Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:21   

walkie napisał/a:
Myślę, że zasady powinny być podobne do tych, które są w czarnej liście sprzedających.
To ich przestrzegaj. Temat jasno określa co powinno się w nim znaleźć. :wink:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:25   

walkie napisał/a:
[...]czy gdziekolwiek indziej.[...]


Oj walkie, to dość niebezpieczna sugestia i może wzbudzić moje uzasadnione obawy. Potem już niedaleka droga do jakiegoś małego pozwu. Trochę już zardzewiałem, bo w żadnym sądzie nie byłem od jakichś 25 lat. Nie mam też wykształcenia prawniczego, ale znam to środowisko na wylot, bo się w nim wychowałem i mam tam też trochę przyjaciół. Także wzywam Cię itd. bo jeżeli stan mojego zdrowia znacząco się pogorszy z powodu Twojego działania, to... wiadomo zdrowie rzecz bezcenna. To oczywiście żart.
A tak poważnie to ja widzę, że ciężko mi będzie o sprawie nie pisać. Ale słowo się rzekło. Milczę.
Ostatnio zmieniony przez HarryVip Nie Maj 05, 2013 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:32   

HarryVip napisał/a:
Oj walkie, to dość niebezpieczna sugestia i może wzbudzić moje uzasadnione obawy.


Czemu niebezpieczna? Możliwości jest wiele. Na obiedzie, w parku, na skwerku.. itp.

HarryVip napisał/a:
Także wzywam Cię itd. bo jeżeli stan mojego zdrowia znacząco się pogorszy z powodu Twojego działania, to... wiadomo zdrowie rzecz bezcenna. To oczywiście żart.


Ja nie mam nic do Twojego zdrowia... i nie wiem skąd taki pomysł bym mogła mieć jakiś wpływ na Twoje zdrowie. ;]
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:52   

Oj walkie zawsze jesteś taka zasadnicza czy to tylko tzw. ostrożność procesowa. Przeca pisałem, ze to zort był. Nie rozumicie po górolsku? A z tym zdrowiem to wiesz, nigdy nic nie wiadomo. Mógłbym oszaleć na Twoim punkcie na przykład. To wpływ na zdrowie tyle że psychiczne.
apples Wprowadziłem drobne poprawki w odpowiedzi na wezwanie i dodałem małą sugestię. Jutro muszę to dziadostwo wysłać. Babka która to pisała ma wykształcenie prawnicze i żyje z tego na co dzień. Ja ostatni raz byłem w sądzie ćwierć wieku temu, a nie chcę jeszcze na tym etapie brać pełnomocnika. Także wiesz trzeba uważać na każde słowo i termin rzecz święta. Jutro wrzucę skan na serwer bo dziś już mi się nie chce. Jeśli ta sugestia nie przyniesie rezultatu to podpisuję pełnomocnictwo adwokatowi i do czasu prawomocnego wyroku zapominam o temacie. :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 00:19   

Wiem, że pisałeś że to żart ale jakoś mnie nie rozbawił.
A po góralsku nie rozumiem, bo ja cepr z Krakowa jestem.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 14:05   

walkie napisał/a:
bo ja cepr z Krakowa jestem.

No tak, to w sumie wiele rzeczy wyjaśnia.

[ Dodano: Sro Maj 22, 2013 14:05 ]
Sprawa tzw. "sporu" (kto wymyślił taką nazwę?) została prawie zakończona. Tu można poczytać.
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 14:06   

Informacja dla GT PARTS (pani Zawadzkiej):
Jako że sprawie sądowej o zapłatę został nadany formalny bieg



informuję, że opłatę zamierzam wnieść w poniedziałek (20 maja), jeśli do tego czasu nie wyrazi pani chęci "cywilizowanego" załatwienia sprawy zwrotu należnych mi 1.800 PLN. Czekam na ewentualny kontakt i rozsądną propozycję rozwiązania problemu, którego i tak pani nie uniknie. To ostatni gest dobrej woli z mojej strony. Po wniesieniu opłaty jakiekolwiek negocjacje nie będą już możliwe. Proszę to przemyśleć.

[ Dodano: Sro Maj 22, 2013 14:06 ]
Wrodzona uczciwość nakazuje (choć nie będę ukrywał, że czynię to bardzo niechętnie) poinformować o fakcie zwrotu przez firmę GT-PARTS należności w kwocie 1.801 PLN (tysiącosiemsetjedenzłotych 00/00). Trwało to długo, straciłem czas, nerwy i pieniądze. Nie interesują mnie powody tej decyzji. Fakt pozostaje jednak faktem - zakupy u pani Zawadzkiej to droga przez mękę, naszpikowana kłamstwami, krętactwami i kompletnym brakiem szacunku dla klienta.
Zwrotu pozostałego sprzętu, stanowiącego już w tej chwili pani własność, dokonam w najbliższym możliwym i dogodnym dla mnie terminie (oczywiście nie będzie pani musiała czekać prawie trzy miesiące, jak ja). Przesyłka zostanie spakowana w obecności kuriera, bezstronnego świadka i dodatkowo sfotografowana. Tak profilaktycznie, na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że to definitywnie zakończy sprawę.
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Cze 11, 2013 09:35   

W sprawie dotyczącej HarryVIP.

Radio otrzymałam wczoraj. Tego samego dnia pojechało do ekspertyzy serwisu, z którym współpracujemy i który robi dla nas serwis.

W kwestii „fachowej” instalacji, do której odnosiłam się trochę wcześniej, załączam zdjęcie wiązki, która była modyfikowana przez HarryVIP.

Wiązka

Wiązka2

W kwestii całokształtu. Informuję, iż zaproponowaliśmy Panu Miłoszowi ugodę i odstąpienie od pozwu o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych. W zamian chciałam publicznych przeprosin i wpłatę na rzecz Stowarzyszenia darowizny. Załączam fragment pisma z odpowiedzią.

Odpowiedź

Tak dla przemyślenia dla Zarządu, Administratorów i Moderatorów.
_________________
Gonia
 
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 09:45   

Ale dramatyczne zdjęcia +18 powinno być na wejściu, niewiem czy jakiś mc guliwer to naprawi

Robicie strasznie z igły widły a jak już sprawa wyjaśniona i wyrównana to dolewać oliwy do ognia
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Cze 11, 2013 10:44   

tuners napisał/a:
Robicie strasznie z igły widły a jak już sprawa wyjaśniona i wyrównana to dolewać oliwy do ognia


Sprawa nie jest wyjaśniona i wyrównana.
_________________
Gonia
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 14:46   

ojojojoj... a gdzie odpowiedź np. Tunersa??? była i co wymoderowano? mam zrzuty ekarnu....
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 15:11   

HarryVip, nie snuj teorii spiskowych i nie pisz bzdur. Wypowiedź tunersa, jak i wszystkie wypowiedzi osób postronnych trafiła do wydzielonego tematu.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 15:19   

Czyli gdzie trafiły? Były tu. DZISIAJ! Kto jest osobą postronną, a kto nie? Kto dokonuje takiej oceny? I wreszcie czy uważa mnie pani za idiotę, skoro wg pani piszę bzdury? To sprzeczne z regulaminem! Czuję się obrażony.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 15:29   

Wszystkie posty dotyczące tej sprawy zostały przeniesione tutaj. Posty zarówno HarregoVipa, jak i Goni oraz pozostałych osób. W temacie o czarnej liście sprzedawców znajduje się jedynie cytat z wypowiedzi HarregoVipa jako opinia o firmie. Dalsze dyskusje proszę prowadzić tutaj o ile jeszcze jakiekolwiek będą miały miejsce.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 15:49   

kasjopea napisał/a:
Dalsze dyskusje proszę prowadzić tutaj o ile jeszcze jakiekolwiek będą miały miejsce.

Tutaj czyli gdzie?

[ Dodano: Wto Cze 11, 2013 15:38 ]
Nooooo już widzę... ok. mniejsza oglądalność.

[ Dodano: Wto Cze 11, 2013 15:49 ]
Nadal nie życzę sobie aby moje wypowiedzi nazywała pani bzdurami.
Tendencyjność pani wypowiedzi widać wyraźnie.
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 17:17   

Gonia napisał/a:
W sprawie dotyczącej HarryVIP.

A ja bym został przy prawidłowym nazewnictwie - usiłowaniu wyłudzenia przez GT PARTS.

Gonia napisał/a:
Radio otrzymałam wczoraj.

A ja pozew o wydanie rzeczy dzisiaj :) Rewelacja ... Jakichś świadków tam widzę.... fałszywych chyba... Mój się nazywa PRESTIGIO ROAD RUNNER 500... to taki rejetrator.... Video jest słabe, ale audio rewelacja....
Gonia napisał/a:
Tego samego dnia pojechało do ekspertyzy serwisu, z którym współpracujemy i który robi dla nas serwis.

No my też na prowincji mamy serwis CAR-AUDIO i to nawet kolorowy, a nie czarnobiały (tu mała dygresja, biegły sądowy) i to on oceniał sprzęt.

Gonia napisał/a:
W kwestii „fachowej” instalacji, do której odnosiłam się trochę wcześniej, załączam zdjęcie wiązki, która była modyfikowana przez HarryVIP.

Wiązka

Wiązka2

A to akurat wygląda jak "skrętka"?

Gonia napisał/a:
W kwestii całokształtu.

Przestańcie się Państwo kompromitować.
Gonia napisał/a:
Informuję, iż zaproponowaliśmy Panu Miłoszowi ugodę i odstąpienie od pozwu o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych. W zamian chciałam publicznych przeprosin i wpłatę na rzecz Stowarzyszenia darowizny. Załączam fragment pisma z odpowiedzią.

Odpowiedź
.

A czemu fragment? Całe jest tu

Gonia napisał/a:
Tak dla przemyślenia dla Zarządu, Administratorów i Moderatorów..

No.... zalecam też....
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 17:39   

W całym tym temacie dopuściłeś się:
- wielokrotnego zmieniania swoich postów
- usuwania postów
- ubliżania stronie przeciwnej
- podgrzewania atmosfery poprzez snucie niczym nie popartych teorii spiskowych i oczernianie Administracji forum

Nie mierz nas swoją miarą. Administracja ma za zadanie dopilnowanie porządku i zasad. I do tego właśnie w tej sprawie się ograniczyliśmy. W związku z tym nie życzymy sobie aby padały pod naszym adresem niczym nie poparte insynuacje o manipulowanie czymkolwiek.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 14:11   

Poniżej zamieszczam prawomocne Postanowienie sądu drugiej instancji. Sąd pierwszej instancji był dla GT PARTS niewystarczający.
Lekturę uzasadnienia polecam szczególnie wszystkim sympatykom GT PARTS w osobie Małgorzaty Zawadzkiej - którzy w imię fałszywie pojętej lojalności i solidarności, gotowi byli bez względu na niezaprzeczalne fakty (wskazywane i udokumentowane przeze mnie na forum, a w całej rozciągłości uznane przez niezawisły sąd) "skoczyć w ogień" oraz "stanąć murem" za swoimi znajomymi, odsądzając mnie od czci i wiary, szkalując i podnosząc nieprawdziwe zarzuty - oraz ich poplecznikom - gotowym posunąć się dalej, i zaświadczać przed sądem. Co chcieli zaświadczać, raczej się już nie dowiemy. Trochę żałuję, że nie mieli okazji. Ominęła ich lekcja, jaką dostała Zawadzka. Wspaniałomyślnie odpuściłem GT PARTS zwrot kosztów, które poniosłem. To taki gest z mojej strony, na który mnie stać, a na który Małgorzata Zawadzka z pewnością nie zasłużyła. Ale co tam, wolno mi.
Miłej lektury.







[ Dodano: Wto Wrz 17, 2013 14:11 ]
kasjopea napisał/a:
Nie mierz nas swoją miarą. Administracja ma za zadanie dopilnowanie porządku i zasad. I do tego właśnie w tej sprawie się ograniczyliśmy. W związku z tym nie życzymy sobie aby padały pod naszym adresem niczym nie poparte insynuacje o manipulowanie czymkolwiek.

Wybacz, że odpowiadam dopiero teraz, ale nie zaglądałem tu dość długo, bo oczekiwałem na prawomocne zakończenie spraw sądowych związanych z powyższą sytuacją.
Otóż droga Kasjopeo, gdybyś bez emocji, z należytą uwagą i przede wszystkim - ze zrozumieniem przeczytała całe pismo, a nie tylko wyrwany z kontekstu fragment, dostrzegłabyś subtelną w formie, jednak zasadniczą merytorycznie różnicę, pomiędzy zwrotami "zostały zmienione", a (użytym przeze mnie) "mogły zostać zmienione".
Ponadto, gdybyś na całą sprawę spojrzała obiektywnie (tego chyba powinno się oczekiwać jeśli nie wymagać od Moderatorów), a nie przez pryzmat zażyłości z Małgorzatą Zawadzką, dostrzegłabyś wiele innych aspektów, które są równie istotne jak przestrzeganie Regulaminu, a Tobie umknęły właśnie przez brak obiektywizmu. Już samo przeniesienie dyskusji do wątku o zmienionej nazwie (na Boga! jaki harryvip versus gonia? po prostu nieuczciwy sprzedawca i pokrzywdzony kupujący. Zanim zaczniesz polemikę, przeczytaj bez emocji, uważnie i ze zrozumieniem uzasadnienie sądu) i jego "odklejenie" było manipulacją wygodną dla GT PARTS i paru innych osób. Ale to temat na odrębną dyskusję, na którą nie mam ochoty.
Co do mierzenia i miary uwierz mi - nigdy nie będę się z Tobą porównywał. Dlaczego? Otóż albo dlatego, że bym się nie ośmielił, albo dlatego żebym się nie ośmieszył. Odpowiedź wybierz sama.
Pozdrawiam.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 14:09   

Chciałbym się wypowiedzieć jako były administrator i moderator forum, gdyż nie podoba mi się Twój sposób prowadzenia dyskusji.

HarryVip napisał/a:

kasjopea napisał/a:
Nie mierz nas swoją miarą. Administracja ma za zadanie dopilnowanie porządku i zasad. I do tego właśnie w tej sprawie się ograniczyliśmy. W związku z tym nie życzymy sobie aby padały pod naszym adresem niczym nie poparte insynuacje o manipulowanie czymkolwiek.

Otóż droga Kasjopeo, gdybyś bez emocji, z należytą uwagą i przede wszystkim - ze zrozumieniem przeczytała całe pismo, a nie tylko wyrwany z kontekstu fragment, dostrzegłabyś subtelną w formie, jednak zasadniczą merytorycznie różnicę, pomiędzy zwrotami "zostały zmienione", a (użytym przeze mnie) "mogły zostać zmienione".
(...)
Już samo przeniesienie dyskusji do wątku o zmienionej nazwie (na Boga! jaki harryvip versus gonia? po prostu nieuczciwy sprzedawca i pokrzywdzony kupujący. Zanim zaczniesz polemikę, przeczytaj bez emocji, uważnie i ze zrozumieniem uzasadnienie sądu) i jego "odklejenie" było manipulacją wygodną dla GT PARTS i paru innych osób. Ale to temat na odrębną dyskusję, na którą nie mam ochoty.

HarryVip, nie dostrzegam merytorycznej różnicy między "było manipulacją" a "było manipulacją" ;)
Administracja nie życzy sobie insynuowania manipulacji, a ty potem piszesz, że ich działania były manipulacją, wcześniej dyskredytując się przez wykazywanie różnic między trybem przypuszczającym a trybem oznajmującym.
Skoro lubisz zabawę z językiem, sprawdź proszę jeszcze w słowniku znaczenie słowa "insynuacje"i wywnioskuj, jak bardzo pasuje do uprawianego przez Ciebie stosowania trybu przypuszczającego.

HarryVip napisał/a:

Co do mierzenia i miary uwierz mi - nigdy nie będę się z Tobą porównywał. Dlaczego? Otóż albo dlatego, że bym się nie ośmielił, albo dlatego żebym się nie ośmieszył. Odpowiedź wybierz sama.

Formułując swoje myśli w ten sposób, dajesz nam do zrozumienia, że albo nie potrafisz ich jednoznacznie sprecyzować, albo boisz się tego zrobić.
Jako czytelnik wątku wybieram opcję "nie ośmielił".

P.S. Żeby było jasne, nie opowiadam się za żadną stroną sporu. Odnoszę się jedynie do zarzutów HarryVip stawianych administracji forum.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 21:16   

Uderz w stół, a.... itd. Mnie z kolei nie podoba się kolego Twój napastliwy ton, pisanie nie na temat i podgrzewanie atmosfery. Za takie mniej więcej wpisy jak Twój, dostawałem ostrzeżenia.
Pomijając fakt, że odpowiedź była skierowana (myślę, że dość wyraźnie) personalnie do kasjopei
piter34 napisał/a:
HarryVip, nie dostrzegam merytorycznej różnicy między "było manipulacją" a "było manipulacją" ;)

Słusznie. Różnicy nie ma. Naprawdę próbowałeś ją tu znaleźć?
piter34 napisał/a:
Skoro lubisz zabawę z językiem, sprawdź proszę jeszcze w słowniku znaczenie słowa "insynuacje"i wywnioskuj, jak bardzo pasuje do uprawianego przez Ciebie stosowania trybu przypuszczającego.

Nie traktuję swoich (ani innych piszących) wypowiedzi jako zabawę. Szanuję cudze zdanie i mam prawo do własnego. Znam znaczenie słowa insynuacja.
Dla uproszczenia (ułatwię Ci zrozumienie tego co sam napisałeś):

Kod:
Tryb przypuszczający (łac. conditionalis); jeden z podstawowych trybów w mowie, występujący w większości języków. Wyraża przypuszczenie, wątpliwość, niezdecydowanie, wskazuje na zdystansowanie się mówcy od opisywanych przez niego faktów, Fakty opisane trybem warunkowym mogą być nierzeczywiste, hipotetyczne lub co najmniej wątpliwe.

To definicja z Wikipedii. Odnieś ją, do tego co napisałem w trybie przypuszczającym kolego. Przeczytaj kilka razy i postaraj się zrozumieć. Wyrwany z kontekstu fragment mojego pisma [...] mogły zostać zmienione [...] wskazuje na samą możliwość zmiany, a nie przypuszczenie jej dokonania. Dokładnie chodziło o wątpliwą wagę takich dowodów. Wiedziałbyś to, gdybyś przeczytał chociaż fragmentarycznie wątek, w którym zdecydowałeś się na zabranie głosu o wątpliwej z kolei wartości merytorycznej. Nie za skomplikowane?

piter34 napisał/a:
[...] dajesz nam do zrozumienia [...]

Jakim wam? To was jest więcej niż jeden? Piszę do Ciebie a wcześniej pisałem do kasjopei. Dlaczego na siłę próbujesz uogólnić moją wypowiedź i skierować do wszystkich Administratorów/Moderatorów? Potrzebne Ci wsparcie? Czy tylko próbujesz podgrzać atmosferę?

piter34 napisał/a:
P.S. Żeby było jasne, nie opowiadam się za żadną stroną sporu.

Akurat.
Teraz ogólnie.
Żeby to w końcu stało się jasne. Nie prowadzę krucjaty przeciwko Administratorom czy Moderatorom. Owszem działania kilku osób z tego grona uważam za delikatnie rzez ujmując - nieetyczne, niewłaściwe, stronnicze. To moje prywatne zdanie i mam do niego prawo jak każdy na tym forum.
Wszystko zaczęło się, kiedy poruszyłem niewygodny dla wielu osób temat GT PARTS. Powiedziałem głośno i napisałem to co myślę o tej "firmie". Opisałem szczegółowo zdarzenie, udokumentowałem wszystkie zarzuty i co? Najpierw straszono mnie sądem. Ok. Kiedy z pomocą tego właśnie sądu WYEGZEKWOWAŁEM SWOJĄ NIEWĄTPLIWĄ RACJĘ I PIENIĄDZE większość zaangażowanych aktywnie choć poniekąd incognito nabrało wody w usta i zaczęło mi wytykać formę moich wypowiedzi (przyznaję, nie rzadko niestosowną) całkowicie pomijając ich treść i okoliczności. Ciekawe co byś zrobił gdyby ktoś Cię dziabnął na prawie 2k PLN? Miło i grzecznie byś odpuścił? Wątpię.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink