Forum Klubu ROVERki.pl :: Dlaczego Rover/MG?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Rover/MG?
Autor Wiadomość
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 14, 2014 20:42   

Moja przygoda zaczęła się od tego, że moja mama pracowała w salonie peugeota/ rovera, kiedy byłem mały z glutami ( tak, tak Margosy:P) to podobały mi się te auta.
Kiedy już się maiło prawko to najpierw miałem malucha po 3latach go musiałem sprzedać( delikatna kolizja) i szukałem auta. Różne przeglądałem samochodu. Różne modele. Postanowiłem poszukać rover'a ponieważ za te same pieniądze co inne był tańszy, młodszy i lepsze wyposażenie. Dopiero po zakupie dowiedziałem się co to HGF i inny slang tej Marki. Później forum i tak się zaczęło to wszystko :wink:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 14, 2014 20:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Satyavan 



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 103
Skąd: Konin



Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 12:47   

Ja zawsze uważałem markę Rover za bardzo wytrzymałą, chociaż u Nas w Polsce mało popularną, a o MG nie wiedziałem nic, dopóki nie zobaczyłem mojego egzemplarza. Chciałem kupić Mondeo Mk3 z 2002, ale dobrze się stało, że był ze mną mechanik i mi odradził, skupiliśmy się więc na tym MG, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, niemalże zakochałem się. Po jeździe próbnej nie chciałem już nic innego, ba nawet nie spojrzałem na nic innego. :) Czuję się niemal wyróżniony , bo to bardzo unikatowy model jak na moje miasto. Czysty przypadek, że stałem się jego posiadaczem, ponieważ jadąc oglądać inne auto nie wiedziałem o istnieniu tego. :P
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 22:54   

było to pięknego wrześniowego poranka 2010, niedziela, słońce za oknem a ja z kasą z banku od 2 tygodni dzień w dzień spędzałem na allegro przeszukiwałem różne marki. były laguny, alfy, fordy... aż pojawiło się w niedzielę ogłoszenie. telefon i jedziemy, dzien wcześniej oglądałem alfę 166 2.4jtd prawie że kupiłem w 156 kombi też czułem się jak w domu, ale wybór padł na roverka... jedyny w cenie na którego było mnie stać, nie był i nadal nie jest idealny. Już w dniu zakupu miał walnięta pompkę sprzęgła ale wtedy nie miałem pojęcia z czym to się je i z myślą z czym to ja sobie nie poradzę nabyłem moją 75. Przez forum zdobyłem wiedzę której nie zdobyłem wcześniej przy 3 innych autach. sporo jestem w stanie zrobić sam przy 75. dużo jeszcze jest do dopieszczenia, ale powoli mam nadzieje mi się uda. Wiele było dni kiedy przeklinałem R75, 2 miesiace nawet wisiał na alledrogo, ale po każdej naprawie nerwy przechodzą i pojawia się wizja co tu jeszcze zmajstrować. Ale po 3 latach walki mogę śmiało powiedzieć że darzę to auto jakimś szczególnym uczuciem, może dlatego że jak mały chłopak patrzyłem przez okno na parking widziałem astrę F i marzyło mi sie mieć taką w przyszłości. heh i była. tak też stało się z R. widziałem kiedyś błękitno niebieski na ulicy z chromem na lusterkach i tak stał się kolejnym krokiem w mojej motoryzacyjnej ewolucji... i zdaje się że zagości na dłużej ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dlaczego Rover upadł?
xROnx Offtopic 7 Nie Cze 18, 2017 22:20
AndrewS
Brak nowych postów Dlaczego nas tam nie ma??
Włodarze klubu rzućcie okiem:)
czapaja Offtopic 5 Pon Maj 03, 2010 18:16
czapaja
Brak nowych postów GG na komórkę - dlaczego tak drogo? ;)
sobrus Offtopic 14 Pią Lip 02, 2010 23:20
emes
Brak nowych postów Dlaczego ludzie kupują diesle
maciej Offtopic 278 Sro Paź 07, 2009 16:43
ezy
Brak nowych postów Dlaczego nie warto zaniedbywac zawieszenia.
Moja wczorajsza awaria...
Perez Offtopic 35 Pon Lis 09, 2009 00:39
maniaq



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink