pią Lis 25, 2011 12:24   

Ostrzegam przed użytkownikiem forum kamax_19
Kilka miesięcy temu dokładnie w lipcu, miałem napisane w ogłoszeniu, że kupię europejski licznik do MG ZR, po kilku dniach zgłosił kamax_19, że ma taki licznik i chętnie mi go sprzeda za 100 zł, myślę ok fajnie. Dane do przelewu podał mi dokładnie 28 sierpnia :/ Twierdząc, że nie ma czasu, że jest mocno zabiegany. Do tego czasu jeszcze tam kilka pierdół od niego wziąłem i wyszło w sumie 130 zł razem z przesyłką. Pieniążki przelałem z godnie z umową, a paczki do tej pory niema, zero kontaktu, ani na gg, ani na forum na pw, ani nie odbiera telefonów. Oszust i tyle. Więc ostrzegam przed użytkownikiem forum o nicku kamax_19

[ Dodano: Pią Lis 25, 2011 12:24 ]
Ostrzegam przed bonus89
Około dwa miesiące temu kupiłem ową atrapę od bonus89, wpłaciłem na konto 60 zł plus tam chyba 11 zł za przesyłkę, oczywiście atrapa wciągu dwóch dni doszła do mnie, zadowolony zacząłem ją malować pod kolor auta, po nałożeniu 5 warstw podkładu i 3 bazy dalej odznaczało się miejsce wyciętego znaczka, no nic myślę, poszedłem przyłożyć do auta jak będzie to wyglądać i wtedy zauważyłem, że jest ułamana jedna śrubeczka która trzyma ramkę od siatki, ale to mniejsza z tym, bo głownie chodziło o to, że śrubka odpowiada za dociśniecie grilla do zderzaka. W takim przypadku napisałem do kolegi bonus89, że chcę zwrócić, kolega się zgodził i ustaliliśmy, że zwróci mi tylko 60 zł. Nie czekając na pieniążki wysłałem z powrotem grill i to był mój błąd, bo do tej pory nie otrzymałem zwrotu kasy. Myślałem, że kolega bonus89, jest uczciwym kolesiem, ale jak widać myliłem się. Na dzień dzisiejszy nie ma z nim jakiekolwiek kontaktu, wiem, że co jakiś czas pojawia się na forum, na pw ani gg zero odpowiedzi. Może i 60 zł to nie są jakieś duże pieniądze, ale jednak pieniądze. Więc ostrzegam nie bierzcie od bonus89, tej atrapy, bo szkoda nawet tych 60 zł.

Jak widać te dwa przypadki pokazują, że nawet człowiek który pojawia się na spotach/zlotach i identyfikuje się z marką, może okazać się oszustem. I jak tu mieć wiarę do człowieka. :/
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Lis 26, 2011 22:47   

Tomi napisał/a:
Różnica będzie taka, że nie będzie można sobie samemu "poklikać".


A czy zastanawialiście się czy nie lepiej było by na stronie umościć cennik, oczywiście nie taki do końca wiążący bo wiadomo że cena lubi się zmieniać, ale przynajmniej była by orientacja czy jest i za ile. Większość programów magazynowych z jakimi miałem do czynienia oferowało możliwość eksportu danych z bazy do powiedzmy Excela. raz na miesiąc zaktualizować i już. Jak ktoś chce to se przejrzy i zadzwoni w sprawie części..
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 27, 2011 10:59   

Marrkus napisał/a:
Tomi napisał/a:
Różnica będzie taka, że nie będzie można sobie samemu "poklikać".


A czy zastanawialiście się czy nie lepiej było by na stronie umościć cennik, oczywiście nie taki do końca wiążący bo wiadomo że cena lubi się zmieniać, ale przynajmniej była by orientacja czy jest i za ile. Większość programów magazynowych z jakimi miałem do czynienia oferowało możliwość eksportu danych z bazy do powiedzmy Excela. raz na miesiąc zaktualizować i już. Jak ktoś chce to se przejrzy i zadzwoni w sprawie części..


To jest najprostsze rozwiązanie, jednak powoduje to kompletną rezygnację ze sklepu internetowego. Do tego dochodzi brak możliwości wyszukania części przez osoby nie mającej wiedzy technicznej lub nie znających indeksu części. Pomijam już fakt różnego nazewnictwa tych samych części, czy też możność jej właściwego doboru części do wersji. Jak komuś mechanik powie, że ma kupić "simering", to niewiele osób będzie szukało uszczelniacza. Pomijam, już takie sytuacje, że mechanik poleca kupić "silenblok" :)

Pomysł z cennikiem jest najłatwiejszy ale i najgorszy. Da to wiedzę głównie mechanikom i warsztatom, które i tak już takie cenniki na maila dostają :)
 
 
21matys 




Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 457
Skąd: bytom



Wysłany: Czw Gru 01, 2011 10:48   

UWAGA!!! na sprzedawce "ewasoftpol" na allegro sprzedali mi przkaźnik świec żarowych do r75 który był całkowice zniszczony przez długotrwałe zalanie, udało mi sie po dość długim czasie odzyskać kase ale widze ze znów wystawili ten przekaźnik tylko ze w niższej cenie pozdrawiam
_________________
kupiłem, pojeździłem, popsułem, naprawiłem..... i to wszystko dzięki wam:):)
 
 
 
JacK 



Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 246
Skąd: Białystok



Wysłany: Pią Gru 23, 2011 19:45   

kamax_19 tego użytkownika forum też nie polecam ponieważ gdy chciałem od niego kupić zamek do MG i pare innych drobiazgów to kontakt po jakimś czasie sie urwał i wogołe nie odbierał telefonów, dobrze że nie pomyślałem żeby mu kase na konto wysyłać
 
 
biniooo
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 03, 2012 16:56   

o kamax_19 pisałem już jakiś czas temu...
 
 
volwerine1
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 10, 2012 14:56   

Witam,
ja również przejechałem się na tym typie z RS Parts, kupiłem od niego pompę wtryskową paliwa podobno w 100% działającą, co się okazało po zamontowaniu pompa ledwo pracowała była gorsza od mojej starej zepsutej, siedziałem u mechanieka do 23 w nocy i to przed dzień Wigilii dzwoniłem do tego gościa o zwrot albo wymianę kasy a on się na mnie odlał i powiedział żebym dzwonił po świętach, nie miałem wyjścia bo chciałem jechać do domu na święta i dałem w sobote rano do pompiarza te dwie pompy żeby mi zrobił jedną działającą i udało mu się, wyjechalem po południu także na wigilię dotarłem dopiero w nocy i w dodatku z duszą na ramieniu dojadę czy nie ,dzwoniłem do tego jełopa o zwrot kasy już nawet byłem gotów przystać na zwrot połowy pieniędzy ale nie bo pompa działała i już i nie da się typowi przetłumaczyć że jest inaczej nawet jego cudowny mechanik jest tak nawiedzony że nie może pojąć że popsuł pompę przy demontażu i wcisnął złom, gość mi zaproponował 100zł za pompę i ani centa więcej a zapłaciłem 400zł, z chęcią bym się sądził ale się niestety nie opłaca bo za mały koszt, nic tylko wziąść pałę i pojechać tam do niego ale szkoda iść siedzieć za debila dlatego odradzam zakupy u niego a napewno już nie kupujcie na gębe, tylko i wyłącznie przez allegro jeśli si już zdecydujecie ale naprawdę szkoda marnować pieniędzy u tego cwaniaka z głupią gatką
 
 
Rs_Parts
[Usunięty]






Wysłany: Sob Sty 14, 2012 09:07   Rs Parts ad vocem volwerine1

bardzo ciekawe...

a więc troche konkretów:


1. kupiłeś pompę świeżo wyjętą z pojazdu w pełni sprawną samochód angielski uszkodzony balcharsko odpalający itp, ( a właściwie nie ty tylko jacyś twoi znajomi ) bo sam jej nie odbierałeś, pompa pare godzin wcześniej była wyciągnięta z samochodu, w momencie zakupu lało się z niej jeszcze paliwo,

2. tak, zgadza się powiedziałem zebys zadzwonił po Świętach bo wtedy kiedy dzwoniłeś nie byłe w stanie nic zrobić ( nie bylo mnie w Warszawie )

3. nie poruszyłem z tobą tego tematu, ale skoro rozkręciłeś działającą ( bądz jak twierdzisz nie) pompę to jak w ogólę możesz upominać się o jaką kolwiek rekompensate związaną z gwarancją??? przecież element jest znakowany, a gwarancja którą daje nota bebe nie na dwa tygodnie więc nie kłam, tylko na 5 dni ( zawsze tyle wynosi u mnie gwarancja rozruchowa ) traci ważność w momencie jakiej kolwiek ingerencji w element....

4. Mówiłem ci wyraźnie abyś ty/ mechanik zakładający pompę/ bądz pompiarz który żekomo składał jedną pompę z dwóch skontaktował się z moim mechanikiem i powiadział co dokładnie było uszkodzone, efekt----> jeden z nich zadzonił i z paru konkretnych pytań na ŻADNE nie odpowiedział!!!! powiedział że skontaktuje się z drugim, dowie sie i oddzwoni z konkretna informacją... po dziś dzień cisza...

5. Ciekaw jestem jak przy zdjętym akumulatorze mój nawiedzony mechanik ( inaczej niż mechanicznie ) może uszkodzić pompę? bardzo chętnie się tego tego od ciebie kolego dowiem...
co więcej mam dziwne wrażenie że twój mechanik który niestety nie do końca wiedział jak działa pompa ( takie wrażenie odniósł mój nawiedziny mechanik ) mógł cos w tej kwesti namieszać,

6. tak, równiez się zgadza, zaproponowałe Ci zwrot 100zł chociaż z ww powodów nie powinienem ani grosza. Powód---> sam powiedziałeś z mojej pompy przełożyliście nastawnik, element, który w pompie jest najdroższy, i samego jego sprzedajemy czasami po 300zł.

7. Mówiłem ci wyrażnie, jak mechanik zadzwoni i powie co dokąłdnie było zapsute, ( choć jestem przekonany że nic ) być moze zwróce ci więcej, ale takiego telefonu poza wczesniejszym wspomnianym nie było, w zamniam za to był groźby itp... więc z całym szacunkiem kolego ale w taki sposób nie będziemy rozmawiać,

8. bardzo proszę sądz się ze mną, nie widze żadnego problemu , ja nie wykluczam że za zniesławienie, będe dochodził swoich praw z art. 212 kk

9. a wspomnianą pałą to propopnuje postukaj się sam, bo zachowujesz się niestety mało odpowiedzialnie i konsekwentnie, a być może ww sposób mógł by pomóc,

10. czy ja Cię zachęcałem abyś kupował poza allegro, z tego co pamiętam kupowałeś u mnie już skrzynie i chyba stąd miałeś kontakt,

11. ja również się nie polecam, jeśli zamierzasz drogi forumowiczu tak jak volwerine1 drogą manipulowania faktami , nie wywiazywania się z umów, groźbami przeprowadzać transakcje, w żadnym razie do mnie nie dzwoń, innych gorąco zapraszam,


pozdrawiam


RS PARTS
 
 
PTE 




Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1429
Skąd: Gdańsk

Rover 25

Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:09   

Ja również niestety muszę przestrzec przed robieniem zakupów u kolegi kamax_19. Realizacja pierwszej transakcji (zakup silniczków podnośników szyb, modułu sterowania, przycisków do otwierania i zamykania szyb oraz wiązek elektrycznych drzwi) zakończyła się sukcesem, aczkolwiek zajęła sporo czasu (pieniądze przelałem 18 lipca 2011 r. z prośbą o wysyłkę po 25 lipca ze względu na wakacyjny wyjazd; po wysłaniu 4 wiadomości „interwencyjnych”, paczka dotarła do mnie 21 września ub. r.).

Właściwie po takich doświadczeniach nie powinienem niczego więcej kupować u wskazanego wyżej kolegi, jednakże ze względu na fakt, iż nabyłem u niego same silniczki (fakt, moja wina, chcąc trochę zaoszczędzić uległem sugestii, iż najprawdopodobniej wystarczy przykręcić je do starych podnośników napędzanych dotychczas korbkami) a po rozkręceniu drzwi okazało się, iż starych podnośników nie da się bezproblemowo zespolić z silniczkami, postanowiłem zaryzykować i dokupić jeszcze u niego same podnośniki. Po telefonicznym ustaleniu szczegółów, 10 października ub. r. pieniądze znalazły się na koncie kamax_19. Przesyłki co chwili obecnej u mnie nie ma. Wysłałem jakieś 10 privów (odebrano 4) i około 6 sms-ów; w listopadzie podczas rozmowy telefonicznej kamax_19 powiedział, że paczka jest już wysłana, przeprosił również za długi czas realizacji. Ba – chciał nawet podać nr przesyłki, ale akurat nie miał pod ręką potwierdzenia nadania… Od tego momentu nie odbierał już telefonów ode mnie. 13 grudnia wysłał sms-a w którym przeprosił za nieodbieranie telefonów ze względu na nieobecność w kraju, obiecując jednocześnie sprawdzić, co się stało z paczką. Numeru nadania paczki, pomimo mych wielokrotnych próśb, niestety nie podał. 4 stycznia napisałem do niego sms-a z ultimatum: albo do 13 stycznia paczka będzie u mnie, albo proszę zwrot pieniędzy. Odzewu do dziś brak. Kwota niby śmieszna (50zł), ale tym bardziej żenującym jest dla mnie fakt, że można się było na nią połakomić :roll:
_________________
Rover 25 1.4 1999/2001r. midnight blue 1.06.2006 - 7.05.2012
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 16, 2012 13:15   

Czytając te wpisy, zwłaszcza dotyczące firmy RS-Parts, gdzie osoby narzekające jakoś wcale nie przekonują mnie do swoich racji opisami pisanymi w przypływie emocji, postanowiłem przekonać się na własnej skórze, co to za "typ", ten z Rs-Parts.

Ponieważ w ostatnim czasie mam do kupienia kilka części do swojego auta, a nie chcę płacić za przesyłki, to stwierdziłem że dam szansę człowiekowi, który na allegro ma wiele pozytywnych komentarzy, a tutaj w dość niejasny sposób jest obsmarowywany. Windowanie cen nie może być przecież identyfikowane z niesolidnością firmy, a próba zwalenia winy na kogoś innego, za nieudolne diagnozy czy montaż, też nie może być tak samo traktowane. Także mając dwa powody postanowiłem zaryzykować ;)

Właśnie jestem po kontakcie telefonicznym z tym człowiekiem (chyba nawet tym, który wyżej pisał) i niestety, a może i dobrze, nie mogę potwierdzić póki co w/w opinii. Wyczerpujące odpowiedzi, dobra cena na artykuły, których akurat ja potrzebuję. Są oczywiście gdzieś w Polsce tańsze, ale do tego przesyłka, brak możliwości za pobraniem, wolę osobisty odbiór.

Póki co jestem oczywiście po samej rozmowie telefonicznej, ale nie sądzę, żeby na tych elementach które kupuję, ktoś chciał mnie oszukać. Co do gwarancji rozruchowej, spotkałem się z przypadkami od 1 dnia od odbioru przesyłki do 14 dni. Trudno oczekiwać więcej, skoro kupujemy sprzęt używany. Co innego gdyby on był nowy. Wiele firm, nie daje gwarancji w momencie zainstalowania urządzenia poza jego warsztatem lub niewskazanym przez niego. Zatem ja muszę kupić zamek centralny z siłownikiem do swojego pojazdu ;) Europy nie ma póki co nigdzie, więc kupię kolejnego "anglika". Do tego klamki do drzwi, osłona silnika. Póki co jestem z cen zadowolony. Jak włożę zamek, będzie działał i padnie po tygodniu... cóż, nie będę miał pretensji do nikogo. Jeśli go włożę, a on nie będzie działał w ogóle, to będę się upominał o wymianę. Resztę elementów ocenię wizualnie.

Okresy przedświąteczne, świąteczne, długie weekendy... to jest czas, w którym jestem w stanie zrozumieć mniejszą dyspozycyjność. Od nikogo nie wymagam, żeby był na moje gwizdnięcie. Nie raz dopadła mnie sytuacja uniemożliwiająca mi korzystanie z samochodu, bo sprzedający w dużym sklepie z częściami pomylił się i dał nie to co trzeba. Pomylić się rzecz ludzka, nie wchodziłem na portale i nie wieszałem psów na firmie ;) Odczekałem swoje i już...

Wracając do meritum, może jutro opiszę wrażenia po zakupach w firmie RS-Parts.

Pozdrawiam i radzę nie traktować wszystkich opinii 1:1, ale jak najbardziej zwrócić uwagę i zachować ostrożność.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Sty 16, 2012 13:52   

PTE napisał/a:
Ba – chciał nawet podać nr przesyłki, ale akurat nie miał pod ręką potwierdzenia nadania…

Skąd ja to znam. :/
W mojej sprawie też nic się nie wyjaśniło, moich telefonów nie odbiera, na sms-y nie odpowiada. Już się pogodziłem, że 130 zł poszło w błoto. :/
Dlatego ostrzegam omijajcie jak najdalej użytkownika o nicku kamax_19
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 16, 2012 15:31   

Dlatego nie lubię kupowania przesyłkowego z przedpłatą na konto. Jeśli ktoś ma tak zaznaczone na allegro, szukam innego sprzedającego. Też się przejechałem kilka razy, ale w zupełnie innej gałęzi niż motoryzacja. Rozumiem zatem rozgoryczenie osób oczekujących, którzy nie mogą się skontaktować ze sprzedającym. W przypadku odbioru osobistego ten problem odpada. Jak z innymi - w przypadku Rs-parts opiszę po finalizacji zakupów ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Hetmann 



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: z polski



Wysłany: Pon Sty 23, 2012 21:09   [all] TOMATEAM -Tomi niesolidny???
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Niestety- musze to zrobić jak obiecałem zainteresowanemu:
Nasz "kolega" Tomi z TOMATEAM nie należy do słownych, solidnych i uczciwych ;-(
Fakty:
- 13 styczeń wysłałem Tomiemu część którą u mnie kupił- wartość kilkadziesiąt złotych (śmiech...)
- 16 styczeń- Tomi dostaje dane do przelewu i informuje mnie, że kasę zapłaci dziś lub jutro (16 lub 17 styczeń)
- 20 styczeń - dzwonię do Tomiego i słyszę że to niewielka kwota a on (Tomi) jest we Wrocławiu - może jest ktoś z Wrocławia i mi pomoże??? We Wrocławiu nie ma internetu? nie ma banków? a może we Wrocławiu się po prostu nie płaci drobnych kwot? - żenada
Informuję zatem Tomiego na PW oraz gg (odpowiedział raz równoważnikiem zdania przez tydzień - tak, że kontakt niegodny polecenia!!!) że poruszę sprawę na forum,....
Może ku przestrodze- jak macie kasę na koncie wysyłajcie!! nie ufajcie Tomiemu jak nie lubicie się wqr...ać.
Ja nie lubię takich sytuacji, gardzę nieuczciwością i nie szanuję "biznesmenów" naciągaczy.
Pozdrawiam wszystkich
_________________
Profil nie istnieje
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sty 24, 2012 01:54   

A ja jak obiecałem, zrobiłem zakupy w RS-Parts. Nie czuję się oszukany, naciągnięty itp. itd.
Odbiór osobisty, poprawna obsługa, sympatyczny kontakt...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Sty 24, 2012 07:37   

MaReK napisał/a:
Nie czuję się oszukany, naciągnięty itp. itd.
Odbiór osobisty, poprawna obsługa, sympatyczny kontakt...

Ale lista polecanych sprzedawców jest TU :razz:
_________________
rover forever
 
 
Hetmann 



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: z polski



Wysłany: Wto Sty 24, 2012 09:29   

TOMATEAM TOMI nadal zadnego kontaktu i zero kasy.
Moderatorzy nie będą interweniować bo to w końcu FORUM i nie moga być stroną -chyba słusznie.
Szkoda ze wątek jest tutaj bo niewielu przeczyta.
Moim zdaniem- naciągacz!!!
_________________
Profil nie istnieje
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 24, 2012 11:11   

Hetmann napisał/a:
TOMATEAM TOMI nadal zadnego kontaktu i zero kasy.
Moderatorzy nie będą interweniować bo to w końcu FORUM i nie moga być stroną -chyba słusznie.
Szkoda ze wątek jest tutaj bo niewielu przeczyta.
Moim zdaniem- naciągacz!!!


Witaj,

W kwestii formalnej.

Po pierwsze, listwa miała mieć rysę. Ma natomiast 3 pęknięcia i obawiam się, że za pół roku będzie wyglądała dokładnie tak samo jak moja.

Po drugie, rozmawialiśmy telefonicznie w piątek rano i powiedziałem Ci, że wyjechałem i wracam w poniedziałek wieczorem. Są ferie, więc wyjechaliśmy z dziećmi na odrobinę dłuższył weekend i raczej nie będę miał dostępu do internetu.

Po trzecie, szkoda, że zrobiłem przelew zanim zauważyłem, ten post. Bo z pewnością nie zrobiłbym przelewu, tylko odesłał listwę i przelał jedynie koszt wysyłki.
 
 
Hetmann 



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: z polski



Wysłany: Wto Sty 24, 2012 11:18   

brnij dalej naciągaczu!!!
rozmawialiśmy gdy listwa była u ciebie - powiedziałeś przelew dziś lub jutro- i tak cały boży tydzień...
teraz ci się nie podoba bo nie jest gratis???
dzięki za "fantastyczny kontakt" na gg i PW - człowieku widmo.
Ferie powiadasz? no tak rozumiem zaznacz więc że nie płacisz w ferie ;-) no żenujący z ciebie typ.
koniec tematu o ile zapłaciłeś (bo może w czwartym tygodniu roku nie płacisz?;-))
- a nie tak jak wcześniej- puste obietnice.

Nie zamierzam mieć z szanownym Panem więcej do czynienia... no chyba że najdzie mnie ochota na zakupy ;-)
_________________
Profil nie istnieje
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sty 24, 2012 11:27   

Hetmann napisał/a:
brnij dalej naciągaczu!!!


Dziwnie to brzmi, gdy pisze to osoba, która chciał fakturę na kilkanaście tysięcy zł, aby wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej.

Poproszę o zwrot za samą 50 zł., za samą listwę (pomniejszony o koszt przesyłki) a ja dziś wysyłam Ci listwę spowrotem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink