Forum Klubu ROVERki.pl :: temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kasjopea
Pon Lut 06, 2012 23:28
temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:26   

Ale bałagan robicie. Pojawił się wątek o podpisach i z niego lecimy już przez sześć pobocznych.
Czy moderator mógłby rozdzielić te treści?

Tomi w kwestii Twojego usunięcia tematu, proponuję napisać osobny temat, "Usuwanie postów przez moderatorów". Opisać problem i napisać cytat maila. Ważna jest też treść tego maila.
W kwestii technicznej, jeśli post zostanie w ten sposób usunięty, nie ma możliwości go przywrócenia. Dlatego tak ważne jest, aby moderator przenosił posty do KOSZA, a nie usuwał trwale.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:26   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:27   

Maniaqu, to chodzi o procedury a nie o treści.

Treść była tak naprawdę bez znaczenia.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:30   

dla mnie nie jest bez znaczenia, bo chcialbym wiedziec co uznajemy za "post do usuniecia" na forum. Jezeli ktos usuwa i nei podaje przyczyn, bo zrozumialem z twojej poczatkowej wypowiedzi ze jedynie ogolnikowo powolano sie na regulamin, to chicalbym aby wskazano punkt tego regulaminu...


wiec chodzi wlasnie i o tresc i o mechanizm... nie wiem co w tym poscie napisales co ktos uznal ze do skasowania jest...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:30   

MaReK napisał/a:
Pojawił się wątek o podpisach i z niego lecimy już przez sześć pobocznych.
Czy moderator mógłby rozdzielić te treści?


Kiedy to moderator współtworzy offtopa ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:31   

Tomi napisał/a:
Treść była tak naprawdę bez znaczenia.

Myślę, że miała kolosalne znaczenie dla czynności moderatora.
Taka informacja być może wyłoni jeszcze inne osoby w ten sposób potraktowane.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:31   

MaReK napisał/a:
Czy moderator mógłby rozdzielić te treści?
Chętnie ale boję się że zaraz mogę być posądzony o usuwanie, manipulacje, wybielanie albo działanie na czyjąś szkodę. :razz: Niech zrobi to ktoś niezwiązany z tematem.
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:35   

MaReK napisał/a:

Tomi w kwestii Twojego usunięcia tematu, proponuję napisać osobny temat,


Oczywiście.
a potem jeszcze jeden: na jakich warunkach wybierani są admini.moderatorzy,
a potem jeszcze jeden...

Tak jak Ci mówiłem, nie bardzo mi się chce. A potem znów na zlocie w imieniu klubu do mediów wypowie się Wyder...

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 23:33 ]
MaReK napisał/a:
Tomi napisał/a:
Treść była tak naprawdę bez znaczenia.

Myślę, że miała kolosalne znaczenie dla czynności moderatora.
Taka informacja być może wyłoni jeszcze inne osoby w ten sposób potraktowane.


Dziwne, bo praktycznie identyczny post, który pojawił się po moim jakieś 5 minut wisi do dziś :P

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 23:33 ]
apples napisał/a:
MaReK napisał/a:
Czy moderator mógłby rozdzielić te treści?
Chętnie ale boję się że zaraz mogę być posądzony o usuwanie, manipulacje, wybielanie albo działanie na czyjąś szkodę. :razz: Niech zrobi to ktoś niezwiązany z tematem.


Tnij śmiało, masz do tego narzędzie.

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 23:35 ]
maniaq napisał/a:
dla mnie nie jest bez znaczenia, bo chcialbym wiedziec co uznajemy za "post do usuniecia" na forum. Jezeli ktos usuwa i nei podaje przyczyn, bo zrozumialem z twojej poczatkowej wypowiedzi ze jedynie ogolnikowo powolano sie na regulamin, to chicalbym aby wskazano punkt tego regulaminu...


wiec chodzi wlasnie i o tresc i o mechanizm... nie wiem co w tym poscie napisales co ktos uznal ze do skasowania jest...


Jutro mogę zacytować mail, który dostałem.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:35   

Tomi napisał/a:
Oczywiście.
a potem jeszcze jeden: na jakich warunkach wybierani są admini.moderatorzy,
a potem jeszcze jeden...

Na każdy pewnie rozwinie się dyskusja, ale ważne dla porządku żeby była w osobnych tematach.

Tomi napisał/a:
Tak jak Ci mówiłem, nie bardzo mi się chce.

Aaaa no właśnie ;) To wiele wyjaśnia ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:38   

walkie napisał/a:
Kiedy to moderator współtworzy offtopa
Chcesz to pokaże ci na twoim przykładzie kiedy nim byłaś. :wink:

Tomi napisał/a:
A potem znów na zlocie w imieniu klubu do mediów wypowie się Wyder...
Teraz już wiem o co chodzi. :wink: ... Domyślam się.

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 23:38 ]
Tomi napisał/a:
Tnij śmiało, masz do tego narzędzie.
I to nie jest prowokacja. Odpuść już trochę. :wink:
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:40   

MaReK napisał/a:
Tomi napisał/a:
Oczywiście.
a potem jeszcze jeden: na jakich warunkach wybierani są admini.moderatorzy,
a potem jeszcze jeden...

Na każdy pewnie rozwinie się dyskusja, ale ważne dla porządku żeby była w osobnych tematach.


Taki porządek jaki zapanował na forum kojarzy mi się z naszym zachodnim sąsiadem, gdzie całe miasteczka są budowane z tej samej cegły... tylko brakuje gościa z wąsikiem :)

MaReK napisał/a:
Tomi napisał/a:
Tak jak Ci mówiłem, nie bardzo mi się chce.

Aaaa no właśnie ;) To wiele wyjaśnia ;)


Nie jestem Don Kichotem, aby walczyć z wiatrakami.

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 23:40 ]
apples napisał/a:

Tomi napisał/a:
A potem znów na zlocie w imieniu klubu do mediów wypowie się Wyder...
Teraz już wiem o co chodzi. :wink: ... Domyślam się.


Podziel się więc swoimi przemyśleniami, a nie tworzysz kolejną historię.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 23:50   

Tomi napisał/a:
Nie jestem Don Kichotem, aby walczyć z wiatrakami.

W takim razie po co ta dyskusja z Twoje strony ;D ?
Gdyby mnie coś nie pasowało w działaniu urządzeń wspomagających Klub (forum/strona) chciałbym podzielić się swoim zdaniem z innymi. Dlaczego odnośnie podpisów zrobiłeś wyjątek ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:18   

Czy moglby ktos wskazac mi watek o ktorym tu piszemy, a od ktorego sie zaczelo - ten z wymoderowanym wpisem ?

Tomi, sam taka postawa, negujesz to co mowiles wczesniej w innych watkach, ze to klubowi sie nie chce, nie angazuje... a potem walisz TXT ze " Tak jak Ci mówiłem, nie bardzo mi się chce." i zeby nie wypowiadal sie wyder to komus musi sie chcec, przygotowac do tego, robic to charytatywnie, po godzinach pracy. Tylko widze, ze z jednej strony chcialabym ale sie wstydze... to musisz sie juz okreslic sam czy ci sie chce czy nie, czy bawimy sie w to forum i klub czy zabieramy zabawki do innej piaskownicy.

Tomi, Rovek, Hrabia... Macie pomysly, to sie nimi podzielcie, sa juz watki gdzie to mozna zrobic... Jakos ja moge pisac i nie bac sie, ze mi moderacja tu wytnie, tam doda... Czyzbym byl traktowany inaczej ? Moze lepiej heheheh maniak z pod warszawy, pewnie pruszkow, nie ruszajmy LOL

KZRR... z tego co mi wiadomo, to modow nikt na sile nie tzryma, ani nie wyrzuca. Srodowisko nasze jest male i znamy sie wiekszosci ze zlotow, spotow, forum. Kogos wartosciowego latwo wylapac. Pisal apples madrze o 75, to przydzielono mu tam funkcje. Szoso sie udzielam, dolaczyl do grona :D nie trzeba przesylac CV , ze zdjeciem aby sie stac moderatorem czy administratorem...

Wiec mam prosbe, KZRR , jak facet, konkretnie o kogo Ci chodzi, albo skoncz z tymi TXT, bo pozostawiaja niesmak. Jak PIS: ja wiem , ale nie powiem, i ze brak dowodow jest najlepszym dowodem...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:22   

Tomi usunął się na własną prośbę z forum. Więc pisanie do niego w chwili obecnej nie ma sensu.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:23   

maniaq napisał/a:
Czy moglby ktos wskazac mi watek o ktorym tu piszemy, a od ktorego sie zaczelo - ten z wymoderowanym wpisem ?
http://forum.roverki.eu/v...p=690775#690775
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:23   

Pisalem to jak forum padlo, teraz widze, ze nie ma go w czlonkach forum i instytucji wpierajacej...

czyli niejako odpowiedzial czynem
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:25   

maniaq napisał/a:
Czy moglby ktos wskazac mi watek o ktorym tu piszemy, a od ktorego sie zaczelo - ten z wymoderowanym wpisem ?


to ten temat z listwą chyba, nie mogę go namierzyć.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:32   

bosz... przepraszam ale piaskownica O_o

burza w szklance wody.

Tomi sie wypisal - koniec tematu :/

Moze teraz cos konstruktywniej >?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 13:50   

maniaq napisał/a:
Tomi, Rovek, Hrabia... Macie pomysly, to sie nimi podzielcie, sa juz watki gdzie to mozna zrobic... Jakos ja moge pisac i nie bac sie, ze mi moderacja tu wytnie, tam doda... Czyzbym byl traktowany inaczej ? Moze lepiej heheheh maniak z pod warszawy, pewnie pruszkow, nie ruszajmy LOL


Pisałem już że przerobiłem temat co skutecznie mnie zniechęciło do takich akcji.
Kilka osób z tego forum skutecznie podcinało mi "skrzydła". W pewnym momencie zareagowałem jak Tomi... pisząc "Bo tak i nie chce mi się".

I tak. Śmiem twerdzić że są lepsi, lepsiejsi i najlepsiejsi. Nie mam na myśli akurat Ciebie. A kogo mam to pozostawię dla siebie. To widać gołym okiem.

Korzystając z awantury pragnę zapytać czy Warn przystoi modowi?
Bo...
"Na funkcję Moderatora zostaje powołany Klubowicz na podstawie długości aktywnej obecności na Forum, zasług dla zachowania kultury osobistej, porządku i czystości wypowiedzi na Forum. Nominacja jest uzależniona od możliwości czynnego uczestnictwa w moderacji, tzn. ilości czasu spędzanego na Forum i ilości odwiedzanych wątków."

Wszystko gra?
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:05   

maniaq napisał/a:
KZRR... z tego co mi wiadomo, to modow nikt na sile nie tzryma, ani nie wyrzuca. Srodowisko nasze jest male i znamy sie wiekszosci ze zlotow, spotow, forum. Kogos wartosciowego latwo wylapac. Pisal apples madrze o 75, to przydzielono mu tam funkcje. Szoso sie udzielam, dolaczyl do grona nie trzeba przesylac CV , ze zdjeciem aby sie stac moderatorem czy administratorem...

Wiec mam prosbe, KZRR , jak facet, konkretnie o kogo Ci chodzi, albo skoncz z tymi TXT, bo pozostawiaja niesmak. Jak PIS: ja wiem , ale nie powiem, i ze brak dowodow jest najlepszym dowodem...


Boże, maniak przecież to nie są moje osobiste wycieczki w czyjąkolwiek stronę, nigdzie tego nie napisałem i nie uważam w ten sposób. Mi chodzi oto żeby praca adminów i modów była dla nas użytkowników forum jasna przejrzysta i czytelna, żeby zasady wybierania jak i samo wybieranie modów i adminów zależały od nas "przecież są dla nas". Tak to co wyżej napisałem faktycznie jest wielką mgłą która pozostawia niesmak :|

:|
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
Ostatnio zmieniony przez kzrr Pon Lut 06, 2012 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:18   

Ale dlaczego nie podajecie konkretow ? ktos gdzies keidys... Sory ale ni e moge traktowac tego powaznie !

sa rowni rowniejszi ale nie powiesz OCB... To ze lubie marka , bo sie znamy osobisie, pomagal mi nie raz w zyciu, to darze go duza sympatia bo jest pozytywnie zakreconymczlowiekiem. Ciebie nie znam z tej storny, wiec i dystans bedzie wiekszy. Ale nie zmieni to ze masz rowne szanse zebysmy sie zakumplowali i poznali, przez spoty, zloty, forum... mimoze rzadziej ostatnio bywalem, a teraz nadrabiam zaleglosci LOL Nie da sie uniknac, ze ubie kolege A bardziej niz B. Dopoki to nie wplywa DRAMATYCZNIE na jakosc postow, funkcjonowania, to nie widze problemu. Ty widzisz, ale sie nim nie podzielisz, tylko dalej snujesz niejasnsci. PO CO >? Albo zaczynam i mowie co mi lezy na watrobie, albo mecze sie z tym dalej sam.

Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... warny sa nawet za slownictwo, a jak wiemy moderacja z automatu nie jest doskonala, bo czasem mi moderowalo slowa ktore tylko zawieraly elemnt ktory byl cenzurowany i cielo ... niewazne... nie dramatyzowalbym tego...

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 14:08 ]
to bylo do Hrabiego.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 14:18 ]
:roll: no to co jest nieprzejrzystego w wybieraniu modow ? wpisane kryteria przez Hrabiego ktos z nich sie nei wpasowuje ? Ja nie dostzregam jakis zgrzytow. Zawsze beda subiektywne uczucia , bo mi usunal post, stopke kazal zminic, to go lubie/nie lubie...

Kryteria - sa > SA
Mozesz zaproponowac kogos nowego na moda >? MOZESZ
mozesz kogos wskazac ze zle wykonuje swoje obowiazki, jest nadgorliwy, spamuje, nie udziela wlasciwych informacji, brak kultury osobistej... >? MOZESZ
Czy ktos zostal sila usuniety ?? > wedle mojej wiedzy NIE ...


Czepiacie sie szklanki ktora jest wedlug was w polowie pusta... ale to chyba roznica swiatopogladow , stad ta roznica, bo ja chcialbym widziec w polowie pelna ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink