Forum Klubu ROVERki.pl :: [r220] wkładka w zamku bagażnika
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[r220] wkładka w zamku bagażnika
Autor Wiadomość
massiv6 




Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 66
Skąd: Świdnik



  Wysłany: Czw Lip 18, 2013 13:13   [r220] wkładka w zamku bagażnika
Typ: SDi Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1999

Witam!
Jestem nowy na tym forum i od nie dawna posiadaczem rovera 220 SDI, jednak mam małe pytanko, czy ktoś miał problem z zamkiem bagażnika? Kupiłem samochód z zepsutym zamkiem ale sprzedający dał mi nowy mechanizm tylko że do tej wkładki nie pasuje kluczyk do zapalania auta. Myślę aby przerzucić starą wkładkę do nowego zamka tylko nie wiem czy jest to możliwe dlatego proszę Was o pomoc:)
Z góry wielkie dzięki za przydatne informacje:)

Dobra już nie trzeba pomocy, ten niby to nowy zamek od sprzedającego też się rozsypał, a więc czeka mnie kupno zamka klapy albo całego mechanizmu:) jak możecie to napiszcie na jakich aukcjach i gdzie szukać (aby było taniej) owego zamka:)
Dzięki za pomoc:)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 18, 2013 13:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
KarpiuHtc 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 31



Wysłany: Czw Lip 18, 2013 23:33   

A na czym dokładnie polega problem? Bagażnik się nie zamyka (nie łapie ten haczyk?) Bo jeżeli tak to wystarczy tą część 'męską' (nie zamek, tylko to na dole) wkręcić jak najwyżej się da tzn przesunąć i skręcić, ja miałem taki problem że 'damska' część nie łapała 'męskiej' i bagażnik się nie zamykał :) . Pozdrawiam
 
 
massiv6 




Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 66
Skąd: Świdnik



Wysłany: Pią Lip 19, 2013 10:09   

Problem polega na tym iż na samym zamku klapy bagażnika pracował taki cyngiel do którego była podpięta linka, zapewne z czasem uchwyt tego cyngla zardzewiał i się wyłamał, teraz chciałbym zakupić sam element od klapy tu gdzie jest wkładka :) mam nadzieję że mi się uda i nie będzie to strasznie drogie :)
 
 
KarpiuHtc 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 31



Wysłany: Sob Lip 20, 2013 12:14   

Powodzenia kolego. Ja też staram się w miarę możliwości naprawiać wszystko sam przy aucie i wtedy największa satysfakcja jak się uda :) .
 
 
massiv6 




Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 66
Skąd: Świdnik



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 17:31   

Oczywiście kolego że masz rację, czasem lepiej więcej czasu poświęcić ale zrobić samemu, przynajmniej można się czegoś nauczyć :) prawdę powiedziawszy dopiero co kupiłem autko i raczej jestem laikiem w sprawach mechanicznych ale szybko się uczę więc w razie jakichkolwiek problemów będę próbował sam coś zadziałać :)
Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Lip 23, 2013 15:20 ]
Witam ponownie,
Czy może mi ktoś podesłać adresy stron z auto częściami czy coś w tym stylu, gdzie mógłbym ewentualnie nabyć ten zamek. Szukam, szukam i z marnym efektem, nie wiem czy tak ciężko znaleźć czy co, udało mi się trafić na allegro tylko że cena odstrasza :)
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc :)

[ Dodano: Sob Sie 24, 2013 17:31 ]
Witam ponownie,
No w końcu udało mi się zakupić zamek bagażnika i w końcu go założyć, powiem szczerze iż wymiana może nie trwał zbyt długo ale satysfakcja tego że się samemu zrobiło i co najważniejsze działa bezcenna:) kolejny problem z głowy, teraz czas zabrać się za mechanizm opuszczania szyby od strony kierowcy, nie lubię jak nie mogę otworzyć szyby. Mechanizm cały kupiłem a czy będzie mi potrzebny to się okaże:)
Pozdrawiam wszystkich miłośników tej marki:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R25] Zamek bagażnika przy centralnym zamku
Steff Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 3 Nie Gru 11, 2011 16:54
sknerko
Brak nowych postów [ r220 sdi 98r ] alarm i oświetlenie bagażnika
latinoo22 Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 6 Pią Paź 08, 2010 18:08
Chester
Brak nowych postów [r214si 97r] Kluczyk zablokowal sie w zamku
donmulanka Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 2 Nie Lip 05, 2009 09:25
NEOSSS
Brak nowych postów [r200] ile sprezyn jest w zamku maski ?
Saaphyri Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 0 Pon Lip 16, 2018 20:58
Saaphyri
Brak nowych postów [R200Si 1.4 16V 98r] Kolejny post o centralnym zamku
-S-X- Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 20 Czw Lis 29, 2007 14:14
storm



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink