Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Co się stało z mocą(chyba znalazłem problem ???
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Co się stało z mocą(chyba znalazłem problem ???
Autor Wiadomość
Maciej_R75v6 



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 22



  Wysłany: Pon Lip 21, 2014 20:48   [R75] Co się stało z mocą(chyba znalazłem problem ???
Typ: V6 Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2002

Panowie jestem nowy na forum bo chyba tu znajdę odpowiedź. A mianowicie chodzi o to ze mój roverek stracił całkiem swoją moc ( tak jakby uciekło gdzieś 50 albo więcej KM) Chodzi o to ze wcześniej jak ruszyłem autem było czuć tą moc, a teraz.porostu zero mocy porostu zero. Podczas jazdy wygląda to tak jakby sprzeglo się już skończyło, jednak dopiero zostało wymienione na nowe i dalej to samo. Jeżeli chodzi o Visy to wymieniłem używanex bo używane ale wymienione ale pierwszy i tak powinien łapać dopiero jakoś od 2000 obr. A u mnie nie ma mocy z miejsca od startu. :-( . Jest też coś takiego jak auto stoi i dam gazu słychać taki zary powietrza ( tssssyy) czy to jest normalne. Dodam jeszcze tylko ze silnik pracuje rowniutko zero jakiekolwiek drgania świece ładne zero jakiejś czarnej powłoki oraz wymieniałem pompkę sprzęgła ta co jest pod pedałem, tym ze jest ona od BMW bo czytałem że tam jest lepszy tłoczno z tym ze trzeba przerobić Mocowanie wiec tak zrobiłem ale i tak na oryginalnej było to samo z tym ze podał był nieco lżejszy. Nie wiem czy mi się tak wydaje z tego wszystkiego czy co ale odnoszę wrażenie jakby teraz więcej palił, ale to tylko przypuszczenia, z braku tej mocyProszę panowie o pomoc o jakas podpowiedź bo juz nie wiem co robic.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2014 20:48 ]
A wiec panowie chyba mam problem ale prosze o jakies info.. a mianowicie przy przepustnicy mamy kilka czujników i ,, taką banieczke bodajże to jest zawór przepustnicy a u mnie tego nie ma ?? ?? Jest on połaczony taka dźwigienka z taka kuleczka w miejscu gdzie jest linka od gazu.. Teraz pytanie czy tu mamy problem ??
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 21, 2014 20:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 22, 2014 04:37   

Ja obstawiam jednak vis - y. Daj zdjęcie tego o czym piszesz. Vis-y na kompie wyjdą
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Maciej_R75v6 



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 22



Wysłany: Wto Lip 22, 2014 07:23   

Visy kupiłem w sumie tanio ale nigdy nic nie wiadomo.. a tak pozatym to mamy tutaj fotke i tą czarną puszeczkę z dźwigienką montowana tam do gazu ( zaznaczam że u mnie własnie tej puszki nie ma), wiec to będzie powodem czy nie bo jak narazie tu mam chyba punkt zaczepienia..
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Wto Lip 22, 2014 07:40   

Maciej_R75v6, to jest siłownik tempomatu , którego widocznie Ty nie masz.Tempomat nie ma wpływu na moc silnika.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
Maciej_R75v6 



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 22



Wysłany: Wto Lip 22, 2014 10:11   

Zaciekawiłomnie mnie to tylko ponieważ jak w innym aucie a mianowicie Fiat auto mojej mamy ( który nie ma tempomatu) została tam zgnieciona taka przez przypadek i wtedy samochód umarł stracił moc.. dlatego mnie to zaciekawiło.

[ Dodano: Wto Lip 22, 2014 10:11 ]
rafalmis1 napisał/a:
Ja obstawiam jednak vis - y. Daj zdjęcie tego o czym piszesz. Vis-y na kompie wyjdą
uparty jesteś przy tych Visach ale cóz mamy znaleziony problem tak jak wcześniej pisałem wymieniłem Visy i była lipa wiec poszłam dalej ale po twoim poście rozebralem Visy i to co zobaczyłem w środku w jednym to amba-fatima.. Kupa rdzy wszystko porostu brązowe. Silniczek spalony wszystko zacięte. Kasa wydana do kosza. Temat do zamknięcia. Wymieniam visy
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 22, 2014 21:41   

Maciej_R75v6, skontaktuj się z użytkownikiem dzieju,który profesjonalnie naprawia/wymienia na nowe, w bardzo przystępnej cenie, tak mi się wydaję
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wizard_gp 




Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 425
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Lip 27, 2014 00:38   

Albo z Mariusz418 on również zajmuje się profesjonalną naprawą Vis'ów
_________________
http://wizardonboard.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Problem z mocą
rada Rover serii 75, MG ZT 2 Pon Lut 09, 2009 15:02
Rowan
Brak nowych postów [R75] Problem z mocą !!
krzesin Rover serii 75, MG ZT 12 Czw Wrz 06, 2007 14:34
Paul
Brak nowych postów [R75] Dziwny problem z moca
taz87 Rover serii 75, MG ZT 11 Sro Lip 18, 2012 15:53
kris-tofer
Brak nowych postów [R75] Benzyna - problem z mocą
proszę o porady :)
Boncky Rover serii 75, MG ZT 15 Pią Lis 27, 2009 12:25
Boncky
Brak nowych postów [R75] Problem z mocą, zaworek podcisnienia
jesaj Rover serii 75, MG ZT 27 Sob Lut 26, 2011 10:20
jesaj



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink